Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesiu musimy myśleć pozytywnie:P Na pewno wszystko się ułoży Przecież sadny jest dobrym i sumiennym pracownikiem Uda sie wszystko takie mam przeczucie Zobaczycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Ząbko, ale wiesz "na układy nie ma rady", a dziś trzeba mieć mocne łokcie, dobre wtyki, umiejętności zawodowe nie wystarczą:-( ale mimo wszystko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i na kawkę zapraszam ja zaraz do pracy lece, w domku remont aj czasu mało, szień za krótki, ale trzeba wytrwać Żabko Ty nasza kochana księgowo super że trzymasz sie dzielnie, że pokazałaś swoją wyższość nad fajką TAK TRZYMAJ 🌻🌻🌻 grzesław dla ciebie też 🌻🌻 za dzielnie trzymanie strazy, za to, ze zawsze jesteś dla wszystkich MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga z tobą zawsze kawy sie napiję :) No własnie dzien krótki ... czy wy tez zauważyliście że sie szybciej ściemnia już :O ? 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też się chętnie dołącze do kawy porannej :) Kochani, jesień się zbliża wielkimi krokami, niestety,buuu... Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie wiem prezes mial dopiero wczoraj przyleciec po poludniu,nie wiem czy sie do niego dopchali czy dopiero dzisiaj pojda.A czy zechce to odwrocic to sie okaze.Mysle ze dzis powinnam sie dowiedziec na czym stoimy :( plecy mnie strasznie bola kurde ani stac ani siedziec ani lezec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 09 08 2011 1. Zlosliwiec -----------2311 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 4mies 1 dzien) 2. Jovik------------------2190 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 9 mes 4 dni) 3. Sadny dzien ---------1256 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 5 mies17 dni) 4. Ojejkujejku ------- >976 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 7 mies2 12 dni) 5.Pachnąca Aga------975 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 8 mies 3 dni) 6. Regres ------------- 828 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 3 mies 8 dni) 7.Vonk --------------- 700 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 11 mie 4 dni) 8.Mamuska44 ------ 690BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1 rok 10 mies 24 dni) 9 Lorika ----------- 572 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 6 mies 29 ni) 10Grzeslaw-------- 568 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 5 mies 25 dni) 11. dodob------------- 392 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (ROK 26 dni ) 12.xx444-------------- 266 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (8 mies20 dni) 13 madziuchna ------ 260 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (8 mies 18 dni) 14monamas---------- 182 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (6 mies 2 dni) 15Mariola18-----74 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (2 mies 12 dni) 16 Trufelka------ 11 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (11 dni) 17.Żabka ----- 10 BP ❤️ (31.07.2011) 🌻 (10 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Pachnącą Aga dzięki za kawę, była wyśmienita, Żabciu dzięki za listę, ale musisz ją uzupełnić, Sądny życzę Ci abyś miała te pracę Jovik za chwilę zagłosuje Monamas fajnie, że jesteś, Kaja fajnie, że w nami jesteś, siema Regres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 🖐️ ja tez sie ciesze ze trwam ,teraz narazie jest ok:):):) Ostatnio rzadziej zagladam tu,jednak jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nic nie wiem dyrektor HR-u o nas walczy,zwiazki,a moja szefowa jest na srodkach uspokajajacych,mam juz tego dosyc,masakra jakas.Jak my ta kolejna burze przetrwamy to juz nam chyba nic nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam i czekam na wiesci od sadnego a tu cholerka nic sie nie wyjaśnia. Trzymam wiec nadal kciuki. I jeszcze wkleje swój licznik Nie palę już 9 dni (+ 20g25m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 295. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 06g10m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 155,14 zł! 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj zabka trzymaj no przeciez kuzwa musi sie to wyjasnic w koncu,nie mozemy tak czekac w nieskonczonosc,nie zarejestrowane,potem nawet zasilku za caly miesiac nie dostaniemy tylko za pol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny a ja uważam że wszystko się dobrze skończy patrz piosenka w mojej stopce :) 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden dobry znak Joviku poprostu nniemiec przylecial w poniedzialek pozno,wczoraj sie do niego nie dopchali,jedyne co zdolali to mu podrzucili opracowania i cala dokumentacje dotyczaca laboratorium,podobno zabral to do domu,o ule kolezanka dobrze szefowa zrozumiala daj Boze Regresku zeby sie to dobrze skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawalek fajny tylko troche trudno mi przykleic sobie do twarzy usmiech numer 5 i myslec pozytywnie,to juz drugi tydzien bezczynnego siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ No mówię Wam spać nie mogę przez sądnego. Szkoda czasu na sen lepiej kciuki trzymać. Więc jedna reka trzyma kciuki a druga trzyma kawę świeżo zaparzona. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos urlopu to ja mam od 22.08 :) żona też wiec będzie podróż poślubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tam oj tam :P od razu urlop i wypoczynek, po prostu nie zwracałaś na to wcześniej większej uwagi. A tak serio serio :D Dobry wypoczynek zawsze sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich milo i serdecznie.Dziś zimno i deszczowo.Sadny jak dziś się czujesz? To jest okropne tyle dni czekać na decyzję,przecież to można nabawić się nerwicy.Mam nadzieję,że ten cały " bonzo" dziś zdecyduje co dalej?! Trzymam mocno za Ciebie kciuki.Mam dobre przeczucia,że wszystko zakończy się dla Ciebie pomyślnie. Żabciu moje gratulacje,fajnie,że Ci się udało BP. Czas szybko biegnie i zanim się spostrzrżesz bedzie roczek nie palenia.Tego szczerze Ci życzę. Dziś mam sporo pracy i kontrole na karku. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×