Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

hej mamuska z ta ospa to normalne moj starszy syn mial w zeszlym roku na swieta ospe a siostrzeniec 3 lata temu ospa to choroba swiateczna czasem mam wrazenie . ja dzisiaj ze swoimi chlopakami ide na kregle jutro do kina a pojutrze na plac zabaw ten duzy loopys world wiec tydzien zajety :) ale trzeba wykorzystac ze jestesmy wszyscy razem ;) oczywiscie pachnacy u mnie dzisiaj na termometrze -20 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie ja troche z innej beczki do rodzicow , jesli poszukujecie dla swoich pociech sandalow lub innych dobrych butow to zagladnijcie na strone sklepu Apia ma super wyprzedaz zakupilam staszemu sandalu przecenione z 200 na 50 !!! drugiemu atki tez przecenione firmyy keen i ecco co roku robie tak zakupy i jestem z nich zadowolona ;) u nas mrozno temp. caly czas ponizej -15 masakra ale to w koncu zima chlopy moje mnie ograly w kregle okrutnie ;( milego wieczorku lece na basenik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lorika mi też ostatnio "przyszła" chętna na fajurę, ale to tak na moment, no bo chyba nie zwarjujemy po takim czasie walki? U nas też mroźno jak wyjeżdżałam z domu było - 17, samochód ,który stary przyprowadził disla dopiero za 3 razem zaskoczył. Mój stary benzyniak przy - 20 za pierwszym pierdnięciem już mu motor chodził. Spadam popracować. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika,no tak wczoraj był Miedzynarodowy dzien pocałunku :D nacałowałem sie wczoraj z narzeczoną :) powiedziałem jej tylko jaki jest dzień i sama sie rzuciła na mnie :D mamuska tez mam diesla :) i pali od pierwszej iskry :) w dieslach trzeba przed zima wymienic filtr paliwa,i sprawdzic sobie aku i ładowanie aku a bedzie wszystko dobrze Miłego dnia załogo :D ps.a ja nie mysle o fajce :D i wam na razie po dobroci radzę że tez macie o niej nie mysleć :D bo wiecie ... zlokalizuje wasze adresy,przyjade i wam wstydy narobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D problem z kręgosłupem święta spędziłem w łóżku jestem na zwolnieniu jest już trochę lepiej :D jovik 🌼 sadny dzien 🌼 madziuchna04 🌼 lorika 🌼 Vonk 🌼 z mama 🌼 zabka 🌼 mamuśka44🌼 basiek1 🌼 pachnaca aga 🌼 farbowana lisica 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 niebieska tęcza 🌼 zupek 🖐️ graba Regres 🖐️ graba tak mi tez się spodobało te nie palenie ze już nigdy nie zapale :D :D BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO :D pozdrawiam tez tych, co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ a za potrzebujących, trymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ a to moje pachnące dni BP :D Nie palę już 2090 dni (+ 14g04m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 125435. Będę żyć dłużej o 958 dni (+ 04g27m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 42 020,78 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie tu nie było, no coż, mnóstwo rzeczy na głowie- nie dośc, że przygotowania do świąt, to nawet juz po nie moge wypocząć :( popracować trzeba, egzaminy na drugi tydzień mnie czekają, a w dodatku jutro wyjeżdżam na sylwestra i szczerze się przyznam, że wolałabym go spędzić w domu. to dla mnie taka wymuszona impreza, dzień, w którym trzeba sie bawić. A to sobie ponarzekałam :D tak więc z średnim humorem powoli wkraczam w nowym rok i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wielu sukcesów, przede wszystkim szczęścia, bo na Titanicu wszyscy zdrowi byli, tylko im szczęścia zabrakło (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich:) Ponieważ juz ten rok dobiega końca, chce złozyć życzenia zdrowia w Nowym Roku, powodzenia w każdym przedsięwzięciu a przede wszystkim życzę w 2011r. samych dni bez papierosa. Szampańskiej zabawy, mega kaca (a co! jak szaleć to w Sylwestra) i miłości!!!!