Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesław to sprawdź kiedyś :-P a teraz czytam i patrzę co moja mama z kurami robiła : chorowała hehe czyli mieliśmy chorobę kur na podwórku hehe znaczy też że czas już spać :) miłych snów BP życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ daje rade ,jestem z siebie dumna pozdrawiam i zycze wytrwalosci i NIE PALIMY 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam!:-) Jovik dam sobie radę:-D. Kaja masz rację, nie daj się:-), u mnie dziś słonecznie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha zostalam naczelna kura :D ale to fakt ostatnio jakos lepiej mi sie telewizje oglada lezac i odplywam 20-21,ale Galaretko moja ty kochana ja wstaje o 4.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja cieszy mnie, że się cieszysz (celowy błąd stylistyczny:-D) Kajka uwierz mi, że to nie jest malo, a dużo, bo najtrudniejsze są pierwsze dni. Życzę wam, abyście zawsze liczyły dni BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja cieszy mnie, że się cieszysz (celowy błąd stylistyczny:-D) Kajka uwierz mi, że to nie jest malo, a dużo, bo najtrudniejsze są pierwsze dni. Życzę wam, abyście zawsze liczyły dni BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw ja nie mialam problemu z kafe-teraz,ale czasami dostaje swira to fakt,trzeba to przeczekac poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny ---> to Ty z mym slubnym kawe rano popijasz- on wstaje 4,20:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu ale on jest aktualny i cały czas ważny :) pozdrawiam wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka i miłego weekendu dla Wszystkich BP ja jutro z rana na Babią Górę śmigam tęskno mi bo dawno w górach nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalilam sie ze nie mialam wczoraj problemow z kafe :) jak widac na zalaczonym obrazku he he he witaj zalogo z rana :) wypijam kawke i jade z corcia na kapielisko :) super pogoda,cieplo i slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani:) Miałam dzis pospać, ale mi sie nie udało:D:D Za oknem słoneczko, mam nadzieję,że dzień bedzie udany. Ja tez dzis wyjeżdzam, co prawda tylko do Opola. mariolka- zazdroszczę Ci:) wyjazdu w góry i BP:) Chodzę codziennie na siłkę, mam nadzieję,że dam rade i nie polegne z kregosłupem:D To raczej ćwiczenia areobowe niż siłowe, ale pamiętam, jak załatwiłam sie na steperze:( więc teraz ćwiczę po okiem instruktorki:D Pozdrawiam wszystkich, zostawiam linka:) http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac i juz mnie nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ja mam w takim razie prosbe zebys na silowni zapytala jakiej firmy maja stepery i jak z awaryjnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny- steperów nie ma, przynajmniej ja nie widziałam:) Ale ja ćwicze tez na orbitreku, ale ten z siłowni to jest dwa razy większy niż domowy!!! Maja z jednej firmy urządzenia, dzis jak sie wybiore to Ci napiszę nazwę. Cos w nazwie z Activ...ale dam nazwe. Uciekam do Opola, nara:) Nie zapomnijcie zagłosować- plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×