Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Zacznę od jutra - bo pewnie jak narzeczony wróci to mnie wkurwi i zapalę. A jutro pójdę do sauny i na siłownię.. Zajmę się czymś.. Dzięki że mnie tu przyprowadziłeś. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bedzie lepiej a gdy sie budzimy znowu jest dzisiaj , czyli nie ma żadnego jutra to tylko złudzenie tak samo jak wczoraj juz nigdy nie nadejdzie . Zostaje wiec realne dzisiaj z ktorym moge cokolwiek zrobi dzisiaj nie pale i to najwazniejsze jutro powiem to samo dzisiaj nie pale i juz minal rok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja pięknie to ujęłaś !!! 😘 dla Ciebie ;) melduję posłusznie , że nie wymiękłam i trwam bez fajury nadal ale wiecie co ? byłam dzisiaj w tesco ... przy kasie już mnie skręciło aby poprosić panią o papierosy , mój mózg woła .. heloł , przecież nie paliłaś cały dzień , jeden ci nie zaszkodzi .... nie dałam się !!! nawet kumpela wpadła na drinka i również się skusiłam ale na faję niet ! ależ to kurna mnie ciągnie ...zajarałabym sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale nie zajaram :P chcę udowodnić sobie a nie innym ,, że tak właściwie palić nie muszę .... tylko się tak dzisiaj zastanawiałam , skąd ja mam tak dużo wolnego czasu ? ;) dobra , już nie smęcę , idę se ... a zapomniałabym ....MONAMAS ....moje Gratulacje i wszystkiego naj , daj cynk jak teraz zaręczyny się odbywają:) no to kolorowych i papaśku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam porannie :) ja nadal na L4 ale juz dzisiaj o wiele lepiej z żołądkiem WASZE WSPARCIE POMOGŁO :D widze nowe osoby na topie to super :) Pozdrawiam starą ekipę jak i nowicjuszy lazurowe - wszystko leży w twojej głowie tam musisz dojsc do tego ze nie chcesz palic wtedy naprawde nie bedziesz palic natomiast el-emka ( czyzby nick od LM? ;) ) idzie ci wyśmienicie ,wyzbywasz sie pokus i stajesz im twarza w twarz opierasz sie i nie kupujesz fajek = zdrowy objaw rzucania fajek Taki stan jeszcze potrwa ale niewiele tzn .chęć zapalenia ,pozniej bedzie pieknie i piekne życie bez szkodliwego i trujacego a zarazem bardzo drogiego dymu GWARANTUJE CI TO JA I WSZYSCY KTÓRZY TAK JAK I TY MECZYLI SIE NA POCZATKU Z TYM NAŁOGIEM gwarantuje ci takze że stwierdzisz pozniej ze zycie bez dyma JEST PIEKNE widzisz jak po kilkunastu latach palenia stwierdzam że byłem beznadziejny ze w ogóle kiedys zapaliłem i ze tak pozno dojrzałem do decyzji zeby wczesniej rzucić to swinstwo reasumując : SWIETNIE CI IDZIE I TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI tak samo jak za reszte która jest na poczatku drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Lazurowe Niebo:)ja też mam czasem wrażenie,że zapomniałam kupić papierosów i jestem dumna,że ich nie potrzebuję;) El-emka:) Szpilki??? Fajnie jak ktoś mówi,zazdroszczę,bo to tylko umacnia mnie w moim postanowieniu:) Zapraszam wszystkich na pyszną kawę:) U mnie cieplutko i biegnę robić dalej porządki na dworze. Jaka ta przyjemność wdychać powietrze pełną piersią i aż zachłystywać się od tych przyjemnych zapachów jesiennych:) Pozdrawiam wszystkich chłopaków i dziewczyny 👄 Udanego weekendu:) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Witam Nowych rzucaczy' Regres tak skromnie przypomniał o Swoim świecie hihihi CHŁOPAKI SZCZĘCIA I MIŁOŚĆI regres ❤️ złośliwiec❤️ grzesław ❤️ Agusia ty to pozytywnie zakręcona jesteś , bardzo mi poprawiasz nastrój. Szpilki wystraszyła się chyba mnie wczoraj i zaczęła palić, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe pachnące Grono oraz nowe osoby które postanowiły rzucić palenie.Wdepnęłam do Was na chwilę, dopadła mnie grypa i nie czuję sie najlepiej. Kaja__ moje gratulacje i życzę Ci następnego roczku BP. momans,madziuchna wszystkiego najlepszego Złośliwcowi dziękuję za kwiatki. Przepraszam,ale muszę już kończyć. Pozdrawiam WAS WSZYSTKICH "starych" i nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Żabciu dzięki:-) Nevada brawo:-) @gusia brawo:-) Szpilki i Lazurowe Niebo gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1988