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzenia i rewanżuję sie z tym samym :) a więc ... Lepszego,fajniejszego,radośniejszego 2011 roku zyczy wam wszystkim Regres ... Byśmy w przyszłym roku wszyscy sie tu spotkali i powiedzieli sobie że 'NADAL NIE PALIMY " :D Szampańskiej zabawy i do zobaczenia za rok 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w Nowym 2011 :):):) Ja mykam w górki już dziś... Mroźcie dla mnie wszelkie napoje na poniedziałek bo kacor po tylu dniach zabawy bedzie gigantyczny ;) Pozdrowionka ode mnie i mojej wciąż pachnacej mamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrze na ten arsenal w lodowce to juz mam kaca :) od samego patrzenia ;) kochani bo jutro nie bede miala chyba czasu SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU,ŻEBY BYŁ LEPSZY OD TEGO KTÓRY WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY,ŻEBYŚMY ZACHOWALI SILNĄ WOLĘ I Z NADZIEJĄ PATRZYLI W PRZYSZŁOŚĆ WSZYSTKIEGO DOBREGO 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby nikomu nie przyszło do głowy zmieniać listy daje Wam kochani datę z wyprzedzeniem mam nadzieje ze po kacu sylwestrowym każdy zatwierdzi bp Pozdrawiam i życzę wam szczęścia i miłości BP -01 01 2011 1. Zlosliwiec ------------->2094 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 8 mies24dni) 2. Jovik-------------------->1882 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 1 mes 27dni) 3.Balbina------------------> 1090BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 10 mies 12 dni) 4. Sadny dzien -----------> 1043BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 10 mies 8dni) 5. Neri11 ------------------> 875 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 4 mies22 dni) 6. AgaB--------------------->861 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 3mies 30dni) 6. Bella 1962 -------------> 803 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 2 mies 3 dni) 7. Pachnąca aga ---------->756BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 26 dni) 8. Ojejkujejku ------------>755 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 25 dni) 9. Regres ---------------->610 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 8 mies) 10.Vonk ------------------->482BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 3 mies 27 dni) 11 Jullka 01--------------->474 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 3 mies 15dni) 12.Mamuska44 ---------->472 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 3 mies 12 dni) 13.Farbowana_lisica ---->459BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 1 mes 24dni) 14 Lorika ----------------->355 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (11 mies 17dni) 15.Witch321 ------------->359 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (11mies 11dni) 16 Grace R --------------->343 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (11 mies 8dni) 17.Basiek1 ---------------->291 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (9mies 12dni) 18.Monamas -------------->257 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (8mies ) 19.Żabka ------------------->213 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (7 mies ) 20. dodob--------------------172BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (5 mies 14dni) 21. Ja-ka----------------------154Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (5 mies 1dni) 22.leloof----------------------110BP❤️ (13.09.2010)🌻 (3 mies15dni) 23, Mama Vonka------------46BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (1mies 16 dni) 23 madziuchna -------------40BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (1mies 9dni) 24 Niebieska Tecza----------25 BP❤️ (07 12 2010)🌻(25 DNI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️🌻 Kochani zycze Wam wszystkim szampanskiego Sylwestra oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zycze Wam takze i sobie aby smierdziel na zawsze poszedl w zapomnienie. 👄❤️🌻❤️👄 To moj 290-ty dzien BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szampańskiej zabawy sylwestrowej Wam życzę, życze również aby ten NOWY był lepszy od tego co odchodzi, aby śmierdziel nam o sobie nie przypominał i upłynął nam w zdrowiu, szczęściu i miłości. Witaj Nowy 2011 Ja sie bawie na całego i tego Wam życzę Bawcie sie wyśmienicie a z trunkami nie przesadzajcie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara amazonka
