Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzes dziekuje,ale szalenstwa ciag dalszy,mdli mnie caly dzien,zaraza jakas nie da nam zyc Galaretka najmlodsza?? ha ha no ok stazem BP ale bedziesz stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję własnie wróciłam z pracy :) zmęczona ale szczęśliwa :) sądny----co Ty kochana sie rozkładasz?co teraz odwaliłaś za numer?czy tak sie czujesz od soboty po tych proszkach? :( dostaniesz na dupę mówię Ci :D jovik---mnie też niedali telefonu jak oddałam do serwisu :( musialam skołować drugi :( oj ja też mialam full roboty :( aż z koleżanką zgadałysmy się że nawet byśmy niemaiłay czasu fajki zapalić gdy byśmy jarały a te co palą chodziły co 5minut 😠 i maja płacone za palenie a my nie palące osoby za robotę :( i gdzie tu sprawiedliwośc?Ale choć zdrowie mamy i rozum no i nieśmierdzimy :D mariolka---"no i pierwszy raz w górach na widok kogoś machającego z drugiej strony poczułam taką radość i ulgę, ze jednak nie jesteśmy same na szlaku... "----fajna przygoda co nie i doświadczenie,wiem co czujesz...🌻 mariolka niema czego zazdrościć my gdybysmy były mądrzejsze tez byśmy miały bardzo duży staz o ile mnie pamięć niemyli :D ale że znas głupie laski to sięgnelysmy za fajeczke i poco nam to było? grześ----niema sprawy 👄 czekam...i życzę dlaszych pachnących dni 🌻 monomas-----niech dalej szcęście Ci towarzyszy...👄 kochanie oby Ci się udało życzę Ci tego :) narazie motylki lataja w brzuszku :) niech lataja jak najdlużej :) regres----rozumię przecie.kobieta ma pierszeństwo :) ale poproś żonę niech nieraz da Ci wyslać chociarz kropkę(jak to pisze jovik),a Ty jej dasz zato buziaczka takiego słodkiego :) dla reszty 🌻🖐️ i spadam zjeść obiad i podreptać sobie a póżniej 😴 kolorowych snów i spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bic ro wszyscy ale jesc nie ma kto dac :P jak mnie sluchasz,ze nie wiesz ze to z nerwow?? glowa nie boli,ale mdli mnie ciagle co chwile,a prezes szaleje.Pojade do tego Rybnika i narzygam mu do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ta 5metrowa drabinka nie była dla mnie najgorsza ...powiem nawet że była całkie spoko:) madziuchna no tak gdybym była mądrzejsza to też nie paliłabym już jakieś dwa lata, ale cóż każdy ma swój czas i tamten poprostu nie był chyba dla mnie najodpowiedniejszy sadny dzien psssstt! najmłodsza stażem i niech tak zostanie jak nie moge być w niczym innym najmłodsza to niech będzie chociaż tu BP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poproś żonę niech nieraz da Ci wyslać chociarz kropkę(jak to pisze jovik),a Ty jej dasz zato buziaczka takiego słodkiego" madziuchna hahahahaha ale się uśmiałem "chociaż kropkę " ok ,wyślę więcej niż kropkę :D mariola a słyszałas o tym pozostawionym psie na Zawracie ? Szczyt ludzkiej głupoty by zabierac psa na takie skały został osiągnięty :O http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/tatry-uratowaly-psa-byl-na-wysokosci-2-tys-metrow,1,4793115,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pourlopowo:):):) Jak sobie pomyśle, że jeszcze parę dni temu narzekałam na nadmiar słońca i wysoka temperaturę, to aż mnie skręca... Mozna w tym "słonecznym" kraju nabawić się depresji patrząc za okno ;) Widze, że sporo tu "nowości". Bardzo się cieszę, ze ludzie idą po rozum do głowy i rzucają to swiństwo. Napatrzyłam sie sporo, w duzym skupisku ludzi na palaczy i jeszcze bardziej znienawidziłam ten "sport". Niepojetę było dla mnie jak podczas wycieczki na Pamukkale, po tym jak wspięłismy się na mega wysoką górę, zeby zobaczyć amfiteatr w Hierapolis, 70% wycieczki, zanim zrobiła łyk wody wyjarała fajkę, kiedy w tych ponad 60 stopniach w słońcu cięzko było złapać oddech. Poza tym, wszechobecni palacze, na plazy, przy basenie, na zewnętrznym tarasie restauracji, kiedy to człowiec chciałby wieczorkiem zjeść romanyczny podsiłek na wolnym powietrzu natychmiast zostaje owiany śmierdzącym dymem z kazdej strony. Został mi w glowie taki "wakacyjny" obrazek: 4 lezaki, po bokach bez przerwy jarający mamusia i tatuś, w środku dwie słodkie dziewczynki wachlujace sie raczkami, bo w która stronę by nie wiało to zawsze albo od mamusi, albo od tatusia fają zaciągało :o Kiedy ten świat zmądrzeje??? ;) Dobrze, ze tu na naszym topiku, jak zwykle kryształowe powietrze:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko i pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk cieszę sie że urlop sie udał :D u nas tak cały czas :( pochmurno zero upałów i zero słonca Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę że miałas upały ;) Tutaj chyba wszyscy tesknią za słoncem co do palacy w tym upale to naprawde rzecz niepojęta? Ja bym chyba zwymiotował jakbym pociągnał macha w takim upale? ale serio było 60 stp? Ło matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś za dużo razy nad użyłem słowo "upał" w ostatnim wpisie :) chyba naprawde za tym bardzo tęsknie skoro o nim tak często pisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży byl termometr ze skalą do 55 stopni, który wisiał w słońcu i kiedy temperatura w cieniu przekraczała 35, przestawał funkcjonować. Tam gdzie bylismy na wycieczce było