Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość furman 35
WITAM WSZYSTKICH WALCZACYCH Z NALOGIEM wskoczylem tu przez przypadek bo mam duzo gorszy problem niz papierochy ale jak juz tu jestem to napisze nie kopce od 01 01 2006 bez wiekszych problemow smierdziele nosilem przy sobie jeszcze przez 4 m-ce pamietam to byly goldeny rozdalem je w kwietniu bo wtedy zrozumialem ze mi juz nie beda potrzebne ostatnio przechodzilem ciezki zabieg i mialem chwile slabosci ale wytrzymalem W pamietnego sylwestra 2005/2006 chlalem kilka dni i dzieki temu zucilem /zawsze po imprezach potrafilem nie kopicic kilka dni czulem ochyde i przeszkadzalo mi gdy ktos kopcil w mojej obecnosci /ale wtedy pobilem sam siebie totalnie pourywane filmy spanie w wannie pelnej wody przez kilka godzin itp gdy po kilku dniach zaczolem dochodzic do siebie ciągle smierdziele mi przeszkadzaly i draznily minelo kilka tygodni najgorsze byly weekendy /knajpa wszyscy kopca czestuja a ja swoje 'nie dziex'/ nic sobie nie obiecywalem poprostu wytrzymac kolejny tydzien i tak zostalo do dzis na co dzien faje nie istnieja w mym zyciu kobieta tez zucila jeszcze wczesniej ode mnie a jak dzieciak zaczol probowac to momentalnie zostalo to to wyplewione z jego mozgu pzdr zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
ZABKA w twoim rankingu bylbym na 3 pozycji calkiem niezle pozycia medalowa 3.Furman 01 01 2006 /4lata 7mies 27 d/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 nie wiem co Ci kochana jest , ale powiem Ci , że tak łatwo to się nie odchodz iod nas, silna wola, wola walki i mądre słowa "nadzieja umiera ostatnia". Więc nie gadaj więcej głupot. To na tyle. Kochani przed nami następny weekend, ale już chłodny. Życie tak nam zaiwania, że szkoda gadać . Przecież niedawno postanowiłam rzucić palenie , a tu niebawem będzie roczek. Więc korzystajmy z życia, tyle ile Ono nam daje, korzystajmy ile Bóg dał nam sił, korzystajmy z niego mądrze i bp. Dziś pzrychodzą do mnie koleżanki opijać wnusie, aą niepalące. Trzymajcie się już ciepło. 🌻 Później się odezwę <stopka>"Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnącch🌻 znowu przeprowadzka na nowy topik tak sobie wchodze od czasu do czasu przez sentyment 🌻przeciez było sie tutaj i razem z kilkoma osobami z gornej listy meczyło sie z tym nałogiem ....juz ponad 1133 bp... to jest moj rekord i tak trzymam nie dam sie smierdzielowi ...:):):):)tak mysle ze bedzie..i zyje tą nadzieją niech ten monopol tytoniowy padnie i niech go zakopią gdzies głeboko zeby ludzie nie musieli sie nigdy męczyc aby zerwac z tym nałogiem...ten smrodek wcale do niczego nie jestnam potrzebny ...pozdrawiam wszystkich i zyczę aby wszystkich udało sie wytrwac w postanowieniu ...(kwiat)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko trochę jakoś nie tak -PRZEPRASZAM!!;) za uwagę - ale ja mam tak -Nie palę już 628 dni (+ 01g45m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 11305. Będę żyć dłużej o 86 dni (+ 08g38m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 522,12 zł! nie wiem jak to miesiącami i dniami. ale pachnąca Aga jest 1 dzień ode mnie starsza, a z buchalterii Twojej wynika, że więcej. No to tak jest w moim liczniku 🌻 dla Ciebie Żabko za wysiłek Misiek - witaj - pewnie, że Cię pamiętam 🖐️ - melduj się czasem 🖐️ pozdrowionka wielkie PACHNĄCE LUDKI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 zgadza sie wszystko byłem i jestem w tym tygodniu cholernie zapracowany ( kumpel z działu jest na urlopie , przejałem czesc jego obowiazków ) ale na szczescie już jest u mnie weekend i spadam do domu a wam życze niepalenia , witam nowych ;) i słówko jeszcze do loriki .... ja ci odejdę :P znajde cie , przyjade do ciebie , wychlastam po tyłku i wybije ci z głowy te chore pomysły :P na marginesie z kafeterii sie nie odchodzi :P a nawet jak odejdziesz to itak tu wrócisz, ewentualnie