Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

Nataszka🌼smutne wieści przynosisz:( 3majcie się👄 będę trzymać kciuki by @ nie przyszła:) Paula- ale masz teściów :o już nawet zrozumiałabym, ze np synowa im nie pasi ale wnuczka, a tym bardziej syn ich nie interesuje?!:o do 78 dojdziesz, cierpliwości i wytrwałości!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarłam do tej pory 2 kanapki i jogurt naturalny z kawą rozp. i łyżeczką otrębów. nie wiem co na obiad zrobić. jakie jogurty naturalne kuppujecie??? bo ja taki 2,5%tł. zauważyłąm, że jak ma mniej %tł to ma cukier :o takiego 0% znaleźć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rano zjadłam owsiankę a potem serek biały z pomidorami.... mam jeszcze mały jogurt naturalny do zjedzenia i chyba zjem za chwilę... gorzej bo moja koleżanka od 7,00 rano właśnie zaczyna swój piaty posiłek :) zawsze miałam wrażenie że ja dużo jem ale przy niej jem jak wróbel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza wreeeeeszcie:)🖐️ szkoda tylko ze taką smutna nowinę masz:( wspolczuję:( tez mnie ciekawiła ta Twoja nowa dieta, ale ciezko mi naprawde uwierzyc, ze cos na niej schudne:( bo wyglada mi na dukana z grzeszkami czyli praktycznie tak , jak zazwyczaj mam na codzien;)i jakos nie chudne:o nawet jak nie grzesze to nie chudne:o u mnie leci po staremu,wszystko kreci sie wokół córki,do slubu przygotowan brak:ozamówiona tylko sala i termin u ksiedza i tyle:o własnie patrzyłam w necie na inne diety bo juz sama nie wiem co mam robic:o jestem na dukanie ponad 5 mcy i schudłam 6 kg, w tym 2 na uderzeniówce (10dni ja miałam), wiec mozna powiedziec, ze przez 5 mcy schudłam tylko 4kg:o KPINA JAKAS:o to juz kapuscianka mi dała lepsze efekty bo w 13dni 2 kg...dziewczyny chyba sie wycofam z tego dukana:o szkoda czasu!!!mogłabym w tym czasie chudnac na innej diecie:o juz sama nie wiem co mam robic:( no bo chyba ta waga musi na czyms ruszyc!!!!jak nie na tej to moze na innej!!!😭 co do tych moich tesciów, to niby nie jest tak ze oni mnie nie lubia,zgodnie mówia ze najbardziej mnie lubia ze swoich 3 synowych(maja 2 synowe prócz mnie) , tesciowa zawsze mi mówiła jakies swoje sekrety,i nawet nie mówiła róznych rzeczy synom czasem zeby sie tamte synowe nie dowiedziały itp itd i daja mi zawsze odczuc ze niby mnie lubia i w ogóle i zawsze tesciowa powtarza ze mnie najbardziej lubi bo tamta to to a tamta to to:o skad wiec takie zachowanie??????????:o synem szczegolnie sie interesowac nie musza bo on czesto do nich wpada przy okazji, wiec z nim sie czesto widza... ale oni tacy byli od zawsze:o nawet jak wnuczki nie było jeszcze:o aaa szkoda gadac:o bo mi sie cisnienie podnosi:p ale z ta dieta to juz sama nie wiem co mam robic, wlasnie skonczyła mi sie maka kukurydziana(caly zapas-kilka paczek )i patrzyłam na allegro za skrobią,sa takie duze paczki,miałam zamówic ale tak sie zaczełam zastanawiac jaki jest sens kupowac te skrobie i w ogóle jak to wszystko nic nie daje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,nie doczytałam paru rzeczy;) nataszka, gratuluje decyzji co do dzidziusia:) to ja tez trzymam kciuki zeby @nie przyszła:p i zebys po ciązy schudła tak, ze juz zadne diety Ci nie beda potrzebne:p hihi tylko miej zdrowe podejscie do tych staran,bo ponoc jest tak ze jak sie bardzo napalisz i baaardzo bedziesz chciała zajsc w ciaze to bedzie trudniej...a jak potraktujesz to na luzie(a mysle ze chyba tak topotraktujesz bo jestes chyba raczej wyluzowana;)) to uda sie łatwiej:)) stokrocia co do tych jogurtow,to ja ostatnio kupuje nałogowo( w lidlu) Danone naturalny,ma 2%tluszczu i nie ma cukru:) uwielbiam go:)przed chwila własnie zjadłam:) wczesniej kupowałam Pilosa w lidlu ale uwazam ze ten jest o wieeele lepszy,tamten jest taki gesty jak by w nim zelatyna była:o ale jak sie rozmiesza, jest lepszy o tez od złej biedy moze być;) ale polecam tego danona:) ja dzis chciałam sobie zrobic pulpety drobiowe na obiad, ale nie mamjak:o