Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

No to jutro pijemy szampana Żabciu :-) Cieszę się, że już wydobrzałaś i masz się lepiej. Mnie się papierochy nie śnią, ale jak tak w domku się siedzi to jeszcze myślę żebym sobie zakurzyła goldena bo takie paliłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena zmien nick :):):) uwaga !!! uwaga !!! ogłaszam konkurs na nowy nick dla goldeny może któryś się spodoba nie kojarzący się z papierochami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia a wiesz co ze moj organizm sam sie chyba domyslil ze mu czosnku potrzeba bo w sobote takiego p\ypcia dostalam na czosnek ze w niedziele jak bylam po teraflu nakupilam co potrzeba do salaty i wpieprzam na sniadanie obiad i kolacje :) wale czosnkiem dokladnie :) i co kochani pomoze mi ktos zorientowac sie w eryku na androidzie czy nikt nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten śnieżny wtorek BP 🌻 Zapraszam na kawe, torcik i szampana :-))) Chyba już wszyscy wyjechali do mnie na imprezę i są w drodze, bo taka cisz na topiku ;-))) Czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ja tez nie piję kawy od 5 miesięcy ;) taka abstynencja ;) 🖐️ załoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Goldena ---> 🌻 za te 3 pachnące miesiące dla ciebie Oby tak dalej ,chwali się takie postawy i powiedz z perspektywy tego czasu... czy nie jest fajnie jak się nie pali papierochów? sadny dzien radziłbym wybrac Nokię Dla mnie jest to jedyna firma która robi dobre telefony i do intuicyjne menu znacznie ułatwia poruszanie sie po telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 :) goldena Jesteś wielka :) otwieraj drzwi bo stoje na wycieraczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Goldena Jesteś super babka:D:D:D Zobacz jak to zleciało,a Ty pachnąca i taka dzielna! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Regres Ja z przyjemnością pije kawę,uwielbiam zapach rozchodzący się po domu:) Więc Goldena dla mnie kawa i torcik:) Żabko,świetnie,że już wróciłaś do zdrowia:) i do nas. Sądny,już minęły przykre dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres no pewnie, że jest fajnie nie palić :-))))))) Żabko, no nie!!!!! na wycieraczce stoisz????? co za nie gościnność z mojej strony :-O @gusiu, wiem, że jestem super babka i to dzięki Wam moi drodzy przyjaciele Całuję Was mocno i bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ja tez lubię kawę ale ostatnimi czasy pobolewał mnie żołądek odstawiłem kawę na jakiś czas i jak ręką odjął :) Piję teraz zieloną herbatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu, jak mi przykro Już Cię otrzepuję ze śniegu i zapraszam na herbatkę z rumem i miodem 👄 Jesteś kochana, podwójna porcja tortu dla Ciebie :-) A co z dodob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena moje gratulacje :) @gusia tak ja juz prawie nowka,jeszcze tylko troche kataru mi zostalo :) Regresku ja tez zdecydowanie wole nokie,ale te ktore chce sa cholernie drogie ,ten eryk jest najtanszy dlatego pytam,bo nie wiem czy mi siec az tak zejdzie z ceny noki zebym mogla sobie pozwolic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Czas szybko mija,dopiero Goldena rzucała palenie,a dziś obchodzi trzy miesiące BP. Gratuluję i życzę powodzenia. Za kawą nie przepadam dlatego piję sporadycznie; wolę dobrą herbatę EARL GREY. Pozdrawiam Złośliwca,Grzesława,Regreska,@gusie i pozostałych nie palących z tego forum. Życzę udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) nigdzie nie uciekłem:-) Goldena brawo za 3 pachnące miesiące:) Sądny dzień nie mam takiego sprzętu:( Żabciu jak miło, że zdrowiejesz:) Regres twoja kom. Jest Series 60? Złośliwiec :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xx444 ja od EARL GREY stanowczo wolę Yunan, a kawę również pije sporadycznie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz i masz... xx444 - bardzo proszę Earl grey już zaparzona :-) Grzeslaw - dla Ciebie specjalnie yunan bardzo proszę To dzięki Wam i topikowi obchodzę ten skromny jubileusz, bardzo Wam dziękuję, że jesteście. To również Wasze święto. Nie zawiodę Was 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim milczeniu :( Dla nowych osób 🖐️ i 👄 dla starych 👄👄 Golden-----gratuluje wytrwałości i zyczę 1000lat w niepaleniu...ja poproszę kawke i ogromny kawałek tortu bo mam straszną chęc na słodycze :) dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻 ja niestety jeszcze tydzien na L4 tzn.do 17.02. dzisiaj byłam na konsultacji neurochirurgicznej i operacja niepotrzebna tylko mam się zapisac na siłownię i trenować i trenować i trenować...mam być wysportowana jak sportowiec na olimpiade :) ach....i rowerek i steperek i basen wskazany koniecznie...bo mam sobie z wlasnych mięśni stworzyć gorset który bedzie uruchamial mi kręgoslup... zobaczymy co z tego wyjdzie więc szukam fajnej siłowni i oczywiście niedrogiej w stolicy :):) a teraz jeszcze rehabilitacja mnie czeka i skaladam wniosek do sanatorium :):):) ale niemogę się doczekac kiedy wrócę do pracy..kiedy będę mogła pobyć z moimi pacjentami tak bardzo za nimi tęsknię no i koniec ferii zimowych więć w sobotę trza pójśc do szkoły i zacząc kolejny rok szkolny :):) juz niemogę się doczekac...a wniedziele idę do Sali Kongresowej :):) na operetke:):) usnę tam :):) no dobra spadam bo juz przynudzam i zanieczyszczam Wam strone:) Regres----popieram Nokia jest najlepsza,wlasnie wczoraj kurier przyniósl mi tel.z Orange LGT500 babka tak go zachwalała a dzisiaj go odeslałam cicho dzwoni,ma mało funkcji itd.więc wracam do swojego starego grata Noki.... 