Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita1984

dieta protal - zaczynam!! Kto ze mną??

Polecane posty

Jowita sukienka fajna!:) na wesele możesz iść;) :o zeby wbić się w rozm 40 to w biodrach musiałoby z 5-6cm ubyć mi!😭😭 na obiad rozmrażam mielone. musowo jakieś ciasto trzeba będzie zrobić gdyż mama kupiła babkę!:o musze się bronić przed nią:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nawtykajcie mi ,zebym nie uległa! Zbliza mi sie okres i mam ochote na cos slodkiego, tłustego i niezdrowego:(Zaraz koledzy beda zamawiac jakis obiad, ja chyba umrę !Zjadłam troche chudego twarogu, 2 jajka, teraz jogutr naturalny i jestem potwornie glodna!!!!!!! Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! jeszcze tak nie miałam na diecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn nie daj się!!! może rybę jaką sobie kup, w końcu można jeść do woli....byle nie zakazne! trzymam kciuki🌼 przed @ masakra jakaś z jedzeniem jest:o a u mnei to i bez @ apetyt wilczy:o fak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn i jak??? wytrwałaś??? ja oszaleje! jem, jem, jem, ciągle jem!!! ale już wiem dlaczego! to przez nerwy:o denerwuj się tym zbliżającym się egzaminem, straszniee:(😭 jak patrze na to czego nie umiem a powinnam umieć to płakać mi się chce😭 yhy..weekend się zaczyna... kafe nieczynne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki stokrotko za wsparcie! Wytrwałam, tzn nie zjadłam nic zakazanego, ale napchałam sie tak,ze jestem pełna :( No nic, za karę wieczorem pojde pobiegac, nawet w deszczu:P Z jakiej okazji to egzamin? Coś przed oczami mignęło mi jakies prawo, czyli dosyc ciezka sprawa.Pociesze Cie,ze mi sie zachcialo kolejnych studiow i wkrotce zaczynam rok akademicki, a poza tym przygotowuje sie do egzaminow zawodowych mega ciezkich, wiec nie jesteś sama :) Efektywnej nauki zyczę :) p.s. ja w weekend będe się meldowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn, ja zaczne w październiku 3 rok administracji, tylko musze zaliczyć prawo cywilne, które zostawiłam na termin wrześniowy:o <brawo> wiedziałam, że nie ulegniesz pokusom:)🌼 jakie kierunek studiów zaczniesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już skonczę na szczęscie-finanse i rachunkowość ;) Z wiekiem coraz trudniej przyswajac wiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zaczął się weekend :) ja tam się cieszę :) 100krotka dasz radę wierzę w Ciebie :) nsn to Ty widzę w mojej branży też się obracasz :) ja też skończyłam studia na kierunku finanse rachunkowość i ekonomia przedsiębiorstw, teraz jestem w trakcie studiów podyplomowych też związanych z rachunkowością.. chciałabym zdać egzamin by móc prowadzić kiedyś w przyszłości biuro rachunkowe i w końcu zdać certyfikat z angielskiego a jeszcze najlepiej biznesowy..... ehhh czy mi się to kiedyś uda nie wiem, chęci mam ale zapału i samo motywacji brak... ale tak między nami jakbym miała jeszcze raz wybierać ściężkę życiową związaną z wykształceniem i karierą to chyba poszłabym dziś inną drogą.. a tak szkoda mi tego co osiągnęłam i zaczynać wszystko od nowa, zwłaszcza że chciałabym w końcu rodzinę swoją mieć i nie poświęcać się tylko zarabianiu pieniędzy... :) ja dziś dietowo wytrwałam wzorowo, ale mam wrażenie że jakaś taka spasiona jestem, brzuch mi wywaliło i wydaje mi się że w ramionach taka barczasta się zrobiłam... tak szczerze to nienawidzę swojego ciała i nie ma w nim ani jednej rzeczy która by mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finansistki :P mój znajomy(inżynier pracujący w administracji:D) pytał mnie niedawno co zamierzam po licencjacie? a ja oczywiście zapału nie mam do dalszej nauki:o ale on to już obmyślił, że najlepiej będzie jeśli mgr zrobie z finansów! tiaaaaa... gdy już bede mieć licencjat w kieszeni wtedy będe myśleć:P Jowi, a myślisz, że mi jakaś część mojego ciała się