Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam w sloneczny dzien i oczywiscie pachnacy ,fajnie jest nie palic :):):) dziewczyny deptaja ,super to samo zdrowie i jaka kondycja,mi tez przybylo kg :( jednak brak mi zapalu a tak bardziej czasu. czasami saide na rower stacjonarny ,specjalnie go sciagnelam a teraz stoi i kurz trzeba wycierac. Kupilam tez sobie skakanki ojjjjj len podsumowujac ze mnie ciesze sie ze nie pale aby to utrzymac a o zbednych kg moze pomysle pozniej oby wiecej nie bylo. 10 miesiecy i 10 kg heh pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie naprawdę fajnie że tyle osób cwiczy i uprawia jakies sporty To bardzo ważny aspekt naszego życia dziewczyny "chodzą" aż miło ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w upalny dzień. Jovik zagłosowalem:-). Jak dziewczyny chcą być atrakcyjne i zgrabne to trzeba o to zadbać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję ledwo bo padam na pysk...oczy same się zamykaja... pozdrawiam serdecznie calą załogę...🌻 zjem obiadek i dziś niedreptam :( źle się jakos czuję...myślę ze sądny mi wybaczy :) milego popoludnia...🌻 👄dla kazdego z Was osobna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna zrobisz jak zechcesz,skoro nie czujesz sie na silach,ale ja nawet z goraczka dreptalam :) musialam byc juz calkiem niezywa, prawie umarnieta, zeby nie miec sily wdrapac sie na steper,ale to mi sie zdarzylo moze ze dwa razy,jak cala noc rzygalam :) a propo to zaraz mykam deptac jeszcze tylko zrobie cos w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ja nie sportuje się, bo nie muszę, bo nie jestem biurowiec:-D (odpowiednik biurówy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo widzisz Sądny ty zamieniłas fajki na steppera, a Madziuchna jest dopiero w trakcie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w biurze nie pracuje,zanudzilabym sie na smierc,albo zgubila w papierzyskach,lubie to co robie,mam fajna prace.Zaraz po szkole pracowalam w zawodzie,jako jedna z niewielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prowadzona jako pracownik fizyczny,aczkolwiek tez uwazam ze to cos nie tak :) oni chyba sami nie wiedza pod co nas podciagnac dobra ide sie polozyc i popatzrec na telewizornie kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaajka - ja średnio dreptam mało bo 20minut dziennie/1000 kroków dziennie .. wczoraj zrobiłam 2000 ale to za to że w niedziele sobie odpuściłam :D wiem że to mało ale na początek myśle że może być sądny - a powiedz ile Ty kroków robisz w 20 minut? mi te 1000 wychodzi dokładnie w ok 18 minut .. ale po tym jestem spocona i zmęczona że hej! ojj ja za nim pierwszy raz rzuciłam to też byłam chuda że o jej :/ ważyłam 49 kg / 171cm wzrostu .. teraz waże 59 kg - skutki rzucenia palenia :D ale też nie narzekam aczkolwiek chce zejść do 55 i będzie suuuuuper a myślę że stepper mi pomoże :) bo diet nie znoszę! aczkolwiek czytałam że grejfruty mają wspaniałe właściwości odchudzające więc zajadam jeden pyszny owoc dziennie i zobaczymy :D uff późno już więc żegnam was ;) Ps. A i muszę się do czegoś przyznać .. kupiłam dziś paczkę papierosów lightów :( . . . . . . . . . . ale mama mnie tak prosiła że nie umiała jej odmówić ;) a potem mi dmuchła w twarz że myślałam że się przewróce :/ no ale cóż ;P słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeżdżę na mojej kolarce Grzesiu i tez nie "robię kroków ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Wczoraj padłam jak fafik, nie miałam siły nawet tu się wpisać:( Widzę,że 'deptanie" to druga twarz tego topiku:D:D Gdzie sie podział nasz Złośliwiec?:D Czyzby zapomniał o nas na urlopie??? Fakt, coraz mniej tu chętnych do rzucania palenia, ale dla marioli18 i kaski-czewa trzeba tu być! Prawda dziewczyny, że Bp jest fajne?? Jak pokonacie na tyle chęć zapalenia to zobaczycie,że fajczenie to był okropny nałóg. Brakuje mi tu żaby- jej listy BP:( Zabo, jezeli