Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajaczekwielkanocny

Zdradziłam męża jest jeszcze ktos? piszcie

Polecane posty

Gość zajaczekwielkanocny

5 lat po ślubie, on o wszystko wciąż zazdrosny. Nie mogę kolegować się z kim chce, wychodzić, zapraszać. Porąbało mu się w bani-niby zazdrosny a mnie kompletnie olewa.Nie ma czułości,komplementów, uścisków itp. Nie mogę już na niego patrzeć za to wszystko. Miałam okazje, byłam sama on w delegacji, pojawił się ktoś kto daje mi to co mąż mi nie daje- dla niego jestem atrakcyjna, patrzy na mnie z pożądaniem pragnie mnie i ja go pragnę. Daje mi czułość lecz nigdy nie będzie mój. A męża nie żałuje należało mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie szuka porady tylko aprobaty pozostalych kurewek na forum. Na pewno zaraz się zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasdf
poklasku szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyjter
i co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomozomozomozomo
pytam poważnie, połknęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradziłam tylko skoczyłam sobie w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomozomozomozomo
podobnież na delegacji to nie zdrada tylko chwila słabości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiwwwa
dziwka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złośliwy skurczysyn
Szkoda że HIV nie zaraża tylko zdradzających mieli by za swoje! a może lepiej że nie zaraża zdradzających bo chyba 90 % ludzkości byłoby zarażonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaczekwielkanocny
poprostu musialam to z siebie wyrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierre_dolec
nie przejmuj sie dziecmi z forum i ich radami typowymi dla Polakow (zabic, skopac i pozamiatac), dobrze zrobilas jesli sie z tym dobrze czujesz....zycie jest tylko jedno nie warto go calkowicie skreslac dla jednego faceta...korzystaj poki jestes mloda i jeszcze ktos Cie pragnie, potem usiadziesz przed TV i ze zgorzknienia zaplaczesz. Moja rada.....> jesli zamierzasz z nim byc (mezem) to rob wszystko zeby sie nie dowiedzial, a jak bedziesz chciala sie rozstac to nigdy mu nie mow ze go zdradzilas...bardzo go skrzywdzisz.....a zycie nabierze innych barw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
O ! Następny kurwiszon przyszedł tutaj się wypłakać i pocieszenia szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierre co za debilizm wrodzony nie lepiej jakos pogadac zmienic sex i w ogole?..xD Taa... niech niemarnuje czasu jak mloda trzeba bylo sie nie zenic...a nie teraz pie*** sie na boku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierre-dolec
do Beben: ona o szacunku Ty o pozycjach....ehhh :)... do marek 22151 i zdechla ryba: wasze zony juz sie pieprza na bokach, z takimi chamami nie da sie stworzyc normalnego zycia....do lopaty "Panowie" nie do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzz
to dla mnie pierwszy objaw kur.....stwa....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co toooo
i dobrze zrobiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADZIWIAJĄCE! Jak kobieta zdradzi chłopa, to jest to skończona K U R W A. A jak facet ... eee.... przypadek, gniotło go w lędźwiach, "jak suka nie da to pies nie weźmie" i takie tam ... Jestem facetem, ale rzygać mi się na to chce. Brak nawet odpowiednika dla sowa k u r w a w rodzaju męskim. Ten męski kurew? Poza tym jest wielka różnica, gdy ktoś daje ciała dla przyjemności, i gdy daje dla pieniędzy. W tym drugim przypadku sprzedajemy swoją intymność, często ludziom tego niegodnym. W tym pierwszym przypadku dochodzi do świadomego wyboru partnera, co daje to szanse na zachowanie godności i prawdziwą przyjemność z seksu. Kto wciąż nie widzi różnicy jest skończonym ignorantem. Ps Nie oceniam tu, czy zrobiła dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierre-dolec
Dotam tylko, że dobrze zrobiłaś, że dałaś się zerżnąc temu koledze. Z tym, że powinnaś powtórzyć to z większą liczbą mężczyzn, żeby być bardziej usatysfakcjonowana. Ja, osobiście również tak robię i gdy jestem na szkoleniu to zawsze dla jakiegoś młodego mężczyzny jestem atrakcyjny. Uwielbiam jak patrzą na mnie z pożądaniem. A potem seks jest taki cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dick_frednik_39
Ale tu Rozgrzeszenia zajączek niedostaniesz!!! Niestety przykro mi, to nie tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×