Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

nevada a tak dobrze ci szło :O Otrzep sie przemyśl,zbuduj w sobie potęzniejszy obraz jak nie palisz i zacznij jeszcze raz !!! tym razem juz bez taryfy ulgowej żabka 33 czekamy na 333 GRATULACJE !!!!!Oby tak dalej nasza ksiegowo 🌻 Udanego dnia zmykam do domu 🖐️ aha ps popstrykałem sie z żoną trochę wczoraj :O Ale minie jej ;) chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jovik 🌼 już nie mogę się doczekać tego dnia :D i tej imprezki :D @gusia 🌼 gratuluje 6 tygodni BP zuch dziewczynka :D zabka 🌼 tobie tez gratulejszen :D za 33 DBP tez zuch dziewczynka :D madziuchna 🌼 głowa do góry jutro będzie już wszystko OK. :D nevada_ 🌼 i wszystkie moje kwiatki zwiędły :( ale nie poddawaj się i zostań z nami póki nie jest za późno czekamy 🖐️ Regres 🖐️ takie jest zycie ale ogólnie to jest wszystko OK :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, dziekuje, jestescie wspaniali🌻 ode mnie (troche smierdzacy) dla najwspanialszych ludzi z forum! zabka - wiem, dlatego tak mi z tym trudno. mnie cieszylo nawet to, ze psikne sie perfumami i pachne caly dzien :D a teraz... szkoda gadac regres - wiem i to mnie dobija😭 zlosliwiec - moje kwiatki 😭 ale jak zaczne od poczatku to nazrywasz mi nowych :) jasne, ze sie pozbieram i do Was wracam, w koncu magiczny topik, bez Was w zyciu nie zdecydowalabym sie na walke, bo mowilabym: widac taki moj los, trudno... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ktoś jeszcze pamięta "canavessę" ???? Nie mogę znaleźć swoich wpisów na tym forum. Może już "wytarte" ????? Nie ma właściwie większego znaczenia. Chcę się tylko przypomnieć i PODZIĘKOWAĆ za Wasze wsparcie w tamtych trudnych dniach. *** Nie palę od 10 kwietnia 2011 roku ( a mój mózg wciąż pali ) wciąż nie ma we nie mocnego przekonania , że to już na zawsze koniec palenia. Mój mózg cały czas przypomina mi o papierosie i działa na zasadzie "zapalisz później " * BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH Życzę wytrwałości i mocnego postanowienia Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM SWÓJ PIERWSZY WPIS * 18:20 canavessa 10 kwietnia 2011 "rzuciłam palenie" ....paliłam 24 lata.....pomóżcie proszę .Nie wspomagam się żadnymi środkami farmaceutycznymi .Proszę niech ktoś napisze jak długo trwa ten pierwszy najgorszy "stan pragnienia" Bardzo ....bardzo chcę nie palić. Dla siebie samej. Serdecznie pozdrawiam ...." * ....I NIEBAWEM MINIE PÓŁ ROKU OD TEGO PAMIĘTNEGO WPISU ..... a ja nadal nie palę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canavessa ja ciebie pamietam,ale tak mało sie tu udzielasz u nas że po prostu przyznam sie bez bicia "gdzieś nam wypadłas" po drodze :) Cieszy natomiast jedno :) ze nadal nie palisz a to NAJWAZNIEJSZE zagladaj do nas czesciej pozdrawiam ciepło i nie daj sie skusic 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry:D Zapraszam na kawkę:) Regres,dziękuję za brawa:D Dla takich braw i gratulacji warto trwać BP i być z siebie dumnym,że daję radę. Pogodzony z żoną?Kochajcie się i już więcej nie pstrykajcie;) Jovik,ale będzie się działo na tych urodzinach;) Oooo,no widzisz jak to zleciało.Z moim kochaniem przez te lata rozstaliśmy się może 2 czy 3 razy na 2 nocki i strasznie cierpiałam,ale za to jak pysznie się witaliśmy;););) Na pewno to chwilowa zmiana,takie doświadczenie,które tylko umocni Waszą miłość❤️ Nevada,trudno,ale nic straconego,podniesiesz się i będziesz silniejsza,mądrzejsza.Daj sobie czas,pomyśl co daje Ci to palenie,jeśli palisz,to pal świadomie i czy naprawdę sprawia Ci to przyjemność?Czyż nie lepszą frajdą jest godzinka na rowerze czy stepperze,czy spacerze,czy... No,już wiesz jaki jest teraz Twój los-BP🌻 Żabka,gratuluję 34 dni BP🌻🌻🌻👄 Kawa i ciacho pycha:)i jak najbardziej należy się:):):) Złośliwiec,a jak,pewnie,że jestem zuch:D Przesyłam ❤️,aby ten wstrętny ból kręgosłupa poszedł w cho..rę;) i nie dokuczał Ci. Canavessa,no pięknie🌻,jesteś baaaardzo dzielna i tak trzymaj,nie poddawaj się,bo jesteś następnym przykładem,że można żyć BP!!!!! Grzesław,🌻👄🌻 Madziuchna ❤️❤️❤️ Porządki na dworze porobione,w końcu pięknie i bez zielska:) A teraz czas na zaprawy,kiszenie itp:) U lekarza byłam,mam skierowanie do laryngologa i za 3 tyg mam wizytę,więc ciekawa jestem czy dożyję z tym bólem czy najzwyklej w świeci wyzdrowieję,no mam nadzieję,że to drugie. Brakuje mi długich jazd na rowerze,teraz zaczął się różaniec,chodzę,bo