Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich w niedzielę. Brawo Mariolka dobrze ci idzie.:-) Sądny może masz rację:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) dawno nie zaglądałam ale mam teraz tyle pracy że masakra :( w każdym bądź razie tak jak mówiłam nie paliłam nic, chociaz alko nie piłam, poza raz na jakiś czas piwko na ochłode ;) ale już przy piwie chęć na fajke mi przeszła także myślę że nawróciłam :) Regres - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia bo jak dobrze kojarze wczoraj był ten piękny dzień ;) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka czewa dobrze ci idzie, tylko nie pal, ja też lubię piwko, ale to wcale nie znaczy, że musi być do tego papieros. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy piwo śmierdzi mam nadzieje że kiedyś bedę miała taki sam odruch wymiotny na papierosa jak na piwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że palenie wpływa na zdrowie, a także na długość życia - http://vsevidno.com/derati.html to wszyscy wiemy. Ale mimo że o tym wiemy i tak sięgamy po papierosa. Czemu? bo temat papierosów i ich wpływ na zdrowie zbrzydł nam. Potrzebne jest jakieś inne myślenie. A więc moje Panie, rzućmy fajki dla urody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław sadny dzien ma zawsze racje i niewazne w czym jak nie ma - patrz wyzej pozdrówka dla CIebie wieczorno nocne bo reszta juz chyba smacznie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również pędzę z ogromnym bukietem do Regresa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Oby kazdy dzień był dla WAs tak szczęsliwy jak 11 czerwca 2011 (bo zakładam, że był jednym z najszczęsliwszych)!!!!!!! Resztę serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie grecja grecja i po grecji bylo super hotel wypasiony wiekszosc angoli i francuzow angielki brzydkie wytatuowane i z fajka w gebie o ile mialam mysli ze zawsze w grecji palilam to jak zobaczylam te spasione angielki w bikiki ktorego nie widac spod fald tluszczu z fajka w gebie to odechcialo mi sie palic raz na zawsze a poza tym bylo bajecznie piekne moze z kolorowymi rybkami super jedzonko i ogolnie bajka :) regres spoznone ale szczere zyczenia naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i spadam do łóżeczka bo padnięta dzis jestem... grzeslaw---wysłałam @ do Ciebie :) sądny---może może....chciałabym... dla reszty i gorące pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu ciężko dzisiaj :( chyba nałóg kona w męczarniach bo tak sie dopomina o swoje że w głowie aż huczy od jęków zapal, jednego, macha, tylko jeden buuuuu pozdrowionka wieczorne ślę wciąż BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka nie daj się temu draniowi, a będzie dobrze:-) pozdrawiam cię i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Grzesław Ty jak zwykle na posterunku ';-) pozdrawiam cieplutko letnio wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lekka (a może mocna ?!) wtopa: zaciągłam się e-papierosem postanowiłam jechać po fajki zamiast tego nakleiłam plastra zakręciło mi się w głowie zrezygnowałam z wycieczki po fajki ale niesmak pozostał niesmak po machu z e-papierosa niesmak do siebie że marnuję te 17 dni walki ;( :( :( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka nie bierz tych świństw, bo se potem nie poradzisz i polegniesz:-(, a ja tego nie chcę, ty zapewne też. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Nie udało mi sie, po takim długim czasie znów zaczełam palić. Zła jestem sama na siebie ale co to zmieni. Wiem że teraz powinnam jak najszybciej podjąc nową próbę zanim mój organizm przyzwyczai się do dawki nikotyny. Niestety nie wiem skąd wziąć siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień powoli tu nic na siłę, jak będziesz krzyczeć, to tylko zmobilizujesz do czegoś przeciwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jestem jestem jeszcze całkiem nie poległam a może tak? już sama nie wiem wczoraj po dymie z e-papierosa i przygodzie z plastrem odkleiłam tego plastra po pół godziny i takie kołatanie serca miałam że myślałam że zawał murowany przeżyłam jakoś myślałam sobie wczoraj że organizm pewnie już odzwyczajnony od nikotyny i tak się broni tym kołataniem serca myślałam sobie wczoraj że jak mam taką nauczkę to już mi mózg nie będzie szeptał zapal sobie no cóż niestety nie dzisiaj od nowa ryczę na zmianę z wściekaniem się na siebie i innych po pracy zakupiłam tabletki uspakajające i teraz się uspakajam.... ciekawe na jak długo??? czego oni do tych papierochów dodają ?! bo że to narkotyk to nie mam już wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze żabka ja Cię czytam i nie wierzę! ja Cię czytam od początku topiku , Ty już przecież koło roku nie paliłaś! to gówno nigdy nie przestaje kusić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała Mariolka, że dodają chemicznych wzmacniaczy smaku, by one miały lepszego "kopa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×