👄👄👄 dla każdego z was z osobna :):):) mysle że jeszcze ktos mnie pamieta ?? no i oczywiście jestem BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna 04 pamiętamy,pamiętamy o Tobie.Wspaniale,że czujesz się lepiej i nie musisz pójść na operację.Życzę Ci zdrowia.Goldena bardzo dziekuję za zaproszenie,lubię słodkości więc z pewnością zawitam na kawałek tortu i lampkę szampana.Życzę duuuużo pachnących dni BP.,buziaczki przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna04 życzę duuuuuuuuuuuuużo zdrówka Na torcik oczywiście zapraszam. Wsiadaj w metro i sruuuu Mieszkamy w jednym mieście :-)))) żabka i sadny na nk mają na mnie namiary, jak masz ochotę to się odezwij. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sądny da mi namiary na Ciebie Goldena to oczywiście zaraz napiszę na NK do Ciebie... dzieki za zaproszenie i zmią chęcią spotkamy się w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna więc ćwicz,ćwicz i jeszcze raz ćwicz To także pomaga w niemyśleniu o fajkach ;) Grzesław mam Nokię E52 :) dla całej ferajny 🖐️ dziękuję za pozdrowienia i ja równiez pozdrawiam całe zacne niepalące grono a teraz wstawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Super imprezka Goldena:) Madziuchna,to zostaje ćwiczyć:)na pewno wzmocnisz swój kręgosłup:) Ja wczoraj źle stanęłam i też mam kłopoty z chodzeniem,ale to brak ćwiczeń właśnie,a siedzenie przy laptopie. Od tygodnia nie ruszam się (nie ćwiczę),bo ciągle coś,no i mam.Zaraz robię jakiś obkład i wracam do steppera:) Eh,plany się zmieniły i za tydzień wyjazd do kina. 🌻 też mam zamiar zmienić telefon,od 5 czy 6 lat mam Nokię i pięknie m służy,tylko bateria już do kitu,wybiorę znowu Nokię,tylko przeraża mnie ta cała elektronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia a co ty chcesz grzebac w tej elektronice? że cie tak przeraża? chyba miałas na myśli nowe technologie i nowe menu w telefonie oraz wielofunkcyjność ? ;) wszystko można skumać ale do tego potrzeba czasu :) nokia? = dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich BP Podpisuję się pachnąca🌻 No nie widzę, że wszyscy myślą o cwiczeniach, pewnie niedługo wiosna :-))))) Macie rację, trzeba się trochę wziąc za siebie:-) Trzymam kciuki i chyba pogodzę się ze steperkiem ;-))))), bo jakies lenistwo mnie dopadło Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten słoneczny dzień... :) no ćwiczyłam do pewnego czasu ale póxniej jakoś odpuścilam sobie bo niebyło czasu na ćwiczenia,bo sesja bo praca bo zmeczenie i 5tys wymówek by tego nierobic...a lekarz powiedział że jak miesnie są zimne i cos dzwignę to zaraz bedzie uraz mam wszystko robic jak mam rozgrzane mieśnie :) a czlowiek nieraz zapomina o tym co jest ważne i oczywiste... Goldena---jaki ten świat jest maly :) usmiechnij sie jutro bedzie lepiej...zobacz za oknem jakie piekne slońce unas...umówimy się na kije do lasku bielańskiego jak bedzie trochę cieplej...a teraz tylko zostaje steper ale przedewszystkim siłownia :):) Regresku----moja mama ma nokie E52 fajny tel.i jednak stwierdzam że te telefony to najlepsze pod słońcem... @gusia----no własnie czlowiekowi jak by się chcialo to by co dzieenie ćwiczył a znajduje wymówki... jest leniem :(:( i jest mi wstyd :(:( a co do nowego tel.to niemasz się co bać...kilka dni i nauczysz się obslugi nowego tel.tylko strach ma wielkie oczy i zostaje przyzwyczajenie do starego.... :) ale wierzę że dasz radę.. :) dla reszty pachnidelek 👄👄dla osób pracujacych miłego dnia i spokojnej pracy :) a dla tych co siedzą w domku miłego odpoczynku...ja zabieram się za prace domowy sprzątanie pranie itd.muszę sie wypróbowac :) no i troche poruszać i rozruszać :) wpadne póxniej :) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Madziuchna nie jesteś lemiem tylko nie masz czasu:) dobrze, że Ci jest lepiej z kręgosłupem, a ja ciebie dobrze pamiętam, życzę zdrówka:) Regres jak masz program w komórce flash player tzn. że series 60, ale będę szukał w necie:) pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 160 dni (+ 13g20m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 4816. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 19g03m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2601,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Regres,ta wielofunkcyjność...itp no nie chce mi się uczyć.Kiedyś uwielbiałam technikę różnych urządzeń,a teraz mam inne priorytety,że tak powiem.;) Madziuchna,pewnie,że dam radę:)tylko tego czasu mi szkoda :p na naukę obsługi komórki;) No,ja też sobie odpuściłam,bo przyjemniej było się zawinąć w ciepły koc+ciepła herbata+gorący pies+ciekawa książka niż ruch. Zapraszam na kawę,oraz pyszne herbaty:) U mnie na słoneczku+13 st.-czekam na dzieciaki,podaje obiad i uciekam z psiną na dwór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×