Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

kurde drugi dzien wogole nie cwicze przez to oko i jestem cala nieszczesliwa :( buuu ale ju troszke ladniej to wyglada to jutro troszke pocwicze,chociaz ze 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🖐️ Witam w szczególności wszystkie panie z topiku :) a zarazem składam Najserdeczniejsze i Bardzo ciepłe Zyczenia tego co Najlepsze i Najpiękniejsze Z okazji Dnia Kobiet Zyczę wszystkim paniom uśmiechu i tego by już nigdy ale to nigdy nie sięgnęły po papierosa to dla was Miłe Panie ---> 🌻:D i to ---> http://republika.pl/blog_ni_3315338/3676964/tr/tulipan_w_wazonie.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie pada śnieg.Dzieci wzburzone i bez humoru: nie chcemy śniegu. Kobitki,dziś nasze święto,więc jakiś szampan,pyszne ciasta,kawa,herbata:) Sądny,rozumiem Cię w sprawie steppera,choć w sprawie ku*wików też;)Oh,wiosna:) Pozdrawiam pachnąco🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Grzesiu:) Objadam się słodkościami,mmm.... Wieczorem sołtys zaprasza nas,kobietki na kawę,ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
dzięki za pamięć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Dniu Kobiet życzę wszystkim paniom wszystkiego naj naj naj i co tylko sobie zapragniecie dużo szczęścia zdrowia i sukcesów w życiu osobistym wszystkim po 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia firma sprawila drobne upominki kobietom ale tylko w jednym pionie ;/ tak ze my dostalysmy fige,nam natomiast mily bardzo gest,zwiazki zawodowe sprawily niespodzianke.Przewodniczacy osobiscie przyjechal i przywiozl nam prezenty dzienkobietowe duza pozadna kawa,duza bomboniera i martini bianco :) chyba musze sie zaopatrzec w cytryne,martini zarabiste jest z plasterkiem cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam U mnie zimno, mglisto i ponuro :-( Kawusia już jest - zapraszam Chłopakom dziękuję za życzenia z okazji Dnia Kobiet Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Złośliwiec-dziękuję👄 Sądny Dzień-to miły prezent:) Jak oko? Po tych słodkościach boli mnie głowa,śnieg stopniał(a padał cały dzień),więc trzeba na rowerze pogubić te kalorie. Już prawie weekend:) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pochmurno ale jeszcze godzina i mam wekeend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje oko juz lepiej,schodzi mi to powoli,wczoraj nawet pol godziny pocwiczylam na steperku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj był przepiękny,słoneczny dzień,dziś niebo zachmurzone,ale cieplutko jest. Zapraszam na kawę,herbatę i dziś w planie pieczenie sernika z brzoskwiniami,albo z rosą.;) Meldować się ekipo BP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziękuje za życzenia :* Ja właśnie na dzień kobiet poszlam pierwszy raz do pracy. Dużo tego oj dużo ale no co zrobić pieniądze są potrzebne praca jest więc należy się cieszyć. Tak obliczyłoam że mam do sprzątania 2 toalety 5 poczekalni 4 zabiegowe 3 socjalne i 6 lekarskich i 2 pomieszczenia rejestracji:) na razie po dwóch dniach żyje:) ale co to będzie po całym tygodniu . Aha praca na pół etatu więc 4 godz a wczoraj poszłam wcześniej i w 4i pół ledwo zdążylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) @gusia dzięki za kawę, była wyśmienita:-) Sądny Ty Żabki nie strasz :-D U mnie deszczowo:(, ale ciepło:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko Faktycznie dużo tych pomieszczeń,ale jak mówi Sądny,wprawisz się i będziesz śmigać te pokoje raz dwa;) Grzesław,proszę bardzo:)teraz jeszcze jest sernik z brzoskwiniami,pycha. U mnie też zaczęło padać,taki kapuśniaczek.Miałam plany podwórkowe,ale posiedzę w domciu i też fajnie:D A,jeszcze pochwalę się,że: Nie palę już 200 dni (+ 01g37m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 3601. Będę żyć dłużej o 27 dni (+ 12g13m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1980,67 zł! Taka ładna rocznica,więc i szampan też musi być:) Lubię się,a nawet bardzo kocham za to,że nie palę. Dziękuję Wam Kochani❤️],dzięki Waszemu wsparciu jestem osobą szczęśliwą BP. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam i macham łapką do wszystkich 🖐️ @gusia 🌼 moje gratulacje za 200 D BP :D dla ciebie 🌼 🌼 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia Brawo,oby tak dalej 200 dni bez fajki to wspanialy wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia---gratki 😘 Regresku klotnie malzenskie to normalny skladnik malzenstwa,jak byscie sie nigdy nie poklocili to by bylo podejrzane :) glowa do gory,w nocy przetrawisz a jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie,Sądny Dzień dziękuję:) Regres,tak bywa czasami.Na pewno dojdziecie do porozumienia,bo się kochacie,szanujecie. Grzesław,pięknie mieć przy sobie ukochaną osobę,na Ciebie też czeka taka kobietka. Życzę miłości,bo wiosna taka cudna,w przyrodzie już odprawiają się różne szaleństwa,to trzeba tylko brać przykład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×