Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Sądny... w tym rzecz, by od rodziny i przyjaciół mieć wsparcie nie nakaz, bo umysł palacza jest tak zbudowany, że na reakcje jest kontrreakcja, jak ktoś będzie zmuszał to podświadomość będzie mówić "nie słuchaj go". Ja-gulina my tu się wspieramy wzajemnie, ale też piszemy o różnych innych sprawach, by się nie zanudzić na śmierć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gulina ten wątek pomógł i pomaga wielu osobom :) mi pozwolił zrozumieć że sama siebie chce przechytrzyć :D i dzięki niemu gdzieś od półtora miesiąca nie miałam papierosa w ustach bo gdybym zapaliła to wstyd by mi było tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ własnie jestem w trakcie ćwiczeń na steperku... ;) kaska---ja tak samo podchodzę że gdybym teraz zapalila to znowu dała bym plamę jak kiedyś i caly czas odbija mi sie to że was w pewnym momencie zdradzialam ze śmierdzielem... :( grzeslaw---zgadzam się z Tobą w 100% mnie tez namawiali,prosili a ja wiedzialam swoje dopóki sama niezdałam sobie sprawy z tego i sama podjełam decyzje... ;) ja-gulina---chcesz się przyłączyć to zapraszamy...my tu rozmawiamy na rożne teamty a nie tylko na temat śmierdziela...wspieramy sie pod każdym względem i jestesmy przyjaciółmi na forum i pozanim... :) sądny----pomimo dzisiejszego ciężkiego dnia jak i szczęśliwego dnia(oby niezapeszyc-okaże się od 11.07 tak do końca miesiąca) to dieta MŻ oraz ćwiczenia na steperku są... ;) i to dzieki Twojej mobilizacji do cwiczeń...dzi,eki 🌻 a co do Twojej pracy-kochana to ze zabierasz do domu pracę to juz jest pracoholizm... ;) ale wspólczuję zajobu w pracy... kaajka---ja tez mam zwolniona przemiane materi,i tyję jak swinia...ost.jedna znajoma pow."skąd się nabawilam takiej pięknej oponki" wlazłam na wagę złapałam się za głowę...i pow.DOSYC...trza się wziąśc w garsc...odstawiłam słodycze podżeranie między posiłakami,a własnie dzięki Agnieszce ćwiczę na steperku,piję przed posiłkami ocet jabłkowy,jak chcesz moge podac Ci dietę prostą 1000kcal.która wiem ze dziala bo ludzie po niej chugną...zamaist mysleć o fajce i uzalac sie nad zla przemiana materi weź się w garśc.... ;) poto my tu jesteśmy...głowa do gory bedzie dobrze...i słuzymy Ci pomocą...jesli tylko bedziesz tego chciała... jovik---dziekuję kochana za troske...ja nieszaleje jak Aga godz.dziennie ale 30min.i 30 na skakance ale nie codziennie,a jak nie to cwiczę mieśnie brzucha leżąc co za tym idzie ćwicze i kręgosłup... ;) ale milo jest jak ktos się martwi...Małgoniu uważam na siebie i na krępelek...obiecuję ze jak tylko bedą jakieś oznaki złe natychmaist przestaję a jak nie to ograniczam... masz jak w banku... 🌻👄 regres---🖐️ każdy wie że jesteś mądry...i jaki kochany 🌻 pozdrowienia dla żonki.. 🌻 i dla reszty pachnidełek 🌻 ide dalej podeptac... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień, też masz pomysły, robotę do domu przynosić?:-( to trzeba tak po grecku, jutro się zrobi (co nie zrobiło się dziś):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna dzieki za pozdrowienia w swoim i żony imieniu przekaże jej :) na pewno Od przypadku czasami czytam Wasze wpisy,ale brakuje na tym forum wsparcia dla osób rzucających palenie." ja-gulina Tutaj na topie u nas jest mnóstwo wsparcia Jesli chcesz jakiś indywidualnych wsparć to po prostu pisz a na pewno ktos z tobą pogada jesli nie ? To ja to zrobię ,pytaj ,pisz i uczestnicz :) pozdrowienia dla załogi :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do telefonów to ja mam NOKIA E52 sprawia sie fenomenalnie od ok roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres w jakiej sieci? Pytałem w punkcie u operatora dlaczego (chodzi o YT) to powiedzieli, że to oni mają problem z YT i kilka miesięcy