w ten dzień wyjatkowe piekło, wiec 60-tkę lekko mozna złozyć... To jeszcze nic, kiedy byłam w lipcu na wycieczce w Luksorze, było, jeśli wierzyć miejscowym, w słońcu 70:) No, ale nas ciągnie do takich patelni, bo w naszym pieknym, ojczystym kraju permanentnie marzną nam tyłki i o ile upał faktycznie może sie znudzić, to podczas takiej aury jaką teraz mamy mozna za nim szczerze zatęsknić;) Co do palenia w ekstremalnych warunkach, przypomniało mi się jeszcze jak 3 lata temu na pustynnym safari na wielbładach, jednemu kolesiowi na tyle dlużyła się droga od punktu A do B, ze jarał na wiebłądzim grzbiecie. O temperaturze i komforcie oddychania na pustyni w sierpniu chyba nie musze pisać ;) Świat jest pełen "gigantów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia, to sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 850 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 850 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Michał Bil, michalbil.signum@gmail.com lub wejdź na http://opieka-medyczna-signum.pl/ http://www.oferta.omsignum.pl/michalbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim po przerwie Regres dostałem zastępczą komórkę zajebiaszczo wypaśioną mienialem tyko rozmów i smsów pozatym wszystko było do wyboru, do koloru była to Nokia 1600 :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco Ja jeszcze na urlopie do końca tygodnia, w tym roku odwiedziłam nasz Bałtyk i pogoda nawet nam dopisała, zawsze może być lepiej ale źle nie było tak więc wróciliśmy opaleni, wypoczęci Życze wszystkim pachnącego i miłego z duza dawka słońca dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co tu takie pustki??:( U mnie pogoda byle jaka, dobrze tylko,że nie pada (jak na tę chwilkę). Podałam tu link do topiku, który załozyłam wczoraj. Może Wy macie namiary na taki pokój 2-osobowy, niedrogo ale z netem i TV? W Zakopanem. Vonk-🖐️ jak dobrze,że sie odezwałaś:) pachnąca aga🖐️- dobrze wiedziec, że nas nie opuściłaś:) Grzesław, Regres, Sądny, Złośliwiec--> 🖐️🌻 Zabko- odezwij sie raz jeszcze:) mariola18--> gdzie następna wspinaczka? Na Gerlach? madziuchna-> widzę,że zrzucasz kilosy jak burza:D I spadam do pracki:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam załogę u mnie pogoda też bez słońca i bez deszczu, Jovik głosy systematyczne, z Zakopanem nie pomogę (nie byłem) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ja czesto jezdzę do zakopca w ciemno Zawsze coś taniego sie znajdzie :) Kiedyś byłęm u takiej pani i z wyżywieniem płaciłem 45 zł ale to było jakieś 4 lata temu tu masz namiar --> 602 210089 pani Ania (teraz cen nie znam) i jeszcze jeden namiar 3 lat temu ok 30 zł ale do centrum było kawałek mamiar --->018 2074470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga dziekuje za pozdro ;D mam nadzieje że wypoczęłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- dzięki:) Z wyżywieniem odpada, ale czy to za 30zł. jest z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyżywieniem odpada, ale czy to za 30zł. jest z netem?" nie jovik bez neta,ale moze sie cos zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik, Potrzebujesz neta z jakichś konkretnych powodów czy tylko "towarzysko - anynudowo"? Jesli nie jest konieczny to polecam wczasy bez sieci:) Od internetu też warto wypocząć, zasosowałam ostatnio przez 17 dni i goraco polecam:) Na wakacjach warto mieć wszystko "gdzieś", nawet to co sie dzieje w sieci. Człowiek najwartościowiej wypoczywa kiedy odcina sie od tego co ma na codzień ;) No chyba, ze mus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos wczasów i netu, w Turcji była jedna babeczka z Rosji, która całe wieczory spędzała w barze z lapotopem na stoliku. Zdarzało jej sie równiez przytargać go w ciągu dnia nad basen. Początkowo myślałam, że to jakaś biznes woman, musi być w ciągłym kontakcie ze światem, ale szybko okazało się że kiedy sie koło tego jej stolika czy lezaka nie przechodziło, na ekranie na niebiesko mienił się facebook. Po poworcie znalazłam ją własnie na fb i okazało się że w czasie wczasów dodała kilkadziesiat zdjec, o masie wpisów codzień nie wspomnę.... Coś kazdy wypoczywa jak lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet to wymóg słuzbowy, no, nie ważne. Musi być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres o psie pod zawratem nie słyszałam, ostatnio za to ktos zostawil psa w samochodzie na parkingu w palenicy - ludzie są beznadziejni że aż strach jovik najbliższy wypad w alpy na trek wokół Mt Blanc :) już włączyłam odliczanie :) a Wszystkim przesyłam pachnące buziaki na przekór pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówiłem, że Mariolka to zawodowa taterniczka i będzie zdobywać szczyty jak Wanda Rutkiewicz i Jerzy Kukuczko:-) życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, nie ma takiej opcji:( No nie wazne. Najwyżej będa droższe kwatery:D Nie ja płace:D mariolka18- nosz zazdroszczę Ci:) Pozdrawiam was, ide gotować zupę na jutro dla głodomorry domowej:D Grzesław- jeszcze raz dziękuje za głosowanie- kto z Was jeszcze oddaje głosy na mój plac zabaw???? Buziolki i pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×