Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

to sie nazywa tasma jakas tam,tak mi na serwisie powiedzieli jak robili telefon mojej corki,podobnie z tym jej samsungiem sie dzialo jak teraz z nokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ życzę miłego dnia :D @gusia 🌼 Przesyłam ,aby ten wstrętny ból kręgosłupa poszedł w cho..rę i nie dokuczał Ci. @gusia bardzo ci dziękuję nie wiem jak to zrobiłaś bo ból na razie minął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam pachnąco pozdrawiam i życzę miłego wieczorku Jutro nowy tydzień sie zaczyna oby słoneczko nam świeciło :):):) kocham lato słonko plaże aj już tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Żabka👄piękna ta Twoja opowieść o pierścionku❤️ Złośliwiec,super że ból minął;) Sądny dzień👄,im jestem starsza,to ten czas coraz szybciej gna,ciągle jestem na wysokich obrotach i ciągle jest coś do zrobienia,śmieję się,ze sama siebie tak nakręcam z tą robotą... Grzesław bądź dobrej myśli i zobaczysz,że niedługo Ty będziesz się oświadczał;) Kaja👄powtarzaj,bo to wielka prawda Monamas👄zdrowiej i to szybciutko! Pachnąca Aga👄,niby ma przyjść troszkę ciepełka:) Regres Tajemnicza Dama? Nevada? xx444👄 Jovik👄 Ojejkujejku👄 Vonk👄 Mamuśka👄 Nie palę już 47 dni (+ 20g51m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 861. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 13g58m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 473,90 zł! U mnie deszcz popaduje nocą,więc w dzień ciężko pracuję w lesie,robimy sobie drewno na opał,lubię tak pracować:)Wczoraj byłam z Kochaniem na wycieczce rowerowej chyba 3 godziny.Dla mnie taka jazda to psychiczny odpoczynek,czas na rozmowy wewnętrzne,uwielbiam tulić się do drzew i jaka jestem szczęśliwa,że mogę wziąć haust świeżego powietrza bez smrodku papierosowego. Zapraszam na kawkę i życzę wszystkim udanego tygodnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam was moi mili:) Regres- ja chyba pierwszy raz nie poszłam do urny....nie chciałam wybierać między dżumą a cholerą! Trudno. Przyjechał mój mąż i nie było mnie na necie przez weekend. Znów pojedzie:( Ale póki jest- jest dobrze:) Trzymam kciuki za świeżynki- nie palcie:) Posyłam buziole paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) @gusia dzięki, ale ja za stary i nie atrakcyjny, Regres było się, a Ty byłeś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Regres,głosowałam. :)Jovik,no pięknie że masz męża i masz rację,trzeba cieszyć się tu i teraz. :)No wiesz co Grzesław,natychmiast zmień tok myślenia!!! Na pewno czeka na Ciebie jakaś kobitka,ale jak Ty tak podchodzisz do tych spraw,no to jak los ma Ci pomóc,jak TY sam nogami i rękoma bronisz się przed tym i piszesz bzdety:O Każda potwora znajdzie swego amatora.Liczy się wnętrze,daj się poznać i nie zamykaj w sobie.Ode mnie zad.dom.:raz dziennie(co najmniej)pomyśl o jakiejś kobiecie,o takiej, która kochałaby Cię a Ty ją. Znam i kobitki i facetów,którzy pomimo wszystko są ze sobą,dla siebie są piękni,a co ich obchodzi co kto myśli,i Ty też tak myśl,przecież to Twoje życie i masz o sobie myśleć pozytywnie:D i zobaczysz,że będzie cud,bo w Tobie zajdzie ta zmiana. Czy Ty myślisz,że nie ma małych kobiet?Otóż,informuję Cię,że są. Uff,też mi coś-nieatrakcyjny-od dziś czujesz się atrakcyjny:) Miłego dnia,przystojniaku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez glosowalam :) Jovik to trzeba bylo na jednych zeby ci drudzy nie przeszli @gusia no ja to sie nakrecam ale do deptania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ciepło u mnie szaro deszczowo oj ta jesień jakoś tak mnie przygnębia Miłego dnia i zapraszam na śniadanko Właśnie upiekłam chlebek jest pyszny częstujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pachnąca Aga🌻,za chwilę będę u Ciebie na śniadaniu,doniosę powidła ze śliwek,a ktoś inny kawę... Pewnego razu,gdy tak jak Ty marudziłam na pogodę,napisałam taki wiersz i od tego czasu cieszę się i korzystam z każdego dnia: Kiedyś Bóg mnie spytał(niby przypadkiem) kiedy chcę umrzeć. Jesienią,zimą,wiosną,latem? Wiosną szkoda,bo wszystko budzi się do życia Lato zapachem swym zachwyca Jesienią