Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Moi Drodzy, postanowiłam do Was dołączyć i podzielić się z tą informacją: od 7.12.2010r godz.23:00 nie pale !! :):) W ten dzień, jak zwykle po wypalonym papierosie powiedziałam sobie " to mój ostatni papieros, pożegnaj się z nim ". Mimo iż, rzucałam co dzień, po każdym papierosie to wtedy poczułam "to juz nie przelewki, ja serio mówię :D " To, że nie palę od wtorku tłumacze tym, że trafiłam na dobry moment, dobry dzień. Zawsze paliłam zaraz po przyjściu do domu i wieczorem przed kąpielą. ku mojemu zdziwieniu nie miałam w ogóle ochoty na niego ! Nawet nie podkusiły mnie niektóre sytuacje, które zawsze mnie "zmuszały": a to wychodziłam z uczelni, ktos przed wejsciem zapalił i pierwsza moja myśl ooo jak przyjde do domu to zapale itp. Ku mojemu drugiemu zdziwieniu, dzisiaj widząc palaczy przed wejściem pomyslałam sobie" biedni, uzależnieni, już tak od samego rana". Nie mówię, że mnie nie podkusi (a najbardziej kiedy ktoś mnie zdenerwuje- dzisiaj zrobiła to siostra, pomyslałam o papierosie, ale na tym sie skonczyło), ale wierzę, że teraz bardziej niż wcześniej, mam więcej motywacji i siły, żeby z tym wygrać. Bo najbardziej co mnie w tym denerwowało to przeczucie, że jest coś coś rządzi moim życiem i dniem codziennym. A teraz pozdrawiam Was podwójnie pachnąco, bo dopiero co wyszłam z kąpieli i bez standardowego dymka przed :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ madziuchna zaczerwieniłem sie po raz drugi ;) witajcie załogo....dalej nie palę ,ale czy ten stan będzie trwał nadal to nie ręczę" lisiczko nawet sie nie waż !!!!!!bo wiesz co cie czeka ;) a tak serio to mam nadzieje że nie masz zadnych kłopotów? No to mamy nową koleżankę (chyba) :) niebieska tęcza nie pal ,bo nic z tego dobrego nie ma Zapraszamy na nasz topik,chwal sie ile wlezie tutaj a jak masz kryzys to tez tu wal jak w dym Na marginesie to mnóstwo osób już tu dolaczało i mnóstwo sie wykruszyło Tecza trzymam za ciebie kciuki i wpadaj tutaj poinformowac nas jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ten koncert był charytatywny, Kamil przyjechał (ma 32 km. do naszego miasta) i zaśpiewał 3 utwory, rozdał autografy, zjadł obiad i pojechała. Chłopak zagoniony, zmęczony a matura za pasem.... Relacja? Tłum piszczących nastolatek , były wszędzie... na parapetach, stołach, krzesłach....Wejśćiówkami były ciuchy, art kosmetyczne, żywność, chemia.... uzbierało sie tego maaasaaa- bedzie do Szlachetnej Paczki:D Tydzień wcześniej wiozłam córke do Brzegu na jego koncert, 2-godzinny...córa miała maslane oczy....:p Tak to wygladało:) Ja nadal BP, widze nowa twarzyczke:) Bądź tu z nami, zobaczysz- dasz rade..:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie, u mnie wiatr i snieg:( Złośliwiec- kaj jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik wspaniała z ciebie kobieta robisz takie rzeczy,starasz sie by innym potrzebnych rzeczy nie brakowało,myslisz o innych itd JESTEś WIELKA !!!! I to na pewno nie tylko moje zdanie bo i wszyscy ci to tutaj powiedzą co do koncertu to chłopak ma naprawde świetny głos i ponoc wydał jakas płytę ? Super że wszystko wypaliło i ludzie dopisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie szczegolnie witam niebieską milo ze do nas dołaczylas, u nas sypie od rana synek przyszedl do przedszkola troche spozniony podchodzi do niego kolezanka i mowi: miki( bo on michal) czemu tak pozno a on przepraszam kolezanke ale korki byly na drogach ;) ;) wiec pytam potem czemu nie mowisz do dziewczynki po imieniu a on na to ze to blizniaczka i nie wie ktora z nim gada bo sa identyczne ;;) tym mnie rozbroil milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia płytę nagrał jeszcze na wakacjach...można poczytac na jego stronie:) Dzięki MT ma takie wzięcie, że hohohoo... a tak niedawno słuchałam jego piosenek z pendriva od kolezanki z Brzegu:)...cóż.. gwiazda się nam zrobiła...:D Pozdrawiam, i dzięki za miłe słowa...wolałabym, by biednych ludzi nie było i takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik nie ma takiej mozliwosci biedy nie