Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego weekendu :D i tak w pierwszej kolejności :D mamuska 44 🌼 za dwa pachnące lata gratulacje i ślę ukłony w twoja stronę 🌼 zabka :) 🌼 gratuluje za te 2 tygodnie BP zuch dziewczynka 🌼 bardzo bym chciał żeby ci wreszcie się udało pokonać śmierdziela, bo zasługujesz na to pachnaca aga 🌼 moje gratulacje za 16 rocznice ślubu 🌼 i z tej okazji wznoszę za was dziewczynki toast lampka szampana i stukam się z wami stuk stuk stuk :D 🌼 STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! 🌼 wszystkim pachnacym dziewczynkom po kwiatku 🌼 a chłopakom 🖐️ graba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 16 09 2011 1. Zlosliwiec -----------2349 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 5mies 8 dzien) 2. Jovik------------------2228 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 10 mes 11dni) 3. Sadny dzien ---------1294 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 6 mies24 dni) 4. Ojejkujejku ------- >1014 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 9 mies 9 dni) 5.Pachnąca Aga------1013 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 9 mies 8dni ) 6. Regres ------------- 866 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 4 mies 15 dni) 7.Vonk --------------- 738 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 11 dni) 8 Julka01------------ 731 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 3 dni) 9.Mamuska44 ------ 728 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA ❤️) 10 Lorika ----------- 610 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 8 mies5ni) 11Grzeslaw-------- 606 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 7 mies 1 dni) 12. dodob------------- 430 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 2 mies 2dni ) 13 kaja_------------- 365 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (11mies 30 dni) 14.xx444-------------- 304 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (9 mies27 dni) 15 madziuchna ------ 298 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (9 mies 25 dni) 16monamas---------- 220 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (7 mies 9 dni) 17Mariola18-----112 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (3 mies 19 dni) 18 Trufelka------ 49 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (1 mies 20dni) 19@gusia-------->24 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (24 dni) 20.Żabka -----16 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (16 dni) 21 Nevada----- 9BP ❤️ (07 09 2011) 🌻 (3 dni) Mamuśka Gratulacje🌻 Pachnąca Aga Gratulacje🌻 Złosliwiec Ja też bardzo tego pragne dla siebie :D oby to ostatni raz,jak sobie przypomnę jak ciężko jest na początku to aż mnie skręca nie chciałabym przez to znów przechodzić.:D Grzesław🌻 Agusia 😘 ale najlepsze jest to że juz nie muszę wstawac w nocy by zapalić i biec ze spaceru szybko do domu bo mi sie chce palić Jestem WOLNA sama decyduję co zrobić nie rządzi mną już papieros:D I dopiero teraz dotarło do mnie jak to strasznie śmierdzi bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka:) 🌼 jak wiesz to już za sobą masz najgorsze dni BP :D i myślę ze to już koniec ze śmierdzielem trzymam kciuki 🖐️ 🖐️ BP ze ja jak paliłem to nie wiedziałem ze tak okropnie śmierdzi palacz bleee :( i jak w bezczelny sposób oszukiwałem rodziców ze nie palę :( 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 🌼 i być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga skoro tak to DUŻO SZCZESCIA DOSWIADCZONEJ PARZE ;) I KOLEJNYCH PIEKNYCH WSPÓLNYCH I SZCZĘSLIWYCH DNI DLA WAS :D życzy regres :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mamuska ale Ci zazdroszczę tych 2 lat bez papierosa i życzę Ci byś dalej nie paliła:-) Pachnącą aga wszystkiego najlepszego z okazji 16 rocznicy ślubu i życzę Tobie z mężem abyście dożyji złotych godów:) Żabka dzięki za listę i brawo za 16 dni bez papierosa i życzę Tobie by to był ostatni raz:-) @gusia Tobie też brawo za to, że jesteś z nami:-) Madziuchna Tobie życzę zdrowia i tego abyś dała radę ze śmierdzielem👄 Złośliwiec Tobie również życzę zdrowia:-) Regres siema Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka -🌻 za rocznicę, pachnąca Aga 🌻 😘 za wytrwałość :( Żabko - wcale nie nudzisz - fajnie, że chce Ci się z nami pogadać 🌻 Złośliwcze - zdrówka życzymy i dziękujemy za wsparcie - wszak TAKI weteran w niepaleniu jest dla nas "latarnią" hihihihihi :) dla mądrych Kobietek i rozsądnych Facetów - pozdrowienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka zdążyłam z życzeniami:-) Gratulację i trzymaj tak dalej :-) Pamiętam jak niedawno zaczynałyśmy a to już 2 lata... Pachnąca aga wszystkiego dobrego:-) Żabcia trzymaj się bo warto...wiem że nieraz jest ciężko bo sama to przechodziłam ale będzie lepiej.... Pozdrowionka dla wszystkich pachnących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pachnąca Aga W piękną rocznicę ślubu-życzę duuuużżżo miłości🌼 Kaja To już roczek BP-GRATULACJE!!!