mała jak wstanie(zasnęła przed chwilą) to mi nie da, bo bede musiała ja nosic i zabawiac, a jak spi to maszynki do mielenia nie odpale bo ona tak hałasuje ze na 100% mała sie obudzi:o no i masz Ci los😭 chyba głodowka mnie czeka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba rezygnuje z dukana to nie ma sensu' :(:(:( popatrzyłam na moja stopke odchudzania i mnie to dobiło zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój suwak lepszy???:o nieee ale ja trwam dalej bo wiem, że nie chudnę tylko i wyłącznie prze moje podjadanie często zaglądam na forum na dietaproteinowa.eu i tam kobitka która zaczęłam na początku maja z 85kg dziś waży 67!!!! ani razu nie zjadła niczego niedozwolonego i ma efekty...prawie 20kg schudła! więc można... na obiad - jajecznica z odrobiną mleka i plastrem wędliny+3ogóki+ serek homo!!!! kuźwa ile ja jem?!!! ale niby można ile się chce:o niby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stokrocia Ty masz podobny wynik do mojego;) zaczełysmy równo i tez po ok 6 kg w dól:o nie wiem czy mi sie metablizm czy cos pozmieniało po tej ciąży:o kiedyś nie miałąm takich problemów ze schudnięciem, jak tylko sie wzięłam za siebie to waga spadała a teraz??????😭 patrze w necie ale nie widze poki co zadnej ciekawej diety, mnie interesowałaby tylko i wyłacznie jakas długoterminowa, te 13, 10-dniowe itp to o doope potłuc jedyna długoterminowa jaka znalazłam to sródziemnomorska, tam sie je duzo ryb, warzyw,owoców,orzechów,produkty zbozowe,oliwa z oliwek i jeszcze jakies tam rzeczy a unika raczej wegli...' ale jeszcze sie dokladnie nie wczytywałam o co tam biega .... albo moze znów ten adipex??? sama juz nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa te 10-13 dniowe albo głodówki(o zgrozo!) to się nadają do ...:o poczytaj o montignac'u. http://dietamm.com/ rzuciłam okiem na przykładowe menu i mnie zaciekawiło, ale trzeba by książek poczytać, tak jak i o protalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi;) Dzisiaj zjadłam sporo białka,ale niestety jak wróciłam z pracy,to po prostu rzuciłam się na te otręby owsiankowe i ... zjadłam chyba z 10 łyżeczek...nie no one są tak pyszne,że żadne słodycze tego nie przebiją... Chyba od jutra zacznę raz jeszcze i ostatecznie,bo z tymi otrębami przeginam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jeszcze jedno...jaki ten serek homo ma być?Bo ja żadnego 0 % nie mogę znaleźć:( Wszystkie są NATURALNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenical120mg:)
xenical120mg:) Hej mam do sprzedania Tabletki Xenical 120 mg 84 tab Firmy Roche... Te tabletki w polsce mozna kupic tylko na recepte i kosztuja okolo 450 zl ja sprzedam je taniej.. Sa to tabletki dla osob z otyloscia i naprwde dzialaja.. sama je biore moja mama tez i rezulaty widac moje gg 13010502 albo moj mail agoosia87@hotmail.com Telefonu ni epodaje poniewaz mieszkam w Irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-dieta środziemnomorska, to dieta na całe zycie, sposób odzywiania, to jest najzdrowsza dieta, polecana przez lekarzy ( dieta dla serca ) i naprawdę jest pyszna! Jedyne co to w naszej strefie klimatycznej moga byc porblemy w zimie, bo trudno wtedy o produkty. Może Twój organizm przyzwyczaił się juz do diety? Spróbuj zacząć ćwiczyc, to powinno pomóc. Ja idę robic aerobiczna szostke, tym razem musze wytrwac cały cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie chcę sie wymądrzać, ale co do leków byłabym ostrożna-traktuj to jako ostateczność...Na pewno nie są one obojętne dla zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenical120mg:)