zlikwidujemy ja kiedys bylam wolontariuszem w towarzystwie pomocy dzieciom i wiem jedno niektorzy sa biedni na wlasne zyczenie a niektorym faktycznie los zgotowal ciezkie zycie ale zauwazcie ilu biednych ludzi pali papierosy !!!!!!!!!!! w niektorych domach to kleby dymu a ile na to pieniedzy idzie mialam kuzyna ktory mi powiedzial ze za 1000 zl on rowow kopac nie bedzie a jego zona nie bedzie na kasie pracowac no sory ale ja mimo studiow i setek kursow jakbym musiala to bym na kasie tez siedziala bo tak mnie wychowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob- sory, ale nie podejmę dyskusji:) w tym temacie przynajmniej, ale nie ukrywam też, że jest i racja w tym co piszesz:) U mnie zima na całego, śnieg, wiatr, slizgawica a jak widzę mamy z wózkami pchajace te koła po nieodśnieżonych chodnikach to az mam nerwy ......na włodarzy miasta:/ wrrrr Pozdrawiam, idę popracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jestem jedna z tych matek ktora pcha ten cholerny wozek zadzwonilam do urzedu tak mi kazali zadzwonic do zakladu oczyszczania miasta i po setnym telefonie naszczescie mam sasiada wojewode i zadzwonilam do niego zeby cos zadzialal bo to masakra albo sanki albo psy zaprzegowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego ze kiepsko sie chodzi z wozkiem to swiat jest piekny wszedzie bialo jeziorko nam zamarzło czas na lyzwy i biegowki ;) uwielbiam zime jesli nie musze chodzic do pracy tylko moge spedzac czas z dzieciaczkami czyli weekendzik ;) za tydzien idziemy kupowac choinke w zeszlym roku moje chlopaki byly beze mnie bo ja w domku z mlodszym siedzialam On wtedy mial z 4 tygodnie i kupili srednią po nowym roku wyladowala w smietniku ;( w tym roku pojde z nimi moze cos ladniejszego wyczaimy ) caluski pozdrawiam Jovik jesli napisalam cos nie tak to przepraszam ja uwielbiam sie dzielic i mozesz mi wierzyc lub nie ale ostatnia koszule oddam jesli ktos bedzie potrzebowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porządku, skąd te czarne myśli dodob:D:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe słowa i ciepłe przywitanie do grana niepalących :) Dziś zapowiada się kolejny dzień bez papierosa, nie wiem jak to zrobiłam, ale to nieistotne, ważne, że ide małymi krokami do sukcesu :) Ja dziś przez ten śnieg siedze w domu, autobusy nie przyjechały, jak miały kursować więc na uczelnie sie nie dostałam, może to i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska i dobrze proponuje aromaterapie :) goraca kapiel gorace kakao i bedzie super ja mam dzisiaj speeda sprzatam cwicze osniezylam 2 balkony :) jeden zostawie mezowi i ciagle mam adrenaline zobaczymy co bedzie jutro zabiegi ujedrniajace przelozylam po swietach bo to troche bez sensu sie ujedrniac a potem w swieta jesc i nie cwiczyc to bedzie postanowienie noworoczne dzisiaj myslalam o fajce szczegolnie jak mnie rano tesciowka zezloscila ale potem to olalam i stwierdzilam ze sie nie ma co przejmowac zolza a napewno palic z tego powodu to bzdura , ale musze powiedziec ze nachadza mnie czesto mysli o fajce albo sni mi sie ze pale i tak sobie mysle ze to juz chyba bedzie mi towazyszyc do konca zycia ;) caluski milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska tecza zuch dziewczyna z ciebie tak trzymaj i zaglądaj do nas często :) jednak można nie palić , co nie? dodob bieda była,jest i bedzie to jest wpisane w nasz żywot a przynajmniej w tym kraju :( ps... ja dzisiaj z kumplem idę na wódkę ;) bo my sie dawno nie widzieli ... oczywiscie delikatnie na połówkę :P jakbym jutro nie wstawał , to mnie obudzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -10 12 2010 1. Zlosliwiec ------------->2072 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 8 mies2dni) 2. Jovik-------------------->1860 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 1 mes 5dni) 3.Balbina------------------> 1068BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 9 mies24 dni ) 4. Sadny dzien -----------> 1021BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 9 mies 17dni) 5. Neri11 ------------------> 853 