bedziesz podczytywała sobie w skrytości ;) Miłego weekendu dla bywalców :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku dudka 🖐️ 🌻 ale was dawno tu nie widziałem , zwłaszcza dudki :D fajnie że nie palicie nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika koniecznie ostatni odcinek musisz zobaczyc ale on bedzie smutny buu i nie odejdziesz z tad kolezanko :P nie waz sie bo ci hausa odlacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -28 08 2010 1. Zlosliwiec ------------->1968 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 19dzień) 2. Jovik-------------------->1756 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 9 mies 23dni) 3.Balbina------------------> 924BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies12 dni) 4. Sadny dzien -----------> 917 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies5dni) 5. Neri11 ------------------> 748 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 19dni) 6. Bella 1962 -------------> 668 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 10 mies 30dni ) 7. Pachnąca aga ---------->630BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 28dni) 8. Ojejkujejku ------------>629 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 20dni) 9. Madziuchna 04 ------- >596 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 18dzień) 10. Regres ---------------->484 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 3 mies27dni) 11.Vonk ------------------->356BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 11 mies 23 dni) 12 Jullka 01--------------->349 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies 15 dni) 13.Mamuska44 ---------->346 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 12 dni) 14.Farbowana_lisica ---->323BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 20dni) 15 Lorika ----------------->229 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 17dni) 16.Witch321 ------------->223 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 11dni) 17 Grace R --------------->217 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 5dni) 18.Basiek1 ---------------->165 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 12 dni) 19.Monamas -------------->121 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (3 mies 27 dni) 20.Żabka ------------------->87 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 2 mies 27dni) 21. dodob--------------------45BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 14dni) 22.empatia-------------------39 BP ❤️ (20.07.2010) 🌻 (1 mies 8dni) 23.Jolazabrze----------------36BP ❤️(23.07.2010) 🌻 (1 mies 5 dni) 24. nieszka-------------------33BP ❤️ (26.07.2010) 🌻 (33dzień) 25. Ja-ka----------------------29Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (29BP) ojejkujejku a mi wychodzi ze ty masz 630 a pachnaca aga 631 ale wkoncu jestem tylko człowiekiem myle sie czasami Dobrze ze sprawdzacie wyniki na liscie lorika dziekuje 😘 madziuchna da znac co z toba ❤️ złośliwiec odzywaj sie ❤️ spokojnego wieczoru a i lista jest juz na jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca aga ---------->630BP (06.12.2008) (1 rok 8 mies 28dni) Ojejkujejku ------------>629 BP (07.12.2008) (1 rok 8 mies 20dni) to te dni - drobna pomyłka: Aga 28 dni, ja 20 dni, a przecież 1 dzień róznicy :) dobrze, że mamy kogo poprawiać ;), dobrze, że wykonałaś masę dobrej, mobilizującej pracy- DZIĘKI 🌻 musisz jeszcze ogłosić konkurs z nagrodami ;) Regres, dziękuję za miłe słowa - Ty jednak znasz duszę kobiecą - każdej z nas poświęcasz chwilę uwagi i proszę - jaki kobietki zadowolone :) pozdrówka wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm jesień idzie na całego Nikt jej nie zapraszam a sama się pcha Żabko ze mną to tak masz troszkę dziwnie bo ja ostatniego papierosa zapaliłam 6 grudnia oi 13 i tak zapisałam sobie w tym liczniczku moim. i dlatego