Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam pięknie Wszystkich; @gusia,Regresku zabawa była wspaniała do godz.5 rano.Jak zwykle po każdej zabawie bolą nogi.Jedzenia było nie do przejedzenia,obsługa kelnerska bez zarzutu.Orkiestra i soliści nie oszczędzali się,spisali się na 6 Ogromna sala znajduje się w znanym pałacu w naszym mieście i tam odbywają się wszystkie bankiety,bale,więc musiało być ślicznie i fajnie. Towarzystwo również wspaniałe.Zresztą zawsze chodzimy w tym samym składzie każdego roku, na Sylwestra i bale karnawałowe.Suuuperowo było!!!! Wczoraj musiałam odespać nie przespaną noc.Dziś powrót do pracy,a po jadę na basen.Odkąd rzuciłam palenie zapisałam się na basen i chodzę 3 razy w tygodniu.Czuję się swietnie,nie palę i stąd posiadam tyle wigoru.Pozdrawiam Was serdecznie i ciepło,bo na zewnatrz zimno i sypie snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Przepraszam, że tak nagle przerwałam, ale w pracy jestem i nieraz nie mogę pisać. Cieszę się, że zabawa u wszystkich udana. Wszyscy pili już kawę? jak nie to właśnie parzę i zapraszam. W sobotę z córką byłyśmy na zakupach i nawet trochę się obkupiłam na promocjach :-))))) Jakoś tak chętniej się decyduję na kupno nowego ciucha, bo przypomninam sobie, że skoro nie palę to dlaczego nie......? A jaka to nagroda i motywacja do dalszej walki ze śmierdzielem Trzymajcie się cieplutko moi kochani i nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goldena,jak sama widzisz są same korzyści z nie palenia.Gratuluję wytrwałości i życzę powodzenia BP. Trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe osoby które dopiero teraz zdecydowały się na rzucenie papierochów.Jest mnóstwo korzyści i stysfakcja.Wiem to z własnego doświadczenia.Dziękuję Wszystkim,że jesteście. Kończę bo też jestem w pracy.Pozdrawiam pięknie. Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę,że było tak wesoło,Regres i xx444:):):) Ja pierwszy raz od chyba 6 lat nie szłam się wytańczyć:(:(:(a tak lubię. U mnie pogoda ładna,świeci słoneczko,więc byłam pierwszy raz pojeździc na rowerze. Eee,ja też sobie nie żałuję z kupowaniem,bo mogę,bo mam 300zł m-nie! Dziś na obiad tak lekko:zupa owocowa i racuchy,bo przez te weekendowe dziadkowe święto za mocno się objadłam. Zaraz robię kawę,zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd rzuciłam palenie zapisałam się na basen i chodzę 3 razy w tygodniu." xx444 brawo !!! Basen to wspaniała sprawa ja tez chodze 3 razy w tygodniu na pływalnie :) i niewyobrazam sobie bym mógł to przerwać :) To fajnie ze i tobie bal sie udał w 100% udanego popołudnia wam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf ciężko
tydzień !!! hua!! ale mi uf uf ciężko, takie zdołowane liczenie godzin oby dzięń szybciej mijał bo tzn. dzień dłuzej silna byłam, ale na razie daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf ciężko
a postawiłam tylko na silna wole to trza trza trzumać sie uffff ciężko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, ale chciało mi się wczoraj wieczorem zapalić..... coś okropnego. Nie palę. Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):):) U mnie mglisto i jest 0 st.C. Nie paląca Nie uległaś temu świństwu-BRAWO!