Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Gość gidool
Cześć wszystkim, czy ktoś ma jakieś doświadczenia w wypłacie ubezpieczenia za cięzką chorobę w przypadku raka brodawkowatego tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GIGOL Ja miałam bardzo przykre doswiadczenie z ubezpieczycielem uparli sie żeby mi nie wyplacić pieniędzy ale sie nie dałam i wkońcu wypłacili mi należne pieniądze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gidool Ja jestem ubezpieczona w Axie i odszkodowanie dostałam bez problemu, po przedstawieniu historii choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2211 Spokojnie, zaczniesz brać właściwą dawkę Eutyroxu i wszystko wróci do normy. Pamiętam że po odstawieniu hormonu czułam się potwornie, dopiero jak organizm dostał właściwą dawkę moje samopoczucie zaczęło wracać do normy. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za uspokojenie, :) w zasadzie podobnie myślałam, ale sądziłam ,że poziom hormonu szybciej się wyrównuje, a przynajmniej będzie jakaś mała poprawa. No i nie wiem czy do piątku pozostać przy 150 , czy może brać więcej ? Za miesiąc może się wszystko unormuje , a we wrześniu znowu jod, i znowu to samo .Już mi skora cierpnie . No nic może się przyzwyczaję Dużo słonka życzę i uśmiechu mimo wszystko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidol
Basia 15 a w jakim towarzystwie jestes ubezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO GIDOL JA JESTEM UBEZPIECZONA W PZU CAŁEMU FORUM ŻYCZĘ MIŁEJ I CIEPŁEJ SOBOTU U MNIE LEJE WIEJE I JEST PASKUDNIE MAM NADZIEJE ŻE WAM LEPIEJ SIĘ WIEDZIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MARTY Martusiu napewno bedzie dobrze ja na jod jadę w czerwcu więc nie jesteś sama trzymaj się cieplutko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basia 12 Ja jestem ubezpieczona w PZU i nie było problemu z otrzymaniem odszkodowania z powodu raka brodawkowatego, byłam zdziwiona bo przyznali mi też odszkodowanie za podanie dużego jodu (zostało to uznane jako rodzaj chemioterapii). Otrzymałam tez odszkodowanie za operacje i pobyt w szpitalu. Mam ubezpieczenie grupowe i w pakiecie miałam wszystkie te opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidol
Hej Asja 42 jakie dokumenty przedstawilas do wyplaty ubezpieczenia? jakiej wielkosci mialas guza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU Napisz proszę jakie papiery trzeba przedstawić żeby dostać odszkodowanie za jodowanie teraz pewnie mi już przepadło ale w czerwcu jadę znowu to może udałoby się coś uzyskać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gidol i Basia 15 Ja miałam raka brodawkowatego 9 mm, operację miałam w 2010. W PZU musiałam dostarczyć oryginał wypisu ze szpitala i chyba badanie histopatologiczne, po dużym jodzie też dostarczałam wypis ze szpitala w którym musiała być podana jaką dawkę jodu mi podano. Myślę Basia 15, że jeżeli Twój wariant ubezpieczenia zawiera "leczenie specjalistyczne typu chemioterapia, radioterapia itp" i masz wypis ze szpitala to możesz starać się o takie odszkodowanie nawet jeżeli już upłyną jakiś termin od podania jodu. To się nie przedawnia. Natomiast za mały jod, który jest podawany diagnostycznie to odszkodowanie się chyba nie należy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Witam Was wszystkich, po mojej dłuższej niebytności, ostatnimi czasy miałam mnóstwo spraw do załatwienia i stąd ta moja nieobecność, którą mam nadzieję ze mi usprawiedliwicie :):) bo jak wiecie ja teraz wszystkie wizyty lekarskie zaliczam podwójnie, na szczęście moje już się skończyły ostatnią miała w środę w Gliwicach z internistą termin operacji niebłagalnie się zbliża - po świętach, ale staram się nie myśleć poza tym czasu mi brak bo inne sprawy mam na głowie związane z moją córką, na szczęście powoli wychodzi z nadczynności ft 3 i 4 ma już w normie tylko tsh nic nie drgnęło nadal jest 0,0001, serce też się uspokoiło i Ona sama też ma się dobrze to i ja jestem spokojniejsza. A co zębów o których wcześnie Wam pisałam to ma już wyrwane 2 w znieczuleniu miejscowym i został jeszcze jeden ten kanałowo leczony. Marta widzę że same niespodzianki Cię spotykają, a ja myślałam ze po operacji to już z górki będziemy miały, ale tak to już jest z tymi hormonami mojej córce też powoli jedne rosną, a drugie spadają lekarka powiedziała że to może jeszcze trochę potrwać szczególnie jeśli chodzi o tsh bo ft 3 i 4 ma już w normie i mam nadzieje że w maju będzie mogła być operowana. Sama jestem ciekawa jak to będzie w naszym przypadku bo ja wszystkie wyniki mam w normie, córcia do tej pory ma nadczynność. A jak się czuje mając takie wyniki? Pozdrawiam wszystkich ciepło w ten zimny i pochmurny dzień Dosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU Dzięki za informację zadzwonie do ubezpieczyciela i dowiem się wszystkiego pozdrawiam Całemu formu miłego słonecznego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim... Mało mam czasu na pisanie, ale czytam Was regularnie. U mnie po staremu, TSH 1,1 ale ciąży brak. 13 kwietnia jede na udrożnianie jajowodów... :( Rety, boje sie jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) Święta już tuż tuż, więc życzę wszystkim forumowiczom radosnej, pachnącej wiosną, smakowitej i bardzo relaksującej Wielkanocy. wszystkiego dobrego! serdeczności, mandala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
Również życzę wszystkim forumowicz(k)om WIOSENNYCH, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy:D Rereniu - będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz UŚMIECHU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz UŚMIECHU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz UŚMIECHU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwa wiosennego słońca oraz uśmiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zokazji Świąt Wielkanocnych życzę Wszystkim miło spędzonego czasu w gronie najbliższych i przyjaciół dużo uśmiechu radośći słonka i wszejkiej pomyślności mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt wszystkim! Nadia, jak się Bartuś chowa? Mój Szymon to już kawał chłopa. 13 kwietnia skończy 7 miesięcy:D A jak Twój Antoś greystonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie rerenia, niech się spełni, przecież nie możesz mieć lepiej od nas :-) iwonko Bartuś ok, tylko jak mama dzisiaj chce coś zrobić to Bartuś spać nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze i ja . ;) Wszystkim życzę dużo zdrówka i przynajmniej na okres świąt oderwania się od kłopotów i trosk codziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Dziewczynki ( no i chłopcy też) Życzę Wam wszystkiego dobrego... Aby po spełniały się wszystkie Wasze marzenia. Nie będę dziękowała za Wasze życzenia aby nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Wielkanocnym zwyczajem dziele się z Wami wirtualnym jajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×