Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Mart@
Oby mi ten entuzjazm nie przeszedł. Normalnie samej siebie nie poznaję. Jestem tak szczęśliwa, że juz sie nie truję jakbym co najmniej nawiała z jakiegoś obozu pracy. Juz nie mogę się doczekać kiedy popędzę na zakupy za zaoszczędzone pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko jak miło, że nas odwiedziłaś, myslałam o Tobie nowym dużo wytrwałości, powiem Wam tylko tyle warto Nie palić to coś pięknego Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--> zdrowiej nam szybko i wracaj :) buziaki i wszystkiego dobrego :) Ja, powoli, acz skutecznie, zbliżam się do pierwszej rocznicy BP i jestem bardzo szczęśliwa :) Pozdrawiam Wszystkich, a świeżynkom życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Grzesławowi gratuluje ,bo troszke mnie nie było:) A ja juz nie palę 50 Dni:) Zauważyłam u siebie dodatkowe kilogramy i teraz bardziej niz z fajami walcze z kilosami hhe:) Ale ciesze sie z mojego niepalenia..poniewaz w mojej rodzinie juz 2 osoby poległy za to draństwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Na zachodzie bez zmian. zaczął się kolejny dzień. Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawę,herbatę z melisy;) Martunia🌻 Regres🌻 Grzesław🌻 Nie paląca🌻 Złośliwiec🌻 Sądny Dzień🌻 Marta🌻 Mamuśka🌻 Jovik🌻 xx444🌻 Mario-came back🌻 Żabka🌻życzę dużo zdrówka i gratulacje za te 140 dni🌻🌻🌻 Pachnąca Aga🌻 Monamas🌻 Gerda z zimowej🌻 Ojejkujejku🌻 Kaja🌻 Kassmo🌻 Nadzieja🌻 Kfiat kalafiora🌻 Kotki🌻 Gengala🌻 To już piątek:D Wczoraj były u mnie palaczki,ale nawet mnie nie ciągnęło,nawet nie pomyślałam,że mogłabym zapalić:)Z tej wizyty pamiętam,że palaczki śmierdziały.Ile to kiedyś czasu poświęcałam na mycie,pranie,żeby tego smrodu nie było. trzeba tylko trzymać rękę na pulsie i już nigdy nie sięgnąć po tego jednego! Dla wszystkich wielkie 👄 za wytrwałość:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam Was wszystkich żabko zdrowiej nam szybko, gratuluję 140 dni Ja oczywiście BP i pachnąca 🌻 Za oknem ponuro :-((((((( Kawkę wypiłam już o 7 rano, jakoś ostatnio spać mi się nie chce :-(((( Budzę się już o 5 rano (szit) Przed chwilą zaparzyłam sobie podwójną meliskę (profilaktycznie), ale zapraszam na kawkę jak ktoś ma ochotę :-) Wpadnę pogadać później, trzymajcie się i nie palcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia bo palacze śmierdzą !!! Smierdza im palce,skóra i ciuchy ...fuj :P Lepiej być pachnącym :D 🖐️ załoga :D za 7 godzin mam weeeeeeeeekend :D Muszę wam sie pochwalić że jutro z żoną idę na zabawę karnawałową na salę bankietową Oj poszalejmy do białego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was WSZYSTKICH serdecznie.Fajnie jest nie palić i być wolnym od tego nałogu.Cieszy mnie,że zbliza się weekend.Jutro również idę na bal karnawałowy,będzie 120 osób. Nadal trzymam kciuki za nowe osoby.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Kurcze:),Regres i xx444,ładnie sobie szalejecie:P ale w końcu karnawał:) Także życze cudownej ZaBawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Witajcie, trzymam sie dzielnie. Dziś trochę bardziej ssie, ale do przeżycia. I tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Mam pytanie. Dzisiaj męczy mnie zajebisty kaszel. Niby suchy , ale mam wrażenie jakbym miała jakąś klulę której nie mogę odkrztusić. Wiem, że to płuca sie oczyszczają, ale jak długo to trwało u Was i czy w ogóle mieliście taki skutek odstawienia nikotyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,dziękuję gerda z zimowej mam nadzieję,że będzie super jak na Sylwestra.Z tym samym towarzystwem i w tym lokalu bawiłam się witając Nowy Rok.Było wyśmienicie.Mam nadzieję,że jutro będzie podobnie? Trzeba gdzieś tą zaoszczędzoną kasę wydać. Mart@ każdy organizm reaguje inaczej.Ja nie miałam kaszlu,ale zalegania w gardle, to mi przeszkazało zwłaszcza rano.Musisz uzbroić się w cierpliwość,z czasem wszystie dolegliwości ustąpią.Tego Ci życzę.Pozdrawiam Wszyskich; nie palimy i pachniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Gerda dzięki za gratki Żabka brawo za 140 dni:) i życzę Ci zdrówka :) jak to cudownie jest nie palić:-) pozdrawiam pachnąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Marta,do tej pory mam czasem takie chwile,że muszę użyć chusteczkę. Na początku to miałam całą serię przypadłości. Regres,xx444---->udanej zabawy:D:D:D Z lubym też mieliśmy iść,ale niestety odwołano zabawę,ponieważ było za mało chętnych:(:O U mnie bez słoneczka,taka pogoda jesienna... 🌻🌻🌻nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Witam Was - to ja m@rtuni@ zmieniłam swój pseudonim, bo dwie marty mogą się mylić. Ja kolejny dzień BP🌻 u mnie też pochmurno i tak nijak wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie Wszystkich,pogoda u nas nie za ciekawa,rano padał deszcz,teraz prószy snieżek. Kreacja uszyta,fryzjer zamówiony o godz.13,30 odliczam godziny do balu. @gusia dziekuję za ciepłe słowa.Zresztą jak zwykle jesteś ukojeniem dla duszy nie tylko dla mnie ale dla pozostałych tego forum.Przesyłam buziaczki.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona tez powoli juz sie stroi ;) O 19.00 START ale pochulamy :D pozdrawiam sobotnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres juz sie bawi ja za tydzień idę na tańce. Jutro mam egzamin jescze w piatek drugi ale co tam dam radę, Regres baw sie wspaniale Wam zyczę miłego wieczorku w tą śnieżną sobotę, i pamietajcie Nie palić to coś pieknego, My nie palimy a pachniemy trzymajcie sę ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Dzień dobry, witajcie🌻 Co taka cisza? Śpiochy wtawac ! ;-))))) No to co niektórzy chyba dobrze się bawili, skoro taka cisza :-))) Ale już cichosza, nikogo nie budzę i na paluszkach chodzę. Ja kolejny dzień pachnąca BP i jakoś leci, chociaż ostatnio mam jakiś nerwowy okres, mam nadzieję, że to minie nie paląca, m@rt@ odzywajcie się, a raczej meldujcie się co dziennie🌻 Sadny - depcze i jakoś na łydki nie zwracam uwagi 🌻 @gusiu co u Ciebie? 🌻 A i zapomniałam o męskiej części naszego grona, chłopaki co u Was? Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena tak jak mowilam kwestia przyzwyczajenia,mnie tam nic nie boli od deptania,a deptam juz poltora roku :) dawno nie wklejalam swojego licznika :) Nie palę już 1428 dni (+ 21g52m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 28578. Będę żyć dłużej o 218 dni (+ 07g20m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 15003,56 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, kolejne dni bez papierosa. Zaraz wyruszam na długi spacer. Pogoda co prawda nie jest za ładna w moich stronach, ale zawsze może być gorsza :) Życzę udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim pachnacym :D Goldena 🌼 wróciłem z baletów o 4 rano :D dlatego wcześniej się nie odezwałem :D w następnym tygodniu tez tez imprezuję :D sadny dzien 🌼 mnie tez już