🌼🌼🌼 To dziś imprezka u Ciebie:) Dla wszystkich niepalących udanego i pachnącego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka gorące gratulacje i życzę samych pachnących dni :) piękne jest to co napisałaś Kaju i Tobie też ;* pachnąca aga najlepszego ;* Ja nadal nie palę, choć przyznam, że nieraz mam ochotę. Strasznie bezsensowny etap nastąpił w moim życiu. Ciągle zmieniam prace, bo nie spełniają moich oczekiwań, ale tak na prawdę się nudzę tym po prostu. Tak jak w Twojej stopce Złośliwiec - nie wiem dokąd zmierzam, nie mam celu. Nie cieszą mnie rzeczy materialne, kasa, imprezy, poznawanie nowych ludzi, z którymi rozmowy są monotematyczne, jestem totalnie znudzona życiem cały czas szukam w sobie odpowiedzi, czego oczekuję od życia, albo co pragnę robić, by czuć spełnienienie, ale w rezultacie popadam w coraz większą paranoję. Podobno ludzie bez pasji są jak inwalidzi drugiej kategorii i chyba tak się czuję Jednym słowem w dupie mi się poprzewracało ;P pozdrawiam gorąco ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris to nie dobrze,nie podoba mi sie taki Twoj nastruj :( ja teraz jade na solarium z kolezanka ale jak wroce to pogadamy ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie porozmawiam ;) choć obawiam się że tu raczej psycholog był by pomocny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem Loris taki dol nie sluzy niczemu dobremu,idz na solarium,na basen,przelec kogos,zrob cokolwiek ale odzyskaj radosc zycia musisz nauczyc sie cieszyc z malych rzeczy,glupi steper-male a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja gratulacje za rok nie palenia 🌻 Witam Lorisie :) szczegolnie ciepło i cała załoge zycze miłego weku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w słoneczny ciepły jeszcze letni dzień:-) Sądny dzień dopiero było lato, a Ty do solarium popierniczasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie.Przesyłam najszczersze gratulacje Wszystkim weteranom nie zapominając oczywiście o nowicjuszach; mamuska44 2 lata BP. GRATULUJĘ. Pachnąca aga życzę Ci moc najszczerszych życzeń z okazji 16 ROCZNICY Ślubu,niech Wam się szczęści na dłuuuugie lata.Tort wspaniały - dziękuję.Życzę Wszystkim dużo pachnących dni.Żabko dziekuję za listę,również mocno trzymam za Ciebie kciuki jak i za pozostałych nie palących. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw 😘 dziekuje @gusia 😘 dziekuje lorika 😘 dziekuje Regres 😘 dziekuje minal wlasnie roczek,jestem szczesliwa ,fajnie jest nie palic,, wiem ze musze byc ostrozna,jednak tak z dnia na dzien i udalo sie aby tak dalej Zycze Wam tez wszystkim roczkow, kolejnych roczkow az do konca swiata abysmy nie zapalili juz 😘 😘 🌻 😘 Jutro bedzie lepiej a gdy sie budzimy znowu jest dzisiaj , czyli nie ma żadnego jutra to tylko złudzenie tak samo jak wczoraj juz nigdy nie nadejdzie . Zostaje wiec realne dzisiaj z ktorym moge cokolwiek zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja gratuluję Roczku bez papierosa.Życzę Ci następnych pachnących długich lat.Mnie jeszcze brakuje 2 miesiące,żeby obchodzić roczek BP.Szczerze mówiąc to nie przywiązuję do tego uwagi. Cieszy mnie,że wreszcie nie palę.Zaraz lepsze samopoczucie i w ogóle chce się żyć.Po prostu nie palę i już.Pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 dziekuje bardzo,dla tych gratkow warto bylo nie palic 😘 xx444 😘 dziekuje masz super podejscie ,wlasnie tak powinno byc,trzeba nauczyc sie nam cieszyc z faktu ze nie palimy,to juz za nami to bylo glupota:):):) Tobie tez juz za pare dni minie rok i napewno kolejne za nim pozdrawiam 😘 Zabko ;) dziekuje za liste:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie🖐️ dzieki @gusi doszlam do wniosku, ze warto zainwestowac w tabex i wraz z nim zaczelam od poczatku, tym razem razem jestem odpowiednio zmobilizowana. :) troche mnie nie bylo, ale w domu zastalo mnie kilka problemow i nie mialam czasu... widze, ze wszyscy sobie swietnie radza, ciekawa jestem kiedy sama o sobie bede mogla napisac, ze rzucilam i nie pale tyle i tyle :) najfajniejsze w tabletkach jest to, ze nie ma tego desperackiego uczucia jak przy samej silnej woli, ze czlowiek po scianach by chodzil, cos w dloniach trzymal itd dzionek leci calkiem spokojnie i to jest najfajniejsze :) tymczasem uciekam i do jutra, buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×