ten lek naprawde dziala i to nie to samo co meridia....mnie to lekarz po ciazy przepisal bo przytylam kolo 20 kilo.. i serio dziala .. jedyne co moze nastapic to ze z tylka olej ci leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn - twarda sztuka z Ciebie:classic_cool: a6w, bieganie!!! musze się sprężyć bo mnei niedługo przegonisz wagowo:P;) zjadłam dużo! ale same proteiny!:classic_cool: więc cholera jasna powinno być pare dkg mniej jutro!!! z rańca na zakupy skoczę;) moze nie wykupią mi warkoczy łososiowych(chyba zaczne hodować łososie w wannie bo drogie skubańce są:o:) ) wypiłąm kawę - mimo że nie lubie:o, i mam zamiar czytać moją interesującą ksiażke pod jakże interesującym tytułem - zarys prawa cywilnego:o😭 dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nie zalamujcie sie dieta, dolaczcie moze jakies cwiczenia albo cos, bo jak tak waga slabo sie rusza to trzeba jakos ja ozywic. Mi sie pomylilo ze dzisiaj juz warzywa mozna jesc i zjadlam warzyw troche plus niedozwolona kukurydze cala puszke!! ale trudno, raz nie zawsze :) Jutro sie nie zwaze bo az strach :) Nataszka- bardzo mi przykro z powodu straty tesciowej :( Ja mam kochana tesciowa, najlepsza na swiecie i tescia tez spoko. Takie szczescie mnie spotkalo. Pozdrawiam was serdecznie P.S. Ja mialam welon i kwiat we wlosach, nie przeszkadza to jedno drugiemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... nsn podziwiam Cię, ja od przed wczoraj też zaczęłam brzuszki robić, ale tak do 50 dojdę i na tym koniec, jeszcze ten rower mi został... ale Ty biegi teraz 6w normalnie szacuneczek moja droga :) lady fit ja też więcej jem otrębów niż te dwie łyżki zalecane i może przez to moja waga wygląda tak jak wygląda.... serki to te z piatnicy 3% tłuszczu polecam... Paulla widzę że takiego samego doła złapałaś jak ja kiedyś... i nie dziwię Ci się... ja też walczę z kg odkąd opamiętam i może przez to też teraz schudnąć jest mi ciężej niż jeszcze dwa lata temu..... dziś też doła złapałam bo na wadze 1 kg do przodu, skąd|??? jak??? kiedy???? nie wiem, grzeszę trochę ale nie tak by najadać się nie wiadomo ile, poza tym kolacji już nie jem od kilku dni, okres dopiero za jakieś trzy tygodnie więc nie wiem co jest grane.... też mam dosyć... może przejść na dietę Nataszy, tylko wiadomo pilnować się i nie najadać nie wiadomo ile..... Ja też zastanowiłam się czy nie zacząć znów brać meridii, teściowa może mi załatwić... tak zacząć od polówki tabletki dziennie by żołądek tylko trochę zmniejszyć... ano przewalone mamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i hello:) Jowita-piszesz o tabletkach,żeby zmniejszyc zołądek, ale Ty na pewno nie masz rozciągnietego, przecież nie jesz duzo? Co do ćwiczeń-jestem po bieganiu już, ale przyznam się szczerze, że muszę sie ZMUSZAĆ do aktywności :O Czekam kiedy nadejdzie ten moment ( czy w ogóle kiedyś nadejdzie?)że sport wejdzie mi w krew i nie będę sobie wyobrażać dnia bez porannego biegania czy cwiczen. Poki co mam bardzo prozaiczną motywację- w zimie chce chodzić na basen, wiec cos z udami i cellulitem musze zrobić! Ech, droga do pięknej sylwetki jest wyboista, ale wiem,że osiągniemy cel! WSZYSTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn a na którą do pracy idziesz??? bo ja musiałabym chyba o 5 wstawać bo na 7 mam do pracy... tak myślę że jak sezon rowerowy się skończy to nie przesiądę się od razu do samochodu tylko będę chodzić na nogach... denerwuje mnie tylko to ze czasem jak zdarzało mi się chodzić to ludzie znajomi zatrzymywali się by mnie podwieźć a nie lobię się tłumaczyć że ja lubię na piechotę chodzić... no i oczywiście muszę się zaopatrzyć w wygodne i bezpieczne zimowe obuwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy mam na 10, a biegac wychodzę o 7 :) Poza tym większą wydolność mam po południu, ale jakos po powrocie z pracy ciężko się zmotywowac do czegokolwiek :) No właśnie, co do tej zimy masz rację! Dlatego ja tak staram sie zintensyfikować aktywność teraz, bo wiem, że zimą nie będzie takiej mozliwości:) Dodam też ,że zrezygnowałam z windy, a mieszkam na 11 pietrze:P I własnie schody pokazuja mi w jakim oplakanym stanie jest moja kondycja :O P.S. Co do pracy-spójrz na to z innej strony-przynajmniej wracasz do domu o sensownej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn a powiedz z jakiej