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 4 mies) 6. AgaB--------------------->839 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 3mies 8dni) 6. Bella 1962 -------------> 781 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 1 mies 11 dni) 7. Pachnąca aga ---------->734BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 4 dni) 8. Ojejkujejku ------------>733 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 dni) 9. Regres ---------------->588 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 7 mies 9dni 10.Vonk ------------------->460BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 3 mies 5 dni) 11 Jullka 01--------------->452 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 2 mies 27dni) 12.Mamuska44 ---------->450 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 2 mies 24dni ) 13.Farbowana_lisica ---->437BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 1 mes 2dni) 14 Lorika ----------------->333 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (10 mies 29dni) 15.Witch321 ------------->337 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (10 mies 23dni) 16 Grace R --------------->321 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (10 mies 17dni) 17.Basiek1 ---------------->269 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (8mies 24 dni) 18.Monamas -------------->235 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (7 mies 10dni) 19.Żabka ------------------->191 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (6 mies 10dni) 20. dodob--------------------150BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (4 mies 26dni) 21. Ja-ka----------------------132Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (4 mies 11dni) 22.leloof----------------------88BP❤️ (13.09.2010)🌻 (2 mies 27dni) 23 madziuchna -------------18BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (18dni) 24 Niebieska Tecza----------3 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 DNI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -10 12 2010 1. Zlosliwiec ------------->2072 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 8 mies2dni) 2. Jovik-------------------->1860 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 1 mes 5dni) 3.Balbina------------------> 1068BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 9 mies24 dni ) 4. Sadny dzien -----------> 1021BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 9 mies 17dni) 5. Neri11 ------------------> 853 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 4 mies) 6. AgaB--------------------->839 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 3mies 8dni) 6. Bella 1962 -------------> 781 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 1 mies 11 dni) 7. Pachnąca aga ---------->734BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 4 dni) 8. Ojejkujejku ------------>733 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 dni) 9. Regres ---------------->588 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 7 mies 9dni 10.Vonk ------------------->460BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 3 mies 5 dni) 11 Jullka 01--------------->452 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 2 mies 27dni) 12.Mamuska44 ---------->450 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 2 mies 24dni ) 13.Farbowana_lisica ---->437BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 1 mes 2dni) 14 Lorika ----------------->333 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (10 mies 29dni) 15.Witch321 ------------->337 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (10 mies 23dni) 16 Grace R --------------->321 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (10 mies 17dni) 17.Basiek1 ---------------->269 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (8mies 24 dni) 18.Monamas -------------->235 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (7 mies 10dni) 19.