podoba??? jasne:o jestem tak nieproporcjonalnie zbudowana, że szkoda gadać:o góra rozm 38, dół 42!!!! toż to cudak jestem😭 pożarłam z 10 rodzynek:o nie licząc tony innych rzeczy, na szczęście dozwolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita-ja z kolei robie specjalizację audyting i marzy mi się biegły rewident, ale to daleka i trudna droga. Ok, przyznam się-byłam wczoraj na drinku, ale był przepyszny, a i towarzystwo dobre, wiec nie żałuje.Ale wyglada na to,ze póki co piatki sa moją słaboscią. To bedzie dla mnie następnym wyzwaniem, trzeba podnosić poprzeczkę i doskonalić się! Dziewyczny u mnie doslownie leje, nie pojde biegac w taka pogodę, a chciałabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsn drink to wg nie koniec świata;) ja to boje się bardziej niedzieli:o u mnie póki co pochmurno, ale kto wie co będzie za chwile:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to był prze-drink, ze zmiksowanym arbuzem mmmm......Dawno tak dobrego nie piłam :) Na samo wspomnienie och i ach :) Egzamin masz już jutro?? Jeśli tak to nie ucz się jakoś szegółowo juz tylko ew. przejrzyh notatki, ja tak zawsze robię i poki co metoda ta się sprawdza. A chyba nigdy nie ma tak,zeby byc przygotowanym ze wszystkiego na egzamin, co innego jakies zaliczenia pomniejsze, choc i to ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiksowany arbuz...już sobie próbuje wyobrazić jak to smakowało!;):classic_cool: też bym się napiła:P egzamin dopiero(a raczej już:o) w poniedziałek za tydzień. dziś mi się nie chce uczy:o może po południu się zabiore zimno na dworze:o brrr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ ale tu ruch jak diabli był wczoraj i przedwczoraj:) a ja miałam gosci w czwartek a wczoraj sporo jezdzilismy i nie miałam czasu napisac ,ale czytałam Was:) jowita kiecka super!!!moja figura sie niestety nie nadaje do takiej,bo ona jest odcieta pod biustem-to ok, ale ja mam szerokiem biodra wiec kiepsciutko by to nizej wygladało:o ja jak cos to wybieram takie odciete pod biustem a dalej rozszerzane;) takiej tez bede poszukiwac na slub, ale oczywiscie w innym kolorze no i długą;) jakiś beż albo ecru:) w srode planuje sie wybrac na poszukiwania, byłoby cudnie gdyby udało mi sie kupic od razu! dietkowo sie trzymam, ale od chyba 3 dni powinnam miec czyste proteiny a mieszam je z warzywami:o;) i te tabletki zaczne brac,w nastepnym tyg.kupuje... wiem ze zle robie, ale musze cos zrobic! jowita te tabsy sa niedostepne w polskich aptekach, recepte moze wypisac polski lekarz ale zrealizowac sie u nas nie da, ale ja sobie poradze:) ale o szczegółach to nie moge pisac tu na forum...co do tej Twojej meridii , nie bede nic mówic, Twój wybór:) moze na diecie nataszki bedzie lepiej?przeszłas na nią? w czwartek gadałam z siostra cioteczna o tym moim odchudzaniu, zaliłam jej sie,ze dieta chyba przestała działac, ze waga nie spada, a ona do mnie- "To moze przejdziesz na taka inna fajna diete,moja koleżanka na niej jest, od kwietnia schudła 25kg, z 90kg na 65!nazywa sie dukan czy jakos tak, trzeba kupic ksiazke(...)"myslałam ze padne:D ona nie wiedziała na jakiej jestem diecie:D no i co Wy na to?:D Myslicie ze powinnam przejsc z Dukana na Dukana?:D:D:D ale swoja droga to jak widac,niektórym sie udaje!!! tylko czemu nie mi? "(nam:p)? nie znam szczególów odchudzania tej kolezanki,czy bardzo sie pilnowała itp,byc moze to byla jej pierwsza dieta w zyciu,organizm łatwo gubi kg...nie wiem... Nataszka jak bede sie zblizac do kupowania dodatków to i ja poprosze chyba o foty:)chociaz na nk chyba widac wszystko;) wiec moze Cię nie bede fatygowac,ja ciagleCi "wisze" maila z wydatkami na chałupke i sie zebrac nie moge,brak mi czasu :o sorry:( czy nadal w ogóle chcesz?;) Co do studiów,nauki to ja podobnie jak jowi,załuje ze poszłam tą droga którą poszłam:o jak bym miała teraz wybierac to juz na pewno nie