wagi startowałaś i jak to mnie więcej wygląda teraz??? powiem Ci ze ja jakieś 4 lata temu schudłam prawie 20 kg jeżdżąc rowerem i ogólnie dużo ruszając się... wiem ze to nieprawdopodobne ale wieku 20-21 lat ważyłam 95 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie to co schudłam wtedy to można powiedzieć że nie przytyłam, przybrałam na wadze dopiero wtedy gdy zaczęłam stosować różniste diety po których był efekt jojo z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, szczerze mowiac nie mam bladego pojecia -ostatnio jak byłam wazona na jakichs badanich chyba rok temu było ok.80 kg.Ale od tamtego czasu na pewno coś przytyłam.Tak jak pisałam na samym początku moim problemem sa glownie dolne partie-tu nosze rozmiar 44, choc przyznam sie po kryjomu, ze pare dni temu zmierzyłam stare spodnie 42 i wcisnęłam sie,ledwo, bo ledwo, ale to i tak sukces, bo bo wczesniej mogłam je zalozyc do kolan tylko :) Hmm, mam tak samo jak Ty -też rozwaliłam sobie wage i metabolizm roznymi dietami, dlatego tez zastanawiałam sie nad tym dukanem mocno, ale stwierdziłam, ze niech on bedzie na dobry poczatek,zeby trzymac mnie w "ryzach",a potem po prostu przejde na zdrowe odzywianie, typu dieta środziemnomorska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może przejdź na tą dietę o której pisała Natasza, bo i tak Ty sporty uprawiasz więc nie ma co zakwaszać sobie organizmu.. sama myślę czy nie przejść na ten sposób odżywiania... na tej śródziemnomorskiej jest dużo ryb, u mnie to odpada bo ta dieta jest dla mnie za droga niestety... może kiedyś jak będę mieszkać sama z "mężem" to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą przejrzałam menu tej diety śródziemnomorskiej i nawet mi pasuje, myślałam że faktycznie więcej ryb tam jest, ale nie :) nie dziwię się że jest jedną z najzdrowszych diet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no własnie ja teraz na dukanie codziennie jem ryby, uwielbiam je wprost, szczegolnie wędzone :) no nic, trzeba sie zbierać! Podejmuję tez próbe rzucenia kawy na rzecz zielonej herbaty, ale znajac zycie z tym nałogiem nie wygram, tym bardziej ze w pracy mam taka pyszną z ekspresu. Niby kawa nie przeszkadza w diecie, ale z tego co wiem, pogłebia cellulit, a ja wypowiedziałam mu wojne ! :) Miłego i bezgrzesznego dnia Tobie Jowita i reszcie dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :) Jowita zaraz podeślę ci parę fotek ze ślubu, wczoraj niestety szykowałam się już do pracy i nie miałam czasu ale dziś ledwo wstałam odpalam kompa i wysyłam.... właśnie wcinam śniadanko jajko + tuńczyk w sosie własnym- kurczę jak ja go dawno nie jadłam.... a teraz jak powinnam się najbardziej pilnować to mnie ciągnie do niedozwolonych rzeczy o np. teraz to zjadłabym sobie pizze lub kebaba z mega ilością sosu czosnkowego z aktywności fizycznej to rower, ostatnimi czasami to dużo roweru to pojechac na cmentarz, do kościoła ja bym wolała spacerkiem ale ten mój to nauczony tylko rowerem i tak wychodzi...... nie kojarzę kto tu pisał o Therm Line 2 ( niewiem Jowita nie ty czasami???) otóż też swego czasu je brałam ale tylko 1 opakowanie, nie podziałało , brałam też bio cla z zieloną herbatą-lipa, choć moja koleżanka ładnie po tym zjechała- odstawiła tabletki i przytyła 2 x tyle, teraz w domu mam jeszcze linea... też leży opakowanie.... zastanawiam się czy nie kupić sobie aqua slim, i tak biorę codziennie 1,5 l wody do pracy, staram się to wypić a tak będe miała motywacje.... tlko nie wiem czy to coś da.... ech ta głupia waga.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nataszka :) tak ja stosuję therm line II (kończę pierwsze opakowanie).. moja szwagierka bierze ten specyfik i na niej działa, super ładnie schudła już... ja mam wrażenie że mam po nim troszkę temperaturę ciała podwyższoną... ale masz smaki :)) tak coś czuje że chyba będzie bobas :) czego Ci z całego serca życzę :) i czekam na fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×