Witam, pierwszy zaglądam w ten wątek, jestem palaczką. Palę 4 papierosy dziennie ale wiem że jestem wnałogu, próbuje teraz rzucic. Czytalyscie ksiązkę Allena Carra o rzucaniu palenia? Właśnie zaczęłam, wiele osób mi ją polecało, ale moze wy mialyscie jakies doswiadczenie z tą ksiązką? Doszłam do momentu, gdzie autor porównuje palenie papierosow z heroiną. Ludzie myslą ze papieros ich odstresowuje i dlatego m.in. palą podobnie jest z heroiną, kazdy zastrzyk sprawia ze uzalezniony czuje sie lepiej... a tak naprawde jest to bledne kolo i tylko zludzenie. I czytalam tez ze czlowiek ma wszystko w glowie. tłumaczy sie przyzwyczjeniem, nudą - dlatego pali, jednak np w nocy nie odczuwa tej potrzeby gdy spi. Czy czytalyscie tą ksiazke do konca? czy warto? niby autor wniej mowi zeby palic do konca czytania i ze z kazda strona bedzie chcialo sie mniej palic... przeczytalam 14 stron i narazie nie czuje mniejszej potrzeby:) kiedy rzucalyscie palenie to z dnia na dzien czy palilyscie coraz mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka🌻 Złośliwiec;) Regres;) Grzesław;) Dałam po buziaku,to jeszcze dorzucę:http://www.debowa.sklep.pl/4-wodki/13-dbowa-polska-w-beczce-czarne-obrcze.html :):):) *Dziękuję Żabciu i bardzo się cieszę,że sprawiam Ci radość;) Na pewno "nowalijki" wrócą...chcą rzucić i jak nas czytają,to widzą,że to możliwe:)Przecież tu tak magicznie,każdy jest miły dla każdego,aż człowiekowi rosną skrzydła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunegunda1988 Warto przeczytać do końca. Kawa wypita,lecę dalej walczyć z zielskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki nasze - :) Grzesław, Złośliwiec, Regres (zmień na Progres) życzenia i pachnące 😘 z okazji Waszego ŚWIĘTA ;) jak pięknie się topik zapełnia nowymi "płuckami" ;) Dla zuchów dziewczynek 🌻 trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie :D wielkie dzięki za życzenia i zapraszam wszystkich chętnych na kawę szarlotkę z bita śmietaną i lodami a i coś mocniejszego tez się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, facetom zycze wszystkie najlepszego i przede wszystkim dalszego trwania w pachanacym postanowieniu. :)🖐️🌻 dzis leci moj trzynasty dzien, jestem niesamowicie szczesliwa i dumna - z dnia na dzien coraz latwiej powstrzymywac jeszcze pojawiajace sie mysli, pomocna jest rowniez pogoda - mozna sie czyms zajac, pojsc na spacer, posiedziec w ogrodzie. :) kaja - wlasnie niedawno zauwazylam, ze zaczelysmy w tym samym dniu - szkoda tylko, ze ja dopiero rok pozniej sie opamietalam. lazurowe niebo - 😘 grzeslaw - 🖐️ el-emka - 😘 regres - 🖐️ @gusia - 😘 zabka - 😘 xx444 - 😘 jovik - 😘 ojejkujejku - 😘 zlosliwiec - wlasnie jestem po mini torciku z okazji Waszego swieta :D a wlasnie, btw zlosliwcze, skad pomysl na takiego nicka? wcale nie jestes zlosliwy, rzeklabym, iz wprost przeciwnie. :) wszystko wysylam caluski, przybijam piatki :D i zycze pachanacego dnia. hej hej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, facetom zycze wszystkie najlepszego i przede wszystkim dalszego trwania w pachanacym postanowieniu. :)🖐️🌻 dzis leci moj trzynasty dzien, jestem niesamowicie szczesliwa i dumna - z dnia na dzien coraz latwiej powstrzymywac jeszcze pojawiajace sie mysli, pomocna jest rowniez pogoda - mozna sie czyms zajac, pojsc na spacer, posiedziec w ogrodzie. :) kaja - wlasnie niedawno zauwazylam, ze zaczelysmy w tym samym dniu - szkoda tylko, ze ja dopiero rok pozniej sie opamietalam. lazurowe niebo - 😘 grzeslaw - 🖐️ el-emka - 😘 regres - 🖐️ @gusia - 😘 zabka - 😘 xx444 - 😘 jovik - 😘 ojejkujejku - 😘 zlosliwiec - wlasnie jestem po mini torciku z okazji Waszego swieta :D a wlasnie, btw zlosliwcze, skad pomysl na takiego nicka? wcale nie jestes zlosliwy, rzeklabym, iz wprost przeciwnie. :) wszystkim wysylam caluski, przybijam piatki :D i zycze pachanacego dnia. hej hej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja również dziekuję za zyczenia,buziaki i wódke jestescie miód malina dziewczyny :D udanego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevada_ 🌻 wazne ze sie wogole opamietalas 😘,bedziemy swietowac razem kolejne rocznice heh el-emka 😘 dziekuje ,mam nadzieje ze trwasz,ze pachniesz ladnie xx444 😘 dziekuje 😘 szpilki__ ??????????? jestes???????? żabka :) 😘 madziuchna 04 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioros
Witam wszystkie byłe palaczki. Cieszę się waszym szczęściem - wprawdzie ja nie miałam nigdy problemu z paleniem, ale tak wiele osób wokół których żyję jest nałogowym palaczem i chciałabym poruszyć tu jedną kwestię. Rzucić palenie i żyć dalej bez papierosa to jedno, a drugie to skutki naszego wcześniejszego palenia. Chodzi tu przecież o nasze zdrowie o to jaką krzywdę wyrządził nam papieros. Wiele jest nieświadomych ludzi, tego jakie zagrożenie niesie ze sobą papieros. W mojej rodzinie był jeden śmiertelny przypadek. Choroba przyszła nagle, a potem nie było ratunku. Rak płuc - takie było rozpoznanie. Ale przecież można było tego uniknąć, robiąc chociażby rutynowe badania. Jeśli macie opory przed pójściem do lekarza, na sam początek odwiedźcie stronę http://postlinknews.com/457news.php a tam zróbcie sobie teścik - a to wszystko w trosce o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki__
Kochani jestem, czytam Was i trzymam za Was wszystkich kciuki. Ja poległam, ale na pewno do Was wrócę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×