politologia, administracja tylko zupełnie cos innego - budownictwo,jakas geodezja czy architektura, albo po prostu (:p) medycyna, ale teraz to juz po ptokach, dzieciom moge co najwyzej doradzic kiedyś:p u mnie zawsze najbardziej grzeszna i pełna pokus tak jak u strokroci jest niedziela,ale w te niedzielenie jedziemy nad wode wiec pewnie bedzie mniej grzesznie:) piszecie o tym 11pietrze,hehe ja kiedys mieszkałam na 7 pietrze, i winda czesto była zepsuta(:o) wiec chcac nie chcac czesto musiałam zasuwac na to 7 pietro, czesto obładowana zakupami, czasem nawet ze 3 razy pod rzad musiałam kursowac, rzeczywiscie padałam na pysk,ale teraz to by mi sie przydał taki przymus:D i pomyslec ze czesto nawet bez przymusu sie wspinałam ;) pamietam ze ok 5pietra juz było zawsze kiepsko ze mną:D a ten drink arbuzowy...mmmmmm.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , że źle robisz ,ale i tak to zrobisz! Po dupie powinnaś dostać ! :P nie chcemy po prostu, żeby to sie odbiło na Twoim zdrowiu. Czasem lepiej pozniej dotrzec do celu, a nie płacić cene za szybki efekt , która moze byc wygórowana. Dobra, wystarczy moralizowania :P bo bede sie zbierać na festiwal krasnoludków, tylko niech przstanie padać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U mnie pogoda tez licha niestety, ale nic na to nie poradze, a poza tym lubie jesien :D Dziecku odpowiedzialam, ze to nie prawda z tymi siusiakami w okol nogi, bo oni zarzucaja je sobie na plecy :P :D Dzis stanelam na wadze i hurra! 82,8 !! :D Ale nie grzesze wcale, w ogole, nic a nic! Do tego sie sporo ruszam, bo taka mam prace, do roboty i z powrotem id na piechote ( 15 minut w jedna szybkim tempem), wiec dziewczyny no ! nie podjadac! :) Dzis na obiad gotuje kapusniak i do tego mezowi dokladam pizze :) Ja mam twarozki i serki, łososia i pyszną szyneczke :) Widze, ze macie plany studiowania na kolejnych kierunkach ;) Ja tak samo, w zeszlym roku sie chcialam na podyplomowe prawo gospodarcze zapisac, ale zajecia byly w SRODE! nosz kurna, przeciez ludzie pracuja nie?? A w tym roku sie nie zapisuje, ale marze o tym, zeby skonczyc prawo zaocznie, normalnie 5 lat ( teraz mam magistra historii:P). Fajnie, ze mamy podobne zainteresowania tutaj -dieta, sluby, kwiaty nawet, nauka :D No to milego weekendu wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, czarna ;) Paula łobuzie, Ty lepiej przejdź na dukana, takiego fest!:P takiego co to nsn i czarna stosują, no i ja staraam się jak mogę;) 6 dzień P dziś jadę(wczoraj się pare rodzynek przytrafiło:P a tak jest dobrze, tylko za duużo żarcia:o) czarna:D ale dzieciakowi odpowiedziałaś:D:D gratuluje 82kg;) 80 coraz blizej:) ile już w sumie Ci ubyło??? napisz to wpadnę w zachwyt i zazdrość mnie zażre, aż mi z 10kg ubędzie:D:P gdyby nie to, że jesienią dzień króciutki to nie miałabym nic przeciwko, wrzesień lubie bo pogoda niby letnia, ale już liście żółkną ...;) a no i jak mi przyjdzie wstawać o 6 by o 7 być w pracy, a na dworze zimno, cimno to się odechciewa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, moja droga stokrociu, ubyło mi narazie 8 kilo tadam! :D z 90 jade ( poltora miesiaca, wiec mysle, ze nie jest zle ;) ). Chce do pazdziernika 30 kiedy siostra bierze slub dojsc do 72 kilo jak da rade (taki mam plan kurde, 5 kg na miesiac :D). AMBITNIE! :D No a dzieciaki mam super fajne i inteligentne, uzywaja czasem takich slow, ze ja nie znam ich znaczenia :D A maja po 7 i prawie 11 lat :) Bo ja wam nie pisalam, ale ja jestem opiekunka :) Powiedzialam Gutkowi ( ten starszy), ze jestem ich guwernantka i to podchwycil i tak tez na mnie mowi. Wczoraj zadzwonil do niego kolega i Gutek mowi: -nie ma mojej mamy - a z kim jestes? -z guwernantka - z kiiiiiiiiiim???????????????????? a kto to jest??????????? - prawie jak opiekunka :D Takie madre :P To po niani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czarna