Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

taaa pies i cukinia...:D:o jeden może i by zjadł bo ona ogórki zjada:D ale za to wątróbką wzgardził:D znalazłam przepis http://forum.gazeta.pl/forum/w,95274,105570390,110868900,Faszerowana_cukinia_faza_II_P_W_.html jutro zrobie na obiad:) idę w kuchni sprzątac bo mama mnie strzeli:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrela dobra;) A ja zrobiłam A6W, mam nadzieję, że będe robić codziennie, w sumie tego nie planowałam, ale skoro mnie natchnelo i zaczęłam, to warto iśc za ciosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makrela dobra;) A ja zrobiłam A6W, mam nadzieję, że będe robić codziennie, w sumie tego nie planowałam, ale skoro mnie natchnelo i zaczęłam, to warto iśc za ciosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie, trochę tu za bardzo slubo-weselnie się zrobiło:D ups...:p ale jaki tu ruch;) 100krocia i nsn dają czadu:) 100krotka ja tez mam w domu cukinie,moze coś tez z niej wykombinuje;) wlasnie jestem po pieczeniu pasztetów i bułeczek:) niestety oczywiscie jak zwykle owsianych otrebów miałam tyle co kot naplakał wiec bułki sa z samych pszennnych a tyle comiałamowsianych(i tak zamało:o)dałamdo pasztetów;) pasztety wyszły super:)a bułki ciut twarde, pewnie przez te otreby,one mi sie nawet nigdy nie mielą na taką mąke tylko takie grubsze sa... musicie spróbowac tego pasztetu;) to chyba najlepszy sposób na spożytkowanie wątróbki:p no nieźle stokrotkaudało Ci się dac ja psu po kryjomu:D hehehe no,musze zmykac,facio ma mi farbowac odrosty(DOPIERO TERAZ A NIE TAK JAK WAM JUZ KIEDYS PISAłAM JAKI śMIESIAC TEMU JAK NIE LEPIEJ...TYLE MUSIAłAM CZEKAć:o:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to nie Twoj facet farbuje Ci te odrosty :P ja na kolacje zjadlam lososia wedzonego, dzien zaliczam do udanych, choc przyznaje. że jestem głodna i mam ochote na cos "niezdrowego"-zasluga zblizajacych tych dni :O Ale nie dam sie ! Zapijam wodą z cytryna dla poprawy smaku, pije jakies pokrzywy , miety itp. napary, istny mix czarownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy niedzieli! poproszę kawę!:o spaaać! byłam(niespodziewanie) na imprezie, a tam....piana party:D buty, spodnie upieprzone po kolana:o dziś chyba na koncert się przejadę:):) zjadłam kawaluuutek ciasta:o:o siędze i myśle - po co???:o:o fak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaha nsn Paula ma faceta( to juz drugi taki na tym świecie, więcej ich chyba nie ma:D:P) który i włosy ufarbuje;) tylko ciekawe jaki efekt...???:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w niedziele! to niezle zaszalałsc, ja miałam iśc dzis na salse a potem na film, ale nie wiem, bo mam okres i srednio mi sie chce. Za to o dziwo jesc mi sie nie chce-dzis zjadłam na sniadanie troche pasty rybnej ( szprotki z puszki+twaróg+jajko)i właściwie nie mam ochoty na jedzenie jak na razie. Oby tak dalej, bo i tak czuje sie jakas opuchnięta:O a Ty idz na kocert obowiązkowo i baw sie dobrze.Tak z ciekawosci-skad jestescie dziouchy? ja z Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na brak apetytu narzekać nie mogę:(:o mieszkam prawie w środku Polski:)tam gdzie diabeł mówi dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Hej, witam mogę się przyłączyć do waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne,zapraszamy! :) Jan dzis zjadlam jedynie te paste,wypiłam kawe i jogurt i to na tyle,bo nawet nie chciało mi sie jesc.Kończę wlasnie 4 dzień,jeszcze trzy dni samych protein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATEK-jak to si stało? Przyznaj sie,co nagrzeszyłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Hej, jest piękny słoneczny dzionek i tym samym więcej zapału do pracy nad sobą :) Właśnie robię sobie śniadanie: jajecznica i gorzka kawa na pobudzenie,a jak u was drogie panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) widzę że przez weekend nazbierało mi się do czytania.. fajnie że jest nas coraz więcej. ja w sobotę tradycyjnie porządki w domu robiłam a wczoraj byłam nad woda z moim i moimi siostrami (ta ciężarówka też była)... A dziś w nocy przed drugą przychodzi do mnie siostra i mówi że jej wody odeszły i ma skurcze... nie muszę pisać chyba jaka była moja reakcja... zaskoczona byłam bo mały miał się urodzić dopiero 10 lub 15 sierpnia... teraz jest w szpitalu i do cesarki ja przygotowują.... masakra normalnie w pracy jestem i mało jaja nie zniosę.... najgorsze jest czekanie.... dietowo ok.. cały czas jestem na p+w, jakoś nie mogę się zabrać za same proteiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest chłopak :)) zostałam ciocią :)) 3300g i czarne włoski... tyle wiem :DD moja mama poryczała się jak jej o tym powiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)🖐️ pierwsze co -jowita- gratulacje i usciski dla Twojej siostry:)!!!!