Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość chcę mieć bliźniaki:)
założycielko tematu i co jesteś w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie udalo :-(
Dziewczyny ktorym sie udalo napiszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam zdesperowana dziewczyne któa robiła podobnie izaszła w ciaze, powidzenia, rozumiem co znaczy pragnienie dziecka i egoizm meza:/, mam nadzieje ze jakCi sie uda to on sie przełamie, powodzenia mimo wszytsko i gratuluje odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie udalo :-(
Dziekuje za wsparcie przyda sie bo to znow ostatnia proba za tydzien bedzie za 2 tygodnie maz znow wyjezdza za granice na 6 tygodni do pracy a ja sama zostaje. Chcemy dzieciatka oboje ale on jeszcze sie obawia ze malo pieniedzy ze trzeba zarobic i odlozyc jeszcze wiecej a ja uwazam ze juz dosyc... Och ci faceci kochaja daja wszystko co chcemy a jak poprosimy o aniolka to nie bo ... I tych bo jest duzo stac na super wczasy co rok na markowe ciuchy a na dziecko nie masakra ta ich ambicja ze trzeba dac mu wszystko a wystarczy tylko kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do vveronika23
Z gory gratuluje i mam do ciebie pytanie ja okres tez mam co 32 dni i chcialabym widziec w ktory dzien dokladnie wstrzyklas sobie sperme i czy tylko raz czy powtorzylas to np nastepnego dnia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjdklgjhgijeoigj
Ja dzisiaj spróbowałam palcem, jak się nie udało to za miesiąc spróbuję strzykawką i na 100% dam odp czy zaszłam :) Ps. Moja historia różni się od historii autorki jedynie tym, że mój ma 2 córki a nie synów no i mamy już jedną córeczkę z wpadki, na której punkcie oszalał tak bardzo, że aż tak nawet nie chciałam :) No ale teraz mała musi mieć siostrzyczkę do zabawy a ja mam w duppiie to co myśli m bo on się nie zastanawiał co ja czuję jak mnie zdradzał...ale to już inna historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wi
wspolczuje waszym facetom........jestescie manipulantkami,jak mozna potem spojrzec w oczy kochanemu mezczyznie,to klamstwo bedzie sie ciagnelo przez cale zycie......mam nadzieje ze faceci takich jak wy przejrza kiedys na oczy i znajdsa sobie normalne kobiety a nie takie co zatrzymaly ich na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pall z nimiii
ja mam w rodzinie taką szmatę co faceta wrobiła w dziecko a teraz płaczę, że jest biedną samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za późno
Witam wszystkie dziewczyny, ktore odważnie przejęły inicjatywę. Jestem z wami. Nie czekajcie aż facet się zdecyduje. Dla mnie być może jest już za póżno . Mam 36 lat. Z moim ukochanym jestem od dziesięciu lat. Dla niego na dziecko nigdy nie było odpowiedniego momentu. Bo budowa, bo firma, bo pieniądze... itd Rok temu poważnie zachorowałam i lekarz powiedział mi że teraz to nie będzie takie proste mieć dzieci. A ja bardzo chcę i teraz to mogę sobie pomarzyć. Dlatego w 100% popieram Was wszystkie. Gdybym mogla cofnąć czas zrobiłabym to samo co Wy. Będę czytać co u Was słychać. Czy maleństwa przyjdą na świat?. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za późno
Chcialabym zwrócić uwagę na to że to nie kobiety są egoistkami. Bo one chcą mieć kogoś o kogo będa mogły się troszczyć chcą obdarzyć kogoś swoją bezwarunkową miłością. Poza tym tak jak mężczyźni tłumaczą się, że w ich naturze leży oglądanie sią za innymi panienkami tak kobiety potrzebują zaspokoić swój instynkt macierzyński. Jak miałam 25 lat to też myślałam że to nie fair wziąć faceta na dziecko. Ale po tym co przeszłam oraz po wielu latach obiecywanek że za parę lat, za dwa lata, za rok, za rok, za rok....itd. Żałuję że nie mam dziecka. I nie obchodzi mnie czy facet byłby ze mną czy nie i czy dostałabym od niego jakieś pieniądze dla maleństwa. Faceci zawsze tylko ja to... ja tamto ... Moja szkoła, moja praca, mój awans. A kobieta dla faceta i dziecka potrafi poświęcić wszystko. I u kogo tu system wartości jest nieprawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXEL
rozbilas malzenstwo- a teraz chcesz materialnie zabezpieczyc swoja dupe bo sie boisz ze majatek przejdzie na dzieci z pierwszego malzenstwa, i nie pisz ze tak nie jest bo tak jest. Nie mysl ze dzieckiem zatrzymiesz chlopa ,to co ty zrobilas- rozbilas malzenstwo- moze i ciebie spotkac.Postapilas po swinsku jak ostatnia szmata lecaca na pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjyfjytdjtgk
Exel ale ty głupi jesteś... Dlaczego zakładasz że ktoś tu rozbija małżeństwo? Mój np jest wdowcem i takiego go poznałam. łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjyfjytdjtgk
za późno > dobrze piszesz, mi mama takiej wiedzy życiowej nie przekazała, musiałam sama do tego dojść. W końu urodziłam córeczkę w wieku 30 lat. Ojciec kocha ją bardziej niż kogokolwiek a tak strasznie się bronił... Matki moich koleżanek powiedziały im wcześniej co mają robić i większość z nich ma już duże dzieci a moja mamusia taka uczciwa jak ci tutaj na forum, no ale wybaczam jej ale jej błędu nie powtórzę i wytłumaczę dokładniej moje córce "skąd się biorą dzieci :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjyfjytdjtgk
Exel mam do ciebie pytanko jeszcze i do tych którzy ci tu wturują: jaką wy macie pewność, że właśnie tą metodą nie zostaliście poczęci? Podejrzewam, że 90% z was jest palcem robionych bo takie jest życie. Planowane ciąże to z mojej obserwacji może 10% Tak się pultacie a nawet nie wiecie jak się wasza matka napracowała, żebyście się na świecie pokazali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjyfjytdjtgk
franny,no to powodzenia :) Mój też się kiedyś zdziwił jak wstając z łóżka podstawiłam rękę w miejscu gdzie spływała sperma. Jak zapytał co robię odpowiedziałam, że idę się opłukać więc już nie ma sensu wycierać się papierem i że przytrzymałam ręką, żeby nie spłynęło na podłogę albo na pościel (wtedy to akrat była prawda ale dzięki temu wiem, że już więcej nie będzie pytał :) Ps. Pamiętaj, żeby wcześniej schować w ubikacji strzykawę :) i bardzo Cię proszę nie zapomnij się pochwalić czy się udało! Jeśli mi się udało to powinnam być w 3 dniu ciąży :D tylko ja próbowałam palcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to.........
