Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość rroc
bozesz, kobiety sa straszne... sama jestem jedna z nich, ale to co przeczytalam mnie przerazilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny to jest straszne co piszecie, tak to czytam i nie wierze. Jak mozna tak beszczelnie wrobic kogos w dziecko i to na dodatek swojego meza;/ Nie wazne czy sobie to wszczyknelas szczykawka, gdzie to dolecialo itd bo to akurat najmniej wazne dziwia mnie komentarze w stylu lepiej miec strzykawke 17 cm do cholery ludzie to sa chyba jakies jaja ;/ przeczytajcie co piszecie. A pomyslcie jakby sie czula kobieta gdyby to facet ja tak wrobil w dziecko no bo on bardzo chce;] zalosne jak dla mnie. Nie pomyslalas ze on moze naprawde nie chcciec, nie pomyslals ze moze stwierdzic ze to nie jego skoro sie tak zawsze zabezpiecza;/ nie jestem jakas zacofana i sama pragne miec dziecko ale nie takim kosztem .Troche zaufania i szacunku do kogos kogo sie rzekomo kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan strzykawka
Witam. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany/zafascynowany historia takiego zaplodnienia i jego stroną techniczną to zachęcam do napisania do mnie maila. Chetnie sie swoja wiedzą podziele :). Mail to:zaplodnie@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usudsds
Ja piernicze, ale desperatka. Po co brala starego faceta z dziecmi, a teraz podstepem probuje zajsc w ciaze. Ciekawe czy jej sie udalo, chyba juz by do tej pory urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
a ja tak zaszlam w ciaze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
cykle miala regularne 27 grudzien potem 24 styczen i owulacje przypadla mi gdzies na a 7 luty ....facet skonczyl we mnie w buzi szybko do lazienki strzykawka.....troche dluzsza niz normalna i teraz jestem w 13 tyg ciazy ;d termin porodu 31 paz...dziecko zdrowe ;p powodzenia dziewczyny...dodam iz oj facet nie chcial miec dzieci a jak sie dowiedzial zwariowal z szczescia...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqq
hahahhaha i biedni faceci męcza sie w prezerwatywach , a tutaj myk do buzi, strzykaweczka i na babe nie ma mocych. Musicie sprawdzac czy półknęły , żeby miec pewnośc że ojcami nie zostaniecie. Do czego to doszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqq
aha tylko jest mały problem, bo jak facet w buzi zawsze kończy, w ramach zabezpieczenia przed ciążą to się zdziwi kiedy sie dowie, że zostanie ojcem.Uraz mu zostanie i będzie bał sie dotykać kobiety, bo a nuz od całowania w ciążę mozna będzie tez zajść;)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemusi być to prowokacja,ale ja bym wolała podziurawić prezerwatywe niż łapać w usta i lecieć do ubikacji hehe ph w ustach może zabić plemniki przecież i to bardzo szybko do ostatniej wypowiedzi-teraz juz wiem skad sie biorą kretynki które nie współżyły a mysla ze sa w ciazy bo okres sie spóźnia hehe dzięki za wypowiedz teraz juz wiem hehe facet tez moze myslec o zdradzie bo przeciez on w buzi... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola23
Hello dziewuszki ja tak zrobiłam i czekam na efekty:D:) która chce pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petina
jesli uzywacie prezewatywy to dlaczego ja zwyczanie nie przedzurawisz np jak jest w opakowaniu z igla??? nie robilam tak i nie wiem czy idzie i chyba bylo by lepiej tak to by pekla w srodku co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejchamaaa zwariowalas
a jestescie pewni, ze plemniki az tak dluga maja zywotnosc? nie wiem czy potrafia przezyc 1 minute... po wytrysku w prezerwatywie hmmmmm? jakis ginekolog by sie przydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięć_dni
I może je trzymać nawet w bucie jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola23
ja zrobiłam to od razu po wystrzeleniu minęła może minuta czekam na efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie niepokoje....