🌻 normalnie sie wzruszyłam jak przeczytałam, dlamnie teraz tematy dzidziusiowe sa bardzo bliskie;) ciesze sie bardzo,:)a Ty to pewnie jestes teraz mega-podekscytowana:):) nie dziwie się:D a zobaczysz , jakie to bedzie uczucie jak zobaczysz pierwszy raz tego noworodka,pewnie sie zszokujesz ze to takie maciupkie:p super,super,super nowina:):):) mijak wody zaczeły odchodzic to facet az sie zielony zrobił:D witamy iskierke :)fajnie ze nas coraz wiecej i na topiku ciagle ktos pisze;) ja nie pisałam wczoraj, bo tez byłamcały dzien nad woda:) nawet troche popływałam:) bylismy nad tym zalewem koło nas,normalnie to była głupota zeby jezdzic gdzies indziej,jak mamy taki super zalew kilometr od domu:D poinformowalismy moich rodziców ze maja sie szykowac na 16pazdziernika:) bo to jednak ta data bedzie:)ksiedzu pasi, restauracja w tym dniu wolna takze niech juz bedzie ten 16pazdziernik,poznoi jesiennie troche no ale cóż;) wkurzyłam sie troche bo mama zaczeła mi wymieniac kogo powinnam zaprosic jeszcze.,ato ludzie ktorych nie brałampod uwage w zadnym wypadku:ojacys znajomi rodziców itp.czy chrzestna której nie widziałam z 15lat i nie mamy kontaktu...ciezkojej zrozumiec ze to mała uroczystosc tylko dlarodziców i rodzenstwa:o jak bym chciala robic tak jak ona mówi,to by mi sie uzbierało ze 100osób!!!ona sie przejmuje,bo co ona powie tamtym ludziom i ze sie poobrazają itp itd.... ale i tak zrobie jak ja bede chciała;) zaraz dzwonie do USC spytac o ta zmiane nazwiska bomi to spokoju nie daje,jednak chce miec dwuczłonowe,no chyba ze okaze sie ze to bog wieileodkręcania i płacenia,tosobie juz moze dam spokój... co do farbowania,to tak jak mówiła stokrocia-facio mi farbuje:D i mu to pięknie wychodzi,lepiej niz niejednakoleżanka:p Ufarbował mi te odrosty i wyszło mu super:)on juz wczesniej mamie swojej farbował także ma chłopwprawę:p co do diety, to tez ciągne P+W choc dawno powinnam przejsc na P:o a wczoraj nad ta woda nagrzeszyłam:okurde:o złajestem na siebie:ona wage boje sie wejsc:o Nie moge sie zmusic zeby zaczać rygotystycznie znów przestrzegac diety!!!:( kiedy kilogramki leciały to sie pilnowałam,wiedziałam ze warto,a potem,gdy mimoprzestrzegania diety nic nie spadało,powoli zaczełam grzeszyc i tak jest ciągle:o ehhhhhhhhhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Gratulacje dla świeżo upieczonej ciotki :) Najważniejsze aby maluszek się zdrowo chował to niech będzie i następny:D Właśnie upiekłam sobie placuszki z białego sera,białek i otrąb-smak no taki trochę dziwny ale czego się spodziewać skoro bez cukru, i dżemu:/ Czemu pierwsze dni są takie blee :P trochę ciężko jest patrzeć jak wszyscy dookoła jedzą pomidorki, schabowe a tu człowiek na otrębach.... Normalnie desperacja, ale cóż może jakoś z wami dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki;) Czy mogę do was dołączyć?....zaczynam dzisiaj pierwszy dzień tej dietki...zaczynałam już parę razy no ale nie byłam tak silna...ale dzisiaj postanowiłam że się nie poddam...mam pytanko czy miałyście na początku zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Witaj Żonkilu,widzę że ty też dopiero zaczynasz:) Ja też mam zawroty głowy ale czytałam że to jest normalne bo organizm spala szybciej kalorie i człowiek może się czuć osłabiony,niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iskierka;) No cóż jeżeli to jest normalne to trudno jakoś to pokonam ...mam w ogóle pytanie ... czy przy tej diecie można zastąpić jeden posiłek koktajlem białkowo-proteinowym?...posiadam takowy z f.Herbalife i tak się właśnie zastanawiam.Czy ktoś mógłby mi doradzić? no i jeszcze jedno pytanie ile posiłków dziennie...i czy jeżeli bede podjadać dozwolone produkty wtedy kiedy będe czuła głód to czy nie będzie to złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Koktajle są raczej niewskazane, a ile razy dziennie? Czytałam że jesz gdy jesteś głodna a nie o wyznaczonej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Wszystkich gdzieś wywiało Ach te obowiązki, na nic czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to są zalecenia pić koktajl 2razy dziennie...ale ja tak myśle o kolacji jeżeli w ogóle powinnam to pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mam jeden problem...MAJONEZ ja po prostu ubóstwiam majonez...czym mogę jego zastąpić?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
Kurcze, z nudów czytałam trochę o przepisach w diecie białkowej i czytałam przepis na majonez, tylko nie mogę znaleźć strony, ach ta skleroza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka20
PROTOMAJONEZ Składniki: * 100ml oleju parafinowego (ja dałam z pestek winogron, ale nie wiem czy jest dozwolony.. ) * 1 żółtko * sól i pieprz * zioła prowansalskie * można dodać czosnek granulowany lub świeży Przygotowanie: W miseczce wypłukanej ciepłą wodą utrzeć olej z żółtkiem (musi być idealnie oddzielone od białka) - można to zrobić mikserem. Olej dolewać bardzo powoli, żeby majonezik nam się nie zwarzył. Na koniec doprawić do smaku wedle uznania Gotowy majonez przechowywać w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×