Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam zapraszam wszystkich chętnych na kawę albo, herbatę jovik 🌼 :D pusto w domu co ? a czas się dłuży :D 🌼 wiem jak u mnie było młodzi sobie gdzieś tam chodzą swoimi ścieżkami :D a ty zgredzie siedź w domu i mieszkania pilnuj :D i rożne myśli do głowy przychodzą :D Nevada 🌼 równa dyszka 10 kwiatków najgorsze już masz za sobą :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dziś masz mały jubileusz 10 dni BP :D wszystkiego naj naj naj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry I po imprezie:( Świetnie się bawiłam bez palenia i picia:) 🌼Monamas,jak samopoczucie i Ciebie? 🌼Grzesław,to mieszkasz chyba na odludziu?Ja dłuższych tras nie robię,bo się boję po prostu:(mężczyzn,których mogę spotkać. 🌼Złosliwiec,jak Twój kręgosłup? poproszę czerwoną herbatę:) 🌼Jovik,trzymaj się,rozumiem Cię,najgorsze:O zasypianie w pustym łóżku...Przesyłam Ci gorące ❤️ aby choć troszkę dodawało Ci siły;) 🌼Nevada,na złe sny Mariola poleciła dream catcher 'a,ja jeszcze nie kupiłam,ale na liście zakupów mam;) 🌼Kaja 🌼xx444 🌼Sądny Dzień 🌼Regres 🌼Mariola 🌼Żabka 🌼Mamuśka 🌼Madziuchna 🌼Vonk 🌼Dodob 🌼Lorika,co u Ciebie? Dla tych,których nie wymieniłam🌼 Udanego tygodnia Nie palimy🌼🌼pachniemy🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec @gusia----> dzięki:) Fakt, dziewczyny duże, chodzą swoimi drogami, mają swoje sprawy, sympatie...a ja łaże albo siedze i myślę...i co za durna głowa,ze projektuje dziwne rzeczy??? Ale spoko, przegadałam sobie , tęsknię jak cholera ale już tak nie przeżywam....mężowi też nie lekko:( U mnie w dzień słoneczko, ale poranki i wieczory chłodne, juz przepalam w piecu....zmarźluch jestem:p 🌻 dla Was wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) @gusia--> dziękuję, samopoczucie super, chociaż jestem trochę niewyspana, ale w najbliższych dniach nadrobię :) jovik--> ściskam mocno... Wszystkim życzę udanego tygodnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanownych Państwa:) Złośliwiec dzięki za kawę:-), @gusia, ja mieszkam na wsi, nie na odludziu, a nie mam moto pojazdu, Jovik, ale kochany jak wróci, to się będzie działo:-D, Nevada brawo za dziesiątkę BP. i oby tak dalej:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jovik Przytulam Cię mocno ❤️ Ja postanowiłam dołączyć do grona stepermaniaków :D tylko musze znalezc troche wolnego czasu. Jakies pol godziny :D Strasznie żałuje ze nie mage jeżdzic na rowerze :( moze kiedys sie dorobie stacjonarnego.MYsli o paleniu czy o zapaleniu sa juz prawie nie odczuwalne. Od 3 dni nie biorę tabletek. Jedyne co sie zmieniło to to, że zasypioam o 21 -22 szok. Nie palę 🌻Nie palę już 25 dni (+ 11g00m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 763. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 20g01m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 412,42 zł! a waga podskoczyła o 1.5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 26 09 2011 1. Zlosliwiec -----------2359 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 5mies 17 dzien) 2. Jovik------------------2238 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 10 mes 20dni) 3. Sadny dzien ---------1304 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 7 mies3 dni) 4. Ojejkujejku ------- >1024 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 9 mies 18 dni) 5.Pachnąca Aga------1023 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 9 mies 17dni ) 6. Regres ------------- 876 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 4 mies 24 dni) 7.Vonk --------------- 748 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 20 dni) 8 Julka01------------ 741 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 12 dni) 9.Mamuska44 ------ 738 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA 9 dni) 10 Lorika ----------- 620 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 8 mies 14 dni) 11Grzeslaw-------- 616 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 7 mies 10 dni) 12. dodob------------- 440 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 