Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

cyryla sluchaj ja mialam kilka gozow najwiekszy miał 9cm wyszlo ze złosliwe dostalam jod 131 w dawce 120 czuje sie bardzo bardzo zle;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
Roksaneczko, jeżeli miałaś guza 9 cm, to dlaczego napisali Ci w histopacie pT1???????? Jeżeli możesz, przepisz dokładnie Twój histopat, bo to chyba jakaś pomyłka? Jestem dobra w wynikach hist., bo rak tarczycy to nie mój jedyny rak, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Dziękuję Wam za rade, tak też zrobiłam powiedziałam pielęgniarce, a ona poradziła żebym wzięła Ibuprom i wypłukała gardło i jak ręką odjął, dziś czuje się dużo lepiej, wyjęli mi też dren i mogę już normalnie funkcjonować, a jutro wracam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia czekamy na Ciebie tutaj, mam nadzieje ze wiesz o tym, na Ciebie tutaj ale z domku :):):) ps dość szybko przestaje boleć, wiec nie kombinuj i nie oszczędzaj wątroby od przeciwbólowych Dosia ja w środę byłam operowana a w czwartek poszłam pod prysznic głowę myć :), w piątek do domku pojechałam a w 5 dobę po operacji poszłam na spacer 2 km pod górę na piechotkę, nie bolało ale troszkę byłam słaba a w 6 dobie gotowałam obiad i miałam ochotę na schabowe, i wiesz co ??? szyja jest potrzebna do ubijania kotletów :):):) trzymaj się i wracaj do nas, a w domku poleniuchuj troszkę bo przecież jesteś po operacji :), nie po zabiegu, szybko szansa na takie lenistwo się nie powtórzy jeżeli w ogóle się powtórzy, tego z całego serca Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
Roksaneczka Smiem twierdzić w takim razie, że tylko najmniejszy guz był złośliwy, bo taka pomyłka w histopacie jest niemożliwa. Gdyby ten guz 9cio centymetrowy był złośliwy miałabyś w opisie pT3!!!!!! Dlatego prosiłam, żebyś przepisała opis swojego wyniku histopat. Jeżeli to jest prawda, że guz złośliwy miał 9 cm, to koniecznie pokaż na pierwszej kontrolnej wizycie ten histopat i zapytaj, o co chodzi, bo to absolutnie niemożliwe, żeby ten opis był pT1!!!! Mówiąc brzydko - reklamuj! (czyli koniecznie wyjaśnij)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia_
Witajcie dziewczynki:) jak milo was poczytac, troche mnie nie bylo bo zajelam sie praca., mam teraz dwa etaty od 9 tej do 17 tej pracuje w biurze a od 18.30 do 24 latam jako stewardesa w OLT Express, na pewno widzialyscie reklamy takich pan w czerwonych sukienkach i czerwonym nalesniku na glowie to tak wlasnie wygladam:) jak swiety mikolaj :) a rano o 6 tej chodze 3 razy w tygodniu na silownie... bo dupka mi rosnie ciagle glodna jestem i jak zwykle nie moge ustawic sobie hormonu, ja biore 125 na 100 euthyroxu poziom tsh mam 0.25 a czuje sie jak bym byla na kacu non stop. Sluchajcie jutro ide na komisje ds orzekania o stopniu niepelnosprawnosci, na pewno nie powiem im ze latam.... ale co mam w ogole mowic na takiej komisji???? ze zle sie czuje ale co jeszcze ? nigdy nie bylam na takiej komisji ach i musze sie pochwalic ze bylam na kwasie hialuronowym i mam piekneee oczy i pieeekneee czolo :) :):):):) Pozdrawiam was wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryla
LALINKA - bo jestem w Zakopcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja właśnie dzis wracam do pracy i aż sie trochę boję choć jestem nastawiona pozytywnie Wszystkim miłego slonecznego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiuu super ze juz po...wszystko ma prawo cie bolec nie ma tu nic nienormalnego, ja starsznie cierpialam z powodu bolu glowy, gardlo tez bolalo i klatka piersiowa....prae dni i przeszlo.. Roksaneczko Cyryla ma racje mialas kilka guzów a widocznie ten zlosliwy mial wilekosc do 1 cm, dlatego dostalas jod, co druga tutaj miala podobnie:) opis jest prawidlowy :) a swoja droga dlaczego jak otrzymujecie wynik nie pytacie lekarza o interpretacje?? ja jak swoj odbieralam mimo ze w sekretariacie to obok byl gabinet samego szefa i sam mi wszystko wyjasnil:) lusia pozazdroscic nadmiaru zajec a przede wszystkim ciekawych zajec....mi sie bardzo podobają te wasze uniformiki a jak mojemu mezowi heh. