Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

mnie niestać na pakiet smsów za 6zł.....i co mam płakac? oj ide spać bo niezasne dzisiaj....przez wasze zaglądanie do kieszeni każdemu z osobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna ale ja nie chce wiedzieć ile Ty zarabiasz i ile na i co wydajesz, no która moja wypowiedź to sugeruje. Litości Ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam sie nudzi?? Za spokojnie na topiku?? CISZA!!! Jeszcze czego,zebysmy tu sobie tak rozmawiali...ech, jak z dziećmi:( Za rączki i do knajpy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik a po co do knajpy, lepiej do babci na truffelki:-D, a piwo czeka cierpliwie koło mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! tu jakieś słowne tornado przeszło :) mam nadzieję, że to nie przeze mnie :) madziuchna wrócę z wyprawy pachnąca bez obawy mimo złych dni ostatnio nie wyobrażam sobie jak bym miała być znowu jedyną osobą palącą na wyjeździe i to mnie narazie trzyma przy życiu BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawa, herbatka i mufinki z jagodami - a co !!!!! prosze bardzo :) Madziuchna 🌻 - nie mam zamiaru się poddawać - wszak na tym topiku, to należę do "starców" z moim stażem niepalenia :) Popatrzcie - tutaj wiek jest pozytywem !!!!, aleśmy sobie to fajnie wymyślili ;) pogoda piękna - kto nie musi pracować - hajda na basen i ned jeziora i nad morze i gdzie kto może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Już chyba po boksowaniu:P U mnie słonko piecze, chociaz jest jeszcze dość wcześnie:) Melduję sie pachnąca, BP i trzymam kciuki- w zastępstwie Złosliwca:D Dobrze,ze dziś weekend się zaczyna,. oby był jeszcze taki słoneczny, bo planuję zrobić grilla dla przyjaciół:) Kochani, zostawiam link- dla mnie to glosowanie jest mega wazne:D http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac Miłego dnia zyczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzień Ojejkujejku dzięki za wyśmienitą herbatę:-) Jovik zagłosowałem:-) Madziuchna 👄 masz rację kochanie jak by chciała to by napisała:-) Mariolka przyjemnych alpejskich wrażeń życzę Regres miłego weekendu życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi zycz lepiej zebym dozyla do tego sadnego dnia,bo jest masakra leb mi rozsadza cos od srodka,plecy tez zaczynaja sie odzywac,ale jeszcze nie rzygam.Dobrze ze dzieci jutro wracaja to chociaz niedziele bede miala zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich wakacyjnie,wreszcie troszke slonca,nie pale ,jakos sie trzymam ,juz niedlugo roczek,,w dniach to nawet nie wiem no i tym razem Zabka mnie ominela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko badz dzielna w swoim postanowieniu,tym razem pokonasz smroda ,to tylko zalezy od Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja no kupę lat cie tu nie było :) Troszkę zmodyfikowalismy ta listę o osoby które znikły z topiku No ale skoro dalej nie palisz to żaba cię wciągnie z powrotem na liste co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również sie przywitam. Dobrze że wczoraj poszłam wcześniej spać Szok!! Ale widzę że dziś już lepsze nastroje:D Sądny trzymaj się dzielnie :* Ojejkujejku a ja sie musze odchudzac:P a tu codzien jakies slodkosci:) regres jeszcze tylko 3 i pol godziny:D Bądz dzielny:D Jovik ❤️ złośliwiec gdzie jesteś ????? Potrzebne mi twoje dwa kciuki:D Mamuśka ty też mi się tu melduj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest mój 6 dzień, Powinnam się cieszyć lecz dziś jakoś mi ciężko . Jakiś mega dół mnie trzyma w swoich szponach. Mimo że piękna pogoda na dworze nastrój ponury. Ide przytulić drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostatnio przytulałem do brzozy :) ponoć na coś to dobre jest ? Zaba to jutro tydzień i świętujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze 1,5 godzinki i tez mam łykend:) Podążam dziś na grillownko połaczone z piwkowankiem. Nawiasem mówiąć do znajomych, którzy jakiś czas temu (kilka lat) rzucili palenie a teraz mimo tych kilku lat nikotynowej abstynencji, jarają jak smoki. W ich życiu nic złego sie nie wydarzyło, ot, on zaczą popalac do piwka, a ona : "jak ty, to ja też" Straaaaaasznie mi ich żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk to udanego grillowania :) kiedys dawno temu tez mi sie wydawało jak mozna browar wypić bez fajki,przeciez to nieodłączny element picia piwa czy alkoholu... Fakt na poczatku rzucania unikałem piwa jak diabeł swieconej wody bo po co kusic los ? Miałem abstynencję od knajp i od piwa :) a teraz :) nie wyobrazam sobie pić piwko i zaciągać sie szlugiem :) to juz nie dla mnie nie te czasy i nie te chwile Lubie smak piwa ale juz bez dymu w gębie :D Taki nawyk w sobie wyrobiłem czego i wam zycze 🖐️ Udanego weekendu to już tylko 30 MIN :) I WEEEEEKEND :D jupiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci coś powiem.... Ja jak rzuciałm fajki to dopiero poczułam jak smakuje piwo. Po prostu wczesniej zaczełam jarać niż pić piwo i dlatego znałam jego smak jednynie w opjci "+ fajka". Pierwsza butelka bez papierosa była jakaś taka słodka i szczerze to niezbyt mi smakowało. Druga strona to to, o czym piszesz: "jak mozna pić piwo bez papierosa" Ja jak już wypiłam jedno, to zauważyłam że po piwku mniej mnie ciągnie do palenia...wiem dziwne W związku z tym na początku, czesto zdarzałao mi się nadużywać, bo kiedy mnie mega ciągneło do palenia, zbiegałam do sklepu po Heinekenka;) Teraz już nie ma na szczęscie zwiazku "fajka - piwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba wszystkim życzę miłego weekendu :D zabka 🌼 trzymam za ciebie 2 🖐️ 🖐️ mocne pewniaki :D jovik 🌼 jak zauważyłaś jak się dzieje na topiku cos ciekawego to co nie co skrobnę a jak mi temat nie odpowiada to nie chce psuć zabawy Grzeslaw 🖐️ nie bądź takim mięczakiem i nie daj się zakrakać obojętnie, z czego korzystasz najważniejsze jest to żebyś tylko tu był razem z nami BP to jest topik o nie paleniu i proszę zabierać głos i udzielać rad tylko na ten temat BP innej opcji nie ma tylko i wyłącznie temat BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnące Grono 🌻 🌻 🌻 Regres jakże mogłabym zapalić ??????????? Ja już na zawsze chcę pozostać pachnąca tyle prób i wreszcie się udało nie myślę już w ŻADNEJ sytuacji o śmierdzielu piwko i kawka smakują już wyśmienicie -piszę już bo początki oczywiście były trudne ....jak u każdego rzucającego palacza pod koniec pażdziernika będzie trzy latka jak nie palę i nie oddam tego za nic 🌻 🌻 🌻 Podczytuje Was czasami ale nie zawsze mam vene coś skrobnąć na klawiaturze szczery podziw dla złośliwca za wytrwałość nie tylko w niepaleniu ale też za przebywanie na topicu ... dla Ciebie regres gratki za pamięć a dla Wszystkich rzucających starych i nowych pozdrowionka 👄 no i moje motto mantra i co tam jeszcze ... 🌻 bo nie palić to coś pięknego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bella:D:D Ja dzis mam napiety grafik, nie wiem, czy ogarne wszystko :( U mnie pogoda zapowiada sie słoneczna, na przekór prognozie na Onecie:p Idę zaraz na zakupy, dopijam kawke i..zaraz spadam. Życzę miłego weekendu- słonecznego🌻 http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876 To dla głosujacych zostawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×