Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ale raczej mój nick, bo system przy rejestracji by nie przyjął drugiej osoby pod tym samym mickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny wystarczyło tylko raz:-D, faktycznie system kafe oszalał, bo ja też wysłałem chyba 4 razy posta i strona mi zniknęła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie ma na liście ale co tam wpadam żeby tradycyjnie pochwalić się wynikiem x2 dziś proszę Państwa DWIE PIĄTKI BP ależ ten czas już normalnie szybko leci Nie palę już 55 dni (+ 16g27m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 2227. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 00g21m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1202,81 zł! Buziaki dla wszystkich "wpomagaczy" a szczególnie dla sadny dzien , jovik, madzichna dla Was 🌻 🌻 🌻 Grzesław , Regres a dla chłopaków po 😘 lecę plecak pakować na weekend bo dawno w górach nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka cieszę się, że dzielnie walczysz w najtrudniejszym (początkowym) czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Wam, kochani, za kciuki :) Jest super,a może być jeszcze lepiej i wiem, że tak będzie :) Ach, życie jest piękne :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola 18 to teraz czas na trzy "5" życze ci tego z całego serca A jak na razie to wyśmienicie ci idzie,oby tak dalej :D 🖐️ załoga,u mnie dzisiaj pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas domniemam ze spotkanie sie udało i nasze trzymanie kciuków pomogło :) napisz coś na ten temat;) bo my ciekawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monamas to fajnie, że wszystko na dobrej drodze:-) Żabka jak pewności siebie, to do nas dołączysz? życzę Ci tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> bardzo się udało, zreszą to któreś już z kolei spotkanie :) Czuję się super i życzę sobie cały czas takiego stanu i jeszcze lepszego. Mam nadzieję, że trafił swój na swego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi kochani.U mnie dziś kiepska pogoda zimno i deszczowo.Mariola18 moje gratulacje za 55 dni BP.Życzę Ci powodzenia w nie paleniu (jak napisał Regres) 555 dni.Zupełnie mnie dziwi,gdy każdy kto zacznie rzucać na tym forum z tymi wspaniałymi ludzmi to jest 100% sukcesu, ja jestem tego przykładem.Z Waszym wsparciem dałam radę,a przecież byłam bliska załamania. Nie palę 245 dni tj.35 tygodni = 8 miesięcy.DZIĘKUJĘ WAM. Żabciu wracaj do nas.Proszę Cie bardzo..Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,gdy każdy kto zacznie rzucać na tym forum z tymi wspaniałymi ludzmi to jest 100% sukcesu, ja jestem tego przykładem." xx444 bo tak jest :) jak zaczynałem rzucac fajki i chciało mi sie palić to nachodziła mnie myśl że jak tu zajrzeto co napisze tym ludziom którzy mnie wspierali? oczywiscie mógłbym skłamac że nadal nie palę ale gdzie tu sens i logika oszukiwac tutejszych bywalców? i przede wszystkim siebie ... Tu są wspaniali ludzie bez których niejeden i niejedna by poległa gdyby nie ich rady i moc wsparcia ... pozdrawiam i dziękuję tym którzy m nie wspierali i wspierają nadal zauważając moje sukcesy w nie paleniu :D 🌻🖐️ monamas ciesze sie że ci sie układa :) trzymam kciuki za c.d :D 🖐️ Miłego weeku Postaram sie tu zajrzec jutro albo w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nam sie rozplywa :) chwilo trwaj :) Galaretka widzisz,mowilam ze bedzie lzej 😘 ale badz czujna,nie daj sie zwiesc Grzes ale przynajmniej wiecie o co mi chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, Regres, xx444 dziękuję! mam nadzieję, że przyjdzie ten moment gdzie wejdę tu i zostawię ślad w postaci 555 :) sadny dzien no lżej psychicznie to i może jest, nie ma już takich nachalnych myśli o paleniu przez 80% dnia jak w ciągu pierwszych 2 tygodni. Teraz myśli o paleniu rzasze ale niestety myślę że łatwiej sie teraz można dać "uwieść"... z głupoty znaczy się :) PS. u mnie też leje... w Taterkach też pewnie leje... najwyżej będę w deszczu łazić a co tam :) PS2 miłego weekendu Wam życzę pomimo pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u moich dzieci tez padze leca ;/ ale od jutra w calym kraju oprocz wschodu ma sie rozjasnic :) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola dla Ciebie żebyś nie czuła sie tu odosobniona BP 22 07 2011 1. Zlosliwiec -----------2293 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 3mies 14 dzien) 2. Jovik------------------2172 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 8 mes17dni) 3. mordusiak------------1297 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 5mies13 dni ) 4. Sadny dzien ---------1238 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 4 mies29 dni) 5. Bella 1962 ---------- 1007 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 8 mies 23dni) 6.Pachnąca Aga------955 BP ❤️ (28.10.2008) 🌻 (2 lata 8mies 22 dni) 6. Regres ------------- 810 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 2 mies22dni) 7.Vonk --------------- 682 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 10 mies17dni) 8.Mamuska44 ------ 672BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 10mies 6dni) 9.Farbowana_lisica 661 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 8mes14dni ) 10 Lorika ----------- 553 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 6 mies 11ni) 11Grzeslaw-------- 550 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 5 mies 7dni) 12.Basiek1 ----------- 496 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (1 rok 4 mies 6 dni) 