Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

eeeeeeee mnie już wkurza ta zima codzienne odśnieżanie auta już mnie wnerwia ;) Miłego wieczoru Dzisiaj Tap Madl ;) finał ide obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:) U mnie tez nadeszła zima, normalnie Sybir!:( Wieje, mrozi i zawiewa:( Chodzę na piechotke do pracy, nie odważę się wyjechac moja Żaba! Ja zaaferowana Szlachetna Paczka, nie mam czasu na nic:p Aha, zapomniałam sie pochwalić sadny, ze wyciskam 7 poty na steperze:P:P Moze do lata uda mi się zrzucic z 2 kg:P:P Udało mi się go kupic za 75 zł. bez kosztów przesyłki:D Pozdrawiam Was, zecze i przesyłam samo cieplo:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie co przyjechałam do pracy, najpierw o 4.15 nie chciał odpalić, ale za 5 razem ruszył. Musiałam ruszać na 2 bo na jedence w tym śniegu ślizgał się , a opony mam zimowe - nówki. Jechałam na oślep - na pamięć, bo drogi nie było widać. Do pracy mam 10 km. więc poruszałam się 20 - 30 /godz. W tej chwili na parkingu stoi niby mój samochód ale nie wiem czy to mój bo jest już zasypany. Nie wiem jak wrócę do domu. Bradzo pada i są zamiecie śnieżne. Trzymajcie się ciepło. Miłego 🌻 pachnącego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie mamuśka u mnie za oknem wczoraj to nie wiedziałem który mój bo wszystkie auta takie same bo białe :P Mam nadzieje że te opady niedługo ustapią bo cienko to widze 🖐️ dla brygady BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mówcie mi o zimie, lewdo się grudzień zaczął a już mam odruch wymiotny patrząc za okno. Wczoraj (tu chyba tylko Regres bedzie w temacie) z CH 3 Stawy do domu na Warszawską jechałam 2 godziny i 10 minut. Z buta nawet w tych zaspach i przy walącym w poziomie w oczy sniegu zrobiłabym tą trasę ze 3 razy ;) Do tego to zimno...Ja mam w domu ogrzewanie kominkowe tzn kominek w dużym pokoju i system nawiewów na resztę pomieszczeń. Jest super cieplutko tylko trzeba umieć palić. Moj mąż dziś poszedł do szpitala a i ja i syn jesteśmy mega antytalenty jeśli chodzi o palenie, wiec może nas przez te pare dni nieżle przepiździć ;) Jeszcze słowko o mamie: trzyma sie, to już chyba 16 dzień. Jej życie troche się zmieniło, bo wolny czas (pracuje dzień/dzień) spędza grając na kompie w jakąś grę sieciową i wrzuca w siebie żarełko;) Dziwny widok, bo mamę bardziej kojarzę z nieodłacznym petem nad filizanką kawy. Jestem z niej dumna i mocno jej kibicuję. Niech je, gra i robi co chce - byle nie paliła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk pogratuluj mamuse niech sie trzyma moja niestety pali ;( ja tam jestem szczesliwa jak widze snieg dzieci na sankach jutro nawet swojego nie puszcze do przedszkola tylko pojde z dzieciakami na sanki ;) super oczywiscie jest super po nie zapinksztalam do pracy w poniedzialek bede narzekac ale narazie jest giciosko ;) biegowki pojda w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk bardzo dobrze wiem o czym piszesz.. i mnie korki w kurwiaja niesamowicie,chyba zaczne pieszo chodzić bedzie szybciej ;) Vonk my z twojej mamy też jestesmy dumni !!! Powiedz jej o tym !!! A jak nie uwierzy to jej to na dole pokaż MAMO VONK-a :) JESTESMY DUMNI żE NIE PALI JUZ PANI 16 DNI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko na przekór :) Przejrzałam parę stron wpisów - normalnie topik towarzyski, a nie o rzucaniu palenia - :) i tak ma być - znaczy wszyscy obecni wyleczeni, czekamy na NOWYCH RZUCACZY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę sie z wami pożegnać na jakiś czas :( a mianowicie aż na 2 dni ;) Mam inwentaryzacje w firmie jutro i w sobotę liczenie,sumowanie,kalkulowanie itd Jak sobie pomyśle to aż mi sie nie chce jutro iśc do roboty Tymczasem uciekam 🖐️ I życzę już Miłego weekendu :D pamietajcie NIE PALIMY PACHNIEMY a na ten zimowy dzień dla wszystkich pachnących pań 🌻 :D a dla panów 🖐️ tymczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie a co ja mam powiedzieć, bo mieszkam w takiej części polski ze u mnie co roku zimą są największe siarczyste mrozy i najwięcej śniegu :D ostatnio w moich stronach dochodziło do 30 a o śniegu i o wichurach to już nie wspomnę :D vonk 🌼 pozdrów swoją mamę i trzymam kciuki bp :D bo nie palić to jest cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani no jovik gratuluje madrej decyzji :) Ania B.