Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Hej:) Wczoraj przeszłam chrzest bojowy:odwiedziły mnie trzy palaczki,przyszły na kawkę i ciacho(drożdżowe ze śliwkami:))To moje pierwsze spotkanie bliskiego stopnia od iluś tam tygodni,do tego doszło zaproszenie na grill. Od tego ich palenia mi serce biło jak szalone i jakieś dziwne myśli krążyły. No wiem,że nie palę,ale..Kobitki poszły,to ja na rower,dałam sobie wycisk,no i kontakt z przyrodą i wróciłam spokojna:) Ale na grilla nawet nie myślałam iść,zostałam przegłosowana przez rodzinę i jakoś przeżyłam,tj przeżyłam świadomie,nie myślałam o śmierdzielu tylko uczestniczyłam w imprezce:) Oczywiście bez picia,bo alkohol był dla mnie zgubny,to przez niego wracałam do paskudztwa:pTrochę było problemów z tłumaczeniem,że nie piję,ale w końcu przeszedł argument,że od picia się tyje,a ja za tydz na wesele;) Waga rewelacja:)Już mi sporo spadła:)Przy niepaleniu wyglądam zdecydowanie lepiej:) Nevada🌼 Miło Cię powitać 👄 Już przecież nie palisz:) Kaja "Zostaje wiec realne dzisiaj z ktorym moge cokolwiek zrobić":D Dodam jeszcze,że🌼 nie palimy🌼pachniemy🌼 Ślicznej niedzieli BP👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika Każdy ma prawo do różnych nastroi. Ty teraz przechodzisz taki okres,nigdzie nie jest napisane,że trzeba być szczęśliwym non stop. Mamuśka pięknie dziękuje życiu we wierszu:) Mój sposób na chandrę,no cóż,chyba go nie mam,jest to czas na zastanowienie,przystanek dla myśli,zaduma,pomaga dobra książka,ciepły koc i pyszna herbata,a i jeszcze bezsensowne komedie;) Przepraszam,jeśli się narzucam ze swymi radami. Mamuśka🌼 Regres🌼 Pachnąca Aga🌼 Złośliwiec🌼 Żabka🌼 Kaja🌼 Grzesław🌼 Ojejkujejku🌼 Julka🌼 Lorika🌼 Sądny Dzień🌼 xx444🌼 Nevada🌼 I dla innych pachnących🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia dzięki, nie no to ja przepraszam, ze absorbuję tu wszystkich :O sory wiem, ze kurde nie powinnam narzekać, że ludzie mają przesrane. Ja to sobie nawet nie wyobrażam, jak niektórzy ludzie, chorzy, czy okaleczeni radzą sobie z tym, dla mnie to fenomen. sądny dzień, ten stan trwa od lipca mniej więcej. Ostatnio : siedzę na rynku, udaję ze okej, ale patrzę na ludzi którzy mają utarte ścieżki każdego dnia i czuję w tym totalny bezsens naszego życia. I smutneee to jest. Rodzimy się na chwilę, walczymy o przetrwanie, latamy do spożywczaka po bułki i masło,by mieć energię którą zużywamy, w rezultacie i tak umrzemy, wcześniej czy później. szukam recepty na szczęście i chcę jarać się chmurą na niebie, jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika;) Nikt dziś nie zagląda,pewnie każdy korzysta z ciepełka na dworze... Czekam na mojego mena i jedziemy do lasu po bez:) Może napiszę słowami z książki "Sekret": "Nikt inny nie może zatańczyć Twojego tańca,zaśpiewać Twojej pieśni,napisać Twojej historii.Możesz robić co chcesz,mieć co chcesz i być czym chcesz-wszystkim,co ludzie uznali w Twoim przypadku za niemożliwe.Ciesz się życiem,gdyż jest ono fenomenem.To wspaniała podróż!"i jeszcze z tejże książki słowa H.Forda: "Czy uważasz,że możesz,czy też uważasz,że nie możesz,w obu wypadkach masz rację." Czy chcesz jarać papierosy pod chmurą,czy chmurą?Myślę,że chmurą:p Zadam Ci zad.dom.:uśmiechaj się:D:D:D No pewnie,że umrzemy,ale po co się tym martwić;) Wiesz,tacy okaleczeni ludzie są po to,aby nam,zdrowym przypomnieć,że się jest szczęśliwym,zapadły mi w pamięci słowa jakiejś niepełnosprawnej kobiety,która zastanawiała się nad sensem swego cierpienia i odkryła,że ona przypomina innym,zdrowym,że są szczęśliwi,na chwilę się zatrzymują i myślą:o,Boże,jaka ona biedna,ja to mam szczęście... Byłam z synkiem u specjalisty i zobaczyłam poważnie chore dzieci,że pomyślałam,jak kocham swego synka,że jest taki jaki jest,a nie za to jaki mógłby być❤️.Taka lekcja pokory. Jeszcze jeden cytat:"Uczyń pierwszy krok w wierze.Nie musisz widzieć całych schodów.Uczyń tylko pierwszy krok."Dr L.King Junior Może będzie Ci odrobinkę weselej,bo przesyłam Ci 🌼 i 👄 i ❤️ i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, nie nie chcę cieszyć się na widok chmury na błękitnym niebie :) dziękuję za to co napisałaś :) czuję że miałybyśmy tematy do dysputy, ale zamknę ten, bo on nie jest chyba na miejscu. Niektórzy mogą się czuć poirytowani :) nie mniej nadal będę się łudzić że Bóg ma wobec mnie jakiś plan. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris nie potrafie ci chyba pomoc chociaz bardzo bym chciala :( chce zebys umiala cieszyc sie z malych rzeczy,zebys miala cos co daje ci satysfakcje,ale nie wiem jak to zrobic,a jesli to co mowisz kogos irytuje to uprzedzam za wczasu-lepiej niech sie zamknie i nie mowi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzisiaj na chwileczke doslownie, przeczytalam wszystkie posty i zachwycil mnie ten z cytatmi - @gusi :) sa nprawde piekne. wiecej usmiechu, przeciez jest tyle do zrobienia w zyciu, tu nie chodzi o to, zeby cieszyc sie na zapas, tylko wlasnie w tak zwanym miedzy czasie, z wszystkich malych, drobnych przyjemnosci. :) tymczasem ja lece, dzis drugi dzien, hurra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ myślę że po miło spędzonym weekendzie życzę miłego dnia BP Zapraszam na kawę i herbatę zieloną na wszystkich chętnych czeka zaparzona ----------------------------------- ******** -------------------------------- kaja__ 🌼 spóźnione, ale bardzo szczere życzenia z okazji 1 rocznicy BP życzę ci wszystkiego naj naj naj :D dużo dużo takich roczków i nigdy więcej śmierdziela :D:D:D 🌼 STO LAT !!! STO LAT !!! STO !!!LAT 🌼 Nevada 🌼 gratuluje dwa dni 2 kwiatki 🌼 🌼 :D 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawkę i ciacho drożdżowe ze śliwkami;) Grzesław Dobre o tych pończochach i na czasie,bo idzie zima...:D:D:D Lorika Dzięki Tobie wzięłam z półki te pozycje z poradami na lepszą "ja" i trochę sobie poczytam dla przypomnienia:)O,i Nevada też się uśmiechnęła:) Miłego dnia,choć pochmurno i lało jak cho..ra w nocy,to my pachniemy🌼🌼 No i jeszcze się pochwalę,że: Nie palę już 26 dni (+ 20g30m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 483. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 16g37m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 265,85 zł! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kochani...czytam Was, ale nie zawsze moge napisać parę słów...:( Jak sie ogarne- wróce tu. Nie, nie palę:D Czego i Wam życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To u Złośliwca spotykamy się na kawie/herbacie,ja przynoszę ciasto:) Na lodówce mam listę co jest wskazane jeść,gdy rzucamy palenie,może ktoś nowy chce być pachnący i to mu troszeczkę pomoże,a więc: owies,szpinak,boćwina,figi,suszona fasola,liście mniszka,migdały,soda. Nie spożywać:-alkohol,cola,soki owocowe,czerwone mięso,wątroba i inne podroby,zarodki pszenne,soczewica,kurczak,jajka,sery,orzechy,śliwki,żurawina,kawa. Pewnie chodzi o początki w rzucaniu. pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Złośliwiec dzięki za kawę:-) była wyśmienita @gusia za ciasto Tobie też dziki:-) nawet niewidzialem, że diabetolodzy opracowali listę produktów dla żucaczy, dobrze że nie wiedziałem, że taka lista jest, bo bym chyba nigdy nie rzucił:-D Jovik:-) Madziuchna życzę zdrowia i nie pal👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest mój wpis z rana ? Byłem tu o 8.00 rano,ładnie sie przywitałem i nie ma mojego wpisu :O Grzesiu nie dałeś czasami do kasacji mojego wpisu ? ;) bo wiesz co tam pisałem ... hahahahahaha :D twoje omyłkowe wpisy tez dziwnie zniknęły ale nie ważne :P Teraz