lubię te wyciszenie i modlę się o siłę. Śniło mi się 2x,ze paliłam czy miałam palić,ale nie martwię się takimi bzdetami,bo wiem,że nie tylko mi śnią się;) 🌻🌻🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Porządki w szafach porobione wiec czas na kilka chwil relaksu:D Aguś ❤️ Regres Przeprosiłeś żonę ? :P Mam nadzieje że taki mądry facet jak ty wie że to kobieta ma zawsze rację a jak jej nie ma to i tak ma :D Ja jestem zdołowana bo... nie mogę schudnąć ... uporczywie waga wskazuje 62.2 to straszne ... :( ja mam 155 cm wzrostu i taka waga co mam zrobić? Zaczełam ćwiczyć brzuszki, ale to za mało . steper stoi w kącie Fakt że jestem aktywna fizycznie tzn ruszam się w ciągu dnia potrafię przejść od 5 do 8 km , mam diete pełnoziarnistą, nie opycham sie wieczorami a kolacje jem najpóźniej o 20 , nie jem słodyczy , i mało solę a waga pokazuje wciąż za dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich na tym topiku.Jest chłodno,słoneczko schowało się za chmury i nastrój też kiepski. Zrobiłam sobie chwilę przerwy w pracy,żeby zajrzeć i pozdrowić Was. Teraz to nawet nie w głowie mi papierosy i cieszę się z tego. Gdyby nie suwaczek to nie wiedziałabym ile dni minęło BP. Wszystkim wzmagającym się z tym paskudnym nałogiem życzę powodzenia - żeby nie wracali do tego śmierducha.Jestem szczęliwa że mam to już za sobą,jednak nałogowcem będę zawsze.To tak jak alkoholik musi mieć się na baczności. Życzę miłego popołunia,pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko:)ja też muszę się pilnować.Brakuje mi wycisku na rowerze.Mam ciągotki na słodkie do kawy,więc wcinam jakieś suszone owoce. Na pewno i u mnie i u Ciebie jakoś ten metabolizm się ustabilizuje i nie ma co się przejmować(przynajmiej za bardzo;)) Do wesela pilnowałam się i dużżżo deptałam,a teraz odpuścilam z wiadomych wzgl.i waga już skoczyła:( Żabko codziennie pół godź na steperze,dużo warzyw,owoców i wyobrażaj się tak jak chcesz wyglądać-wizualizacja:)A i jeszcze należy wszystko dokładnie przeżuwać,co niestety czasem zapominam,bo się spieszę:( Powodzenia:) Idę na obiad-pasztet z królika,surówka i zupa grzybowa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 Uszy do góry,pogoń ten kiepski nastrój. Dla Ciebie🌻🌻🌻 Uśmiechnij się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Przeprosiłeś żonę ? Mam nadzieje że taki mądry facet jak ty wie że to kobieta ma zawsze rację a jak jej nie ma to i tak ma" HAHAHAHAHAHA dobry dowcip :) co do przeprosin,to nie przeproszę bo nic złego nie zrobiłem dzisiaj moze bedzie lepiej,bo rano dała mi buzi przed praca;) postaram sie byc miły ... miłego popołudnia :) 🖐️ dobra kupię jej na poprawe sytuacji Kinder Bueno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was miło; @gusia bardzo pięknie dziękuję za kwiatuszki,przepięknie pachną. Dziękuję za pocieszenie to bardzo pomaga gdy człowiek przeczyta miłe słowa.Buziaczki przesyłam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) 🌻Pachnąca Aga,dzięki za kawkę,z przyjemnością się napiję;) 🌻xx444,masz rację,pomagają miłe słowa :) 🌻Regres,Żabka ma rację o tych racjach,świętą rację:) E,czy Ty chcesz żonę utuczyć tym Kinder Bueno?Czy chodzi o coś jeszcze??? Tajemnicza Dama,witaj:) Pewno,że pomożemy. Rzucaj te śmierdziele i dołącz do nas pachnących🌻 Pozdrawiam wszystkich:D Miłego dnia🌻 ps.Nevada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia nie,ona ze słodyczy jada tylko Kinder Bueno :) po prostu je lubi Jest już lepiej,chyba jej minęło :D Utuczenie jej nie grozi, uprawia fitness :) szczuplutka jest :) Tajemnicza damo witaj :) to co 3....2...1....START Witamy na pokładzie nie palących ludzi Pisz jak ci idzie,pytaj o co chcesz 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres To jak żona lubi Bueno,to jak najbardziej zrób jej taką słodką niespodziankę:) Super ten fitness. Mi pomogły książki z serii" Kobiety są z Wenus... "zrozumieć mojego mężczyznę,a i on też mnie lepiej rozumie.Różnimy się i wystarczy uszanować i pamiętać te różnice,to,że ma się takie prawo.Przecież dlatego tak kocham mojego mena,bo jest facetem,a nie kobitką,która myśli jak ja. Miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dziś przetrwać to będzie sukces. Nerwy mną owładnęły , problemy się mnożą i trudno o spokój. Regres agusia chyba co innego sugerowała, przynajmniej tak mi si e wydaje:P No bo ...jak jest rozdrażniona i je słodycze:D ale by było❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres a pomyśl tylko co by się tu u nas działo:D kabiety by zwariowały:D:D:D BP 06 10 2011 1. Zlosliwiec -----------2369 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 5mies 27 dzien) 2. Jovik------------------2248 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 11 mes 1dni) 3. Sadny dzien ---------1314 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 7 mies13 dni) 4.Pachnąca Aga------1033 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 9 mies 27dni ) 5 Ojejkujejku ------- >1034 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 9 mies 28 dni) 6. Regres ------------- 886 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 5 mies 5 dni) 7.Vonk --------------- 758 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 1 mies 1dni) 8 Julka01------------ 751 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 22 dni) 9.Mamuska44 ------ 748 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA 19 dni) 10 Lorika ----------- 630 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 8 mies 24 dni) 11Grzeslaw-------- 626 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 7 mies 20 dni) 12. dodob------------- 450 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 2 mies 21dni ) 13 kaja_------------- 385 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (ROK 18 dni) 14.xx444-------------- 324 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (10 mies 16 dni) 15 madziuchna ------ 318 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (10 mies 14 dni) 16monamas---------- 240 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (7 mies 28 dni) 17Mariola18-----132 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (4 mies 9 dni) 18 Trufelka------ 69 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (2 mies 6dni) 19@gusia-------->44 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (1 mies 13 dni) 20.Żabka -----36 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (1mies 6 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawę,proszę się dołączyć,zapraszam:) Żabko,cóż się stało?Idź na spacer po jakimś lesie,albo daj sobie wycisk na stepperze.Wypij herbatę z melisy.Nawet nie myśl,wiesz o czym,bo to nie pomoże Ci.Przesyłam ❤️❤️❤️ i zaraz nerwy będą ukojone. Regres,to życzę Wam spełnienia tego marzenia:D❤️ Rozczuliłam się i czasem myślę o takiej małej niuni,ale jest setki ale... Powodzenia:D:D:D Żabko,dziękuję za listę.🌼👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami smarkata i pociągająca :( Dopada mnie katar i bardzo mi się to niepodoba. Będę się kurować dziś z moim Kochaniem :) Co to ja chciałam... Aha... odchudzam się, gdyż ponieważ przybyło mi kilka kg i czas je zrzucić :) Stosuję dietę ŻP, na której z 5 lat temu schudłam 16 kg :) Dziś 4 dzień diety i na wadze 1,2 kg mniej :) Regres--> cieszę się, ze u Was już po burzy :) Ja, po trzech m-ach związku, uczę się mojego Mężczyzny i czasami wychodzi lepiej,czasami gorzej, ale najważniejsze, że oboje chcemy się uczyć siebie nawzajem i chcemy ze sobą być...tak na serio, na poważnie, na zawsze :) Tajemnicza Dama--> witaj i rzucaj :) Nie ma na co czekać, im szybciej wejdziesz w nałóg nie palenia, tym dłużej będziesz zdrowsza, bardziej szczęśliwa, z dużym pokładem energii i świadomością, że jesteś w stanie zrobić co tylko zechcesz :) Agusia--> :) I Wszystkim fajnego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABA kobiety by zwariowały? Ja bym chyba bardziej zwariował :D monamas a ja sie ciesze że u ciebie nadal motyle w brzuchu :) Trzymam za was kciuki :) @gusia dzieki za trzymanie kciuków monas ---> zdrowiej :) 🖐️ uciekam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie palę już jakieś... 4 godziny :D Jutro wychodzę się pobawić, więc też pewnie zapalę :O Ehh to się nigdy nie skończy :( A zauważyłam już właśnie, że w chooj kasy idzie na te fajki, że mimo swojej ponad przeciętnej urody po prostu śmierdzę dymem :classic_cool: :O , no i kondycja.. a więc jej brak :( Napiszcie co Wam pomaga, jak już nie możecie wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chciałam się pochwalić, że od wczoraj oficjalnie jestem narzeczoną :):):):):):):) Jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas powaznie? o jaaaaaaaaa MOJE GRATULACJE !!!!!!SUPER będzie ślub,będzie ślub,będzie ślub :) opowiedz nam trochę szczegółów,gdzie co i jak? Z TYMI ZARECZYNAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×