Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Mart@
Ja poległam. Kłótnia z mężusiem i fajka. Może wrócę jak sobie w łepetynie poprzestawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 30 01 2012 1. Zlosliwiec -----------2485BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 Lat 9mies 22 dzien) 2. Jovik------------------2365 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 2mies 25dni) 3. Sadny dzien ---------1440 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3Lata 11 mies7 dni) 4.Pachnąca Aga------1149 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 1 mies24dni) 5 Ojejkujejku ------- >1148 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 1 mies 23dni) 6. Regres ------------- 1002 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 Lata 8 mies 30dni) 7.Vonk --------------- 874 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 4 mies 25 dni ) 8 Julka01------------ 867 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 4 mies 17 dni) 9.Mamuska44 ------ 865 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata4 mies 14 dni) 10 Lorika ----------- 746 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (2 lata 19 dni) 11Grzeslaw-------- 742 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 ( 2lata 15 dni) 12 kaja_------------- 501 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 4 mies13dni) 13.xx444-------------- 440 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 2 mies 10dni) 14 madziuchna ------ 434 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok2 mies8 dni) 15 monamas---------- 356 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (11 mies 23dni) 16 Mariola18-----248 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (9 mies 3 dni) 17 Trufelka------175 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (7 mies ) 18@gusia-------->161 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (5 mies 7 dni) 19.Żabka -----152 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (4mies 30dni) 20 Kotki------- 103BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (3 mies 11dni) 21 M@rtunia------>85BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (2 mies 23 dni) 22 gerda z zimowej->63BP❤️ (29.11.2011)🌻(2 mies 1dni) 23 kfiat*kalafiora- 48BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (1mies 16 dni) 24 dodob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu bardzo dziękuję za listę. Faktycznie mróz jest coraz większy.Na szczęście garaż mam w pobliżu domu to nie odczułam tego tak dotkliwie.Dziś byłam na basenie,czuję się rześka.Fajnie jest nie palić.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Żabciu,witaj na pokładzie:Djuż wszystko dobrze? Dziękuję za liste:)❤️ Jak miło na niej z Wami być:) Marta,poczytaj książkę Allena Carrs'a,powinna Ci pomóc w przestawieniu w klepek w głowie;) U mnie słoneczko:) Zaraz lecę rozpalić w piecu,pościele na dwór. Sądny dzień,nie odstawiam steppera,ale jednak jestem miłośniczką jazdy w plenerze;) Na długie jesienne wieczory:):):) Wczoraj byłam na aerobiku,nie stękałam i szło mi gładko:) Ale powiem Wam,że po, to większość kobiet paliła:(Fu,smrodek. 🌻🌻🌻my 🌻nie palimy🌻my pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas Pięknie z tym tańcem i przytulaniem:D:D:D Tysiąc to razy piękniejsze,niż palenie,prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani U mnie słonecznie i mroźno - jak wszędzie :-((( Nie lubię zimy wrrr i nie ma co gadać. Krótkie wieczory, zimno, ubieranie się w te czapki, szaliczki itd... Jutro już luty - aby do wiosny, chętniej się gdzieś wyjdzie na spacer, a nie tylko w domu. Ja oczywiście BP 🌻 pachnąca :-)) Zapraszam na kawusię, herbatkę czerwoną lub meliskę @gusiu dziurawca jeszcze nie kupiłam, ale pewnie zrobię to dzisiaj. Ja jest różnica między tymi ziołami i dlaczego poradzilaś mi zmianę? Trzymajcie się ciepło, wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka co my byśmy bez ciebie zrobili :) 🌻 oooo nawet nie wiedziałem ale 2 dni temu stukneło mi 1000 dni bez szluga :D 🖐️ ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart@ Ja poległam. Kłótnia z mężusiem i fajka. Może wrócę jak sobie w łepetynie poprzestawiam." no nie :O i ty Marta? co sie dzieje z wami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sadny dzien ja wcale nie zwalam na prace !!!!!!!!! pisalam ze zaczelam bezsensownie palić i odczep sie juz ode mnie :) dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Dziękuje za pamięć i zainteresowanie moim stanem zdrowia mogę już powiedzieć że jest lepiej a za jakiś czas będzie już naprawdę dobrze :) Po długiej nieobecności zapraszam na herbatkę i kawusie pamiętajcie kierunek Zielona Góra :) U mnie mroźno ale słonecznie :) I oczywiście melduję że nadal co dziennie chodze godzinę na steperze:) na czesc sądnego hiphip hura hura hura:D dodob nie denerwuj się, każdemu z nas przydarzyła się nie udana próba rzucania (patrz na mnie chyba 4 razy w sumie na tym topiku polegałam i się podnosiłam a jakie opr dostawałam za każdym razem uffff było gorąco} Musisz szybciutko zapomnieć o porażce wierzymy w ciebie i wierzę że znajdziesz się znowu na liście czego serdecznie cI życzę i czekam na informację kiedy mogę cię wpisać:* Marta Za Ciebie też trzymam mocno kciuki wiem że masz cięższą sytuację bo ciągle te fajki męża w zasiegu i i świadomość że sa gdzieś w domu może być Ci ciężko ale jesli znajdziesz w sobie motywację i siłę to na pewno Ci się uda:) Kochani tak się cieszę że znowu jestem z wami serdecznie was pozdrawiam i dziękuje ze jestescie Moi drodzy Przyjaciele :*:*:* I PRZYTULASEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabka spoko ja tez niestety podnosze sie i upadam ale takie jest zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odczepie sie bo rzucasz co 5 minut zamiast raz a dobrze. Dzisiaj jestem chora to ci dam spokuj :P ide sie polozyc zanim obrzygam klawiature :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieprz musi być! gratulację za te 1000 dni! Wiec dobrze,ze już mi działa internet,to załapię się na imprezę:) Super!!! 