sie przywitam i zarazem uciekam do domu 🖐️ Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałem do usunięcia, ale tylko mój pomyłkowy nocny wpis, a zapewniam, że Twojego nawet nie widziałem, jak coś ważnego to przyślij mailem:-) pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że zniknęły te zapisy:( bo miałam okazję się pośmiać:D,ale teraz wiem skąd są (jestem na 135 str) ni z gruszki,ni z pietruszki odpowiedzi na nieistniejące pytania;) Z tym jedzeniem to chyba chodziło o to,że są to zasadowe produkty,pewnie nie zaszkodzi przez parę dni pojeść płatki owsiane zamiast np żurawiny. Nie palimy🌼pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopcy najwyrazniej chca przyciagnac nasza uwage ;) dlatego szyfrem gadaja ;) ;) ;) Loris 😘 😘 😘 Madziuchna jak tam w szkolce?? zalogo ja zaraz ide na steperek,bigos wydeptac ;) a tak naprawde to o kondycje zadbac,bo chudnac juz nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znowu na chwilke. dzisiaj sobie zapalilam... ...jak dobrze, ze w tylko w snie. :D nadal pieknie pachne i jestem niesamowicie dumna, ze leci trzeci dzionek. jedyny minus to taki, ze malo sie ruszam i troche przybieram na wadze, wiec zaraz po skonczeniu tabexu zabieram sie za master cleans, bo wszystko co potrzebne do diety juz mam. :) @gusia - dzis po raz pierwszy od kilku dni napilam sie kawki. nie robialm tego w obawie, ze doczepi sie do mnie smierdziel, jednak nic podobnego sie nie zdarzylo. :) z tego co wyczytalam z Twojej listy nie powinno sie jej pic, jednak juz powoli daje rade i odzwyczajam sie od starego trujacego towarzysza. chyba wezme przyklad z sadny dzien i tez pojde pocwiczyc. :) milego, pachnacego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D nevada_🌼 trzy dni 3 kwiatki 🌼 🌼 🌼 :D ja przez pierwsze dwa tygodnie BP nie piłem kawy, bo się obawiałem ze nie wytrzymam i zapalę przy jednej kawie wypalałem ze 4 śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevada we śnie mozesz palic ile ci sie podoba :P na jawie nigdy tego nie rób ...BO NIE WARTO :) co do wpisu z rana to zapominamy o sprawie ;) powiem tylko że dobrze że tego dziewczyny nie widziały :P hahahah tak tu piszecie o steperach a ja musze sie pochwalić ze od tygodnia biegam :D sobie po szkolnym boisku mam fajnie rozpisany trening i zamierzam w przeciagu 1,5 miesiaca dojsc do 30 minutowego biegania (bez zadyszki,kolki itp ) a ja tak jak złosliwiec tez coś odstawiłem Przez miesiac nie napiłem sie żadnego piwa bo jak natomiast strasznie kurzyłem przy browarze :O teraz wypijam sobie piwko w weekend i przynajmniej czuje smak tego trunku a nie jak kiedyś zabijałem ten smak nikotyna 🖐️ ekipa BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nevada,mnie też męczyły sny o paleniu. Też myślałam,że nie będę pić kawy,ale nie mogłam sobie odmówić i piłam ją czytając to forum;) Mi też przybyło ciałka,a teraz jest w porządku,bo więcej jeżdżę rowerem i jem sporo warzyw. Panie,panowie miłego dnia BP🌼 A,dziś jest 4 tyg jak paliłam ostatniego śmierdziela. Ale ten czas przeleciał,tylko dzięki Wam przeszłam to bezboleśnie(no,prawie;))DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też witam:) Pozdrawiam wszystkich BP[kwiat}. Dla tych, co mieli rocznice- 100 lat BP 🌻🌻 Kochani- całym sercem jestem z Wami, i tak jak juz wcześniej pisałam, czytam Was choć nie zawsze moge odpisać👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia :D 🌻 czyli gratulację za ten miesiąc ( mam nadzieje pierwszy,bo będa następne?) bez papierosa Oby tak dalej :) i co? topik ma czy nie ma magiczną moc ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Regres Ja jestem pewna,że pierwszy z wielu(m-c będzie w piątek)bo tak jak piszesz,ten topik ma magiczną moc! 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×