Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

powiem Wam kochani tyle,że człowiek bez rodziny czuje się jak śmieć,nic niewarta i nikomu niepotrzebna osoba" nie do konca lisiczko ... czasami lepiej spedzić swieta samotnie niż udawac szczesliwa i zgodna rodzine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś---czy się ma ślub czy nie to zawsze nad związkiem trzeba pracować...tak myślę:)z papierkiem czy bez ważna jest miłość...no tyle tylko,że potem człowiek jak coś nie wyjdzie to musi przeżywać jeszcze sąd....:( wiesz nikt z nas nie zakłada ,że mu się nie uda....inaczej nie byłoby ślubów wcale;)mnie jest przykro ,że akurat to wszystko mnie spotyka w tym świątecznym rodzinnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje Jacuś,ale nie miałam na myśli właśnie świąt tylko takie życie na codzień....:(ja nawet nie chciałabnym udawać,że jest ok tylko w święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczko ale nie jest powiedziane i napisane że ty juz nigdy nikogo nie spotkasz i sie nie zakochasz :) Swiat stoi otworem,trzeba tylko zrobić pierwszy krok ... I znowu sie fajnie gada a ja musze spadać z pracy :O zajrzę wieczorem tutaj :) tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie powyżej miesiąca....albo do miesiąca...cały czas mam nadzieję,że coś się wydarzy i że jednak nie będę musiała teraz szukać mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris....w tym właśnie jest problem...nie wiem czy mnie dobrze zrozumiesz...nie jestem mściwa albo zawzięta,ale to ja się rozwodzę i skoro potrafię się porozumieć z moim ,jeszcze, mężem ,normalnie rozmawiamy i w ogóle to nie rozumiem czemu moja mama i brat sie do mnie nie odzywają....i nawet jak będą święta i mnie zaproszą,bo przypuszczam ,że tak będzie,to nie pójdę....Skoro na codzień mnie potępiają i nie akceptują to mam udawać w święta ,że jest ok????Bo tak wypada?Bo w święta TRZEBA być razem?....Ja im krzywdy żadnej nie zrobiłam i jest mi niesamowicie przykro,że tak mało dla nich znaczę:(I wolę być sama w wigilię niż cokolwiek udawać...dam radę....nie ja jedna będę wtedy sama...mam nadzieję tylko ,że nie skuszę się na peta😠...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka trzymaj sie to nigdy nie jest mile, ja z tym kretynem ponad 3 lata jestem po rozwodzie,przylazl do dziecka,ale jesli sadzil ze bedzie swoje rzady wprowadzal to sie grubo pomylil dzisiaj jak wracalam z pracy na zakladiwym parkingu kolege spotkalam odsniezalismy auta i sypali sie sniegiem :) no jak dzieci , wrocilam do domu mokrusienka ale usmiechnieta :) ide sie wyzyc na steperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny---wiem,wiem ,ale mnie chodzi o całokształt:(generalnie wiesz,jak sie pier***** to wszystko co tylko może:(a niestety każdy z nas ma wytrzymałość,ale ona zawsze się kiedyś kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a loris odnosnie Twoich wysokich obcasow,ja chodze na wysokich,prowadze auto i nie jednokrotnie zeszlej zimy obcasy uratowaly moj tylek przed bolesnym upadkiem :) noga pojechala ale obcas sie wbil i zachamowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś no też sie uśmiałem ;) szklanka jak szklanka ,ale nigdzie nie można wjechać po zaspy i śnieg wszedzie :( Mam opony zimowe i raczej na takie zaspy nic nie pomagaja :P siła wyzsza,trzeba przeczekać ,lece zaraz na Szymona Majewskiego bo fajny odcinek dzisiaj będzie z Figurą i Mielcarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika czyli mówisz o rozmowach w tłoku ;) Ja jeszcze lubie Tv Ułanbator ;) Mongolczyk jest mega :D basiek 🖐️:D jak i dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myslalam ze bede dzisiaj pierwsza ale basiek mnie wyprzedzilauwazam zre w polsce upadla idea swiat teraz myslimy tylko o zarciu i biesiadzie a jak pytali przechodniow co to hjest rorata to tylko kilka osob wiedzial a niby uwazamy sie za spoleczenstwo katolickie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z tobą dodob Teraz świeta to przemysł i biznes kasa sie liczy :( Mikołaje już są zaraz po wszystkich swietych Magia świat juz dawno upadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle wiec lisica nie martw sie rodzinka zrozumie swoj blad i predzej czy pozniej go bedzie sie starala naprawic napewno bo to przeciez twoje zycie a nie ich !!!!!! ale rodzicom sie wydaje ze maja patent na wiedze , wiek i doswiadczenie a my jestesmy ciagle malymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w liwicach zima tez zagoscila na dobre,dzis jechalo sie jeszcze gorzej jak wczoraj pomimo ze plugi widzialam jezdza non stop i w gliwicach i w zabrzu ale wczoraj mocno sypalo,potem slonce przyswiecilo wiec topnialo a za chwile wszystko piorunem zamarzlo i jest jedno lodowisko.Do auta rano wlezc nie umialam bo mi wszystkie drzwi przymarzly (dopiero dzis blondynka wazelina posmarowala-bez wazeliny nie wchodze ;) ) a korki masakryczne jak wracalam ale dzieki temu zanim wrocilam do domu drzwi odmarzly i moglam je smarowac. Mam nadzieje ze nie zapozno i ze jutro rano otworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam dziś wolne miałam i nosa poza łóżko nie wyściubiłam....tyle co do lodówki i łazienki....i git...przespałam prawie cały dzień....no ale teraz trza zaraz wstać i się umyć ,bo jutro do ludzi wyjść muszę:)miłego wieczoru kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroźno na dworze a ja Was kochani cieplutko i pachnąco pozdrawiam Życzę miłego dnia Czapki , rękawiczki i szaliczki ubieramy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kalesony :P:P:P no zimno,aż śpiki w nosie marzną;) Na szczescie powyminiałem filtry,oleje,i sprawdziłem akumulator przed zimą :) To teraz pali mi od pierwszego pstrykniecia a mam Diesla :) Ile dzisiaj ludzi sie męczyło z odpalaniem to szok ... Aga a jak tam Palio ? Odpala ? pozdrawiam załogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ale piekna zima :) u nas w trojmiescie sniegu nie zawiele ale mroz tak kolo 10 . pogoda piekna jutro mam wolne wiec biore dzieciaki na sanki dla mnie taka zima moze byc do lutego , wymrozi wszystkie choroby i robale z owoców . A ja wczoraj odkrylam bob konserwowy zakupilam i sie zakochalam generalnie uwielbiam bob niestety po kazdym gotowaniu mam krotki wyklad meza o smrodzie a teraz nie musze go gotowac dzisiaj sobie zapodalam z pomidorkiem i papryczka rewelacja mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku dziekuje narazie odpukac odpala :) lisiczka-musisz wierzyc ze kiedys wszystko wyda Ci sie inne.lepsze,a przede wszystkim Ty bedziesz jak nowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×