Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ide sie polozyc,polezec,bo zasnac to pewnie bedzie dzisiaj problem jutro trzymajcie kciuki,wszystkie jakie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojekujejku
Sądny dzień - melduję, że trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!, jakie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć załoga 🖐️ jak tam po weekendzie? i znowu wrócilismy do standardów polskich odnosnie pogody Wczoraj upał,wieczorem deszcz i dzisiaj znowu pochmurno ... sadny dzien trzymam kciuki za dzisiaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 i kaśka czewa TO MY SIE BARDZO CIESZYMY ZE NADAL NIE PALICIE !!! BRAWO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny:) Być może teraz siedzisz gdzies w firmie i czekasz na decyzję!! Jezeli nie będzie po Twojej mysli to olej to i pomyśl,że czas na zmiany. Wiem, bez pracy to nie jest wesoła sytuacja- ale co zrobisz? Obys wróciła do obecnej, oby rozmowa poszła po Twojej myśli. Tak czy siak- jesteśmy z Tobą:D Daj znać, jak wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co?? mam osobiscie isc do niemca?? a kto mnie do niego wpusci?? sa na dzisiaj zapisane do niego odpowiednie osoby,a my mamy siedziec na dupie w domu i czekac na wiadomosc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny gwint,juz po 10.Jak dlugo jeszcze?? Niech powiedza juz wyrok i tyle,nie bedzie sie czlowiek Ludzic. Dziekuje za kciuki, zeby to Wasze trzymanie dalo pozadany efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie.Sadny co pewien czas wchodzę na forum,żeby zobaczyć co z Tobą,czy masz jakies wiadomości na temat pracy? Mam nadzieję,że wszystko ułoży się pomyślnie. Bardzo MOCNO trzymam za Ciebie kciuki.Sama widzisz ilu masz życzliwych ludzi wokół siebie na tym topiku.Słusznie powiedziane "Nasz topik to taki dobry duch internetu" Ta sprawa nadaje się do mediów np; Sprawa dla reportera. Jak można tak traktować ludzi?!!!! Jovik - spóznione,ale szczere życzenia z okazji 18 URODZIN,życzę CI dużo uśmiechu na Twojej buzi,mnóstwo przyjaciół i dużo pachnących dni. BP.Żabce powodzenia w nie paleniu.Tym razem musi się udać.Pozdrawiam Sadny, Kaśka-czewa, Żabkę,Ojejkujejku,madziuchna04,Złośliwca,Regreska.Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia🌻. Sądny- mam nadzieję,ze dziś dadzą Ci odpowiedź......czekam na wieści, cały czas mam otwarte okno topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) Sądny ja też trzymam kciuki i czekam z niepokojem na decyzję w Twojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak wiesci to brak niemca ;/ podobno dopiero po poludniu ma przyleciec,to decyzja moze dopiero jutro zapasc.Kolejna nieprzespana noc mnie czeka.Wykoncze sie kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny musisz przespać się, oczekiwanie w nerwówce nie wpływa dobrze na Twój system nerwowy.Jesteś mądrą,wartościową kobietą; gwarantuję,że poradzisz sobie.Jak widzisz mocno trzymamy kciuki za Ciebie.Pozdrawiam Wszystkich bardzo milo i serdecznie.Przepraszam,że wiele osób w poprzednim wpisie pominęłam. To wszystko z przejęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grzesław🌻 Sądny- umyj okna, zrób pranie, prasowanie, idź do lasu, wyszoruj piekarnik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik to i ja się dołączam do zyczeń Najlepszego i spełnienia marzeń 🌻 :D sadny dzien jutro tez bede trzymał kciuki za ciebie!!! bedzie dobrze zobaczysz ... xx444 dziękuje za pozdrowienia :) zabka jak tam ci idzie? Odezwij sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik----pomylam gary z wczorajszego obiadu,bo wczoraj juz nie mialam na to sil trzymaj Regresku trzymaj, a jak nie to szukaj dla mnie robote w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesłąw:D U mnie wczoraj tez robił fotki, ale chyba mu klisza pękła, bo tak łupło....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochani Wczoraj to był obłęd na pewno najgorszy dzień do tej pory, nie mogłam znaleźć sobie miejsca i tak strasznie mnie ciągnęło do palenia:/ dzis troche lepiej, za to kilka osób skutecznie zepsuło mi krew :/ SaDNY jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Żabciu dobrze się starasz:-) to już chyba 9 dzień, idzie coraz lepiej, a u Sądndnego musi być bardzo źle, skoro się nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×