-----100 latek z okazji urodzinek :) Regresku ja teraz tez mam co odsniezac :) tak ze 4 razy wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie palę od 6 października, dziś mam kryzys :((( Pomocy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję klistę moimi pachnącymi łapkami . Dla mamuski od mamuśki ślę pachnące 🌻 całusy ❤️. Asiek musisz przetrzymać bo naprawdę warto. Regres miłej inwentaryzacji, wiem coś o tym. lWeekendowo przesyłam Wam busiaki [serce} złośliwiec Vonk ❤️ dodob ❤️ ojejkujejku ❤️ sadny dzień ❤️ lorika ❤️ Asiek27 ❤️ jovik ❤️ żabka ❤️ farbowana lisica ❤️ i dla reszty której nie wymieniłam ❤️ 🌻 Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do was..czy przyjmiecie mnie z powrotem do grona pachnących? Wiem głupia byłam że zapaliłam jednego śmierdzącego peta...ale już niemogę tego zrobić,bo wiem że obudzę potworka który jest w moim mózgu...przez to jebane życie zapomnialam o wszystkim co miałam...Czyli nigdy więcej śmierdziela...ale kazdy popełnia błedy a ja jestem tego przykladem... tak mogło być(pozwólcie że wkleję stary licznik by zazdrośc mnie zjadla i wstyd) Nie palę już 692 dni (+ 02g08m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 20762. Będę żyć dłużej o 158 dni (+ 14g29m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 9135,58 zł! a to nowy liczniczek... Nie palę już 11 dni (+ 02g09m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 332. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 12g59m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 146,38 zł! od czegos trza zacząć... no a umnie zaczeło się od śmierci bliskiej mi osoby...którą traktowałam jak swoja babcię,zastałam ją całą siną,a ja niepotrafiłam jej pomóc,wezwałam pogotowie ale oni odmówili hospitalizacji,tak siedzialam z nią do wieczora i patrzylam jak sie męczy,wieczorem spowrotem zadzwoniłam po pogotowie...wzieli ją i nie zdążyłam dojechać do szpitala i dostałam od lekarza dyżurnego tel.że ta Pani zmarła...to wten dzień zapaliłam i paliłam...cały świat mi się zawalił...ona dawała mi także pracę... :( następna rzecz to miłość...także zawiodła...poczulam się niechciana,opuszczona,życie moje stracilo sens... mnóstwo pytań co z mieszkaniem?Co z pracą?Co z kredytem?itd. Niejest dobrze w tych kwestiach,ale zmiany trzeba zacząc od czegoś i ja postanowiłam od tego że chcę być pachnąca jak kiedyś,budzić się rano i niemieć kaca papierosowego,a pozatym kiedy wprowadzili zakaz palenia na przystankach to odczuwałam żę każdy namnie się patrzy i na mojego "przyjaciela-śmierdziela",paliłam ze strachem że zaraz ktoś podejdzie i zwróci mi uwagę,że podjedzie policja,straż miejska i wlepi mi mandat...i śmierdziel bedzie mnie kosztował 500zł. A po drugie śmierdziel nie pomoże mi w niczym,tylko może zaszkodzic...wiem żę mówiliście mi...ale ja jestem takim człowiekiem żę muszę się sama przekonać na własnej skórze...i wypić piwo którego sobie nawarzyłam... Jeszcze raz przepraszam Was bardzo zato że zawiodłam wasze zaufanie... WYBACZCIE MI...JAK MOŻECIE... :o :o :o :o :o Pozdrowienia dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :D basiek1 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ten bukiecik dla ciebie dziś jest Twoje święto życzę Ci wszystkiego naj naj naj a przede wszystkim dużo zdrowia madziuchna04 🌼 super ze wróciłaś ach jak się cieszę zuch dziewczynka :D ważne ze jesteś z nami :D bo nie palić to cos pięknego :D zabka 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :D basiek1 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ten bukiecik dla ciebie dziś jest Twoje święto życzę Ci wszystkiego naj naj naj a przede wszystkim dużo zdrowia madziuchna04 🌼 super ze wróciłaś ach jak się cieszę zuch dziewczynka :D ważne ze jesteś z nami :D bo nie palić to cos pięknego :D zabka 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bdijscb