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksaneczka Na wyniku badań hispat jest nazwisko doktora , który robił badania i telefon do pracowni. Zadzwoń i pogadaj , on wszystko Ci wyjaśni , ja tak zrobiłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Jestem w domu !!!!!!! ale po całym dniu badań, zmiany opatrunku, konsultacji laryngologicznej i czekania na wypis padłam, a teraz znowu boli mnie gardło i ciągną szwy ( mam rozpuszczalne) nadal moja szyja jest opuchnięta nad cięciem czy Wy też tak miałyście ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu witaj !!!!!! po kilku dniach minie, nie oszczędzaj wątroby, ma nie boleć, bierz przeciwbólowe na przemian, ja brałam ketonal z apapem na przemian i dość szybko mi przeszło, poszukaj złotego środka dla siebie superrrrrrrrrr że w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No część Dosiaczku, w domu zawsze najlepiej. Moja rada, znajdź sobie najwygodniejszą pozycję, ułóż się wygodnie i leżakuj całe dnie. Powczasuj się, nic nie rób, pozwól się obsługiwać. Teraz możesz tylko szusować po internecie, bawić się pilotem i przekładać strony książki. I nawet nie zauważysz jak szybko ból minie. No i oczywiście stosuj się do zaleceń doktorka. A i pamiętaj koniecznie pod żadnym pozorem nie wolno Ci sprzątać, prasować, gotować, nawet wycierać kurzy. Już za chwilę będzie dobrze. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu Dziewczyny mają rację dbaj o siebie i codzień będzie lepiej trzeba pozwolić sobie na odrobinę lenistwa i zadbać o siebie Pozdrawiam serdecznie miłego dnia a na gardło spróbuj possać jakieś tabletki nawilżające gardło trochę mi pomogły i dały ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, byłam wczoraj w zastęsptwie y wiekwej pani endokrynolog z kilkoma tytułami. Zaleciłam wszelkie badania tarczycywo robić po tabletce, wg mniee na to sens i się dostosuję. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Agnieszko jestem, zaglądam tutaj ale Was nie ma :( pewnie zajęłyście się wiosennymi porządkami. A u mnie wszystko w porządku gardło juz nie boli, opuchlizna maleje, a i rana ładnie zarasta się mam niewielki szew, od poniedziałku zacznę go smarować tak jak mi zalecił lekarz. Teraz nadrabiam braki towarzyskie i przyjmuję codziennie "pielgrzymki" znajomych i rodzinę, nawet mi się to podoba :) żyć na luzie robić co się chce, a raczej nic nie robić :) każdy mnie wyręcza , sami sobie kawę parzą, a i obiad pomogą przygotować :) chodzę na spacery póki pogoda sprzyja i ciesze się życiem. Za miesiąc czeka mnie powtórka z moją córcią, ale gdy widzi jak ja to dzielnie zniosłam i w jakim teraz jestem stanie to myślę że nie ma sie czego obawiać i na pewno damy radę i pokonamy wszelkie przeciwności losu i będziemy żyły długo i szczęśliwie :) czego i Wam wszystkim życzę, Dosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieszę się że Wam sie wiedzie dobrze pozdrawiam serdecznie i miło spędzajcie sobotę u mnie jest ciepło i słonecznie więc pewnie zaraz wybędę z domku na spacerek , słonka i usmiechu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia super wieści, a co do córci to ona zniesie to lżej od Ciebie :), wiec nie martw się na zapas, ale wykorzystaj to że jesteś po operacji a nie po zabiegu bo już nigdy się to nie przytrafi :):):) pozdrawiam z Krakowa gdzie w tej chwili słychać jak rosną rośliny, jest ciepło i był deszczyk wszystko aż mrucz ;) jak rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
Witam ja we wtorek pakuje manatki i kierunek Gliwice, pół Polski do przejechania, zaczynam czuć już niepokój w sercu i ból z rozłąki z synkiem, wycinac mi będą mam nadzieje tylko jeden płat i z drugim wrócę do domu :) podpowiedzcie co ze soba zabrać bo pewnie o czymś nie pomyślałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia 44
Kinga najważniejsze żebyś ze sobą zabrała pozytywne nastawienie, wiarę że wszystko będzie ok i dużo optymizmu i uśmiechu, a resztą zajmą się lekarze :) a z rzeczy materialnych to przydadzą Ci się sztućce, garnuszek, papier toaletowy, termometr, chusteczki nawilżające, białe skarpetki na operacje bo jest strasznie zimno na sali instrumentariuszki chodzą ubrane w polar, coś na gardło do nawilżania ja miałam w sprayu Glosal i Tantum Verde i coś do ssania, mnie najlepiej smakowała herbata z cytryną więc się i w nią zaopatrzyłam bo ta szpitalna jest okropna :( przyda Ci się tez piżama z kieszenią lub szlafrok w którą będziesz mogła włożyć pojemnik z drenem, a do kąpieli cos czym przewiążesz ten pojemnik i klapki. I to by było na tyle, w razie wątpliwości pytaj bo ja tydzień temu stamtąd wróciłam więc jestem na bieżąco w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to trzymam kciuki żeby wszystko sie wam udało pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta1117
Hania Miałam wyznaconą kontrolną wizytę na 4 maja w Gliwicach. Wczoraj otrzymałam telefon żeby zmienić termin po niedzieli ,ja zapisałam się na 8 maja. Może też otrzymałaś wiadomośc jeśli nie to sama zatelef. Ja mam 170 km a Ty o wiele więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×