Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

i nie dotarlam w koncu do tego zoo :/ ale poszlysmy na najlepsze lody w miescie do Carpagini :) i potem jeszcze do Mc Donalda mnie zaciagnely dzieci zadowolone a ja lzejsza o kilka dziesiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny:) Widziała, widziałam te lody i tę uśmiechniętą buźkę:D Ja dopiero wstałam, pije kawke i pozdrawiam wszystkich niedzielnie👄 Pogoda zapowiada sie słoneczna, czyli spacerek będzie zaliczony Grzesław- spania nie miałeś? Kaska-czewa--> i widzisz można? MOZNA! Tradycyjnie prosze o głosy na Namysłów:) http://100latnivea.pl/glosowanie/moj-profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim w leniwą niedziele :) Ano można ;) ja nigdy nie uważałam że nie można :) No nic ja się biorę za naukę bo jutro ustny egzamin z bankowości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny---zaraz wysyłam na NK.No wierzę że dzieci są zadowolone....🌻 Grzeslaw---ale z Ciebie nocna ćma :P Regres----no teściowie przyszli na kontrolę jak tam wygląda życie córki po tyg.ślubu hahaha...🌻 kaśka-czewa----masz rację Kaśka piwko lub wódeczka smakuje lepiej jak z dymkiem...a co do egzaminów?Pamiętam jak ja zdawałam i chcialo się zajarać,ale walczyłam i z egzaminem i z nałogem...opłacało się....egzaminy zaliczone na 5-6 a i papieroch zwalczony...Byłam wtedy z siebie bardzo dumna...🌻 jovik----głosik oddany codziennie na Namysłów rzezc jasna... :P no a i umnie wczoraj lało...a ja wtym momencie do pracy szłam...i zmokłam jak kura...na koncercie nie byłam,ale zato kilka piwek wypiłam (dokładnie 2)a czułam sie jakbym 3/4 wypila...ale zemnie pijak.... no to miłego,spokojnego wieczorku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się zameldować wieczorową porą weekend udany a jakże, zapisał mi się w pamięci szlakiem fontann mazowieckich i mojito :) i BP oczywiście tak to jest jak się przebywa w niepalącym towarzystwie ;-) sadny dzien, madziuchna04, kaśk a-czewa , Regres, Grzesław pozdrowionka i dzięki za pamięć nie wiem czy teraz już z górki, ale się trzymam swój stan określiłabym jako: nienachalne myśli o papierosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było ale się trzymałam wczoraj .. gril u teścia i kuźwa ... .... jestem wkurwiona na samą siebie i na wszystkich wokół mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia zapraszam wszystkich na kawę :D jovik 🌼 🖐️ od dziś jestem na urlopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres----no teściowie przyszli na kontrolę jak tam wygląda życie córki po tyg.ślubu hahaha.." hahahahahaha madzia no można chyba tak powiedzieć ;) no ale z drugiej strony żona miała w sobotę urodziny więc to nie jeste tak do konca jak piszesz :) beta nie ładnie,nie ładnie :O dla zalogi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec ty to masz dobrze ;) jakieś plany urlopowe już są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt - pogoda istotna rzecz :) ja mam wolny czwartek ;) ale to chyba wszyscy tak mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie Beta 35 nieładnie, nieładnie:-( Jovik masz ode nie:-) To teraz Złośliwiec rybki prosto z wędki będą twoje:-D hej Regres Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. regres---no to sprawa wygląda inaczej,wszystkiego naj,naj lepszego 100lat dla Twojej malżonki....🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Niej... :P a ja niemam czwartku wolnego.... :) zlosliwiec----wypoczywaj na urlopie,życzę pięknej pogody...właśnie moi też siedzą codziennie na rybkach....ostatnio zbudowali gołębnik bo chcą chodować je...wczoraj mieli grilla a ja od nich tak daleko :( ale może w sierpniu pojadę,choć na 4dni by zamoczyć swoje cielsko w jeziorze,poleżeć na plaży,iść na pachtę na dzialke...i pospacerować sobie po Giżycku... :( mareznie... beta35----nieładnie,ale wiem ciężko jest....ja właśnie piję kawę i szukam druga reka fajek... :o jovik---glosik oddany... grzeslaw--- oraz dla reszty zalogi gorące pozdrowienia... ps.w warszawce dziś lało tak ok.9-10ej,teraz przebija sloneczko ale chlodno jest dziś umnie tylko 15st. pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w chłodnym dniu.Dzisiejszy dzień traktuję jako ten wyjątkowy,gdyż właśnie jest 7 miesięcy odkąd nie palę.Złośliwiec życzę Ci wspaniałego wypoczynku,pięknej pogody w okresie urlopowym .Miłego dnia Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx44 i widzisz jak fajnie jest :) bez peta ;) madzia dziękuję w imieniu żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna odczytalam,odpisalam :) 🌼 Galaretka moja,jak tam kochanie,trzymamy sie?? :) 😘 witam rowniez panow Regres Grzeslaw Zlosliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.Nie palę siedem miesięcy i to dzięki Wam.Przecież bez wsparcia,Regreska,Złośliwca,żabki,Grzesia i wielu innych Wspaniałych ludzi z tego forum w życiu nie dałabym sobie z tym rady.Za to BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ. Osoby które dołączyły do grona na tym topiku; trzymam również za Was kciuki.To wielkie szczęście,że spotkałam tylu Wspaniałych,miłych i życzliwych osób.Pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się trzymam sadny dniu tak oto wyglada sytuacja na dzis: Nie palę już 24 dni (+ 11g34m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 979. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 11g32m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 528,81 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×