Witam wszystkich Nie zaglądałam tu bardzo dawno, ale dziś nie wypada nie zajrzeć i nie złożyć życzeń oraz podziękować za pomoc jaką tu otrzymałam kilka lat temu. Wtedy pisałam tu jako amazonka, ale niestety zapomniałam hasła i musiałam zmienić login. 19 listopada minęło 4 lata od kiedy nie palę :) i to dzięki Wam, dziękuję!!!!! Z okazji Nowego 2011 Roku życzę wszystkim wytrwałości w postanowieniu nie palenia oraz wszystkiego naj, naj, najlepszego. Niech się Wam wszystkim szczęści. Pozdrawiam Wszystkich starych i nowych rzucaczy. amazonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane PACHNIDEŁKA - wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnego Nowego Rolku =oczywiscie pachnącego :) i z podziękowaniem, że jestescie i robicie dobrą robotę- bez Was - kiepsko byłoby :( a wiecie , że zaczynamy nową dziesięciolatkę 21 wieku-ale fajnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam wytańczona, wybawiona aj szampańska była zabawa i jestem co sie wpisuje w Nowym Roku 2011 Jeszcze raz najlepszego Uciekam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brygade w Nowymroku ;) oczywiscie BP wszystkim zycze najlepszego i czekamy na nowe osobki wierze ze wielu ludzi podjelo sluszna decyzje i od nowego roku nie pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku BP :D główka nie boli, bo jestem na antybiotyku tylko symbolicznie lampka szampana :D mówię Wam jak wspaniale się bawiłem bez kielicha i bez peta tez można było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...wpadłam się zameldować w Nowym Roku ,oraz złożyć spóźnione życzenia Noworoczne... ❤️Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku ...! ❤️ a ja cóż spędziłam Sylwka w łózeczku,wróciłam z pracy z gorączką 39 do domu,i trza bylo iść do lekarza...zapisał antybiotyk...a 24tą przespałam jak dziecko nawet petardy mnie nieobudziły... :p Ale dobrze że Wy kochani powitaliście bawiąć się i skacząc... :D pozdrawiam całe pachnące grono...i ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posta mi zjadło...albo kafe wyrzuciło mnie... :( Wpadlam się przywitać w Nowym Roku oraz złożyć życzenia spóźnione Noworoczne... :D ❤️Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku ...! ❤️ Ciesze się że spędziliście tę noc bawiąc sie... :D Ja wrócilam do domu z gorączką 39...byłam u lekarza zapisal antybiotyk...a 24tą przespalam jak dziecko nawet petardy mnie nie obudziły... :p pozdrawiam cale pachnące grono..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dwa wkleilo... :P nic nierozumie... albo niewidzę bo mam gorączkę więć idę do łóżeczka... :D milej nocki...pa.pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna zycze zdrówka kasiorki i duuuuuuuuuuuzo szczescia BP oczywiscie calej reszcie rowniez ja juz dzisiaj zyje praca bo jutro ide po dlugim lenistwie chyba 3 tygodniowym do pracy ble;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku 🖐️ Ja witalam Nowy Rok przed telewizorem :D madziuchna wracaj kochana do zdrowka caluski 👄 Pozdrawiam cale nasze grono niepalaczy hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie ale troche mnie martwi ze nie ma ani jednej nowej duszyczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku jeszcze raz najlepszego doob moja koleżanka sprzedaje w sklepie z tymi papierosami elektronicznymi i mówiła że dzis ruch ogromny, bo ludzie mówili jej że od 1 nie palą a trzeba ręce czymś zająć :):) Ja wiem ż eto nie pomoże ale oni mają inne zdanie........... No miłego wieczorku odezwijcie sie wszyscy w Nowym Roku pachnąca trzeba sie zameldować i pamietajcie że nie palić to coś pieknego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zacne grono w nowym 2011 roku :) Mam nadzieję że wszyscy bawili sie znakomicie na Sylwestrze i nikt nie odpadł z naszego grona z powodu zajarania fajki? :) Mam także nadzieje że wyleczyliście kaca :P Bo ja to dopiero wczoraj na wieczór go sie pozbyłem :P Miałem sylwestra tzw domówkę na 12 osób :) Było wesoło,alkoholowo,i fajerwerkowo :) jednym słowem zabawa przednia ... No ale to było rok temu :D Z poczatkiem roku czekamy na nowych rzucających śmierdziela !!! Wszystkich chętnie przyjmiemy tu na topik :) Miłego dnia 🖐️ dla załogi BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×