dziś do 13 on liczy mi 629 a po 13 630 dni:):):) Miłej soboty A byłam wczoraj u fryzjera i zmieniałam kolorów włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkich serdecznie w weekendowy ponury deszczowy ranek 🖐️ życzę miłego dnia :D zabka 🌼 nie mogę wejść na facebook bo cos mnie zablokowało a nie pamiętam hasła ale macham do ciebie 🖐️ wszystkich chętnych zapraszam na kawę i herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec----z Toba napije sie z checia kawki :) pachnaca aga-----🌻 U nas tak jak i napewno wszedzie pada a zaczely sie u nas TARGI CHLEBA i beda napewno nieudane a szkoda :) Mimo takiej pogody zycze Wam milej soboty a ja spadam do pracy Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 🌻 🌻 Nie palę już 668 dni (+ 03g13m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 13362. Będę żyć dłużej o 102 dni (+ 01g49m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5345,07 zł! a mój liczniczek ciągle mnie jeszcze mobilizuje zwłaszcza pierwszy i ostatni wers Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no co ty lisiczka ;/ nie wyglupiaj sie ,popatrz na swoj licznik albo na liste ktora zabka tak skrupulatnie tworzy nie zal ci tych dni stracic? na pewno zal,wez sie w garsc i nie daj sie lorika bo ten nasz hausik to taki intrygujacy osobnik jest,czasami chcialabym umiec byc taka jak on,zawsze wie co powiedziec a jak juz cos powie to powie,czasami takie podejscie jest bardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 farbowana----trzymaj sie dziewczyno i walcz mnie tez jest bardzo ciezko nie poddawaj sie i mysl o smierdzielu :) madziuchno ----walcz :) W mojej miejscowosci dzisiaj jest SWIETO PIEROGOW wiec bedzie wiele atrakcji i smiechu z lepienia pierogow----mam wolne wiec ide sie rozerwac troche ----trzymajcie sie pachnaco kochani----oczywiscie ja nadal niepalaca i pachnaca-------PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mialo byc niemysl o smierdzielu :) sadny --witaj zaprasazam na kawke milo mi bedzie wypic w Twoim towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przyłączam do kawusi ale pewnie już ostygła Kurcze dziewczyny co sie dzieje że Was takie myśli ogarniaja. Pewnie to wina jesieni co sie zbliża wielkimi krokami. Nie wolno Wam sie poddać, macie nie myśleć o fajkach pisac tu dużo i dzis odpoczywać. PAMIETAJCIE MY NIE PALIMY PACHNIEMY NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO TRZYMAJCIE SIE PACHNĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo emocji...negatywnych... Śniło mi się, że paliłam, bo jeszcze 4 m-ce temu w ten sposób rozładowywałam napięcie, więc podświadomość podpowiada mi co powinnam zrobić. Ale nie, dziękuję, jestem niepaląca :) 6 lat różnicy, to jednak zbyt wiele, żeby się udało... tak więc moja przygoda dobiegła końca... Pomimo wszystko i pomimo wszystkiego - miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu witam Was :) Ja ledwo wstalam to mi kurde humor popsuli----czemu tacy ludzie robia na zlosc i aby dokuczyc------trudno tak mi pisane musze wytrzymac Milego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Coś tu ostatnio troche smutno u nas :( Większości z nas jakoś tak "po górkę" :( No ale coż...życie... Ważne, że nie palimy, reszta musi się przeceż ułożyć. Raz na wozie, raz pod.... Głowki do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Coś tu ostatnio troche smutno u nas :( Większości z nas jakoś tak "po górkę" :( No ale coż...życie... Ważne, że nie palimy, reszta musi się przeceż ułożyć. Raz na wozie, raz pod.... Głowki do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmeneczek89
nie palę od 262 dni oszczędności 2 122 zł zawsze bylam bardzo szczupła za to po rzuceniu palenia zaczełam gwałtownie tyć, niestety skóra nie nadążała i zaczeła pękać tzn.rozstępy nastepne świństwo ehh...czasami jestem zla :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×