Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

Wiem, że zaraz ostro mnie skrytykujecie ale najpierw przeczytajcie co mam do powiedzenia. Mój mąż jest strasznym egoistą. Ma 40 lat i nie chce mieć dzieci a ja bardzo pragnę gdyż mam 26 lat i o niczym innym nie myślę. Wczoraj po stosunku przechwyciłam jego prezerwatywę po jakiś 3 min od wytrysku, zamknęłam się w łazience i za pomoca strzykawki umieściłam spermę z prezerwatywy w pochwie. Wiem że to żenujące ale czy jest możliwe żebym się w ten sposób zapłodniła. Dodam że to był sam szczyt płodności, 15 dzień cyklu. Prosze nie krytykujcie tylko powiedzcie mi czy w ten sposób mam szansę zajść w ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomysł miałaś :D zajść zawsze są szanse po co takiego starucha brałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LingaHaHHH
jesli prezerwatywa miała srodek plemnikobójczy to mogło zabic wszystkie, ale pomysł miałaś dobry. POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!
No cóż....mój "staruch" jest ogólnie wspaniałym mężem, tylko że nie chce mieć dzieci bo ma już 2 synów z poprzedniego małżeństwa. Powiedział, że gdybym jednak zaszła jakimś cudem to będzie szczęśliwy, jednakże nie chce i zabezpiecza się prezerwatywą zawsze. Koleżanka mi poradziła żebym przebiłą ją ale mi się wydaje że metoda ze strzykawką jest lepsza. Bo w ten sposób więcej plemników ma szansę trafić do celu. Wystrzyknełam spermę do pochwy, potem robiłam przez 30 min świecę. Wiem że to wszystko jest śmieszne ale tak bardzo pragnę dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!
Mąż używa prezerwatyw Durex Classik, też o tym pomyślałam wcześniej i dorwałam ulotkę, przeczytałam dokładnie, ale nie było nic wspomniane o środku plemnikobójczym. W internecie natomiast przeczytałam że ten typ prezerwatyw jest BEZ środka plemnikobójczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowa jestes
ale watpie zebys sie sama zaplodnila w taki sposob he he he he:) :) :) jaka mialas strzykawke? Pomysl sobie ze jak facet ma wytrysk troche dalej poleci sperma Kup sobie jakas dluga strzykawke na okolo 15 20 cm i wtedy kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!
Wstrzyknęłam spermę bardzo głęboko a poza tym nie ma chyba różnicy czy facet wystrzeli czy ja sama sobie strzykawką wystrzelę. Wydaje mi sie że sperma wpłynęła na wejście szyjki macicy więc nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!
Myślę ze po tygodniu mogę już zrobić test ciążowy, więc jeśli się okaże że udało się to isę pochwalę :) ale jakoś nie jestem dobrej myśli......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, ale rozplaszczylas
plemniki i teraz bedziesz miala jebnietego bachora albo płaskiego:/ plemniki sie uszkodzily na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie byc w ciazy z kims kogo to nie cieszy tak ja mnie, liczysz sie z konsekwencjami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowa jestes
z plemnikami nic sie nie stalo Sluchaj jest roznica bardzo duza gdzie umiescilas sperme!!! najlepiej jest umiescic w macicy a nie w szyjce macicy!!!!!! sa specialne "przyzady" do zaplodnienia jest to plastik o dlugosci okolo 17 cm ktory ma w sobie rurke ktora jest wprowadzana w macice i wtedy sperma jest wstrzykiwana!!!! Troche wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek z tego
twojego męża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!
