Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Znaleźć Was teraz to jakaś masakra :( Nie wiem gdzie już w końcu pisać jak są dwa forum plus grupy na FB. Monka Znalazłam grupę na FB i się wprosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka_monka
Kasiula bardzo mnie to cieszy - poczekajmy na resztę i na dobre przenieśmy się na fc, mam nadzieję, że z czasem dołączy reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka_monka
A przy okazji - jakie miałyście TSH po 4tyg. nie brania euthyroxu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tsh po odstawieniu magicznej tabletki to 75, teraz mam następny jod w maju i dostanę zastrzyki ,choć tyle dobrego w mojej sytuacji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
dziękuje za porady jak do was dołaczyć na FB może mi się uda a jak nie to będziemy tutaj pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały, jak się ma twoja blizna? Ja przymierzam sie do ściągnięcia plasterków, ale to nie jest takie łatwe. Chyba przyrosły na stałe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
basii moją bliznę mało co widać , goi się bardzo szybko . czasem coś ciągnie ale da sie przeżyć . jak mi sie przypomni smaruje maścią contractubex. a plaster to szybki rusz i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalon76
Jezu, dzięki Bogi Was znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
HEJ jak wpisuje na FB guz tarczycy to nic mi nie znajduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały -wpisz link który jest pod postem monka monka z dnia wczorajszego ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
akloj3 oh ja gapa ...dziękuje . już sie dodałam do was . Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monka wysłałam prośbę o dołączenie do grupy jako Angela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
monka ja po odstawieniu dwa razy mialam tsh 75 a jak twoje samopoczucie u mnie pomalu coraz gorzej ty juz masz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka Na FB Cie atakuje :D :D :D Co prawda wolalam to ogolne forum na kafeteria, bo zawsze mozna bylo pomoc nowym osobom. To forum wiele daje na poczatku choroby. Same wiecie jak sie wtedy chodzi po necie i szuka roznych wiadomosci, ale cos... na FB przynajmniej sie nie pogubimy na przyszlosc, a tam tez mozna na kafeteri dzialac:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika36
Dziewczyny, nie mige was znaleźć na facebooku, a bardzo chcialabym do Was dolączyc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalinka_54
Zgłosiłam chęć na FB, ale również uważam że pozostanie tu jest korzystniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Dziewczynki! A juz czulam sie jak sierota.... Kto nam to zrobil i usunal nasze forum??????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Ja tez sie wprosilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gosc maly, ale jak wpisuje ten link, to wyskakuje mi wiadomosc, ze podana strona nie moze byc w tej chwili otwarta, lub, ze nie mam uprawnien do jej otwierania. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co ja też zgłosiłam się na Facebooku, ale moim skromnym zdaniem wolałabym byśmy tutaj pisały bo ludzie szukają pomocy, a jak zamkniemy się na face... to nikomu nie pomożemy, a sama pamiętam jak na początku potrzebowałam pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie mi bez tego naszego forum jesli mozna to i ja dolacze do was na Facebook ale z drugiej strony pamietam poczatki choroby jak bylo mi bardzo trudno to wy kochane skarby wspieralyscie mnie tutaj lepiej niz rodzina moze pomyslmy o tych nowych osobach co beda tutaj pisac zeby i ich wspierac wiecie ile to znaczy na poczatku drogi ze skorupiakiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anika 36 wyżej jest podany adres przez monka monka. Niby ten sam, ale tamten wchodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka_monka
Hej, hej jutro wybieram się na mały jod. Jeszcze raz wstawiam link na fc https://www.facebook.com/groups/1433266600297633/ Bardzo bym chciał, żeby dołączały nowe osoby - mam nadzieję, że z czasem ta grupa stanie się bardziej popularna. Mam zamiar z Waszą pomocą oczywiscie pozakładać pliki, w których wszystko od A do Z jest opisane oczyma pacjentów - czyli jak wygląda duży jod w Gliwicach i jak w innych ośrodkach itp.... Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka244
Witam, dawno mnie tutaj nie było - ale to przez brak czasu. Robiłam dziś badanie TSH i szok bo 2,09. Przez ostatnie m-ce moje tsh było 0,1 więc było dobre. ostatnie tsh robiłam w grudniu 0,16. Os stycznia ze względu na nieregularne miesiączki lekarz przypisał mi tabletki antykoncepcyjne Daylette. Czy te tabletki mogą mieć wpływ na wzrtost poziomu TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika 36
Cześć Dziewczyny, wysłałam prośbę o dołączenie mnie do grupy na facebooku! Pozdrawiam was. Na facebooku nazywam sie Alte Liebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka244 u mnie po wycieciu tarczycy tez sa problemy z nieregularnymi miesiaczkami moim zdaniem i lekarza jest to wynikiem naszego niskiego tsh nie biore na to zadnych dodatkowych tabletek anty.ostatnio moje tsh 00.32 skoczylo na 1.23 i tez bylam zaskoczona szybciutko zwiekszylam dawke hormon u nie wiem czy tabletki anty moga miec wplyw na wzrost tsh zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brakuje mi forum, niestety nie czuję klimatu pisania na facebooku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×