Żabka ------------------->191 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (6 mies 10dni) 20. dodob--------------------150BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (4 mies 26dni) 21. Ja-ka----------------------132Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (4 mies 11dni) 22.leloof----------------------88BP❤️ (13.09.2010)🌻 (2 mies 27dni) 23 madziuchna -------------18BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (18dni) 24 Niebieska Tecza----------3 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 DNI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani :) madziuchna wypowiem sie za Regreska ale podejrzewam ze podzieli moje zdanie----oko zawsze mozna zawiesic,bez wzgledu na zajetosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś no tak jest,taki ten świat jest durny Ale mam nadzieję że znajdziesz taką pracę niebawem że i bedziesz z niej usatysfakcjonowana i kasa bedzie z tego dobra czego ci bardzo życzę Mam takie samo zdanie jak ty Ci bogaci ludzie są jacyś inni aczkolwiek nie możemy też generalizować bo : mam też kumpla cholernie dzianego który daje ludziom prace ,łoży kase na fundacje i drugiemu mojemu kumplowi pomógł finansowo w operacji córeczki :D Jest naprawde bogaty ale i bardzo ludzki ale to naprawde wyjątki ps.boli głowa mnie strasznie :( ale to minie :P z kolegą my wczoraj świetnie sie bawili powspominali my stare dobre czasy a moja połówka też sie bawiła :) ale sama na babskiej imprezie u koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska tęcza to piekny widok te kilka twoich dni bez fajki :D oby tak dalej :) i witaj na pokładzie ludzi niepalących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloga pachnąca...🌻 Regres----dzieki,zawieszam pocichu oczko... :D A to dla Ciebie... Loriś---wiem że tu się nie pali...jestem dalej pachnąca...i wiem że juz nigdy nie dam sie jemu...nawet w chwili zwątpienia jak to było ok.20dni temu...daję radę...nie mam glodu nikotynowego...czuje się jakbym nigdy nie palila... Co do Twojej pracy i wypowiedzianych słów...to najgorsi są ludzie tacy,którzy kiedys też nic niemieli dorobili sie a teraz wielkie państwo z siebie robia...wiem coś na ten temat bo posżłam do takiego człowieka prosić kiedys o pomoc...nie stety pokazął mi drzwi...a i są tacy jak pisze Regres---który pomoże,bo wie co to znaczy bieda itd.ale tak bedzie zawsze...każdy chce więcej mieć od drugiego...ja nic więcej niechciaalbym mieć jak tylko malutkie mieszkanko...ale wiem ze nigdy w tym kraju ani w swoim życiu nie dorobię sie tego...i gdyby pomógł mi wtedy ten człowiek to może bym uchronila sie od bezdomności...także dziś mogę tylko podziękować bardzo temu Panu... ps.ale zdjęcie możesz przyslać swoje... :D niebieska tęcza---witaj na pokladzie napisz coś o sobie,ile lat?Co robisz na codzien?Skąd jesteś?Ile paliłaś...itd. sądny---dzieki,popieram Cię...ale nieraz za daleko oko wychodzi :D ale ja tego Jacusiowi niezrobie... żabka---dzięki za listę...🌻 jovik---powtórzę się "Jesteś wielką kobietą i masz ogromne serce"... ❤️ umnie sypie od rana....i zaraz musze wyjśc do pracy... :( dodob---uroki zimy,umnie też tak jest...cięzko sie idzie...a firm sprzątających nie ma...a przy moim bloku koło klatki dozorczyni odśnieżyła,a resztę chodnika zostawiła bo to nie należy do niej....nawet do śmietnika dojś nie mogę... :( masakra...cudowny jest Twój Miki...👄Dla Niego... sis---nierób takiej głupoty jak ja...ogarnij sie... dla reszty gorące buziaki...i pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..wpadam na chwileczkę:) sobota to jedyny dzień, w którym moge pozałatwiac jakies sprawy, zakupy....byłam dzis na zakupach, dokonczyłam szlachetna paczke (przypomniałao mi sie, ze przeciez nalezy dokupic grzyby, kapuste kiszona, mak, majonez bo to swieta) i oczywiscie kupiłam prezenty pod choinke moim dziewczynom:) Jak zwykle dla męza będzie sweter albo koszula, ale musze ja kupic sama, bez jego obecnosci. Teraz dopiero usiadłam, odpoczywam...jutro znów młyn, bo pakowanie paczek, zawiezienie rodzinie podarunków...ciekawa jestem, jak mnie przyjmą? Madziuchna- to co robie, to nic wielkiego..mozna powiedziec, ze oddany dług wdzięcznosci. Bo kiedys miałam baaardzooo ciężko i wyciągnieto do mnie dłon...:) pochodze z niezamoznej rodziny i