...dole trudno uwierzyć ze naprawdę istniejecie cafe leczy z seksu i życia idzie człowiek ulica widzi różnych ludzi potem myśli ze to ci sami co wynurzają się na cafe to ci sami ludzie i już mu przechodzi ochota na bycie człowiekiem, seks, pogaduszki, sprawy Dziękuję :))))))))))))))))))))))))))))))) kiedyś człowiek się .....bał się latami myśląc że gdzieś są myślące istoty teraz wchodzi na cafe, do netu, poklika i wszystko jasne to jest planeta dałnów, kompletnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam całe pachnace grono w ten mroźny poranek basiek 🌻🌻🌻 madziuchna04 witaj, czekałam tu cały czas na Ciebie i ciesze sie że wróciłaś Ty mnie wspierałaś ja Ciebie pamietam bądź z nami juz zawsze wszytskim życzę miłej soboty ja zaraz ide na uczelnie trzymajcie sięciepło i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....jestem tutaj po prosbie....:( Jak napisala lorika...nie przyjmujecie paranoikow.... Ale czy zrobic mozecie jeden wyjatek ? i przyjmiecie cpuna.... Ja jestem narkomanem...zarzywam champix !!! Z jego pomoca nie pale juz....no bedzie w poniedzialek..miesiac.... Luty powiedzmy..28....:) Jedno jest pewne..Jestem pachnacy ....:)..lekko swirujacy.... pozdrawiam... NIE JARAC MI TAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochani za to że mnie przyjeliście spowrotem do grona pachnących... przepraszałam każdego z Was bo zawiodlam na całej lini... żabka:) dziekuję kochana...❤️ złośliwiec- dziękuję..wybacz szefie...proszę o karę...❤️ pachnąca aga-dziękuję i Tobie Agus...pamietam nasze początki...będę z Wami zawsze bo chcę być pachnąca...❤️ loriś-dziekuję kochanie za to że jesteś...pamiętam o nastukaniu do Ciebie na gg...❤️ farbowana-Ty bylaś zemną zawsze...❤️ sądny dzień-wrócilam jak "marnotrawny syn",dziękuję...❤️ miłego wieczorku... ps.ja dziś robiłam jak co roku pierniczki,jutro tylko polukrować muszę,ale to na świeta więc niepoczęstuję Was zrobię to dopiero w świeta,no chyba ze ktoś niemoże się doczekać to proszę i herbatkę komu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻🖐️ zlosliwiec dziekuje za bukiecik i pamiec :) pacnaca aga Tobie takze dziekuje :) madziuchna super ze jestes znow wiedzialam ze wrocisz :) Ja nadal BP i jest mi dobrze z tym Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Na dzień dobry coś dla tych którzy nie mogą rzucic palenia http://demotywatory.pl/2362348/Nikt-mnie-tyle-razy-nie-oklamal poza tym to bardzo serdecznie witam Asiek 27 bądz tu z nami a na pewno odechce ci sie fajek :) Witam także bardzo gorąco madziuchne 04 , witamy ponownie i powiem ci że te 13 dni które nie palisz to WIELKIIIIIII WYNIK ,tym bardziej że ostatnimi czasy sie załamałaś Mam nadzieje że już nigdy nie sięgniesz po fajki , czego ci oczywiście życzę z całego serca ... witaj na pokładzie !!!!!!!! :D ( ponownie) i nie schodź więcej z niego Jeszcze raz przepraszam Was bardzo zato że zawiodłam wasze zaufanie ... WYBACZCIE MI...JAK MOŻECIE." madziuchna ty zawiodłas wtedy siebie,nie nas Ale teraz będziesz z nami już twardsza i oczywiście nie dasz sie :) ps.remanent zrobiony, wszystko policzone,podsumowane i skonczone farbowana lisiczko piernik na noc jest nie zdrowy :P 🌻 dla wszystkich pań na Niedziele 🖐️ dla panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w mikołajkowy dzionek moje dziecie poszło do przedszkola w czapce mikolaj a szczesliwe bo spelnilo sie jego marzenie i dostal play station i lyzwy ;) na boze narodzenie bedzie chyba kład ;) bo juz mi brak pomyslow ja nie bylam taka grzeczna i dostalam mniejszy prezencik jeden bielizniany i jeden pachnacy ale tez fajne ;) ja sie dzisiaj obijam w domu bo mlodszy zakatarzony to juz babci nie wykorzystywalam tylko chetnie zostalam jak ja uwielbiam ten czas przedswiateczny choinka mikolaje koledy ojej juz sie nie moge doczekac no i oczywiscie swieta BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×