nic nie boli a deptam do 20 min. co dziennie :D oprócz tego tez 3 razy co dziennie chodzę na marszobieg ze swoją psinką za każdym razem około 5 km :D nie paląca 🌼 ja na spacerek ze swoja psinką idę po obiadku :D i następny spacerek około 20 :D Regres 🖐️ jak tam gnatki nie bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Witajcie Ja się również trzymam i to dobrze. Niestety nie mogę z Wami popisać, bo mam popsutą klawiaturę. Teraz jestem u mamy i korzystam z jej kompa. Odezwę się jutro z pracy. Apropo czy orientujecie się ile może kosztować naprawa klawiatury w laptopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Hej. Pobudka, zapraszam na kawkę. Jestem juz w pracy, a Wy pewnie jeszcze śpicie forumowicze. Dziś 5 dzień BP. Nastawienie mam ok. Coraz częściek myślę o fajce, ale nie dam sie złamać, bo mam uczucie, że to głód nikotynowy-fizyczny. Nic więcej. Dam radę spokojnie. Fajki leżą u mnie w domu na wierzchu, bo jak się okazało mój małżonek popala od jakiegoś czasu. Przyznał mi sie w sobotę i zadowolony z siebie. Ale nie ma co na siłę zmuszać go do rzucenia, do tego trzeba dojrzeć. W sobotę w ogóle miałam kiepski dzień. strasznie nerwowy. Wydzierałam sie na wszystkich, męża, dziecki no sama siebie nie poznawałam, aż wieczorem to sie popłakałam takie miałam wyrzuty sumienia za to swoje zachowanie. Co jeszcze powiem. Otórz czuję się jakoś dziwnie, nieswojo z tym rzuceniem. Nie żeby mi brakowało fajek, o nie. Tylko ja nastawiłam się na niesamowite katusze w pierwszych dniach a tu nic. Może to kwestia nastawienia psychicznego. W środę jak paliłam ostatniego papierosa to aż mną trzęsło żeby prędko lecieć do kosza i wyrzucić zapas fajek. Może to to. No nic, nie zanudzam. Mam nadzieję, że nasi "balowicze" już odespali. Pozdrawim i życze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Sądny Dzień---->super wynik🌻🌻🌻🌻🌻 Ha,ale jesteśmy wysportowani:) Złośliwiec;) Też korzystam z tego,że dzień już troszkę dłuższy i używam spacerów. Marta,z chęcią wypiję z Tobą kawę.Może mąż zrozumie,że lepiej jest nie palić.Nerwy nerwami,kiedyś sobie pójdą precz.A teraz herbata z melisy. Nie paląca,świetnie Ci idzie:) Goldena,w weekend to raczej dzieci siedzą przy komputerach. Regres xx444 Jak zabawa? Już chciałabym,aby były ferie,a to jeszcze 3 tyg:( Jestem z Wami już 5 miesięcy!Pięknych i pachnących! Dziękuję wszystkim za wsparcie❤️ Dzięki Wam jestem tu i teraz. Szczęśliwa i baaardzo dumna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, pozdrowienia kieruję do Wszystkich zaglądajcych na ten temat. Zaczynam kolejny dzień bez papierosa. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia :) jak zabawa? Super,Extra szalenstwo Wczoraj całą Niedzielę musiałem odespać bo zabawa trwała do 4 nad ranem :) była podawana golonka,bigos,miesa jak na weselu Ludzi ok 100 osób ,potanczylismy z żoną i znajomymi do samego rańca Za rok tez idziemy na tego typu imprezę :) a jak wam minął łikend? xxxx444 a u ciebie jak na zabawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzięki dla wasz wszystkich za zyczenia udanej zabawy ;) zona dobrze tanczy więc musiało być udanie a do tego ja jeszcze dochodzi fajna i zgrana ekipa to bal zawsze sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Witam wszystkich Ja tradycyjnie kolejny dzień BP🌻 Za oknem coś pruszy, nie wiadomo co :-((((( Pogoda nie nastraja optymistycznie Ja popijam meliskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×