Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam w 2013 r :) Mam nadzieję ze bedzie szczęsliwy x Czy ktoś rzucił palenie od 1.01 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku:) Trzymam kciuki za rzucających. Jestem przeszczęśliwa,że każdy dzień mija BP. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak Nowy Rok więc i postanowienia. Sama się zabieram za rzucanie palenia, ale mimo dobrego początku, kiedy udało mi się wytrzymać bez palenia ponad tydzień to wróciłam, ale coraz bardziej mi to palenie przeszkadza, więc będę się starać uporać z tym paskudnym nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruttis. Uda Ci się na pewno!Same zalety:więcej pieniędzy w portfelu,więcej zdrowia,radości. może na początku jest ciężko,ale warto to przeczekać i zobacz ilu osobom udalo się to. Wszystkiego dobrego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko.Złośliwiec 🖐️ - nadal nie palę to już ponad dwa lata i dwa miesiące.Masz rację - nie palić to coś pięknego. Faktycznie cos pusto ostatnio tutaj. Pozdrawiam serdecznie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pisałam tutaj przed świętami. Bardzo mnie wtedy ciągnęło do fajka. Chce tylko Wam powiedzieć, że nie zapaliłam. Jakoś dałam rade ten depresyjny okres w moim życiu przeżyć. Ni epale ponad 2 miesiące i jestem z tego bardzo dumna. Tym samym zachęcam wszystkich do rzucenia, bo naprawde warto. A poza tym dzisiaj w sklepie zuważyłam, że chyba znów była podwyżka papierosów. Te które ja plaiłam poszły w górę o 1 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lm-ka blue.😘 2 miesiace to juz bardzo dlugo,jestes dzielna i tak trzymaj,,,,,, iga44 zlosliwiec @gusia ,fajnie ze jestescie 😘 meldujcie sie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia BP :D chętnych zapraszam na kawę :D jaka tu cisza :( agapachnaca 🌼 kaja___ 🌼 lm-ka blue 🌼 iga44 🌼 @gusia 🌼 fruttis 999 🌼 kania2a 🌼 maryland_ 🌼 jovik 🌼 ojejku jejku 🌼 sadny dzien 🌼 cabanka 🌼 julka01 🌼 bebolek20 🌼 rabiosaaa 🌼 wscieknieta 🌼 ka_rok 🌼 Kasiami 🌼 papuga2011 🌼 tricitala 🌼 agusia9418 🌼 arlauna 🌼 madziuchna 🌼 monamas 🌼 mamuska 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ i tym co nas po cichu podczytują 🌼 🖐️ :D za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼 Nie palę już 2843 dni (+ 11g45m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 170609. Będę żyć dłużej o 1303 dni (+ 06g23m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 57 154,14 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Jestem myślami z Wami. Dzięki ludziom z tego topiku ja nie palę papierosów. 23I minie 17 miesięcy BP:) Moje życie odmieniło się,na lepsze. Trzymam kciuki za rzucających. Pozdrawiam Was Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....pamietam wielu z was...wy pewnie mnie mniej.... Walka !!!! Nie jaram od wczoraj.....21/1/2013.....to musi byc ten moment....goraco w to wierze.... Wlasciwie to uzywalem juz wszystkiego....lacznie z zucaniem na zywca. Teraz jednak robie to przy pomocy,tableteczek nicorette...takie male cudenka do ssania. Kiedys je juz bralem......moj blad polegal na tym ze nie zarzywalem ich od razu jak pomyslalem o fajce .......teraz ssam od razu.......jak z piersi matki !!! do ostatniej kropleki......:) pozdro wszystkim !!!! NIE JARAC MI TAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH 🌻 pachnąco i serdecznie:D Mario969 trzymam mocno kciuki za Ciebie.Początki są trudne,lecz pózniej odczujesz zadowolenie że nie palisz.Bierz przykład z niepalących.Na pewno dasz radę.