Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

witam kobietki:)🖐️ no wiec tak: postanowiłam ze cos musze zrobic,cos zmienic bo tak dalej byc nie moze;):o wiadomo,przyzwyczaiłam sie do dukana , jest mi na reke ta dieta,nie jest udziwniona ani rygorystyczna i w ogóle....nie mam jak sie poruszac bardziej...rower itp odpada:( nie grzesze od kilku dni i nic to nie daje.jestem po okresie... a chciałabym jakos wygladac na tymmoim slubie,mimo iz to nie bedzie typowy slub z weseliskiem ale jednak...beda i zdjęcia i moze troche filmowania...chce potem normalnie móc to ogladac a nie zamykac oczy załamana swoim wygladem:p Chyba zdecyduje sie na cos...wiem ze to najgorsze i najgłupsze rozwiązanie, ale chyba skusze sie na adipex...chociaz do tego slubu zeby cos zrzucic a potem sie zobaczy,bede nadal na dukanie plus te tabletki... Mysle ze z adipexem mam szanse cos zrzucic przez kilka tygodni,pamiętam,jak go brałam ze 3 razy,zawsze działał :) Popatrzyłam na swojestare foty ,jak byłam na adim ..ile bym dała by tak teraz wygladac!!! Tylko nie wiem jak to bedzie, bo on działa tak ze sie nie jest głodnym wiec sie je mało, a ja i tak jem teraz mało przeciez...no ale zobaczymy;) nsn naprawde Cię podziwiam ze cwiczysz:) jowita,jak ja byłam ze 2 lata temu na stazu to tez wracałam do domu na piechote...a miałam spory kawałek i tez ciągle ktos sie zatrzymywał znajomy zeby mnie podwieźć:D:o i wez tu tłumacz sie ciagle ze chciałas sie przejsc:o:p Jetsem pod wrazeniem, ze zrzuciłas sama tak duzo,z tych 95kg!!!normalnie szacun:classic_cool: Ale rzeczywiscie to moze byc tak ze metebolizm juz nie ten co kilka lat temu, u mnie tez chyba tak jest:o czarna fajnie ze masz fajnych teściów:) z tego co widze to nieczesto sie to zdarza:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn- co do tej kawy i celullitu,to ja czytałam ze wlasnie jest odwrotnie...ze pijąc kawe rozprawiamy sie z celulitem "od środka", a peeling kawowy pomaga go zwalczyc od zewnatrz:) ale nie wiem czy mam racje, ale byłam przekonana ze tak jest... a ten peeling kawowy to jest super extra rzecz,polecam:)kiedys jak miałam czas robiłam prawie codziennie i skóra była zupełnie zupełnie inna dzieki niemu...wiec warto Teraz niestety biore prysznic w tempie ekspresowym, nie mam czasu na "zabawy":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza pamiętam jak siostra chciała mieć dziecko to nie udawało się a jak przestała o tym myśleć to nie wiadomo kiedy zaszła w ciąże. Paulla a ten adipex nie jest wycofany??? można normalnie receptę na niego dostać i dostać go w aptece???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Jowita my dopiero teraz stwierdziliśmy że chcemy mieć dziecko, mąż nie do końca jest przekonany, i słyszałam o tym że jak się bardzo pragnie to trudniej zajść ale my tak na luzie mamy podejście jak by się udało to wspaniale ale jak nie to będziemy próbować dalej... ale mam nadzieję że jak @ przyszła to i kilka kg pójdzie precz bo miałam takie napady głodu przez to .... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pójdzie, ja mam tak że przed okresem potrafię nawet 5 kg przybrać a potem stracić :) a Twoja waga cały czas taka jak na suwaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza obejrzałam właśnie zdjęcia :) pięknie kochana wyglądałaś (Twój mąż też) tylko jedno zdjęcie (co razem stoicie) przyszło mi obcięte do połowy więc proszę wyślij jeszcze raz, chciałabym jeszcze raz dokładnie zobaczyć Twoją suknię a na tym zdjęciu co chyba pieniążki zbieracie to tak dokładnie nie widziałam Twojej sukni :) ale widać że oboje bardzo szczęśliwi w tym dniu byliście :) powiem Ci ze mi samej narobiłaś ochoty