cos na temat biedy wiem....nie wazne. Nie jestem teraz milionerka, ale jak zwołam "paczke", kazdy z nas da parę złotych to i nikt nie zbiednieje. Wiadomo, to moja "akcja", wiec finansowy udział głównie jest moj, ale nie narzekam na brak kolezanek i kolegów do pomocy:) Jutro zrobie fotki z "akcji" zamieszczę na portalach NK i FB, bo obiecałam ludziom, którzy finansowo wspomogli paczke:) Powiem to- moze mnie VONK nie zabije, ale ona tez dorzuciła pieniążki do tej paczki:)) lorika- tacy nowobogaccy ludzie, bez kultury, bez oglady... szczęściem jest u nich NIE PRACOWAC= po co masz im nabijac kasę??? Jestes fajna babka:) pozdrawiam wszystkich, przepraszam, że nie wymienie- ale Wy wiecie, ze mam Was wszystkich w serduchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na życzenie Madziuchny krótko o sobie: 20l, na codzien to ja studiuje na politechnice, o kierunek nie pytajcie, bo zawsze pytają co ja tam robię :P Paliłam 'krotko',około 4,5miesiąca, zaczęło się od poczęstowania mnie papierosem, potem jeszcze pare razy taka sytuacja sie powtórzyła. Po prostu przebywałam w towarzystwie osób palących (wczesniej czasem paliłam na imprezach, które ale nie zdarzały się często). Niemniej jednak ostatnimi czasy po papierosie zle się czułam- miałam nudności, bolała mnie głowa, ale pomimo tego, co wieczór czułam psychiczny przymus palenia. Po wielu nieudanych próbach, postanowiłam skończyć z tym raz na zawsze. no nic,koniec o mnie :D Teraz mam pytanie: chciałam sprawić na te święta każdemu prezent, ale mam problem co kupić siostrze, pomyślałam o bieliznie , a konkretnie figach, stringach. Wiecie może gdzie są jakies promocje świąteczne w jakiś sieciówkach albo przynajmniej rozsądne ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tecza a moze perfum kup siostrze,znasz jej gust :) ja bratu kupuje perfumy,jeszcze nigdy nie mial perfum ktore by mu ktos inny kupil :) siostrzyczka zna go najlepiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie w bardzo, bardzo sniezno wietrzny dzien u nas w cubusie byly fajne promocje na bielizne ja tez pokupowalam perfumy i ksiazki i do kazdej paczki dolacze may perfum calwina kleina (taka 15 ml) bo kupilam 4 paki za 120 zl to kupilam 3 zestawy a to sa 2 szt. ck dla niego i 2 szt ck dla miej dam mamie tacie siostrze szwagrowi tesciom i mojemyu malzonkowc u nas bedzie pachnaco tez no i jeszcze dokupie jakies drobiazgi i prezenty kupione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Regres---wczoraj nie wkleił sie link... http://dahilan.wrzuta.pl/audio/ac1sz4GHNbu/drossel_-_ach_te_oczy_twe Wisnię też lubie... niebieska---poczytaj sobie wcześniejszy topik...my tam przedstawialismy się...wiesz zawsze fajniej wiedzieć z kim sie gada...nawet zdjęcia sobie powysylalismy na @ a co tam...no to powiedz nam co robisz na tym kierunku?i na jakim?Napisz jeszcze skąd jesteś?Bo tu przeważają ludzie ze sląska... co do prezentów i promocji...nie wiem i niemam okazji nikomu nic kupic... :( więc wybacz ale w tej kwesti Ci nie poradze...zawsze dołuja mie świeta..gdy patrzę jak calymi rodzinami chodzą na zakupy,kupuja prezenty...glupia rzecz a cieszy...no ale ja niemam takiej mozliwości...nawet niemoglam do szlachetnej paczki się dolaczyć....no nic może innym razem....oby... :( sądny---no wlasnie trza znać dobrze osobe co lubi...ja pamietam kiedys dostałam od chłopaka perfumy damskie,gdzie wiedział doskonale że nie uzywam damskich :D więc podarowalam go dalej... loriś---trzymam Cię za slowo kochana...no no loriś ponczoszki z pasem mmmmm uwielbiam....to fajnie działa na facetów...chyba mamy podobny gust?co do bizuteri,od tego samego Pana co wyzej dostałam słonika zlotego na szczęście niby...ale niestety niedał mi go chyba z dobrego serca bo przynosił mi pecha,gdy sie go pozbylam jakoś inaczej sie ukladało...no ja jakoś wierzę w przesądy... no dobra kochani...zaraz spadam do pracy... :( A gdzie nasz Złosliwiec? Leloff jak tam Twoje piesie? Baśka---jak u Ciebie?Jak sie czujesz?Myslę że ok.wszystko u Ciebie? pozdrawiam wszystkich nie wymienionych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×