temu to zgłaszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna tylko nie przesadż z dietą! Abyś nie miała z trawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziuchna 04 dzięki za rady. Staram się nie wymiękać, ale czasami przejdzie mi taka myśl po co wpadłam na pomysł rzucania palenia:( Ja ćwiczę wtedy kiedy mam ochotę, ostatnio skaczę na trampolinie ogrodowej-nieźle daje w kość. Przy fajkach mogłam opychać się wszystkim i tak nie przekraczałam wagi, teraz muszę zmienić nawyki żywieniowe co dla mnie jest łatwe bo nie mam czasu na systematyczne jedzenie. Przyjęłąm zasadę, że jem wtedy kiedy poczuję prawdziwy głód i to pomaga nie łapać przekąsek. U mnie w domu obecnie nikt nie pali,ślubny też zarzucił nałóg i jest łatwiej nie myśleć o fajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław w Play-u :) mam na necie wszystko na YT :) Sieć jest naprawdę dobra i dobrze sie spisuje do tego mam abonament (bez telefonu) za który płacę 14,50 miesiecznie a mam 150 min do wszystkich,to mi starcza bo i tak duzo robię telefonów z pracy ;) ( oczywiscie szef pozwala korzystac ze służbowego ) :P witam załogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z neta korzystam w komórce tylko wtedy kiedy muszę ewentualnie wtedy kiedy w pobliżu jest jakiś Hot Spot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie w ciepły słoneczy dzień. Regres myślę o starterze Orange, bo mnie nie potrzebne są minuty tak bardzo jak bayty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ ale Play ma świetna ofertę dla korzystajacych tylko z baytów :D zajrzyj do salonu Playa i sobie zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ciebie (siebie też) zmartwić regres, tu gdzie mieszkam komórka nie wykrywa zasięgu play'a, tylko 3 duże sieci, chyba że korzystają z innych stacji bazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fakt Play ma problemy poza duzymi miastami z zasiegiem (wiem cos o tym) wiec faktycznie chyba najlepszym rozwiazaniem w twoim przypadku bedzie Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam się pożegnać, bo dziś w nocy wylatuję na wakacje do Turcji. Mało tu mnie ostatnio było widać, ale okres przed urlopem to prawdziwy mega kocioł ;) Nie byłam jeszcze w Turcji, ale ponoć wilgotność powietrza jest podobna jak na Cyprze, gdzie byłam 5 lat temu i 3 dni uczyłam się oddychać (co z kolei ani troche nie przeszkadzałao mi w jaraniu jednego za drugim). Tym razem mam zamiar wdychac jedynie wilgotne powietrze :) Pozdrowionka serdeczne dla Was wszystkich (nie wymieniam, bo z opewnością kogoś pominę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - udanego urlopu :) Regres - ja też mam w play :) tylko że płacę 59 zł za abonament o wartości 69ł i mam w tym telefon, 2h promocyjnych minut do wszystkich i oczywiście 69 zł miesięcznie do wszystkich gdzie minut wychodzi 20 gr (sms też 20gr) w każdym bądź razie w sumie ok 7h miesiecznie albo i więcej do wszystkich .. a i do playa mam za darmo przez cały okres trwania umowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska czewa no to masz ładnie dzwonienia :) Play ma najlepsza ofertę na rynku bezapelacyjnie Vonk :D Udanej podrózy i wczasów ja byłem 2 lata temu w Turcji a dokładnie w Bodrum we wrzesniu był upał ok 32 stp,żarcie dobre i bardzo bardzo mi sie podobało :) Ładnie tam bardzo ,ładny port i tereny Tylko woda morska bardzo słona i kamieniste plaże ale za to basenów miałem full :) udanych wakacji Vonk :) ja spadam do domu ,tymczasem załogo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk zabierz nas ze soba :) udanego urlopu kochana :) wczoraj zabralam papiery do domu,ale juz mam to z glowy,moge na spokojnie zajac sie sensowna praca taka jaka lubie a nie papierzyska :/ ale cuz dokumentacja musi byc. Regresku ja Cie juz wymienilam wsrod wlascicieli nokii :) pamietam jaka masz,kiedys mowiles i jaka nokie Grzes ma tez pamietam :) no i Madzi oczywiscie tez pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadlam przed drugim wyjsciem do pracy sie przywitać...i poklikać do Was... 