tymi zdjęciami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zapomniałam o bukiecie napisać :P Natasza o właśnie o taki bukiet mi chodzi jak Ty miałaś. kolor tylko albo róż albo taki jak Twój :) a i łodyżki tylko dłuższe bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyle ważyłam przed śmiercią teściowej czyli na tamtej diecie w jakieś 2 tygodnie poleciało 2 kg, póżniej z tych nerwów to straciłam kolejne 2 ( mało jedzenia jedynie płacz) ale jak już doszłam do siebie to nadrobiłam te 2 i teraz jest bez zmian zobaczymy co waga pokaze po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci wyślę jowita jeszcze raz te fotki z drugiego konta bo te z onetu coś mi poczta szwankuje i wogóle nie chciało mi wysłać i ciesze się że ci się podobało wyślę ci też takie gdzie jest sukienka w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krotka hallo!!!!!!!!! zapomniałaś o nas czy prawo cywilne aż tak Cię pochłonęło :P Natasza czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam :) śliczna ta sukienka jest, zawsze pierwsza myśl najlepsza. a napisz jaki to był rozmiar bo na tych zdjęciach to ty wyglądasz na takie 38-40. pamiętam jak moja siostra kupowała sukienkę to tez pierwsza kupiła którą mierzyła a potem jeszcze jeździła i szukała innych a i tak wróciła do sklepu po tą pierwszą właśnie. Piękna Pani młoda z Ciebie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapomniałam???? never!:P mówiłam, że wybieram się na łowy żywieniowe:P śledzie mi wykupili a iść gdzie indziej czasu nie wystarczyło:o latałam po meblowych...jak już upatrzyłam śliczną sofę to się okazało, że producent mi fotela nie dorobi pod kolor!!!! no i zostałam z niczym:o nsn- z buta na 11 piętro wchodzisz?!?! ja cię kręce!!! szacun:classic_cool: ja gdy czasem na 3 piętro wchodzę do dysze:O:D matkooo jaki adipex?!!! spróbuj tej diety co Nataszka stosuje, a nie prochy:o linee kiedyś kupiłam bo była promocja w aptece:D - badziewie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia dziełuchy :):) uciekam do pracy, mam przygotowane 2 kanapki z razowca z serem białym, serek wiejski ( jakby było mało) i małą activię do picia :) pewnie i tak serek wróci ze mną do domu .... :D:D:D a wy ładnie dietkujcie i nie podjadajcie nie dozwolonych rzeczy.... 11 piętro to powinnaś być jak szczypiorek, ja to bym latała z góry na dół cały dzień- ech.... znowu się rozmarzyłam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam właśnie paczkę z sukienką na chrzciny Filipa, rozmiar 40 :) dziewczyny trzymajcie kciuki bym w nią weszła :P bo przymierzę ją dopiero jak wrócę do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki;) a cóż to za kiecuchne kupiłaś???;):classic_cool: nic już dziś nie jem!:o jem dietowo ale zaa dużo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka_bb
witam dziewczyny :* ja schudłam w 1 fazie przez 4 dni tylko 0,5 kilo a trzymam sie sztywno jadlospisu :( czy takie sa normy w chudnieciu w 1 fazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzień minął... można powiedzieć, że na + ;) jak to jest??? cały tydzień wytrzymuje na P a jak weekend przychodzi zonk:o musze być twarda, nie miętka!:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Na 11 pietro perpedes?? O matyldo kochana, ja na 3 u tesciow ledwo wlaze, dysze i sapie jak lokomotywa :O Dzis dzien minal bez podjadania, odmowilam czekolady mlecznej z migdalami ( moja ulubiiona mniam mniam ) oraz rafaello :) Kolacje zaliczylam wlasnie: poledwica i salata lodowa, ew. sledzia w pomidorach zjem jak zglodnieje :) Wazylam sie dzisiaj po wczorajszej kukurydzy, aczkolwiek obicealam sobie ze nie zrobie tego, jednak nie bylo strasznie, waga podskoczyla tylko o 10 deko :) Trzymajcie sie i nie bierzcie zadnych prochow!! Nie warto!! Tylko natural, zmusisc sie do cwiczen, ale sie nie truc. Nie bez powodu wycofano te "leki" z obiegu!! 