dojrzałych owoców zbieram plon Więc może zimą,jeśli to pilne...? Nie,zimą też nie,bo wszystko zamiera tylko na chwilę O,Boże Zdałam sobie sprawę że każda ta pora niesie życie ciekawe ------------------------------------------ Ty dokonaj wyboru Sądny Dzień🌻,nie mogę się doczekać swojego steppera,ale na razie cierpliwie czekam,bo może nie będę musiała kupować,a dostanę od znajomej. Grzesław,wszystkiego można się nauczyć,tylko trzeba chcieć:) Nie chcę na siłę uszczęśliwiać Cię,bo z doświadczenia wiem,że niektórzy nie chcą się obudzić,ocknąć,mają mi za złe,gdy mówię,ze możesz.Już nie zajmuję się uzdrawianiem świata,mogę tylko dać wskazówki,a reszta zależy od Ciebie>;) Złośliwiec http://www.empik.com/kregoslup-w-stresie,10209,ksiazka-p?gclid=CIb_7b6E4KsCFQTwzAodv0wLOQ Dla wszystkich miłego dnia❤️ 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie przez 2 tygodnie - byłam w kolebce polskości - Gniezno, Wielkopolska..... a tu tyle się dzieje :) monamas - gratulacje - tak trzymać - fajnie, że Ci się udało podobnie jak Grzesław ;) - zazdroszczę - :) Żabko - fajna opowiastka 🌻 Agusia - fajny wierszyk wymyśliłaś :) Regres - wrócili i pobiegli na głosowanie Jovik - a to miałaś miłą niedzielę ;) Pachnąca Aga - pyszny chlebuś - ze szmalcem ??? xx444- pozdrófka Tajemnicza _Damo - powodzenia !! Złośliwcze - 😘 Dalej już nie mam czasu czytać - ale jestem z Wami :) ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jojoj mam ochotę na pajdę ze smalcem i skwarkami :D ojejejku ale mi smaka zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) @gusia, Złośliwiec na wiosnę spróbuje:-) Ojejkujejku pochwal się jak było w Gnieźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Zapraszam wszystkich na małą imprezkę,bo dziś minie mi 50 dni BP!🌻 Z Wami przeleciało mi to szybko i przyjemnie,już nie pamiętam początkowych trudności. Zostaje tak trzymać i zawsze mieć się na baczności,zawsze czuwać,aby do głowy nie przyszła głupia myśl-tylko jeden mach. W tym czasie tylko raz, w czasie jakiejś tam nerwówki zaczęłam szukać papierosa,za chwilę opamiętałam się,że ja nie palę,no trochę się motałam i minęła ta myśl. Teraz już organizm nie potrzebuje,nie mam jakiś chęci na dymka,tylko sytuacje z innymi palaczami przypominają,że mogę zapalić,tylko po co?Lepiej zjeść tonę warzyw czy owoców,czy nawet kawał ciacha. Piszę o tym dla tych,co chcą,już prawie zdecydowali rzucić śmierdziuchy...ale boją się.Nie ma czego się bać:)Jest wspaniale,bo jest się wolnym. Naród palaczy,to inni ludzie,wiem bo do nich należałam,widzę jak się męczą,jak szukają non stop kasy na fajki,jak śmierdzą,jak wyglądają,jak są omotani tym dymem,przygarbieni,szarzy,brr... Co mi dało niepalenie?Wiadomo: pachnę,mam ciągle pieniądze w portfelu,jestem pełna energii,mam błysk w oku,szalona miłość jest szalona:) Ojejkujejku🌻 witaj:) Grzesław🌻 Dasz radę,już teraz próbuj:) Regres🌻 aaaa,lecę po smalec do piwnicy i przesmażę z cebulką,podeślę Ci pajdę :) Pozdrawiam wszystkich BP 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia bardzo chętnie skosztuję a za 50 dni bez papierosa dla ciebie --> 🌻 :D Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia--> gratulacje za 50 dni BP :) Teraz już z górki :) Podoba mi się Twój sposób patrzenia na świat i ograniczenia, które sami sobie tworzymy :) Mamy bardzo podobny, o ile nie taki sam, sposób myślenia :) Przecież wszystko jest w głowie,prawda? :) Całej ekipie życzę fantastycznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gengala
Witam wszystkich postanowiłem rzucić palenie i mam nadzieję, że z Wami mi się uda. Zapoznałem się juz troszkę z topikiem i widzę, że sa tu starzy bywalcy a nawet weterani, którym się udało. Zazdroszcze i jednoczesnie proszę o wsparcie grupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie.Ojejkujejku miło,że odezwałaś się,buziaczki przesyłam.@gusia gratuluję 50 -tki BP. życze powodzenia w dalszym nie paleniu. gengula milo,że postanowiłeś rzucić palenie.Czuj sie zaproszony do nas.Wszyscy Ci pomożemy.Zapewniam- z nami na pewno dasz radę bez śmierdziela.Życzę Wam miłego dnia.POZDRAWIAM PIĘKNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×