czytasz, to postaw chociaz tu kropkę, żebyśmy wiedzieli,że nas nie "olałaś". Inych tez wywołuję:) Dodob- no własnie...... Prosząc o głosowanie uciekam do roboty Grzesław🖐️ http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=mazzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik - głos oddany ale nadal jesteście bardzo z tyłu :( Poza tym ja już jestem silna ;) jutro minie półtora roku ja już nie pale nałogowo ( nie licząc mojej małej ale już zapomnianej wpadki) :) Pewnie że BP jest fajnie ;) nawet jak paliłam to tak uważałam :D Grzesław - wiem o tym ;) aczkolwiek kiedyś myślałam że są mniej szkodliwe ale to tylko przez wpływ mass mediów ;) ja już czuje się wolna a chęć na zapalenie to przypuszczam że i za 10lat może przyjść ale my się nie damy!!!! POZDR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-czewa---> jestesmy z tyłu ale zbieramy głosy na kolejne edycje!!! Sa cztery. W tej pierwszej, jak sama napisałaś, jesteśmy z tyłu i nie damy rady. Ale cały czas głosujac zbieramy pkt. na kolejne edycje, by móc juz z czymś wystartować:D:D Za tydzień rozlepiamy plakaty i mamy ulotki, które prawie za free zrobił nam zaprzyjaźniony drukarz:D Poniewaz w naszej ekipie jest trochę nauczycieli liczymy na to,ze jak się zacznie rok szkolny to będzie i młodzież głosować a koleżanki będa tej młodzieży przypominac o tym:) Teraz to wszyscy sie porozjeżdżali.... Dlatego widzicie kochani, jak bardzo potrzebne są nam Wasze głosy:) Ja się chwale, że mam znajomych, którzy nawet z Mazur, ze Ślaska głosuja na nasz plac zabaw:D:D Teraz idę sie szykowac do pracy. Własnie u mnie skończyła sie burza, jeszcze tylko pada deszcz;D Zostawiam link dziękujac jeszcze raz za głosy. http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja? inv=irciadu Ja w tym głosowaniu sama mam parę loginów, z których głosuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik to gratuluję 25 lat wspólnego pozycia oby i drugie 25 lat upłynęło wam w szczęściu i zdrowiu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to nie rocznica slubu:) Ale my mamy taki zwyczaj,ze celebrujemy raczej dzień poznania się niż formalność ślubną. Chociaz tę też, bo wypada w święta Bożego Narodzenia ale to juz raczej dla rodziny, znajomych:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam podziękowac Regres Tobie za życzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM u mnie padało i grzmiało całą noc, a teraz też pada:-( Jovik głos ode mnie:-), domyślam się, że chodzi Ci o Złośliwca (on Ci z Mazur), a ja z Warmii:-D. Zazdroszczę wam pożycia z ukochanym, aż 25 lat:-), jak to zrobiliscie, że dalej razem? Madziuchna👄 Kaśka-czewa 🌻 🌻 Sie ma Regres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- Mazury to i Ciebie miałam na myśli...a właśnie, mam koleżanke z miejscowości Samin (chyba tak sie nazywa). Grzesław- czemu tyle lat razem? Hmmm.... musiałam zaakceptowaź jego wady:( on moje:(:( i jakoś tak ciągniemy:D Okres burz mamy za sobą, no, może nie do końca bo ja mam bardzo władczy charakter (lew) a mżą jest typowym Skorpionem (wredny i złośliwy:P) i jakos się ścieramy ale pozytywnie i budująco:) U nas idzie burza, zatem papapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj mnie nie bylo bo prosto po pracy pojechalam na kapielisko :) a do domu sciagnelam przed 20 i jeszcze musialam zamontowac nowa klamke do drzwi,bo rano ta stara zostala mi w rece :/ Kaska nie mam pojecia ile robie krokow,jak zaczynalam to robilam dobrze ponad 2 tysiace a potem licznik mi sie zepsul,a ten co mam teraz nie ma wogole licznika,wiec ci nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie ładnie z rana przywitam i powiem wam dzień Dobry :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jovik zagłosowalem:-) Regres, a skąd wiesz?:-D Jovik ja skacze po różnych tematach:-), co prawda to kobiece forum ale chyba mogę?:-) Madziuchna👄 pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×