Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

nieżartuję sądny--- :( :( :( :( wtym przypadku nie :( :( :( sama się tym martwię i to bardzo :( :( :( idę widzę peta :( :( w pracy pala :( :( boję się abym kiedyś nie kupiła i niezaczeła :( :( kolorowych snów załogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. madziuchna wiem co czujesz,gdyż u mnie dzieje się tak samo. Staż mam zblizony do Twojego - dwa dni dłużej nie palę.Dziś mija 298 dni BP. za tydzień minie 10 miesięcy.Nie wiem co się porobiło? To nie jest intensywny głód nikotynowy,ale jakaś chęć zapalenia.Trudno mi określić? Staram się najmniej mysleć o tym,ale czasami jest trudno gdy obok ktoś zapali. Nie sądzę,żeby w tej sytuacji pomógł mi jakiś substytut. Sama muszę się z tym uporać.Żyję nadzieją, że to już z górki.W moim przypadku podobno 2 miesiące tej męki,pózniej będzie luz.Trzymaj się madziuchna,czasami nie wracaj do palenia,najgorsze już za nami.Trzymam mocno kciuki za nowicjuszy i za nas nie palących. Pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc załoga madziuchna nawet sie nie wasz brać papierocha do ust !!!!:O no ...!!! dziękuję za wszystkie pozdrowienia od was :) i ode mnie równiez płyna gorące pozdrowienia dla całej niepalącej ekipy :D ej czemu śpicie :P złośliwiec no fakt kręgosłup to nie przelewki :O dbaj o siebie moze jakaś rehabilitacja? sanatorium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam madziuchna04 🌼 jesteś silną kobietką i do słabeuszy nie należysz wiem ze dasz rade trzymam kciuki 🌼 śmierdzielu a siooo od madziuchny 🌼 Regres 🖐️ graba wczoraj dowiedziałem się od doktora ze tylko operacja kręgosłupa może wyleczyć na razie nie wyraziłem zgody musze to przemyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D🖐️ Złośliwiec- ja też nie zgodziłam sie na operacje kręgosłupa. Ratuję się rehabilitacją i wyjazdami do sanatorium. Może, zanim dasz się pokroić, spróbuj tego. Chociaż to tak na prawdę to każdy przypadek inny. Ja jakos funkcjonuje bez krojenia- może uniknę operacji? Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich🌻👄 i zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc jovik,złosliwiec 🖐️ faktycznie jak mówi jovik operacja to chyba ostatecznosc trzeba próbowac innych metod ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia i jak?? kupujesz steper?? ja za jakies dwa miesiace moze szarpne sie na tego kettlera :) ale pewnie jak znam zycie to wypadna mi inne wazne wydatki Madziuchna jak tam?? Trzymasz sie skarbie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec wspolczuje,bol kregoslupa jest nie do zniesienia podobno.Moja mama miala operacje na kregoslup w Piekarach Slaskich,podobno najlepsza klinika w kraju,jak cos to probuj tam sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04 😘 nie daj sie smierdzielowi,pokaz ze jestes silniejsza od niego,powiedz KTO TU RZADZI :):):) trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moi kochani przyjaciele... Co my mamy z tymi krępelkami?? nosimy ciężar śmierdziela hahaha...a tak na powaznie to jaka diagnoza zlosliwiec? umnie rehabilitacja niepomaga i musze iśc to koniecznośc bo inaczej mam juz dziś kupić sobie pedały...wózek :( inaczej nie bedzie...bo już w ręku nic nie czuję,a teraz by było wesoło prawa tez mnie boli w łokciu,bo oszczędzam lewą i wszystko szarpię prawa... Ale wierzę że bedzie dobrze bo być musi...i u Ciebie Jovik i zlosliwcu też tak bedzie...spróbuj iśc do kręglarza...mi niestety niepomógł przez przepuklinę,więć to operacyjnie musi być usunięte...a z jakimi kręgami macie problemy?Ja z C3-C6...ale nie wiem jak tam trzyma sie lędzwiowy...tym powiedzieli że zajma się póxniej jak zrobię porządek z tym... Co do smierdziela....xx444----To co piszesz to mam takie objawy też...pomimo że jestem chora(chrypa,smarczę,kaszle itd.)objaw spania bez skarpetek....:D to myśl jest...nawet niemogę nieraz skupić się w pracy bo ni z tą ni z tamtąd wpada śmierdziel...może tak jak piszesz teraz nastał nanas kryzys :( sądny---myslę o Tobie 👄 jovik----zaglosowane👄 złosliwiec---postaraj się o rehabilitacje👄 grzesiu---a jak tam Twój kręgosłup👄 pozdrawiam serdecznie... regresku---👄 dla Ciebie i zonki👄 i dla reszty których niewymienilam 👄👄 ja spadam do łóżeczka sie wygrzać bo w sobote musze być zdrowa...bedę skladała przyrzeczenie :D pa....pa...załogo...pamiętajcie nie palimy choć to dla niektórych trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchno mój kręgosłup jest krzywy do przodu, ale dzięki Bogu nic mi nie mówi:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 13 dni (+ 20g31m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 415. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 04g12m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 224,45 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko serdecznie Ci gratuluję,trzymam mocno kciuki za Ciebie i za nas Wszystkich nie palących. Życzę powodzenia oraz wytrwałośći.Mam nadzieję,że teraz poradzisz sobie? Dobrej nocki życzę Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w rześki całkiem poranek :) Żabka - jak miło :) 🌻 a dziś do kawy zapomniana karpatka :) lubicie ???? taka wirtualna nie wchodzi w biodra - proszę się częstować !!!! miłego dnia WSZYSTKIM PACHNIDEŁKOM......................................,a tym co się przymierzają i nas po cichu czytają TEŻ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna dziekuje za pozdrowienia w swoim i zony imieniu 🌻 :D żabka niedługi minie ci miesiąc będziemy świetowac :) 🖐️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sądny,dziękuję bardzo za te porady;) Jeszcze nie kupuję,bo na razie pogoda pozwala na wyjazdy rowerem;) Bardzo mnie zainteresowałaś tymi stepperami. Madziuchna i xx444 trzymam za Was kciuki,ja też poległam za każdym razem potem,kiedy już byłam pewna,że nigdy nie zapalę,ale to się nie tyczy Was,Nas czytających te forum🌼 i mających oddanych przyjaciół(w tej sprawie) Trzeba brać przykład z dobrych przykładów:D Ojejkujejku Pyszna ta karpatka,mniam,mniam:) Pogoda przepiękna,a mnie od 2 dni boli głowa,chyba zatoki,no i jestem zalatana przez te zebrania w szkole,a do tego ciągle coś zaprawiam. O jeździe na rowerze nie zapominam,bo to dla mnie terapia i pochwalę się,że idzie mi coraz lepiej(nie meczę się) i czuję się jak młode dziewczę,które da radę góry przenosić:) A,jeszcze dopiszę,że się kocham❤️ a nie nienawidzę...jak to było przy paleniu,ciągle te wyrzuty sumienia:( Miłego dnia BP🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ życzę miłego dnia :D podpisuje listę :D dziś jestem 4 🖐️ oejujejku 🌼 a w tak wybornym dziś towarzystwie kawa pyszna :D @gusia 🌼 dzień doberek :D u mnie tez pogoda super nie ma słoneczka to i tak jest ciepło :D Regres 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie jest pogodnie:-) ojejkujejku dzięki za kawę:-) Żabka fajnie, że z nami jesteś:-) cześć regres Złośliwiec jak dzisiaj kręgosłup? pozdrawiam @gusia "trzeba brać przykład z dobrych przykładów" święte słowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być ojejku jejku 🌼 Grzeslaw 🖐️ graba po zastrzyku trochę lepiej co dziennie o 8 rano 2 zastrzyki madziuchna 🌼 nie mogę mieć rehabilitacji jak również sanatorium po przebytej operacji, która miałem 2 i pól roku temu mógłby być nawrót tej choroby w mojej sytuacji tylko operacja nie będę się rozpisywał i tak w skrócie zwężenie miedzy kręgowe L5/S1 dehydratacja krążków międzykręgowych L4/L5 L5S1, z obniżeniem ich wysokości :D 🌼 :D my nie palimy my pachniemy :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatka pycha zjadłam juz dwa kawałki:D dziś mam dwa tygodnie:D super zważywszy na te natrętne myśli o papierosie. Jest tak kończę się bawić z synkiem i nagle taka myśl ok ide zapalić, a po chwili myślę sobie PRZECIEŻ JA NIE PALE!!! Często te myśli się pojawiają ostatnio. Może dlatego że minęła już euforia nie palenia...? Kiedyś pisałam Wam o operacji którą miałam mieć w czerwcu potem w sierpniu ... no wiec spakowana 2 godziny przesiedziałam w poczekalni Izby przyjęć po to by dowiedziec sie że to nie przepuklina tylko rozstęp mięśni, ktory nie trzeba operować. Pan doktor stwierdził Anulujemy przyjęcie do szpitala , wyrwał dwa kupony ze skierowaniem(biały i