Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Was Żabciu jestem z tobą:-( bądź silna:-) ManiA33 właśnie twój wynik jest trudniejszy, bo musisz się pilnować :-), a mnie to już rutyna :-D pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brry w to niedzielne popołudnie...kaja dziękuję za gratulację dla mnie a co do Grzesława to faktycznie masz rację coraz częściej myślę żeby sobie zajarać chociaż w głowie mam zakodowane że papieros jest bleee :-P .Wczoraj w telewizji zobaczyłam kobietkę z fajeczką..ale mnie męczyło żeby jechać do sklepu po fajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ManiA33 😘 nie kupilas,,,,,,,,,,,nie zapalilas,,,dalas rade takie chwile sa trudne ,bo nalog to nalog jednak pokazalas kto rzadzi ze Ty nie fajka i trzymaj tak dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olus1993
Gratuluje tym co rzucili palenie. Ja nie potrafie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.....szkoda że ta chęć zapalenia nie przekłada się tak bardzo na zrzucenia kilku kilogramów:-( które mam obecnie.....to było by cudnie Olus1993..myślę że przyjdzie Twój czas to rzucisz nic na siłę moja sistra tez obecnie zostawiła ten nałóg i zrobiła to dopiero po roku jak podjęła decyzję o rzuceniu.Miłego dnia życzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
Witam pachnące grono ja również myślę że na każdego przychodzi odpowiedni moment na rzucenie palenia .Sama kiedyś nie paliłam 3 lata i ,,głupia zaczęłam '' no i teraz wiem że nie warto zaczynać ....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
zaczynać palić oto mi chodziło..he he pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....:) Noo i jakos te dwa miesiace.....niedlugo juz ...tuz...tuz....!!!!! Nie ma sie co podniecac....ale coz dla mnie to wyczym !!!!! pozdro...wszystkim....:) NIE JARAC MI TAM !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po dłuższej przerwie Dawny mój nik był xx444 Nie palę od 20. listopada 2010r. Jak ten czas szybko leci to już 852 dni, czyli 2 lata,4 miesiące. Wszystkim nowicjuszom życzę powodzenia BP.Żabciu dziękuję za listę.Przesyłam pozdrowienia dla WSZYSTKICH, dawnych i nowych i tych czytających również🌻 🌻🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 🌻 Moje gratulacje z okazji 3- lecia :) Dla całej załogi BP 🖐️ wielkie Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario969 skoro nie palisz prawie 2 miesiące to powiem ci jedno Masz Wielkei szanse nie palić juz nigdy !!! to jest ten moment to ta chwila by nigdy juz nie włożyć smierdziela do ust Czego oczywiscie ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
no mi również minęły 2 miesiące nie palenia :] i wcale za tym nie tęsknie :) pozdrowienia dla licznego grona :) droga basiek1 zgadzam się z tobą (co tam te kilka kg jeśli się nie cuchnie śmierdzielami) no i gratulejszyn :) no i trwaj w tym pachnącym można powiedzieć nowym życiu ja również będę silna i tym razem rzucania nie poddam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jubilaci :) i ci z mało okrągłymi datami :) - stanowimy ELITĘ - nie palimy :), bo jak mówi Złośliwiec - "nie palić, to coś pięknego "- wiosna, wiosna........ejże Ty melduję się Żabko, żeby nie było ,że nie fajnie, że jesteście tu na bieżąco, bo dla zaczynających ten topik jest ogromną podporą 🌻 ja na swoim osobistym koncie mam kilkoro znajomych, którzy zachęceni moim przykładem rzucili śmierdzidła polecam wszystkim wygadanie się w jakiejkolwiek formie, a ten topik, gdzie wszyscy mamy ten sam problem jest bodźcem cudnym pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
pozdrawiam:) nie palę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pazdzierniku rzuciłam palenie po 20latach jarania,ostatnie lata paliłam po 1,5 do 2 paczek dziennie około 500zł miesięcznie szło z dymem.Natrafiłam na książkę Allena Carra łatwy sposób na rzucenie palenia w trzy wieczory ją przeczytałam i nie palę,a kasę co miesiąc wrzucam do skarbonki.Po tej książce ani razu nie miałam parcia,żeby zapalić,czuję się świetnie i wszystkim gorąco polecam.Oczywiście ważne jest nastawienie psychiczne do rzucenia palenia Życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
WITAM DZIŚ 70 DNI NIE PALĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT i pachnacych u mnie zima ,snieg sypie caly dzien pozdrawiam kacha123454321😘 gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam sie do życzeń Zycze wam Pogodnych,Zdrowych i Wesołych Swiat + mokrego a nie śnieznego Dyngusa Obyscie sie nie objedli za bardzo i nie zaczeli palić w te Swieta Najlepszego... 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych w rodzinnym gronie Wam życzę,Pozdrawiam ciepło Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry. Nowa jestem. W piątek byłam z mężem u lekarza. Diagnoza :początki miażdżycy i nadciśnienie tętnicze. Zmiana nawyków itd plus rzucenie fajek. Wczoraj rano 2 papierosy, od tej pory nic. Dziś powoli głowa zaczyna boleć, nie chce brać tabletek. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze Kaju że paliłaś,wrecz paskudnie dlaczego? x I jak po świetach? przejedzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara252 x Witaj w naszym gronie:D Pomysły? Spacery,duzo wody,wejz sie za sport i silna wola... najgorszy jest poczatek,za jakis czas zapomnisz że w ogóle paliłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 8 miesięcy mija jak nie palę :D Mój M niestety poległ w lutym :( Pozdrawiam całe pachnące grono 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam napisalam ze pale ale to byl zart na prima ap widze ze topik ginie cos ,nie ma tu nikogo,co sie dzieje?????? Regres fajnie ze zauwazyles pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×