Tylko jeszcze nadak nie qmam jaka jest różnica jak facet wstrzykuje??? przecież on nie wstrzykuje do macicy tylko najgłębiej na tylną ścianę pochwy tuż przy wejściu do szyjki macicy. No i w naturalny sposób plemniczki same wędrują sobie do szyjki macicy a dalej do jajowodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowa jestes
jest bardzo duza roznica poprostu sperma przy wytrysku ma wieksza sile niz tak jak ty wstrzykniesz zwykla strzykawka!!!! jeszcze najlepiej zrob jak bedziecie uprawiali sex podtrzymaj go ze trzy razy tzn niech niedojdzie do wytrysku wtedy masz sperme lepsza jakosciowo! przy pierwszym razie masz plemniki slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowa jestes
jezeli prezerwatywa niemiala zadnych srodkow plemniko bojczych to jest ok:) nic nie uszkodzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeewe
nie mozesz wstrzyknac spermy od razu do macicy, plemnik musi przejsc szereg procesow, poczytaj sobie o inseminacji, dlaczego plemniki sie najpierw obrabia przed podaniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldsdfendsfdsa1fsfsf19aaasd
ej ty chyba juz raz na forum pisalas prawda? i mialas wlasnie taki pomysl widze poszlas do czynu no jestem ciekawa czy ci sie uda nie nastawiaj sie tak zawsze latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu jest egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak mozna sie
decydowac na dziecko, jesli druga strona go nie chce. Przeciez bedzie w waszym wspolnym domu. Czy nie lepiej było po prostu go przekonac? a jesli wiedzialas,ze sie absolutnie nie da, jak sobie wyobrazasz przyszlosc wasza i dziecka? Jesli on mowi,ze cieszyłby sie, gdybys przypadkiem zaszla w ciaze, dlaczego te cyrki? Zwierzasz sie calemu forum a nie wtajemniczysz najblizszej i najbardziej zainteresowanej osoby, czyli męza? Przedziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu jest egoista
No bo on nie chce dziecka, ona zdecydowala za niego. A ta paplanina ze by sie cieszyl jakby wpadli to sciema zeby jej na forum nie zjedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezle...
podziwiam, ja bym sie w zyciu nie posunela do czegos takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby sobie wzięła za męża
młodszego mężczyznę, to nie musiałaby tego robić w ten sposób. Dziewczyno olej tego starucha i znajdź sobie przede wszystkim młodszego i takiego, który razem z Tobą będzie pragnął dziecka. A nie wiążesz się z osobą dużo od Ciebie starszą i do tego ojcem dwójki dzieci. I przez to, że on już ma dzieci nie chce kolejnego, a Ty na tym cierpisz. Kopinij go w zad i spieprzaj gdzie bądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhniuh
oby jednak Twój mąż nie posądził Cię o zdradę jeżeli zajdziesz, a on się zabezpiecza.... ale oczywiście życzę powodzenia w staraniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe jedna z fajniejszych
prowokacji na tym forum :D i dziwne, ze aż tyle osób się na to łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tu pierwszy raz na forum,mam do was pytanie martwie sie troche o moja mlodsza siostre poniewaz ma starszego facia od siebie o 12 lat i posowa sie do czynu takiego jak zaplodnic sie ze strzykawki tzn.gdy on dostaje wytrysk w jej ustach ona biegnie do lazienki i nasienie umieszcza w strzykawce,chce dla siebie wiedziec czy jest mozliwosc zajscia tak w ciaze???powiem wam ze mnie to zaciekawilo,ja nawet nie wiedzialam ze takie sposoby sa ja naturalnie zaszlam.odpiszcie czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jedna z fajniejszych prowokacji na tym forum i dziwne, ze aż tyle osób się na to łapie mnie juz nic nie jest w stanie w dzisiejszym świecie zdziwić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp....
Wow jestem pod wrażeniem pomysłowości no chyba że to prowokacja to w sumie też jestem pod wrażeniem tematu. Dopinguję ci chociaż szkoda że nie omówiliście tego przed ślubem, spora różnica wieku między Wami jest, więc on musiał liczyć się z tym że będziesz chciała mieć dziecko. Nie sądzę że doszło do zapłodnienia wydaje mi się że już lepiej by było jak byś na kuła prezerwatywę w paru miejscach, facet jak szczytuję to wystrzela ją dość głęboko i jeszcze weź pod uwagę że jego członek jest w tobie też głęboko, no ale życzę powodzenia daj znać za jakiś czas czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×