13. dodob------------- 374 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (ROK 8dni ) 14 kaja --------------- 307BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (10 mies 5 dni) 14, Mama Vonka---- 248 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (8mies 6dni) 15.xx444-------------- 244 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (8 mies 2dni) 16 madziuchna ------ 242 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (8mies) 17 Niebieska Tecza-- 236 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (7 mies 15dni) 18 Jolik123----------- 200BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (6 mies 19 dni) 19 Mar-pa------------- 188 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (6 mies 8 dni) 20 Lokomotywa----- 182 BP ❤️(16.01.2011) 🌻 (6 mies 6dni) 21monamas---------- 164 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (5 mies 15dni) 22.Lumena----------- 134 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (4 mies 13dni) 23 Mama monamas 108 BP❤️ (05 04 2011) 🌻 (3 mies 17dni) 24Nikosiowa--------101BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 ( 3 mies 9dni) 25 Limonetka ----- 70BP ❤️ (13 05 2011) 🌻 (2 mies9 dni) 26Mariola18-----56BP ❤️ (28 05 211) 🌻 (1 mies 24dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka wiem,że masz doświadczenie w wyprawach górskich,ale uważaj na siebie; pogoda nie jest dobra na takie wyprawy.Życzę Ci powodzenia.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba nie ignoruj osob ktore sie o ciebie pytaja tylko wklej sie na ta liste bo oberwiesz,ty dobrze wiesz ze nawalilas to teraz najwyzsza pora pozbierac sie do kupy i wpisac na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dawno mnie tu nie było wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp :D 🌼 :D bo nie palić to coś pięknego 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka szczerze życie Ci tych trzech piątek:-), bo u mnie zaraz one niestety będą:-( Żabciu ja też Ciebie namawiam do kwalifikacji na twojej zresztą liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Złośliwiec, a wiesz, że za tobą się koleżanki stęskniły?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 a kaj Ty jesteś :D sadny dzien 🌼 wybacz moja nieobecność ale to wszystko siła wyższa :D zabka :D 🌼 witaj dawno tez Cie tu nie było 🌼 jak możesz to skrobnij co nie co :D Grzeslaw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna a gdzie Ty?? Moj paluszek juz o wiele lepiej :) moj Ty osobisty lekarzu :) dobrze kochani ja ide spoczac przed telewizorem dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... żyję...właśnie wróciłam z pracy i ze spacerku z piesiem... sądny---cieszę się że paluszek już jest prawie ok.gdybyś mnie prędzej posłuchala to było by juz dawno po sprawie... :D ale dobrze że wogule to zrobilaś,ale jeszcze przykładaj :D grzeslaw----❤️👄 zlośliwiec----słyszałam że na Mazurach prąd ukradli? :D fajnie że napisłes...cieszę się... :D monomas----3mam kciuki za Twoją miłość?oby to była Twoja druga połowa... :D kibicuję Wam.... żabka---myslę że zmądrzejesz....i wrócisz do nas...ale wiem że potrzebujesz czasu na podjęcie "świerzej" decyzji,ja Cię niezdepczę i nóg niepowyrywam.... :D sama niedawno przez to przechodzilam... jovik----🖐️ mariola----życzę wiecej takich pachnących piąteczek...🌻🌻 a i udanego dreptania po górach...wracaj do nas cala i zdrowa...👄 regres---a Ty gdzioe się podziewałeś?duzo pracy?🖐️ i 👄dla zonki... xx444---ciesze się że tak myslisz onas...jak minol urlop?🌻 i dla reszty🖐️ i gorące pozdrowienia... ja spadam do łózeczka bo padam :( a jutro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja wiem że wy bardzo chcecie żebym wróciła-ja zresztą też, ale to jeszcze nie moj czas. Mimo że kiełkuje we mnie ta decyzja jeszcze musi dojrzeć. Od kilku tygodni przechodzę przez piekło. I najprawdopodobniej skończy się na rozwodzie wiec chyba sami rozumiecie to jeszcze nie czas na mnie na rzucenie palenia ale jak sie gehenna skończy i pozbieram siły zawitam do Was OBIECUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka jak chlopa wyrzucisz to latwiej ci bedzie wyrzucic fajki,bo zadna menda nie bedzie ci nerwow szarpac ja dzis wstalam z takim potwornym bolem glowy ze az rzygalam :( tez pewnie z nerwow,niby tak sie nie zdenerwowalam, ale w podswiadomosci slysze Rybnik to dostaje bialej goraczki,a wczoraj sie dowiedzialysmy ze ta zaraza dalej kombinuje zeby nas na ten zasrany Rybnik przeniesc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten szary,deszczowy,smutny dzień.U mnie znów pada i jest zimno.Czy już nie będzie ciepło? madziuchna jestem po pierwszej części urlopu.Na szczęście załapałam się na kilka dni słonecznej pogody,oczywiscie wypoczęłam.Następny urlop mam od 15.08 br.urlop przedłuży się gdyż w tym dniu jest święto kościelne. Sądny mnie również dziś z samego rana strasznie bolała głowa,miałam odruchy wymiotne.U mnie zbliża się przeziębienie - wczoraj wieczorem łapały mnie dreszcze,a dziś dla odmiany miałam temperaturę i czuję,że atakuje mi gardło. Żabciu faktycznie masz trudną sytuację,sama zdecydujesz kiedy będziesz gotowa rzucić palenie? Mam nadzieję,że będziesz do nas zaglądała? Życzę Ci wytrwałośći które teraz jest bardzo potrzebne.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten deszczowy dzień. Współczuję wam Żaba i Sądny takiego życia i aż się boję być z jakąś w parze, a potem przeżywać gehennę codzienności samemu źle (bo nie pasuje tak żyć), a w byle jakim związku jeszcze gorzej. Jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×