co tu czytam! Co za bezmozgowe lochy rozplodowe. wariatki! Glupie rozplodowe suki. Nie macie szacunku do nikogo, nawet siebie samej. Jakie to zalosne- zapladniac sie palcem. Bo ona chce "aniolka". Jestescie glupimi pipami ale na szczescie w wiekszosci przypadkow szybko pozalujecie i potem bedziecie udzielac sie na forum "zostawil mnie i dzieciatko", "maz nie interesuje sie ani mna ani dzieciaczkiem". I chuj wam w dupe glupie ciotky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
i co, urodziłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkl
Hej panienko co w to nie wierzysz....porozmawiaj z mamusią, niech ci szczerze powie jak cie bociek przyniósł...może jeszcze bardzo byś się zdziwiła :D A swoją drogą to tak durnej ciiipy jak ty dawno nie czytałam :) Żal ci doooope ściska bezpłodny jełopie. Wyobraź sobie, że ja mam już jedno dziecko z moim partnerem z takiej właśnie "kontrolowanej wpadki" i co? Jakoś mnie nie zostawił :P Dla niego ja i nasze dziecko jesteśmy całym światem i ma bzika na naszym punkcie a następnego dziecka nie chce mieć bo boi się, że nie zarobi na całą naszą gromadkę bo już płaci alimenty swojej upośledzonej byłej żonce a ja jej się w twarz śmieje bo jest tak durna jak ty i myślała, że jej dzieci wszystko odziedziczą a tu patrz: nie dość, że ma dziecko ze mną, drugie w drodze to jeszcze ślub planujemy i już wogóle dooopa jej się pali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LooooooooooooL
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LooooooooooooL
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LooooooooooooL
jak się robi test owulacyjny? drogie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
a wy wszystkie głupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mu
A pozniej,zostaja samotnymi mamusiami i chodza na zebty do mops-u...Bo ojciec sie nie przyzna albo odejdzie zaraz jak sie dowie o ciazy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekawska...
autorko napisz czy się udalo? super pomysł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjyfjytdjtgk
franny trzymam za Ciebie kciuki :) Nie możesz zwątpić w swoją płodność bo jak przestaniesz próbować to wszystko stracone :( Przecież jesteś w takim wieku, że już nie masz na co czekać! Wyobrażasz sobie dalsze życie bez dziecka?? Podjęłaś najlepszą decyzję w swoim życiu a ta palantka co to pisze o mopsie to nawet nie ma pojęcia jak faceci potrafią mocno pokochać takie dziecko, przed którym się bronili. Pewnie jej tata nie kocha i dlatego wylewa tu swoje żale. Może nawet myśli, że komuś tym pomoże. Możemy jej tylko współczuć trudnej życiowej sytuacji... A u mnie jutro (a właściwie to dzisiaj bo już po północy :) ) szósta doba więc chyba mogę zrobić już test a z drugiej strony to boję się, że jeśli wyjdzie jedna kreska to będzie mi przykro a to po prostu może być za wcześnie i znowu nadzieja i znowu czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKEA 2012
heheh fajne prowo, stare ale jare ;) do zdesperowanych kobiet... pipeta też jest dobra do zapłodnienia, spróbujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek z zachodnej polski
moja tez chce bardzo w ciąże zajsc ale ja nie chce wiec zawsze po stosunku zabezpieczenie sam zdejmuje i wyrzucam to kibla i spuszczam wode wiec ze mna taki numer nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygfjdjhgkjf
Irku, to mam dla ciebie bardzo złą wiadomość: ta twoja w takim razie już niedlugo odejdzie do twojego najlepszego kumpla bo będzie miała dosyć takiego frajera jak ty więc już dzisiaj zacznij szukać jakiejś naiwnej panienki z ubogiej dzielnicy do popychania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×