Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesław byłam w Pogorzelicy, mała cicha,, ale byliśmy w gronie 8-osobowym to było super Oj potrzebny był mi taki urlop jowik ja Was nie opuszcze nigdy wiesz dwa lata temu dzięki zaoszczędzonej kasie na fajkach moich i męża byliśmy w Egipcie i od tej pory oszczędzamy na wakacje na wycieczki, codziennie do skarbonki kasę wkładamy i zwidzamy Polske i świat za kasę z fajek. Mobilizuje nas bardzo by nie palić W następnym roku planujemy razem ze znajomymi Egipt raz jeszcze tak więc nie moge Was opuścić. Dobrze mi z Wami Miłego wieczorku Jutro jeśli pogoda pozwoli to jedzimy ze znajomymi nad jeziiorko, będzie gril i kupa śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziś ja pierwsza powiem "Dzień dobry":) U mnie dzień sie zapowiada słoneczny- zobaczymy jednak, czy tak zostanie. Pozdrawiam Was- Złosliwiec, kaj jesteś?:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem drugi 🖐️ :D Vonk mam tez taką kolezankę która każde 5 min ze swojego życia umieszcza na swoim koncie na Facebooku Dosłownie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ja trzeci? Coś mało nas tutaj jest, wszyscy po wyjeżdżali gdzieś, Jovik dziś też zagłosowalem, jak zapewne już wiesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 28 07 2011 1. Zlosliwiec -----------2299 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 3mies 20 dzien) 2. Jovik------------------2178 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 8 mes23dni) 3. mordusiak------------1303 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 5mies19 dni ) 4. Sadny dzien ---------1244 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 5 mies5 dni) 5. Bella 1962 ---------- 1013 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 8 mies 29dni) 6.Pachnąca Aga------961 BP ❤️ (28.10.2008) 🌻 (2 lata 8mies 28 dni) 6. Regres ------------- 816 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 2 mies28dni) 7.Vonk --------------- 688 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 10 miedni) 8.Mamuska44 ------ 678BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 10mies 23dni) 9.Farbowana_lisica 667 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 8mes20dni ) 10 Lorika ----------- 560 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 6 mies 17ni) 11Grzeslaw-------- 556 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 5 mies 13dni) 12.Basiek1 ----------- 502 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (1 rok 4 mies 12 dni) 13. dodob------------- 380 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (ROK 14dni ) 14 kaja --------------- 313BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (10 mies 11 dni) 14, Mama Vonka---- 254 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (8mies 12dni) 15.xx444-------------- 250 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (8 mies 8dni) 16 madziuchna ------ 248 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (8mies8 dni) 17 Niebieska Tecza-- 242 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (7 mies 21dni) 18 Jolik123----------- 206BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (6 mies 25 dni) 19 Mar-pa------------- 194 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (6 mies 14 dni) 20 Lokomotywa----- 188 BP ❤️(16.01.2011) 🌻 (6 mies 12dni) 21monamas---------- 170 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (5 mies 21dni) 22.Lumena----------- 140 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (4 mies 19dni) 23 Mama monamas 114 BP❤️ (05 04 2011) 🌻 (3 mies 23dni) 24Nikosiowa--------107BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 ( 3 mies 15dni) 25 Limonetka ----- 76 BP ❤️ (13 05 2011) 🌻 (2 mies15 dni) 26Mariola18-----62 BP ❤️ (28 05 211) 🌻 (2 mies )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żaba---pomyliłaś się ja mam Nie palę już 928 dni (+ 23g45m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 27869. Będę żyć dłużej o 212 dni (+ 21g26m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12262,66 zł! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D uciekam spać...kolorowych snów....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie.Fajnie jest spotkać się zWami chociaż na chwilę.Kochana Żabciu bardzo dziękuję za kalkulatorek ten zapis przypomina,że człowiek od tylu dni jest pachnący.To mobilizuje.Pozdrawiam Was Wszystkich Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita m witam załoga dziś śpi jeszcze to ja pierwsza dziś sie przywitam Dzień dobry u mnie dziś chłodno, słoneczka nie ma aj co to za lato szkoda gadać Miłego dnia Zabko kochana ja nie palę od 6 grudnia Nie palę już 964 dni (+ 21g46m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 25087. Będę żyć dłużej o 191 dni (+ 15g23m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12543,79 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jakie chłodno?? U mnie "parówa", słońce pali :) Pozdrawiam przedweekendowo. Zaba- dzięki za listę BP:) Wszystkich pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik nie będę informował Ciebie, że głosuje, ale uwiesz mi, że tak jest:-). Ten poprzedni post stworzyła mi komórka, a ją chciałem nadać to co powyżej:-) przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam i spadam spac... mam już dziś dosyć dzisiejszego dnia... :( w pracy warjacja przed kontrolą :( jeszcze z zdrowiem mamy kiepsko :( juz psycha mi siada :( ps.