pojechałaaś:P ja też chce 8kg mniej!:P😭 chyba ze szczęścia bym się upiła:D:P tak pomyślałam sobie, że jesteś guwernantką:D:D:D ogarnęłam chałupe, wypiłam herbatę, powstrzymałam się przed zjedzeniem czegokolwiek. a teraz rozbolała mnie głowa:o najchętniej poszła bym spać, ale nie realne jest bym zasnęła w dzień:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, ładnie schudłaś-gratuluję i oby tak dalej!A Ty Stokrotko, nie narzekaj, na kazdego przyjdzie czas:P Ja dziś zjadlam jajecznice z 2 jajek i paste z makreli-c'est tout! :P Za wczorajsza rozpustę ;) I z rynku wróciłam do domu szybkim marszem- 1,5 godziny! To z kolei za to ,że nie byłam nie biegać. Kurcze ja tak lubię się karać , może mam jakieś podejrzane sklonności :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie karajcie sie tak bardzo :D To swiadczy o sklonnosciach sado-maso :P Kurcze, a ja siedze w domu sama, bo maz dzisiaj z roboty wrocil i na nocke znow pojechal, ale pocieszam sie, ze w tym tyg. bedzie mial mniej tych nocek i w weekend urodziny ma on i tesciowa, wiec mala imprezka sie szykuje :) Kapusniak zrobilam, kwasny jak jasna cholera, ale pyszny i w brzuchu mi sie przewracalo :P http://www.youtube.com/watch?v=X79fhLwEeRE&feature=rec-LGOUT-exp_stronger_r2-2r-6-HM muzyczka na dzis, prosze przesunac do 3o sekundy bo gadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha :D Odkryte czesci ciala :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=p2P84MiQusU - na poprawe humorku cos latino amerikano :D Moja babcia wlasnie zajada zapiekanke, a ja kurde szyneczka, twarozek ("Moj ulubiony" Wielunski mniiiiiiiiiiam), 2 jajca i salata :) Ona ma sie dobrze, nie przejmuje sie figura, a dziadek uwaza, ze babcia jest za chuda ( a wazy sporo ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK, odkryte części ciała to specjalnie dla nas :P A ja mam dziś wenę na obciachowe kawałki typu http://www.youtube.com/watch?v=iPrnduGtgmc&translated=1 --->>you touch my tra la la la la :P w necie jest tez ciekawa wersja tej pisoenki, ale jako że mamy tu i stateczne mężatki i matki to nie będę wklejac :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, a co maja stateczne zony i matki do rzeczy ?:D To juz sie posmiac, jakac dupa albo kurewa rzucic nie mozna?:D Normalnie sie poczulam jakbym miala 100 lat i "odkryte czesci ciala😠" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, na tym filmiku sa właśnie odkryte ciała i to... męskie ! :P Ale coś nie mogę go znaleźć:) Ja wkrótce wybywam z koleżanką na shopping i znów mam zamiar wrócic na piechotę, ale zobaczymy, bo mogę nie miec siły po szaleństwach. I wyznam Wam coś w tajemnicy-na tyłku mam dzinsy w które nie wchodziłam od chyba 2 lat , obcisłe co pawda, no ale liczy sie fakt :P Nie mam weny co zrobić na obiad, kolację itd. , bede improwizowac moze zdobędę w miescie jakąś rybę :) Stokrotka chyba wkuwa jak szalona bo milczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna nie chciało mi się wieczorem kompa włączać a tu takie rozmowy się toczyły!:D nsn! za jednego drina takie tortury!:P to ja za mój wybryk tydzień temu powinnam na samej wodzie, do końca miesiąca być:!:P:o ale ja nie umiem się karać:O😭 słabiutka jestem:o nsn - przy niedzieli to z koleżanką na shopping pędźcie czinkłaczento w holenderskim gazie:D:D no i gratuluje nowych-starych jeansów:) ja na obiad planuje cycka:P i marchewke:classic_cool: wczoraj przeglądałam przepisy i naszła mnie chęć na leczo;) tylko musze pieczarki i paprykę kupić, jutro...albo pojutrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało mi posta z obiadu wyszło tyle, że zapomniałam rozmrozić pierś(bedzie na kolacje) a marchewka ciągle rośnie na polu:P nie chciało mi się po nią iśc:o za to zjadłam - serek homo, kawałeczek mięcha z kaczki(maluutki:P) i...2 ziemniaki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×