Żabko jak Ci się układa na nowej drodze życia? kaja___ masz rację, fajnie jest nie palić:D! @gusia,kaja___ Żabka,Złośliwiec i pozostali z tego topika pozdrawiam ślicznie😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka.... iga44......moj rekord zyciowy to dwa miesiace....... przeraza mnie raczej...co bedzie dalej......:( pozdro......wszystkim walczacym...:) :) :) :) NIE JARAC MI TAM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario969 :) madra decyzja za Toba ,wszystko zalezy od Ciebie a jest to mozliwe ,z dnia na dzien nie pal i zleci ,zobaczysz dasz rade,trzymam kciuki iga44 😘 @gusia 😘 gdzie jestes? zlosliwiec🖐️ lm-ka blue.??????????? pozdrawiam pachnaco,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ja nie pale już prawie 3 miesiące. A uwierz mi byłam uzależniona bardzo i to psychicznie. Rzucałam setki razy, wytrzymywałam róznie: kilka godzin, dni, tygodni..... ale zawsze bardzo bardzo teskniłam za fajką. Teraz jest inaczej. Nie tesknie w ogóle a ostateczna ochota na fajkę przeszła jak zobaczyłam że te które paliłam są już o 1 zł drożesze. Teraz mam wiecej energii a kase wydaje na przyjemności. Dzisiaj np. całe popołudnie spędziliśmy rodziną w figloraju, później McDonald, jakaś zabawka dla dziecka. Przynajmniej mój synek ma radoche a nie wywalać pieniądze na rujnowanie własnego zdrowia. Dodam,że już w ogóle nie kaszle, a i mój chroniczny katar poranny jakimś cudem znikł... Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...... Dzieki...imka blue...kaja...... Nie jest latwo......to walka na smierc i zycie !!!!! ja wybieram zycie..:) Sie nie jara..........to juz tydzien !!! strzelil bym browara....uczcil ale wiem jak to sie skonczy......niestety...jak zucam nie moge piwka nawet.......bo mnie nosi !!!!! NIE JARAC MI TAM !!!! pozdro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D lmka blue . 🌼 ja tez odkąd tylko sięgam pamięcią to zawsze miałem katar chroniczny na okrągło zima-lato teraz już go nie mam no i nie kaszle :D samo przeszło Mario 969 🖐️ ja jak rzucałem jaranie to przez 2 pierwsze tygodnie nie piłem kawy bo przy jednej kawie zawsze wypalałem 4-5 fajek a o piwku to już nie wspomnę :D kaja_ 🌼 iga44 🌼 @gusia 🌼 i wszystkim nie wymienionym pozdrowionko :D pozdrawiam i tych tez co nas po cichu podczytują :D 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i wam wszystkim tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam Dawno mnie tu nie było ale sie teraz poprawię Mam 2 tygodnie zaległego urlopu i się "byczę" w chacie ale w przyszłym tygodniu jedziemy z żoną na Narty albo do Szczyrku albo do Białki Tatrzańskiej pozdrawiam całą załogę BP i wklejam swój licznik Nie palę już 1368 dni (+ 11g33m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 27369. Będę żyć dłużej o 209 dni (+ 01g45m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 15053,29 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Imka,wspaniałe to uczucie-być wolnym. Mario,lepiej poczekaj z piwkiem,po co psuć ten czas BP. Złośliwiec,dobrze,że trwasz na posterunku i dajesz otuchę rzucającym. Regres,udanego urlopu. Jestem niewiarygodnie szczęśliwa BP. 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam Nadal pachnę :D Dziś mi się śniło, że zapaliłam papierosa. Jakoś odruchowo. Potem pomyślałam - przecież ja nie palę. :O Wybiegłam i wyrzuciłam go. Byłam bardzo zniesmaczona. ;) Mój M też się dzielnie trzyma. Ale teraz go łatwiej ubrać niż nakarmić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona :D @gusia 🌼 jesteś niewiarygodnie szczęśliwa BP. i tak trzymaj bo nie palić to coś pięknego :D kania2 🌼 fajnie jest nie palić 🌼 Regres 🖐️ graba miłego wypoczynku :D nie podczytywać nas po cichu tylko tu pisać pisać pisać :D Ps. nie zdawałem sobie sprawy ze przez 40 lat mojego palenia wszyscy odsuwali się ode mnie ze względu zapachu, jaki śmierdziel po sobie we mnie zostawiał teraz już wiem, bo kolega odezwał się do mnie po świeżo wypalonym śmierdzielu szok :(gorzej niż wojna :( i dlatego mówię nigdy śmierdzącego nałogu :D BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
witajcie jestem tu na forum nowa ale nie pale już 4 tyg papierosów.Naj gorzej było 1 tydz. a teraz jakoś o tym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×