🌻🌻🌻 Dziurawiec,bo też ma zbawienne działanie(tylko z dala od słoneczka,bo mogą plamy wyjść )a melisę odstaw na trochę:)tak myślę. No to się pachnąco tulimy:) Ja niestety do psa,bo Kochanie wyjechało:(buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mrózzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Pozdrawiam z cieplutkiego biura. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie robi się też cieplutko,bo rozpaliłam w piecu:) Dziś mam trochę biegania,bo pogrzeb wujka,a potem na wywiadówkę. Trzy razy będę jeździć do miasta:( Dziś już wraca mój men,więc jutro nie ruszam się z domu,tylko pławie w ciepełku:) Pozdrawiam 🌻🌻🌻 my pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja oczywiście pachnąca🌻 i BP Rozpoczął się nowy miesiac i b.dobrze - oby do wiosny :-D U mnie też mrózzzzzzzzzzzzzz i słoneczko świeci @gusiu dziękuję za rady, ale chyba muszę pozostac przy melisie :-((( Mam uczulenie na słońce, żadnego solarium, opalania się bo swędząca wysypka się ukazuje :-((((((((((((( Mam to stosunkowo od niedawna, ale mam. Może niedługo melisa nie będzie mi już potrzebna na te śmierdziuchy. Żabko fajnie, że jesteś już z nami :-) sadny a Ty chora ??? :-(((((( trzymaj się ciepło i już nie krzycz na dodob :-)))) Wpadajcie wszyscy na kawkę, herbatkę czerwoną i zieloną też Pozdrawiam wszystkich pachnących🌻 wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na mala chwile bo grzecznosc wymaga podziekowac Wam wszystkim za gratulacje,w wolnej chwili odezwe sie do kazdego z osobna cieplym slowem jednak nie dzis 😘 widze duzo tez rocznic duzych i mniejszych wszystkie jednakowo wazne bo nie palimy gratuluje Ci co upadli i zaczynaja badzcie wytrwali ,poczujcie ta wolnosc, podnosic sie szybciutko ,wynagradzajcie sie to na mnie dzialalo,perfumy,nowe ktores tam z kolei buty 😘 fajnie jest nie palic 😘 fajnie ze jestescie zawsze tutaj,bo to nam pomaga wytrwac pozdrawiam slonecznie ,ale mrozik............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajeska
Ja też powoli zaczynam. Powiem szczerze, że nie jest łatwo, szczególnie jeśli pali się kilka, czy kilkanaście lat. A niestety rzucić trzeba, i to koniecznie. Koleżanka podpowiedziała mi rozwiązanie, które ona sama na swojej skórze wypróbowała. Powiedziała bym się zdecydowała na nikotynowa terapię zastępczą. Ona dzięki stosowaniu specjalnych specyfików pozbyła się nałogu palenia. Nie powiem, bo jej zazdroszczę, i sama chcę jak najszybciej rzucić palenie. Powiedziała mi, by weszła na stronę http://rzucpalenie.edu.pl/2011/12/21/rzucic-palenie-nie-jest-latwo/ i tam przeczytała o pomocnych wskazówkach jak rzucić palenia. I tak też uczyniłam. Teraz jestem zdecydowana na pozbycie się nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem wam jedno na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie bym mógł palić W swoim życiu wypaliłem tysiące papierosów a teraz nie ma takiej rzeczy nie ma i nie bedzie takiej chwili która spowoduje że mógłbym zapalic papierosa W mojej swiadomosci mam do tego stopnia zakorzeniony obraz mnie bez papierosa że po prostu wiem że t osie nie zdarzy juz nigdy zycie bez dyma jest takie piękne , nawet kac po sobotnich balach jest inny niż kiedyś :P Papierosy od zawsze były w moim życiu Miałem okres że chciałem je rzucić ale gdzieś podswiadomie jednak tego nie chciałem zrobić dobrze mi było sie zaciągać Marlboro czy innym Camelem ale to było kiedyś swój okres palacza mam juz dawno za sobą teraz tylko zdrowy i świeży oddech Zycie z czystymi płucami i bez świszczącego oddechu :D 🖐️ :D mroźno dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres podpisuję sięw 100 % pod Twoją wypowiedzią moimi pachnącymi paluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Ja paliłem wprawdzie tylko 25 lat i też nie wyobrażam powótu do palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Ja paliłem wprawdzie tylko 25 lat i też nie wyobrażam powótu do palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena-----cos mi siadlo na zoladku albo jelitowka mnie dopadla,efekt i leczenie takie samo, dzis juz mi lepiej.tylko jeszcze zoladek boli i flaki ;/ lece po wegiel w nocy ma byc -20 a juz jest -10 dzisiaj chcialam przetrzec sobie szyby w aucie :) recznie,nie ze spryskiwacza,popsikalam jedna i mi plyn przymarzl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka Ci zdrówka Sadny, tak to jest Jak nie urok to przemarsz wojsk :-(((((( Zdrowiej nam kochana, u mnie też mróz jak cholera wrrr Aby do wiosny :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×