Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość m@rtuni@
Witam, ja również kolejny dzień bp Sporo nowych osób przybyło - to miło:-) Trzymamy się bez śmierdziuchów i meldujemy codziennie🌻 Miłego dnia życzę w pluchawą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wróciłam z kochanych gór,jestem pachnąca i szczęśliwa;) Miałam tylko sen,że chcę zapalić,ale było mi szkoda tego czasu BP. Witam cieplutko wszystkich nowicjuszy:) 🌻bo nie palić 🌻to coś pięknego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:) Widzę, że dziś sami młodzi nie palący:-D trzymam za Was kciuki i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez się przywitam 🖐️ nadzieja1302 🌼 kassmo8 🌼 nie palaca 🌼 m@rtuni@ 🌼 @gusiA 🌼 nie palaca 🌼 pachnaca aga 🌼 Grzeslaw 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i cieplutko pachnąco pozdrawiam. Trzymajcie za mnie kciuki proszę bo ja mam słabą silną wolę i jestem okropnym nerwusem nakręcaczem ale teraz wiem że będę walczyć, mnie samą dziwi że tyle już wytrzymałam; rzucam pierwszy raz; paliłam 13 lat, ostatnio paczkę dziennie. Przez weekend czytałam ten wątek ale w części pierwszej doszłam do 64 strony była już tam jovik i złośliwiec i tak czytając przeżywałam te okropne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią? Nadzieja ginie ostatnia!!! Nadzieja- Ty zwycięzysz ten nałóg, masz dobry nick!!!! Pozdrawiam serdecznie:) Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam serdecznie, kolejny dzień bez papierosa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) nie paląca no to cudownie:) jovik mówią nadzieja umiera ostatnia:) miłego dnia życzę, bo u mnie ciepło i słonecznie niczym wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- nosz, ja wiem:O Ale specjalnie tak napisałam, chciałam uniknąc słowa "umiera" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich na polhurtowe ilosci wszelkich alkoholi oraz ciasta torty placki i co tylko chcecie. :) nie co dzien konczy sie 18 lat tylko co roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam po raz drugi dziś, tak myślę, że najgorsze dni raczej mam za sobą. Z każdym dniem chodzący za mną głód tytoniu, tj. mały wstrętny stworek jak z reklamy serka Danio znikał. Są dni, że ani razu mi nie przeleci przez głowę myśl o zapaleniu papierosa, z każdym dniem staję sie silniejsza-- nie przeszkadzają mi palący obok mnie ludzie, znajomi, a co w zeszłym tygodniu było raczej niemożliwe. To forum, piszący tu ludzie( Wy) mobilizujecie mnie do walki. To, że każdego dnia tu przychodzę i piszę, że zaczynam dzień bez papierosa--jest dla mnie jakimś zobowiązaniem, obietnicą, którą muszę wypełnić, której nie mogę złamać. Może i to głupie, ale ta moja deklaracja dot. niepalenia, złożona na tym forum-- wiele razy powstrzymała mnie przed zapaleniem. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, kolejny dzień bez nałogu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny- już mam kacora:P Ale co tam- STO LAT raz jeszcze:) nie paląca- tu złożone zobowiązanie jest święte:) Ale o tym chyba wiesz. Tu człek dostaje wsparcie, bo wszyscy tutaj to samo przechodzili co Ty (lub przechodzą). Ale jak zostaniesz z nami długo to palić nie będziesz- gwarancja tego tu i teraz! Pozdrawiam i uciekam do roboty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :) wczoraj dwaj młodzi mężczyźni wyszli ze sklepu ('galerii"" hihihihihi, wszak teraz nie ma sklepów - markety, galerie i shopy) i jeden mówi - zapalimy i jedziemy, a dugi "ja nie palę" - ale ładne zdanie "JA NIE PALĘ" - i tego sie trzymajmy pazdrófka Pachnidełełka nowe i stare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam Was wszystkich cieplutko i pachnąco🌻 Melduję się BP, chociaz nastrój u mnie nie najlepszy od wczoraj, ale co tam jutro będzie lepiej ;-))). Tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 należy czytać te czarodziejskie forum,na pewno pomoże:) Wszyscy jesteśmy dzielni,a jak!i nie damy się tym wstrętnym fajkom!!! Miłego dnia:) a,jestem miłośniczką Darts'a,więc z niecierpliwością czekam na wieczór,ale niestety potem padam i nie wytrzymuję do końca:(programu Jestem szczęśliwa,że pachnę,no i mam pełno siły i wigoru,świeżynki,dacie radę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🖐️ sadny dzien 🌼 wszystkiego naj naj naj 🌼 jovik 🌼 nadzieja1302 🌼 nie palaca 🌼 ojejku jejku 🌼 m@rtuni@ 🌼 @gusia 🌼 kassmo8 🌼 zabka 🌼 Grzeslaw 🖐️ graba i wszystkim nie wymienionym 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam Wszystkich i gorąco pozdrawiam; dziś mój 7 dzień bez papierosa; mam nadzieję że moja nadzieja nie umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam serdecznie, dzięki za wsparcie i miłe słowo. Dodajecie mi sił w walce. :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich walczących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
* przepraszam za pomyłkę-----Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
A Złośliwiec o mnie wciąż zapomina:(( a ja juz nie palę 43 dni:P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Wiecie co zrobiłam ostatnio-facet podniósł mi ciśnienie na maxa,a ja nie chciałam sie kłocic,wiec w nerwach i zeby nie wybuchnąc wyszłam z pokoju do kuchni ..tam gdzie zawsze szłam zapalić,usiadłam na stołku takim,gdzie zawsze,, koiłam nerwy,,dymkiem,i nagle takie boom do mózgownicy-NIE PALISZ,MUSISZ ZNALEZC SOBIE INNE ZAJECIE NA NERWY HEHE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
aa,i skończyło sie szybkim pojednianiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) jesteśmy szczęśliwi, że nie palimy, a nałóg szczęśliwie zwyciężymy, czego wszystkim i sobie życzę:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×