żółty) i powiedział że mam ćwiczyc brzuszki i nie jesc nic co wzdyma... Wyszłam z tego szpitala z głowa pełną myśli i pytań. Dlaczego dwoch lekarzy mowilo ze to przepuklina, i dlaczego skierowali to na zabieg, dlaczego musiałam czekac 9 miesiecy żeby sie dowiedziec ze nie bede miala operacji, i dlaczego Lekarz na IP wyrwał dwa kupony jakby chcial pozbyc sie dowodu ze byłam skierowana na zabieg??? Poszłam do poradni chirurgicznej poprosiłam o wizytę u kierownika tej poradni. Po miesiacu zostałam przyjeta, byłam wczoraj okazało się że to jest PRZEPUKLINA , dostalam skierowanie na usg (ide w poniedziałek) Poradnia chirurgiczna kontra ordynator oddziału 3:1 Zobaczymy kto ma rację ... Ale sie rozklikałam , mam nadzieje że nikogo nie zanudziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka Ciebie tak mało na topiku, że niema obawy byś kogoś zanudziła, przynajmniej wiemy co się z Tobą dzieje, no i bardzo się cieszę, że nie palisz. Życzę Tobie zdrowia. Tak mało ciebie na topiku:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 " Dziękuję ci..." Jeszcze wczoraj była radosna najpiękniejsza wiosna zakwitły konwalie i bzy muzyka rozbrzmiewała dookoła spełniały się marzenia spełniały się sny dziś spacerując wśród drzew poplątanych leśnych dróżek dotykam pierwszego oddechu jesieni babim latem otulony świt ostatnim letnim promieniem słońce ogrzewa serce i myśli uśmiechem wracam do pięknych wspomnień każdego z minionych dni pogodzona ze złotą jesienią nawet w mroźną zimę z radością powiem dziękuje ci życie że jesteś, że ja... jestem warto było...spotkać się chociaż na chwilę. Z dedykacją dla....życia, bo nadal wiele w nim pięknych chwil :) napisała ten wiersz nie znana mi Julka - jest przepiękny. Julka dla ciebie jesienny kwiat 🌻 . Kochani 2 lata temu w piękny już jesienny dzień pożegnałam śmierdziela. Uważam, żę już na zawsze . Teraz pachnę i poprostu Kocham siebie. Zapraszam na mega 2 metrowy tort - wystarczy dla wszytkich, popijemy to drineczkiem, lub czystą jak kto woli, a jeszcze mam winko Martini białe. Lód jest w lodówce. Teraz Was moi kochani pożegnam już bo dziś mam zajebisty dzień pełen obowiązków służbowych. Więc się częstujcie, ja będę duchem z Wami. Buziole przesyła mamuska44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka za 2 lata ---> 🌻 bez papierosa :D cieszę sie że nadal nie palisz Ty jestes jedna z niewielu którzy swoją stanowczoscia pokazali ze jednak mozna nie palić :) WIELKIE GRATULACJE MAMUŚKA :D 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):):) GRATULACJE!!! Mamuśka🌼 Na pewno-na zawsze pożegnałaś. Tort pycha-wirtualnie to już jestem niezły pulpecik,ale tak piękne małe i duże rocznice,że nie martwię się wałeczkami na bioderkach;) Ach,nachodzą mnie myśli też Żabko o śmierdzielu(nie biorę już Tabexu),w szczególności jak mam jakieś nerwy,nie wiem skąd,ale tłumaczę sobie,że ludzie którzy nigdy nie palili też mają nerwy,złości itp,Biegnę nazrywać:melisy,pysznogłówki, chmielu i mam pyszną,kojącą herbatę-polecam. Żabko,lekarze bardziej walczą między sobą niż o zdrowie pacjenta:| Inne,co mnie nachodzi to,że coś mi się chce,kiedyś to był następny pap. teraz rzodkiewka,marchewka,cokolwiek do schrupania. Przez te moje rzucanie,potem wracanie do nałogu obserwowałam siebie i powiem Wam,że miałam więcej ciągotek w czasie palenia,a i tak nie mogłam tego opanować,więc był nast.pap:(Teraz gorzka czekolada i w weekend ciasto drożdżowe:D Jak fajnie przeczytać na liczniku,że 1 dzień i 12 godz poświęciłam na coś innego,na pewno to czas poświęcony dzieciom,bo jak paliłam,to akurat na palenie miałam czas,na inne rzeczy jakoś mniej:pOkropne:p Nevada:trzymaj się,dasz radę,masz w sobie tą siłę❤️ Pozdrawiam wszystkich🌼a dla solenizantki 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 44 moje mega wielkie gratulacje tort pyszny a białą wypije wieczorkiem :):) Pamietam Twoje początki a to już dwa lata super JESTEŚ WIELKA że ja mam dziś też święto tylko wiecie inne bo 16 rocznice ślubu to wpadłam do was też z tortem winkiem i wódeczką, częstujcie sie życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×