🌻 regres---niema za co...🌻 ja mam w Orange na kartę... grzeslaw---wszystko pod kontrolą...ale musze schudnąc bo inaczej namnie nie spojrzysz ;) :p ps.zaczynam od poniedziałku nową pracę i brzuch bedzie mi przeszkadzał :p kiedyś chciałam wziąśc internet w Orange ale babka mi odradziła bo bardzo częśto niemożna się połączyc z netem... :( więć wzielam w TP... niedawno przez ręce przeszedł mi też net z Ery,ale też dziadostwo...ile się nachodziłam do obsługi by coś z tym zrobili... :( a teraz mam w Asterze i działa dopóki mi nieodłączą gdy niezapłacę rachunku :( :p kaajka---rozumię Cię...mi nieraz też przyjdzie myśl o fajce...ale jak teraz się męczę to juz niechce palić,choćbym się ugryzła w dupe...to niezapale...pierwszy raz było latwiej tzn.jakoś szybciej mi ta przemiana wróciła do normy,a teraz meczę sie...ale kara jakaś musi być...ja kiedys wogule nie ćwiczyłam...teraz zmobilizowała mnie Aga...i oponka... :( kiedys jadlam i nic,bo zaraz nikotyna spaliła to co zjadłam...piszesz żę niemasz czasu na systematyczne jedzenie...ja też niemam ale przed wyjśćiem do pracy teraz jem...a na drugie sniadanie owoce lub sok pomarańczowy po drodze i w biegu...dopiero obiad w domu,który musze sama przygotować... :( ale wiem że jeste oco walczyc...i to mi dodaje siły...więc mała uszy do góry i do dziela... :) walcz z nami... :) jesteśmy z Toba :) vonk---udanego urlopu...i pieknej pogody...:) :) :) :) sądny---jak dzisiaj w pracy? :) deptać bede wieczorkiem... jak mi się szybko nagrzewaja cylindry... :( Tobie tez tak ? a piszczy? jak dziadek...na zardzewiałym rowerze :) no idę na spacerek z piesiem... miłego popołudnia... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna--------wd40 popsikaj tloki zawiasy odczekaj rozruszaj,przestanie piszczec,ten co mam od kolezanki stal i kurzyl sie w piwnicy trzeszczal skrzypial piszczal,ale agentem 007 go odtrzeszczylam ( 007 to to samo co wd40 ) tloki sie nagrzewaja mocno,zalezy ile sie cwiczy,ale moimi idzie sie poparzyc,a w pracy duzo roboty ale ja to lubie :) dobra ja sie powolutku szykuje do deptania Galaretka------jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w stepperach w siłownikach jest olej, który daje opór i no musi się grzać i nato niema rady. Sądny, WD4O to odrdzewiacz na bazie nafty i średnio się nadaje do smarowania tracych się elementów, do tego celu lepszy był by jakikolwiek olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna--- w sklepach motoryzacyjnych jest taki smar do zamkow wazol sie nazywa,w sprayu jest,sprubuj tym Grzeslaw--- ja swoj steper rozruszalam wd-ą,ale on byl chyba zapieczony,zakurzony,rdzy nie bylo widac,ale dzieki niemu rozruszalam tsn steper od kolezanki,a tamten moj co polamalam smarowalam ŁT to taki smar do elementow laczonych przy torach czy nawet w lokomotywach,tak dokladnie nie wiem do czego oni to uzywaja,ale z pracy wzielam odrobine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna w kazdym razie jak zadne oleje nie pomoga badz pewna ze WD40 da rade,albo 07 :) udaje sie na spoczynek dobrej spokojnej nocy kochani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień smar ŁT 43 (do łożysk tocznych) jest najpopularniejszy w warsztacie i dobrze się nadaje do tych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna 04 dzięki za dobre słowo:) Czasami przraża mnie myśl, że tak dużo osób odpada, a potem uświadamiam sobie, że zawsze możemy próbować być BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×