Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość m@rtunia@
O matko !!!!! I tak od razu zaczęłaś deptać godzinę???????????????? Myślłam, że to się zaczyna od np.15 min. i codziennie dodaje się kilka minut. No dobra od jutra zaczynam deptać :-)), bo przez te śmierdziuchy, to i nerwy zszargane, walka z samym sobą i dodatkowe kilogramy...masara :-(((((((. Czas najwyższy z tym skończyć!!!! Wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam, wpadłam podpisac listę obecności ;-)))) Nie paląca - co u ciebie??? Pamiętaj ! nie palimy🌻, pachniemy🌻 Sadny dzien - Z a c z ę ł a m D E P T A C!!!!!!!! 25 min. na początek, ale czuję się jak skowronek:-))))) Rano o 7 zaczęłam. Steperek moje dziecko dostało od Mikołaja, to sobie tak pomyślałam -"co będzie stał i rdzewiał" mamusia też może polatac- a, co???? Będę pisała jak mi się depcze Pozdrawiam wszystkich pachnących, lecę na kawę,chętnych zapraszam :-))))) Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia:) Stepper jest świetny!(dzięki Sądny:)))Taka dawka ruchu bez zadyszki na pewno wybije Ci z głowy myśli o śmierdzielu;) Ja deptam 15-20 minut(1000 kroków),przed rozgrzewka,a po wyciszające ćwiczenia. Pomyśl Martuniu,tyle czasu nie palisz,więc niech tak zostanie.A myśli niech sobie są,Ty jesteś panią samej siebie i każ tym myślą iść do diabła!Przecież tyle już nie palisz,umiesz żyć BP:)i wiesz,że takie życie jest lepsze. Trzymaj się kochana❤️ i udanej,pachnącej niedzieli🌻🌻🌻 Sądny Dzień racja z tym Oscarem:) Wysiłek i świeże powietrze są wspaniałymi sprzymierzeńcami ;) Asia Górska Dasz radę:)początki są trudne,ale potem z górki na pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Zapraszam szystkich na imprezę z okazji 2 rocznicy niepaldnia:) będzie dużo picia i jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław... juz się szykuję:D Gratulacje🌻 Jesteś wielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Grzeslaw gratuluję !.Wspaniale ! Oczywiście, że trzeba to uczcic - vto wspaniała okazja :-))))))) Dziewczyny słyszałyście ? Szykujemy się i wpadamy na imprezkę do Grzeslawa z butelką szampana :-)))))))) Dziękujemy za zaproszenie - będziemy A tak na marginesie to u mnie dzisiaj 70 dni BP (jak to zleciało) Ps Sadny dzień jestem Ci bardzo wdzięczna, że zaraziłas mnie sportem, zobaczymy czy starczy mi wytrwałości i samozaparcia. I po to tu jesteśmy na tym topiku, żeby sobie pomagac. Dobra, szykuję obiad i zaczynam szykowac się na imprezkę do Grzeslawa. Do zobaczenia na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław składam Ci serdeczne GRATULACJE z okazji DRUGIEJ ROCZNICY BP. Masz powód do świętowania.To jest Wsapaniałe żyć pachnąco.Chętnie skorzystam z zaproszenia,żeby cieszyć się z Twojego sukcesu.Jesteś Wspaniały,że przetrwałeś wszystkie trudności BP.Życzę Ci wszystkiego najlepszego na następne lata.Przesyłam uściski i serdeczne pozdrowienia. Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam serdecznie, oczywićie Grzeslaw - MEGA Bombowe Gratulację!!!!!!!!!!!!!Otrzymujesz ode mnie żółtą koszulkę LIDERA! 🌻 m@rtunia@-- dzięki za zainteresowanie. U mnie wczoraj i dziś długi dzień- duuuuuża przeprowadzka i duuużo sprzątania :) :) :) Jednak wczoraj i dziś kolejny dzień BP. Miłej Niedzieli dla Wszystkich Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław-piękne te 2 lata🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻 Jesteś super facet:D:D:D Martunia,🌻🌻🌻z okazji tych 70 dni 🌻 Dzień dobry wszystkim:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
Witam, zaczynamy dzień BP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam wszystkich BP 🌻🌻🌻 Za oknem biało i cały czas pada, czas zaparzyc meliskę i tak oto rozpocząć kolejny pachnący tydzień. Trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu 2 lata :) zleciały jak biczem strzelił ;) MOJE GRATULACJE 🖐️ oby tak dalej A ja witam was po małej przerwie Miałem urlop i remonty w domu Nie wszystko skonczone ale do pracy juz musiałem wracac Witajcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Aha, @gusia dziękuję za bukiet - jest śliczny :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Mój licznik: Nie palę : 70 dni 🌻 wydłużyłam swoje życie o 16 dni 🌻 nie wypaliłam : 2096 papierosów🌻 zaoszczędziłam: 1006,28 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m@rtuniu dla ciebie tez gratulacje za te 70 dni Jak bedziesz miała 100 dni to zrobimy tu bibę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Grzesław !!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!! 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 , szkoda, że wczoraj nie załapałam się na imprezkę :( zostały jakieś resztki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie życzę miłego popołudnia :D Grzeslaw 🖐️ spóźnione, ale szczere :D wszystkiego naj naj naj za 2 lata BP :D i żebyś jak najszybciej znalazł 2 połowę :D m@rtuni@ 🌼 gratuluje za równe 70 DBP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 😘 wielkie gratulacje,jestes przykladem ze mozna zyc bez ...........pozdrawiam i nigdy wiecej NIE PALIMY 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam, witam :-)))) Wczoraj poczułam się jak gwiazda na czerwonym dywanie...tyle komplementów od Was. Dziękuję bardzo Właśnie dla takich chwil warto nie palić :-)))))) @gusia wpadam na kawkę - możesz już podawać, za chwilkę jestem. Sadny, na steperku depczę, tylko cosik łydki mnie bolą, ale co tam . Trzymajcie się ciepło, u mnie za oknem biało, ale nie pada. Wpadnę później, bo do @gusi się spóźnię :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassmo8 nie pale, nie pale !" To ile juz nie palisz? :) ? 🖐️ śnieżnie załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jovik🌻 M@rtunia@🌻 🌻🌻 brawo za 70 dni 🌻🌻 xx444 Nie paląca🌻 Sądny dzień🌻 @gusia🌻 Regres:-) Ojejkujejku🌻 Złośliwiec:-)tobie zazdroszczę:) Kaja🌻 dzięki Wam za to, że przybyliście, oraz wielke podziękowanie za gratki pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jovik🌻 M@rtunia@🌻 🌻🌻 brawo za 70 dni 🌻🌻 xx444🌻 Nie paląca🌻 Sądny dzień🌻 @gusia🌻 Regres:-) Ojejkujejku🌻 Złośliwiec:-)tobie zazdroszczę:) Kaja🌻 dzięki Wam za to, że przybyliście, oraz wielke podziękowanie za gratki pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×