Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ni kurwicy zaraz dostane z nerwica wrocilam do domu,wlanczam telewizornie i co chwile spieprzaja mi gdzies kanaly :@ pewnie burza gdzies jakas porzadna musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie odpukac sie nie traca programy,ale czasami tak jest jak gdzies tam wysoko w chmurach kolosatelit cos jest nie tak to robia sie piksele albo wogole sie traca,ja mam n-tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne:-D odbierasz z satelity, to powód jest jeden, a minowicie bardzo gruba chmura, a ona potrafi skutecznie przerwać odbiór:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś zdolniacha Grzeslaw 🌼 a ja wrócilam z pracy....i zajadam się slodyczami i będę gruba jak balon... :( jutro też do pracy... a wieczorkiem może wypad zrobię na koncert Dźemu....zobaczę jak bedzie mi się chcialo samej iść... :( i w niedzielę do pracy....i o całe życie człowiek przepracuje... spadam kochani do łóżeczka bo kręgosłup mi pęka a ręki to już wogule nieczuję i pisze jedną(prawą)... ja sobie ja obetnę...wezmę ketonal na noc bym mogła zasnąć... kolorowych snów życze i milego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziuchna tego Dżemu Ci zazdroszczę tylko szkoda,że niema znani Ryśka Ridla:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknelam,bo goscia mialam,zjadam i spadam spac no widzisz Grzeslaw tak to jest z ta telewizornia swietna jakosc,duzo programow ale glupia chmura potrafi wkurzyc Madziuchna w jakim zawodzie Ty biedactwo pracujesz ze taka obolala jestes?? fakt ze ja fizycznie praktycznie to nie pracuje,ale zabrali nam sprzataczke i jak mylam podloge to potem sie wyprostowac nie umialam tak mnie krzyze bolaly :/ ale Ty czesto taka obolala jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko jeszcze chciałam dodać, że dzisiejsze oczko to mój rekord BP mam teraz etap myśli częstych ale nie nachalnych i oby tak dalej sadny dniu dzięki za 👄 Grzesław nie zbłądzę i dziękuję za wsparcie 🖐️ madziuchna04 dziękuję 🌻 i znowu mamy pachnący weekend! buziaki pozdrawiaki dla Wszysktich PS. a ja jeszcze nie idę spać więc jakby kto potrzebował pogadać to jestem na gg 3589297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka samiutkiego :) kurde pogoda sie psuje,a mialam plany isc na kapielisko z corcia,sama bym sie chetnie w wodzie pochlapala jeszcze nie pada ale jakos tak mglawo jest i niebo jest biale a nie niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no upału to u nas dzisiaj nie będzie :) zbieram się na weekend do warszawki poszaleć trochę w pachnącym towarzystwie :) ciepłego weekendu Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w deszczowy dzień Mariolka nie daj się skusić:-) ja swojego głosa dałem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola---gdzie się wybierasz do warszawki?ja mieszakm tu... sądny---jak mam Twój @ to masz odemnie liścik....a jak nie to znajdziesz go na nk lub feisie....🌻 ucałuj dzieciaczki... Grzeslaw---miłego dnia...umnie też pochmurno dzisiaj... jovik---głosik oddany...🌻 pachnącego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna nie mam od ciebie zadnej wiadomosci no nic kochani ja sie powoli zbieram do zoo z nadzieja ze nas ulewa nie zlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Tak róbcie sobie ze mnie jaja :P Wczoraj mnie nie było tylko dlatego że w pracy miałem full roboty czyli Grzesław tylko zgadł :P Mam taką a nie inną branżę że w tej chwili mam pełnię sezonu i mnóstwo pracy :O hahahahah już dzisiaj mam wizytę teściów żona coś tam w kuchni przyrządza a pozniej wizyta :P po tygodniu małżenstwa już wizyta :) żona też zdziwiona ;) hehehehe ale wódki nam sporo zostało więc z teściem obalimy jakąś połówkę nadal nie pale i pozdrawiam sobotnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro regres też Cię nie będzie:-P, bo jak dziś obalićie z teściem jakąś połówkę skrzynki ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się Grzesiu mylisz :) Teście przyszli,byli i poszli :P Mega zajebisty wieczór,tesciowa jabłeczniik upiekła ,mama zrobiła sledzie :D ps.jutro tu będę na bank :) Zycie małzenskie narazie jest piekne:) pozdrawiam nocnie załogę .....chyba dzisiaj wszyscy balują :P ps2 Loriś - zdobądź lepsza pracę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są nowicjusze? ? mariola18 gratki za oczko ....spóźnione ale szczere życzenia wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z imprezy:D:D A teraz ide lulu...lalalalalaa:D:P Pozdrawiam:) P.S. Czego jeszcze nie śpicie- Grzesław i Regres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich późną porą ;) Mariola18 - to teraz już tylko z górki :) będzie coraz łatwiej bylebyś nie zwątpiła Regres - przyzwyczajaj się do wizyt teściów ;) super że jesteś zadowolony .. a ja chciałam się pochwalić :) ponieważ mam teraz egzaminy to dziś cały dzień siedziałam nad książkami a rodzinka zrobiła imprezkę, a ja musiałam się uczyć :( ale o 22 i tak już miałam dość i dołączyłam do grilowania z dodatkiem % .. mało co wypiłam bo jutro muszę się uczyć, ale najważniejsze jest to że przy piciu nawet nie pomyślałam o zapaleniu (mimo że wszyscy palili).. nie wiem jak to możliwe .. dopiero teraz weszłam na neta i tu na topik i się zorientowałam .. więc chyba moje chwile słabości przeminęły, że tak powiem, z wiatrem ;) znów czuje się taka spokojna .. Chociaż powiem wam że w piątek po egzaminie wróciłam do domu a że byłam bardzo zła, bo egzamin mi nie poszedł i się martwie czygo zalicze, to sobie pomyślałam że pewnie gdybym jarała to już paczka poszłaby z dymem (dodam że tej myśli absolutnie nie towarzyszyła chęć zapalenia) ;) no ale nawet jak nie zdam tego egzaminu to chociaż zdałam egzamin na silną wolę hehe :) pozrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×