🌻 🌻🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Witajcie dziewczynki, ranne ptaszki 🌻 Ja BP i pachnąca :-))))) Nie paląca, no musisz jakość to przetrzymać, trudno :-(((( Kazdy coś na ten temat wie, ja po miesiącu miałam taki kryzys, że jakaś delirka mnie trzymała ze dwa dni :-(((( - coś okropnego Ale dziewczyny na tym topiku poradziły mi pić melisę i pomogło tzn, jeszcze są takie momenty, że chce mi się i to może podobno trwać nawet do roku :-(((( No, ale nie takie rzeczy człowiek wytrzymywał, trzeba zacisnąć zęby, rozluźnić pośladki i przeczekać Będzie dobrze :-)))) A teraz do ogółu, u mnie też mglisto i tak nijak :-((( Właśnie parzę sobie meliskę, zapraszam chętnych na kawe, herbatę co kto sobie życzy :-))) życzę wszystkim miłego dnia BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie palaca nie ma tak łatwo.każdy z nas przechodził takie okresy ale gwarantuję ci że przyjdzie taki czas w którym nawet nie pomyslisz o papierosie Musisz być tylko konsekwentna i stanowcza w postanowieniu chociazby nie wiem co ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie calkiem przyzwoicie,tylko miejscami bloto,bo snieg topnieje.Dobrze ze jest w miare cieplo i nie pada,bo mialam dzisiaj latania po urzedach,komornikach i innych :/ strasznie duzo papierow potrzeba zeby dostac alimenty z funduszu jak ojcu sie robic nie chce,no ale przetrwalam,pozbieralam, oddalam kompletne teraz czekam na decyzje.A zaparkowac u nas w centrum graniczy z cudem,samochody poupychane jak ogorki w krauzach i w takiej sytuacji uwazam ze ten co wymyslil dodatkowe wspomaganie CITY do parkowania powinien oscara dostac :) ale i tak mialam sporo szczescia bo np Urzad miejski objechalam tylko 2 razy dookola zanim zwolnilo sie jakies miejsce,zwykle 4 okrazenia to norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, właśnie sobie czytam Wasze rady, bo chyba mam jakieś właśnie delirium-- tak dzisiaj cały dzień, chodzi za mną i chodzi i podszeptuje tylko jeden papieros.....jeden....tylko jeden..... i tak się katuję.... Czemu to takie ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Trzymaj się niepaląca !!!!! Meliska, ziołowe tabletki uspokajające, czytanie topika i przetrzymasz. Nie ma innego wyjścia, przerabiałam to już :-((((( Dasz radę, i idź spać - nie będziesz myślała.Jutro powinno być lepiej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
iść spaść--to raczej dziś GIGA niemożliwe. Ale dzięki za wsparcie. PA. Zmykam, obowiązki czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Nie palę 20 dni. Dużo to i mało zarazem. Nie myślałam że tyle wytrzymam, miałam tylko wielką wielką nadzieję. Podczytuję ten topik. Dzięki niemu przy wsparciu wszystkich wspaniałych ludzi którzy tu się pojawiali od 1 cz i pojawiają od fiony która go założyła tyle osób rozstało się z nałogiem. Wielkie dzięki że jesteście. Trzymam kciuki za siebie, za wszystkich rzucających i tych którzy rzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka melduje się i ja i pozdrawiam wszystkich 🖐️ nadzieja1302 🌼 nie palaca 🌼 Golden 🌼 sadny dzien 🌼 @gusia 🌼 pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 xx444 🌼 zabka 🌼 Mart@ 🌼 monamas 🌼 Gerda z zimowej 🌼 jovik 🌼 sadny dzien 🌼 M@rtuni@ 🌼 ojejku jejku 🌼 kaja 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ tych co przez omyłkę nie wymieniłem tez pozdrawiam 🖐️ i tych, co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Drogi Złośliwiec Wielkie dzięki, ale mnie wymieniłes mnie x 2 Goldena to dawna m@rtuni@ Pozdrawiam i nie palimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za udaną walkę z nałogiem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich bez wyjątku Serdecznie i miło.Przepraszam,że o tak póznej porze,ale trochę byłam zajęta.Za Wszystkich nowych na tym topiku trzymam mocno kciuki.Pamiętam jakie to na początku rzucania palenia było dla mnie trudne.Poradzicie sobie na pewno,trochę cierpliwości i wszystkie skutki uboczne miną.Szczerze Wam tego życzę. Żabciu życzę Ci duuuużo zdrówka,żebyś jak najprędzej wróciła do nas.Pozdrawiam Was Wszystkich pięknie.Muszę zrobić sobie ściągę,żeby móc zapamiętać każdego z Was, nie pominąć przy pozdrawianiu.?Dobrej Nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziś ja pierwsza,więc na kawę czy herbatę zapraszam.Do podgryzania suszone owoce,migdały,orzechy. Masz rację Nadziejo,dzięki czarodziejskiemu topikowi tylu ludziom się udało:D Miłego dnia:):):) ps u mnie codziennie słoneczko pojawia się i jest tak wiosennie i jak długo już jasno:) 🌻🌻🌻 ps2Żabko,minęło choróbsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Witajcie kochani pachnąco 🌻 @gusiu ja poproszę kawkę, faworki przyniosę U mnie raczej jesiennie niż wiosennie, ale już bliżej niż dalej - oby do wiosny :-)))) Trzymamy się inie palimy - trudne to, ale jak czytam na tym topiku liderów z listy, to widac, że jest to możliwe. A i ja mam jeszcze taką swoją teorię. Nie palę blisko 80 dni(już nawet nie liczę) i teraz to było by mi szkoda, że tyle wytrzymałam (a ile to mnie zdrowia kosztowało) i powróciłabym to palenia :-((((((( No nie palic tyle, męczyc się i zaczac od nowa to jakos tak szkoda. Ale wiem, ze trzeba się pilnowac, wszyscy przed tym ostrzegacie. Ale się rozgadałam, ok trzymajcie się ja lecę do @gusi bo kawa mi wystygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf- ów
mija czas i nie palę -już ponad tydzień!!!!, a śmierdzi mi wszystko teraz-każdy ciuch i w szafkach gdy otwieram............ i wietrze i wietrze...a ten przyjdzie zaraz z pracy i zapali..... NIE ZAPALIĆ GDY KTOŚ OBOK NA CO DZIEŃ PALI - NIE dać się , być ponad , nie dać się zwykłym przyzwyczajeniom, już się czuję dumna , waŻna i LEPSZA i nos w górę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf- ów
a idę gdzieś połazić to czas szybciej zleci, bo za dużo o tym jeszcze myslę i jeszcze bym pękła; trzymajcie się wszyscy walczący w sumie sami z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Co tak cicho? Goldena,faworki pycha:)ale narobiłaś mi chęci na nie;) uf-ów,początki bywają trudne,ale potem tylko trzeba pamiętać,że już nigdy i tego się trzymać. Korzystam codziennie ze spacerów,biegów,rowera,eh,nic nie świszczy w płucach,z 2 czy 3 lata temu piłabym drugą kawę i paliła pewnie z 6 papierosa,no i marzła na dworze, i myślała,że już w pn rzucam te świństwo.Uf...jakbym to nie była ja,faktycznie miałam umysł zamroczony dymem.Było,minęło,teraz nie palimy,a pachniemy🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
witajcie ja BP🌻 U mnie sypie śnieg i jest biało, zaraz meliskę zaparzę odpukac, jakos te dni gdzie śmierdziel za mną łaził natrętnie minęły. Wiem, że to może być chwilowe i musze uważać :-( , dlatego moim najlepszym przyjacielem jest melia :-))))) Trzymajcie się pachnąco 🌻 Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Hej. Dziś 8 dzień i ....... rano w drodze do pracy zapaliłam. Fajki leżały na wierzchu (męża fajki) i wzięłam jednego. Całą droge biłam sie z myślami zapalic czy nie. Ach ten jeden co mi szkodzi i zapaliłam. Wypaliłam pół. Smakował obrzydliwie. Zrobiło mi się słabo, od razu głowa boli. teraz juz doszłam do siebie, ale nie pomógł mi w niczym, wprost przeciwnie. Ciągnie jeszcze bardziej i biję sie z myślami. najbardziej się boję powrotu do domu, bo znów te fajeczki będą leżeć. Jaka ja głupia jestem. Po co mi to było. Zamiast podbudowywać soją motywację to ją jeszcze obniżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart@ bez sensowny krok i ruch :( Po co ci to było? Lepiej sie poczułaś ? Z takim napadami trzeba walczyć i je pokonywać nie paliłaś 8 dni a to było naprawde juz duzo radze ci zapomniec o tym incydencie wyzerowac sobie licznik i spróbowac jeszcze raz a wszystkie dostępne fajki wyrzucić do kosza !!!! 🖐️ pachnidła :D U mnie tez mróz i snieg ponoć jutro ma byc siarczysty mróz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×