Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość Goldena
No, nieeeeeeeeeee! Mart@ nieładnie :-( Spróbowałaś? i teraz już chyba wiesz, że to nie dla Ciebie...,dla mnie,...i nas wszystkich nie palacych. Reprymenda już za nami! Teraz otrzep się po upadku i wracaj tutaj do nas pachnąca. Proszę się tu meldować codziennie i N I E P A L I C !!!!!!! Ciężko to będzie jeszcze nie raz, ale co zrobić?! Pisałam wcześniej miewałam nawet kilka razy takie jazdy, że siedziałam - ryczałam, albo dreszcze jakbym delirium miała :-((((((((((((((( i co jakoś przeszło, ale może wrócić (wiem o tym) Melisa teraz też stoi koło mnie zaparzona i nie dam się :-))))) Przepalałam 400 i więcej zł miesięcznie, teraz z przyjemnością kupuję coś tylko dla siebie i sprawia mi to ogromną przyjemność i wtedy zapominam o śmierdzielu (szczgólnie przy kasie) Głowa do góry i startujemy od nowa 🌻 P.S. I co dziennie melduj się na topiku, jak ja - listę podpisuję codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Marta,nic Ci to nie dało.Nauczka dla Ciebie jak i dla innych. Ja rzucałam naście razy,a od 2 lat cały czas.Było to okropne. Goldena Wcale nie musi nic takiego wracać,a jak będziesz tak sobie wmawiać,to może się stać. Więc uszy do góry:) Mnie właśnie wkurzył luby a ja jego(taka błahostka)ale moje myśli krążą wokół innych tematów niż papieros,a to db znak,bo wiecie,że w czasie podniesionego ciśnienia zaraz się paliło. Sobie i Wam życzę wytrwałości,bo drogę obraliśmy już słuszną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest pięknie i słonecznie:):):)Zmykam z psiną na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
Hej. Regres to niemożliwe żebym wyrzuciła papierosy, bo to nie moje leżą na wierzchu tylko męża. Ale juz z nim wczoraj rozmawiałam, że ma je sobie gdzies chować, abym ich nie widziała, bo ja jestem takim ludziem, że jak rzucam to nawet zapaliniczki nie mogę posiadać. Zaraz mi się kojarzy. Goldena nie zamierzam wracać do nałogu. O nie!! To była dla mnie brzydka jednorazowa wpadka. Oby więcej ich nie było. Przykro mi kasować licznik i zaczynac od 1 dnia więc postanowiłam narazie nie liczyc w ogóle. Nic mi nie dał ten jeden kiep. Jechałam dzic do pracy i cały czas mi chodziło po głowe "zatrzymaj sie , kup, co tam jedna paczka" itakie tam podobne głupie myśli. Przeważył mróz na dworze. Nie mam chęci stać z rurką zielska na mrozie i marznąć, o nie!! Życzę miłego dnia wszystkim. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart@
A i jeszcze ....Dziękuję Wam Kochani. Wasze wpisy pomagają mi walczyć dalej i reprymendy też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie jest teraz -5st.i ładne słoneczko:)Robię coraz dłuższe wyprawy i pięknie tak widzieć świat przyrody,zwierzęta,tą ciszę:) i przede wszystkim czysty wdech i wydech. Marta,teraz już pachniesz,po co to niszczyć? Meldować się! Regres,już weekend:)Ja jeszcze 2tyg i ferie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta poproś męża o to by i on rzucił palenie Po prostu mu wytłumacz ze to dla jego i twojego dobra aczkolwiek uwazam że decyzję o niepaleniu kazdy musi podjąc sam indywidualnie ale skoro pali to niech je chowa tak byś nie wiedziała gdzie Marta takie napady checi na szluga trzeba zwalczać Myslisz że my tego nie przeżywaliśmy? Myslisz że my tego nie doswiadczalismy? Tez mielismy kryzysy ale w takich moementach sztuką jest własnie sie powstrzymac i zwalczyć to w sobie a nie isc po nowa paczke fajek Zatwierdzam cie ze takie kryzysy sa chwilowe u jednych trwa to tydzien u innych pół roku ALE W KONCU PRZYCHODZI CZAS ŻE CI TO MINIE a wtedy gwarantuje ze nie pomyslisz nawet o papierosie zycze ci powodzenia w niepaleniu :) 🖐️ załoga u mnie - 14 stp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Witajcie Ja kolejny dzien pachnąca i BP 🌻 Wczoraj "stuknęło" mi 80 dni :-D czekam na sto !!!!!! U mnie też mroźno i słonecznie :-)) Mart@ wiesz już wszystko, teraz do roboty !!!!! Ja paliłam blisko 30 lat po 30 papierochów dziennie i jakoś daję radę, nawet obchodzę malutkie rocznice (cieszą chyba najbardziej) Trzymam kciuki !!!!! Zaparzyłam melisę przed chwilą, zapraszam na kawkę, herbatkę czerwoną i kawałek drożdżowego ciasta (ah te kalorie) Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Ale cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;( ze spuszczona glowa powoli wraca dodob niestety dawno temu poleglam z niewiadomych przyczyn ;( teraz chce powrocic bo fajki bo ble.......... smierdza i to wszystko o czym wy dobrze wiecie wiec przyjmijcie mnie n.-ty raz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob no kto jak kto ale żeby ty? :O:O:O:( Goldena 80 dni ---> 🌻 Brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest mi glupio ;( ale kazdy w zyciu popełnia blędy juz sie opamietalam juz juz jestem czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf-ów