2 mies 11dni ) 13 kaja_------------- 375 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (ROK 8 dni) 14.xx444-------------- 314 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (10 mies 6 dni) 15 madziuchna ------ 308 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (10 mies 4 dni) 16monamas---------- 230 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (7 mies 18 dni) 17Mariola18-----122 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (3 mies 28 dni) 18 Trufelka------ 59 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (1 mies 29dni) 19@gusia-------->34 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (1 mies 3 dni) 20.Żabka -----26 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (25 dni) 21 Nevada----- 10BP ❤️ (15 09 2011) 🌻 (10 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław:) Ja reż mieszkam na wsi;)Dlatego myślałam,że na odludziu,bo daleko masz do sklepu.U mnie na wiosce są 3 sklepy. Buuuu,muszę odłożyć jazdę na rowerku,bo coś mam z zatokami,czuję się podle:(a na dworze tak cudnie i cieplutko,a ja marzę o pierzynie,herbacie i świętym spokoju. Żabko:D Mogłabym Ci pożyczyć swój rower stacjonarny;) bo nie używam teraz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,jestem na 19 miejscu:) Dziękuję pani księgowa za listę;)🌼👄🌼 ps.palący-rzucać te papierochy i na tym forum(czarodziejskim)znajdziecie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia co masz na myśli pisząc napady lękowe ? chodzi o fizyczne, czy psychiczne objawy ? ja jutro idę do nowej pracy. Mam nadzieję, że ta będzie satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się pochwalić że znalazłam 30 minut i udało mi się pochodzić na steperze ❤️ swoja droga z kondycją u mnie nie dobrze, oj nie dobrze :( ale naprawię to . Na razie zmieniłam dietę i nie opycham sie po nocach, i staram się ograniczyć sól i zrezygnować z cukru, Zero słodyczy za to dużo warzyw i owoców. Ostatnio wyczytałam że dobry na odchudZanie jest ocet jabłkowy- zaczęłam stosować och i dużo ruchu. planuję zacząć A6V ale czy tym razem uda mi się ukończyć całą serię (40 dni) Zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich,Żabce dziekuję za listę.Jest nas coraz więcej.Moje gratulacje dla Weteranów; Złośliwiec,Jovik oraz inni z długim stażem nie palenia.Naprawdę Wam zazdroszczę, oczywiście pozytywnie. Trzeba mieć twardy charakter aby wygrać tę walkę. U mnie bywa różnie; czasami walczę z pokusą,która z każdym dniem staje się łatwiejsza. Nowicjuszom życzę wytrwałośći w tym trudnym wyzwaniu.Wspólnie damy radę.Życzę powodzenia i Wszystkich pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he widze ze rozplenilam na topiku zaraze steperkowa :) brawo zabka!!! nie ma to jak dobrze sobie podeptac :) wiecie jak mi serducho rosnie jak widze,ze co raz wiecej osob zarazam?? jestem z Was dumna :) z tego ze nie palicie i jeszcze nabieracie chceci na deptanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka :) dzieki za liste 13 miejsce,mam nadzieje ze nie wypadne z niej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się :O ... dopadła mnie grypa jelitowa :O ledwo żyję,co chwila w ubikacji,totalne osłabienie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kubek mleka i bułkę z dżemem truskawkowym;) *Regres,dla Ciebie herbata miętowa i węgiel(ten z apteki) Ja dziś planuję nicnierobienie:)żeby mi te choróbsko poszło won :O Regres,jeszcze Lacidofil powinien pomóc,zaparzam też dla Ciebie herbatę z liści jeżyn i na pewno będzie dobrze:) Ja dla odmiany obsmarowana jestem wikiem,amolem,obłożona skarpetkami z ciepłą solą i gorczycą:p *Sądny Dzień-masz prawo być dumna:D *xx444 🌼 *Żabka,co to jest A6V?Kondycja wróci niebawem:) *Grzesław,trochę daleko masz do najbliższego sklepu:(Najgorzej jak brzydka pogoda,chociaż mój tata przez 20 lat jeździł 11 km do pracy i do tej pory jest okazem zdrowia i facetem pełnym wigoru;) *Złośliwiec,dziękuję za kwiatka i db ludka:),Tobie wielkie pokłony za to,że trwasz na posterunku i nawracasz na właściwą drogę🌼 *Jovik❤️ *Monamas🌼 *Lorika,chodzi mi o to,że np obieram warzywa(pospolita czynność)i nagle zaczyna mnie ściskać w piersiach i czuję taki strach,lęk,brrr nie wiem skąd to,ale przypisuję rzuceniu papierosów,bo coraz rzadziej i mniej mnie to dopada.Powodzenia w nowej pracy🌼 *Nevada🌼x5,a Złośliwiec dorzuci resztę bukietu;) Wiecie,że o 5.30 i 19.30 jest ciemno na dworze?Trochę szkoda lata:(ale lubię pozostałe pory roku też:)Teraz m.in zaletą jest,że szybciej jesteśmy w łóżku;) Życzę zdrówka wszystkim pachnącym paniom i panom🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam za troskę 🌻 jestem mega wypluty a musze być w pracy :O ale jak tylko dotre do domu to kołdra i leki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie przywitać:D za oknem deszczowo ale samopoczucie nawet ok :D. Agusia przydał by się ten twój rower stacjonarny:) a6v to seria ćwiczeń na mięśnie brzucha, ponoć po całej serii ma się na brzuchu kaloryfer :D Sadny ja w tamtym roku tez dreptałam tylko jakoś tak motywacji mi zabrakło:D Kaja trzymaj sie tego 13 miejsca :D Nie spadnij na dół bo będzie bolało, strasznie bolało 🌻 za ten roczek:* Regres trzymaj się dzielnie 😘 jeszcze tylko trzy godziny i do domu. Lorika jak nowa praca? Madziuchna odezwij się 🌻 Złośliwiec ja chce kwiatka od Ciebie:D newada ❤️ 11 dni brawo Jovik jak dziś samopoczucie? ❤️ Grzesław Monamas ❤️ Mariola jak samopoczucie? 🌻 trufelka odezwij sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki__
witam Was wszystkich. Jest to wątek dla rzucających palenie, tez bym chciała to rzucić, ale nie mogę się zebrać;/ kilka prób nieudanych, nerwy mi puszczają... macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby to rzucić? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pozdrawiam topikowych przyjaciół:) Coś Grzesław zniknął nam, zauważyliście? Ja się trzymam... jakoś....nie jest to idealne samopoczucie, ale co zrobić? :( smutno mi i tyle:( Ale słonko na dworze- to polepsza nastój:D Dzięki za troskę🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki Jeśli tylko chcesz to jestes w stanie rzucić palenie, Sprawdzone sposoby? Musisz w głowie sobie wszystko pookładać takie wizualizacje jak będzie wyglądało twoje życie bez papierosa, jaka będziesz szczęśliwsza, bogatsza, zdrowsza, piękniejsza, pachnąca itd Musisz mocno uwierzyć w sukces. Na puszczające nerwy: gorąca kąpiel, melisa, muzyka A tak poważnie dla mnie na nerwy i początkowy głód nikotynowy pomocny był tabex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki__
właśnie z silną wolą u mnie kiepsko- chciałabym to rzucić, ale to czesto jest silniejsze ode mnie. Które dni w rzucaniu palenia są najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja się byczę teraz na łóżku z kawą:)Posprzątane mam,rosół się gotuje...mniam,mniam:) 🌻Regres jutro będzie lepiej;) 🌻Żabka,u mnie pogoda ładna,tylko słoneczko schowało się. Wszystkich ćwiczeń nie mogę robić ze wzg na kręgosłup:(i mam nadzieję,że na stepperze będę mogła ćwiczyć;) A,Żabko,gratulacje za 27 dni BP🌼Pamiętaj,ostatni raz rzucałaś te papierochy! 🌼Kaja 🌻Trufelka,Żabka ma racje-odezwij się.:) 🌻Jovik,może Grzesław ma problemy z netem? Musisz się trzymać,mogę z Tobą dziś rozmawiać,bo planuję mieć tu dyżur;) Żabka też dziś tu zagląda:) Szpilki,witaj:)Żabka radzi Ci dobrze,same zalety niepalenia,wad nie ma.Jeśli chcesz,a się wahasz,to Tabex i wspaniali ludzie na tym topiku pomogą Ci,tak jak mi pomagają i wielu,wielu innym:):):) Popatrz na poprzednią stronę na tabelę niepalenia,nawet nie wiesz jaka jestem dumna,że na niej jestem:D To mój licznik: Nie palę już 35 dni (+ 01g16m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 630. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 19g40m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 347,02 zł! Dziś mija 5 tygodni!!!BP Pięknych i pachnących tygodni:) Załogo,jak ktoś zaglądnie,to wklejać liczniki,Szpilki na pewno zechcą mieć taki liczniczek:p,a warunek jest jeden-BP Pomaga też lektura Allena Carr'a. pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×