🌻 sądny----jestem z Toba :) pamietaj :) 👄 grześ---niejedz juz takich rzeczy :) proszę :) 👄 jovik-----głos oddany :) kilo do przodu mam :) a że jestem z pod znaku wagi to się ważę raz w tył raz w przód :D aj cięzki tydzień to i mało ćwiczylam :) 👄 pachnąca---cięsze sie że odpoczełaś :) 👄 regres---🖐️ i dla żonki 👄 złośliwiec---🌻👄 żaba---dzieki za liste :) 👄 xx444----🖐️👄 vonk----zazdroszczę tych 55 stopni,piasku,słońca,wody i wogule chwili relaksu :) ale super że odpoczełaś 👄 dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w zimna pochmurną sobotę miłego dnia zapraszam Was na kawkę i ciacho, właśnie upiekłam jabłecznik :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was🌻 Aga też proszę porcję ciasta:-) Jovik zagłosowane:-) Regres hej Madziuchna życzę zdrowia👄 Pozdrawiam i zapraszam resztę załogi na pokład:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi prosze
Dzein Dobry, Grzeslaw dziekuje za zaproszenie :-) zalozylam wlasny topik ale nikt prawie mi nie odpisal. Skopiuje tu i moze ktos sie jescze prosze wypowie bo jest mi tak strasznie smutno: czy jest tu ktos i rzucil palenie? czy miales/as po jakism czasie n.p po paru tygodniach nawrot i wypaliles/as pare papierosow i znowu przestalas? mnie sie to wczoraj zdarzylo ze do piwa wypalilam pare papierosow a dzisiaj zaluje i placze wciaz bo mnie pluca bola . :-( wciaz placze dzisiaj przez to bo mnie pluca bola i astme mam przeciez :-( a tak fajnie mi sie oddychalo pare tygodni bez i musze znowu od poczatku zaczynac :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden sposób, przetrzymać chęć zapalenia i mówić sobie przecież nie sale i zająć się czymkolwiek byle nie myśleć o tym. My tu wszyscy przechodziliśmy lub przechodzimy przez ten trudny okres. Musimy w sobie znaleźć tyle siły by dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi prosze
Grzeslaw dziekuje serdecznie.Dziwne ze dzis mnie nie ciagnie ale wczoraj byla masakra...tak bardzo zaluje :-( bylam tak dumna a teraz nic tylko bol i placz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam dla was ważną informację... Otóż dojrzałam do decyzji i RZUCAM PALENIE. Jeszcze nie dziś ale jutro. Teraz nastawiam się psychicznie i jestem z siebie coraz bardziej dumna. To jest mój ostatni wpis jako śmierdziel. Trzymajcie za mnie kciuki. I proszę wspierajcie mnie bo będę Was bardzo potrzebować. ❤️ Do Pomóżcie mi proszę Jeszcze nie wszystko stracone, ja swojego czasu też mialam takie wpadki,> Nie załamuj się, przestań płakać, kilka papierosów nie może wygrać z toba osobą nie palącą. Bitwe przegrałaś ale Wojne musisz wygrać :D Trzymam za Ciebie kciuki jak za samą siebie. Zostań z Nami tu na tym topiku znajdziesz wiele wsparcia i życzliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem rad, Żabka bądź wielka, będzie mam rażniej:-) może z Twoim udziałem będzie weselszy topik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi prosze
dziekuje bardzo, zostane u Was :-) nie chce marudzic ale zycze sobie tylko zeby ten bol w plucach minal :-( dzisiaj nie palilam i nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aj dzisiaj umnie cały dzień pochmurno,popołudniu padało...a ja dopiero wrciłam z pracy :) pachnąca aga----brakowało tego Twojego ciasta :) cieszę się że wróciłś,odzywaj się donas częściej :) 👄 grzesław----dziękuję kochany :) 👄 żabka----witaj na pokładzie :) myślę że uregulowalaś swoje sprawy i jestes gotowa zmierzyć się ze śmierdzielem :) pomózcie mi prosze----niech Ci niejest smutno tylko bierz się w garśc i walcz z śmierdzielem...pamiętaj że NIGDY NIEWOLNO ZAPALIĆ CI FAJKI,POD ZADNYM POZOREM BO WRÓCISZ DO PALENIA...I podejmij decyzję czy chcesz rzucić czy palic?Jęsli chcesz rzucić niewolno Ci myślęc...jak rozum mówi zapal,pomyśl o czymś innym a jak nie to pomyśl o bólu w płucach,gdy wprowadzisz nikotynę do płuc...ale dziwne jest to że bolą Cię płuca?Czy robiłaś sobie prześwietlenie?Płuca generalnie niebolą opłucna może bolec?Może w klatce pierśiowej Ci,ę boli jak się zaciągasz?No nic...jesli przeczytasz nasze wpisy stare i nowe,i podejm iesz decyzję...to brdzie Twoja najwazniejsza w życiu...a my Cię bedziemy wspierac... sądny---postaw kropkę..martwię sie o Ciebie....👄 jovik---głos oddany :) 👄 dla reszty 👄 i gorące pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie mi prosze
dziekuje bardzo, bola mnie wlasciwie oskrzela bo astme mam i takie wrazliwa jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×