😠 Dzis moj 7 letni podopieczny pwoeidzial mi tak " a pani wie, ze murzyni maja 75 centymetrowe siusiaki i owijaja w olol nogi? wyobrazasz sobie jaky stanal? ":D Skad on to bierze to nie mama zielonego pojecia :D :P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dziewczyny, a kto powiedział, że ja nie sapie jak lokomotywa, że nie mam ochoty wejść do windy:P A od 8 pietra to już sie praktycznie czolgam, istny obraz nędzy i rozpaczy:O Marzy mi sie taka kondycja,zeby wbiec bez problemu na to 11 :P Stokrotka, ja mam zawsze kryzys w piątek ;P wiec jutro musze sie pilnowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu chudnąć,od rana pada i błoto wszędzie, wrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czarna - buhahahah:D:D i co mu odpowiedziałaś???:D nsn - liczy się, że wchodzisz na to 11 pieterko;) ja pewnie na wysokości 5 stoczyłabym się w dół:o:D u mnie też zimno i pada:o jesień:o fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka;) ja zaraz zapodam sobie 3 herbate. myśle co by tu zrobić by przetrwać weekend bezgrzesznie:) i chyba sernik upiekę! z serka homo. ale chyba jutro bo dziś bym go pożarła:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)) u mnie też pada, jest zimno i ponuro... jak dla mnie to już jesień... 100krotka tu jest link mojej sukienki http://www.sklep.topsecret.pl/ts/outlet/kolekcja_damska/sukienki/produkt/11/0/20 podoba mi się i ładnie się układa, a co najważniejsze to rozmiar 40 i pasuje jak ulał :) tak się zastanawiam czy nie iść w niej na wesele we wrześniu :P jak sądzicie pasuje??? ja od dziś spróbuję wytrwać jakieś dwa tygodnie na tej diecie Nataszy :) zobaczymy czy po niej choć jeden kg polecę w dół. Natasza w razie czego nie opuszczaj nas bo będziesz mi potrzebna :) Nie odejdę na inny topic bo tu mi z Wami dobrze :) czarna dzieciak jest the best :P przynajmniej wiem czemu moja kuzynka poleciała na taką czarną pałe :P i dała sobie zrobić dziecko, a teraz jest sama bo czarna mamba zaczął ją bić i poszukał innej naiwnej polki :P normalnie jestem rasistką i nic na to nie poradzę.... dziewczyny moja koleżanka w pracy cały czas je :( normalnie mdli mnie jak to widzę, od godziny 7,00 je trzecie śniadanie........ kurde coraz mocniej pada :( a ja rowerem i to bez parasola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te twoje cudeńko, A ja bym się najchętniej napiła herbatki z cytryną ale nie mam cytryny 😠 ja nie chce jesieni.... tej pogody, zimno, deszcz, wiatr.... Jowita zostaje, zostaje, chętnie odpowiem na pytania spróbuje zeskanować takie jakby vadamecum tamtej diety co nasza " guru" tamtego topicu nam napisała, jest tam przykładowy jadłospis i kilka zasad dietkowania.... a jak wam wczoraj minął dzień.... mi tak sobie w pracy to nie które laski mnie tak wkurzają że szok.... a najlepiej że pracuje z nami taki chłopak ok20-21 lat ale jest bardzo w porządku i lubię z nim rozmawiać i żartować.... i sobie wczoraj tak gadaliśmy o ubiorze do pracy i Łukasz do mnie mówi a ty bąbelku ( tak mówię na niego i moją dobrą koleżankę z pracy) miałaś przyjśc w bikini . a ja się śmieje i mówię : że jak schudnę to przyjdę a on tak na mnie patrzy i mówi a z czego ty chcesz schudnąć.... zatkało mnie i już nic nie odpowiedziałam, no czy on nie widzi moich fałdek.... ?????? co macie dziś na obiad??? ja już zjadłam śniadanko płatki corn flakes z jogurcikiem i dosypałam otrębów owsianych mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×