WYTRZYMUJĘ!!!! a mam jak Mart@ - leży paczka ALE NIE MOJA WIĘC A KYSZ OD NIEJ /NIE DLA MNIE TO ŚWIŃSTWO/, MA BYĆ NIGDY JUŻ NIGDY JUŻ, pali ktoś bo pali a ja nie, bo chce być wrednie lepsza i będę mówić i truć o tak : " a fuj idź ode mnie, bo cuchnie mi papieroch tu, ale ci ręce ... itd." . A tak na podtrzymanie siły woli i upartości osła, bo takiej tu trzeba, to codziennie coś sobie kupuję - na początki to były grubsze zakupy teraz drobniejsze. A ile jem ojojojoj - najpierw same cukierki a teraz to surówki i surówki, trudno będę trochę pulchniejsza ale zadowolona i pogodniejsza duchem więc raczej ładniejsza. BYĆ UPARTYM OSŁEM, BYĆ UPARTYM OSŁEM BYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob-----nie skomentuje tego ;/ Ty dobrze wiesz co ja mysle na ten temat i ile razy juz padalas i powstawalas,jestes nalogowym rzucaczem.Niektorzy z nas miewaja koszmarne klopoty i do palenia nie wracaja,a Ty z niewiadomuch przyczyn.I co mam Cie teraz do piersi przytulic?? nic z tego.Wrocilas,dobrze.Na jak dlugo tym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Sadny... twarda z Ciebie kobitka, aż strach się bac :-(((( Nie myślałam, że tak możesz kogos opie.....c, aż mi ciary przeszły, już wiem, że nie skuszę się na smierdziucha - boję się sadny.... Ale może trzeba dac szansę dodob? bo mi jej szkoda :-(((((( Wiem, wiem nie moja to sprawa, ale póki chce się nawrócic to jeszcze będą z niej ludzie? Czy nie.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena
Wiem, że to głupie pytanie - ale w moim wieku.... Dlaczego nie mogę byc czarna? Cały czas jestem pomaranczowa, o co chodzi, jakis staż mam odbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ;) po 5 latach BP dostaniesz czarne literki ;) nie pamietam jak to sie robilo ale musisz gdzies wejsc w panel nadac sobie haslo a co do dodob to rzucala jakos w tym czasie co ja i ciaglema nawroty,nie wyrzucam jej z topiku absolujtnie ale nie zamierzam jej popuscic i ona dobrze o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena wejdz w opcję moje konto tam wpisz nick i hasło, możesz dodać coś od siebie oraz wpisać stopkę i potwierdzić, a od tej pory bądzie czarny (i tylko twój) nick. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny....wiem przecież, że tu na topiku można i manto dostac i należało się dodob Wskoczyłam już w moje konto i mam nadzieję, że już jestem jedną z Was :-)))) Uwaga próba !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, yes, yes udało się !!!! :-D Dzięki, bo to kobita już jestem słusznego wieku i nijak nie ogarniam neta (uczę się dopiero) prosic nie będę młodych Bardzo Wam dziękuję kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim pachnacym dziewczynkom 🌼 :D a chłopakom 🖐️ graba :D dodob 🌼 mile jesteś tu widziana sadny dzien ma racje Niektorzy z nas miewaja koszmarne klopoty i do palenia nie wracaja, tak to jest z tym nie paleniem jak ktoś poczuje się juz pewniakiem i szybko zapomina o śmierdzącym nałogu 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim pachnacym dziewczynkom 🌼 :D a chłopakom 🖐️ graba :D dodob 🌼 mile jesteś tu widziana sadny dzien ma racje Niektorzy z nas miewaja koszmarne klopoty i do palenia nie wracaja, tak to jest z tym nie paleniem jak ktoś poczuje się juz pewniakiem i szybko zapomina o śmierdzącym nałogu 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław nie będziemy się sprzeczac, ja mam 47, tylko nie ogarniam neta z prędkością światła tak młodzi, jeśli chodzi o te sprawy to myślę trochę wolniej :-(((((( Ale mam Was i zawsze mogę na Was polegac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawie jesteśmy rówieśnikami :-)) Z tym słusznym wiekiem to żartowałam, razem to nawet 100 nie mamy :-) Ale staż w nie paleniu to masz większy ode mnie. Ja jednak będę Cię goniła :-))) Trzymajcie się dziewczyny i chłopaki - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×