Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

zobaczymy,narazie i tak nic nie wymysle.Rozsylam cv gdzie sie da i jesli dostane w tym tygodniu jakas oferte pracy przyzwoita to pojade po papiery.Dopoki ta zaraza bedzie czlonkiem zarzadu to nam nie odpusci,bedzie do ostatniej kropli krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w skończmy wtorek. Jovik głos oddany:-) Żabka trzymam kciuki i brawo za odwagę w nie kupowaniu papierosów. Ojejkujejku cieszę się razem w tobą, że jesteś szczęśliwa :-) Regres chyba Topie pozazdrościła:-D Madziuchna ściskam i całuje:-) resztę załogi też pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzien to faktycznie masz sytuacje nie do pozazdroszczenia :O Ale może sie jakoś to wszystko rozwiąże po twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest wesolo,nie a pracowc jeszcze dalej niz w tej chwili to ja bym musiala 3 tysiace na reke dostawac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień trzymaj się Jestesmy z Tobą❤️ Ja przyzwyczajam się pokonywać kryzysy jeszcze bywa ciężko i ta myśl " idz do sklepu kup zapal" nie daje mi spokoju. Madziuchna kilka dni temu pisała o nowych l&m ach, ja właśnie na tym poległam że niby mam wybór jakie palę zwykłe czy mentolowe. Aż strach pomyśleć ile osób da sie na to nabrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ŻYCIU!!!!!!, bym sobie nie darowała, gdybyście mne wyautowali z SUPERLISTY !!!! Zatem aktywność moja jest niespotykana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ja problemy mam straszne jak widac "na zalaczonym obrazku" ale nawet mi nie przyjdzie mysl zeby zapalic,to juz 4 rok leci to tez latwiej Madziuchna nawet nie zauwazylam kochana kiedy Tobie licznik w setki poszedl :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) to ja "pomozcie mi prosze":-) zaczernilam sie :-) bardzo dziekuje Wam wszystkim za mile powitanie tutaj oraz za pomoc w sobote :-)Dla Grzeslawa wielkie dzieki za zaprosznie 🌼 Ciesze sie bardzo, ze jest tutaj tyle milych osob :-) Ja nie pale od 28.6.2011 ale w ostani piatek mialam "wypadek" i wypalilam pare papierosow przy piwie, czy musze liczyc od nowa? :-( od soboty nie pale znowu i nie ciagnie mnie prawie wcale :-) skubie ciagle sloniecznik i jakos idzie :-) Jestem bardzo szczesliwa ze podjelam ta decyzje :-) poniewaz jestem chora i nikt nie mogl mnie przekonac do rzucenia palenia. A jednak zmadrzalam :-) pozdrawiam Was i zycze milego pachnacego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma teryfy ulgowej :) jeden mach i zerujesz licznik wszyscy to zaakceptowali,to taka jakby kara dopingujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200dorka
ja nie pale analogów już 4 miesiące ... pomagam sobie e-papierosem i jestem zadowolona http://tojefura.com to naprawdę pomaga polecam tym którzy boja się ze niedadzą rady z tym sami walczyć. Nowa metoda wykrywania raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwałam kryzys ;D Nie wiem o co kaman ale najgorzej jest między 13 a 15 . Truffelka witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Żabka:-) Truffelka witaj:-D nie musisz mi dziękować, podziękuj Żabce, że założyła topik i zebrała wokół siebie przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie :D To nie ja założyłam ten temat tylko fiona* Jak ja trafiłam na ten topik to przyjażń i rodzinna atmosfera już tu była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jak się upewniałas, czy aby napewno Twoje "dzieło" jest na kafe:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jak się upewniałas, czy aby napewno Twoje "dzieło" jest na kafe Grzesiu a tak dokładnie to o co Ci chodzi w tym poście ??? Jakoś nie kumam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka chodzi mi o ten wpis, cytuje : 00:20 [zgłoś do usunięcia] żabka :) jeszcze jedna próba czy widać 20. 04. 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no tak stare czasy:) Na poprzedniej części posty znikały lub pojawiały się dopiero po kilku godzinach. Dziś weszłam na pierwszą część bo za szwankowała pamięć kto założył cz 1 :P kilka osób uparcie sie tam nadal wpisuje :( mimo próśb jovika , no cóż ich wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem, ale jak nie umieją czytać(a są tacy na kafe), to my nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sądny---jestem z Toba i w sprawie pracy i z króliczkiem 👄 żabka----no pokusa niezla co do fajek :) ale NIEWOLNO !!!!! 👄 JOVIK----głosik oddany..👄 grzesiu----przytulam i całuję 👄 ojejkujejku----miło Cię widzieć...brakowało Twojego ciasta i kawy..juz kiedyś pisalam otym 👄 regres----🖐️ i 👄 złośliwiec---pomachaj do nas...👄 truffelka----no zeruj licznik i juz....ja tez jak zaczelam jarać to musiałam zerowac..👄 ale badz pachnąca i co by cie oskrzela nie bolałay... dla reszty----👄👄👄 dobranoc....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna i Grzesław- dzięki za głosowanie:) truffelka- Twój nick taki słodki, chętnie zjadłabym trufla...mniammm...mniammmm...a w domu ani grama słodkiego:( Buziaczki👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich.Dziś wreszcie jest piękna pogoda.Słoneczko świeci,aż chce sie żyć.Jestem w pracy więc wchodzę na krótko .Serdecznie pozdrawiam ,miłego dnia życzę Wam kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna dziękuję za 👄 ;) Truffelka wbijaja do nas na topik i być tu z nami Jest tylko jedna zasada - NIE PALIMY :D 🖐️ załogo nie wiem jak u was ale u mnie słońce :D (jupiiii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)heeeej 🖐️ jestescie wszyscy tacy slodcy tutaj i dlatego taki nick wybralam :-) truffle staly na biurku i dlatego pomyslalam, ze pasuje hihi :D Czestuje Was dobrymi belgijskimi pralinkami :-)szczegolnie Jovika 😘 No szkoda ze musze zerowac licznik :-( jak dla mnie to nie pale od 6 tygodni a od ostatniej wpadki dopiero 5 dni buuuuuuuuuuuuuuh :-( :-( :-(przeciez to tylko mala wpadka byla :-( pozdrowionka i buziaczki przesylam Wam 😘 😘😘 P.S No to prosze wpiszcie mnie do listy od 30.07.2011 buuuuuu :-( :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufelka tak to nie działa ... Własnie na tym to polega ze dni masz liczone od dnia w którym rzuciłaś palenie Co z tego że nie paliłaś 30 dni skoro 5 dni sobie fajkę zjarałaś? Ty masz nawet jednego macha nie wziąć Zresztą te dni,te liczniki nie palenia mozesz liczyć sobie jak chcesz ale z drugiej strony sama siebie oszukiwać chyba nie będziesz? Dni bez papierosa które mamy w tabelkach to faktycznie dni bez papierosa!!!! dasz radę trufla :P 5 dni to też piękna cyfra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda wpadka jest duza,a tym wieksza im dluzej nie palisz. trzeba sobie to uswiadomic,nie ma ze to tyllko jeden malenki mach byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×