Jak dla mnie, to jestes egoistka i podla oszustka. Trzeba bylo 1000 razy zastanowic sie nad slubem z 40-letnim facetem, ktory juz posiada dzieci i z Toba kolejnego miec nie chce. Nie rozumiem, jak mozna sie do czegos takiego posunac. A maz mysli, ze nie zajdziesz w ciaze, bo sie zabezpiecza guma, a mowi, ze w razie wpadki cieszylby sie, bo co niby ma powiedziec? Na pewno nie bierze pod uwage takiej mozliwosci, a mowi tak, zeby Ci oczy zamydlic. Mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze skonczy i w ciaze takim podlym sposobem nie zajdziesz. Szkoda mi Twojego meza, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czep się kogo innego a nie kobiet które maja pojebanych mężow trzeba sobie radzic prawda:) ja Ciebie nie potepiam wiem co to znaczy :) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka :)
Powiem Ci szczerze, że Cię podziwiam ;p nawet jeżeli jest to tylko głupi dowcip, to i tak gratuluję otwartości umysłu ;p hahaha co do tego że ślina zabija plemniki:P nie ma takiej opcji, jeżeli sperma która wylądowała naspierw w buzi, a dopiero później dostanie się w okolice dróg rodnych, istnieje przynajmniej minimalne "ryzyko" lub możliwość ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałam zapytać ala121212 długo próbowałas z tą strzykawką jak zaszłaś mogłas bys mi odpisać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwwszee
jest to grzech, tak samo jako in Vitro, ppo drugie, jak sie dziecko bedzie czulo gdy kiedys przypadkowo dowie sie, ze jest dzieciakiem ze strzykawki? Różnie w zyciu bywa, mozesz za nascie lat rozmawiac o tym ze znajomą i dziecko uslyszy, albo znajoma powie męzowi , że masz dziecko ze strzykawki i znajomej dziecko podslyszy i bedzie wyszydzało Twoje dziecko na podwórku. Trzeba byc realista i brac wszystkie możliwosci pod uwagę. Rozumiem, ze kochasz akurat tego faceta i ardzo pragniesz dziecka, ale wiązac sie z rozwodnikiem z dwójką dzieci powinnas liczyc sie z tym, ze on moze nie chciec dac juz ci dziecka. Poza tym przed slubem chyba sie rozmawia o takich sprawach wiec na pewno wiedzialas jakie jest podejscie twojego meza. Nie zycze Ci źle, co sie stalo to sie nie odstanie, ale jeśli nie udalo Ci sie zajśc teraz w ciąże to na prawde nier ob tego. skoro facet mowi, ze nie chce kolejnego dziecka to znaczy, ze go nie chce, myslisz, ze 40 letniemu facetowi chce sie bawic znowu w pieluchy? ktos tu wyzej napisal, ze tez tak zrobil, i mąz rowniez nie chcial dziecka a jak sie dowiedzial o ciazy to oszalał ze szczescia, ale tutaj jest roznica, bo Twoj facet ma juz na koncie jedno malzenstwo i dwojke dzieci i wie co to znacza pieluchy, wychowywanie i zarabianie na dzieci, poswiecenie. Swoje juz ma pewnie odchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post powyzej ppisałam JA - wrózka :) zapomnialam sie zalogować :) pomysl tez o tym, ze twoj facet moze cie zostawic, przeciez to dla niego nie problem zostawic zone z dzieckiem, juz kiedys tak zrobil, wiec dlaczego teraz nie mialby tego zrobic? jak pisalam wczesniej, trzeba byc realista. wiem , ze instynkt macierzynski potrafi miec mega sile i zadne argumenty przeciw ciazy nie potrafia tego zburzyc, ale pomyśl, jaka krzywde wyrzadzisz dziecku, zaspokajaac swoje potrzeby macierzynskie jednoczesnie odbierajac mu ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "olejchama zwariowalas" Plemniki sa silne , czasem do zaplodnienia dochodzi dopiero po 72 godzinach(kiedys obilo mi się o uszy i to chyba nawet w szkole, ze mazymalna zywotnosc plemnika to 7 dni, nie wiem czy to prawda). Wiem, bo staralam sie bardzo dlugo o dziecko z mezem, uzywalismy nawet testw owulacyjnych, regularne wizyty u lekarza i jego porady. ale wystarczy tylko zaczerpnac wiedzy z internetu. Plemniki - mężczyzna teoretycznie jest zawsze gotowy do poczęcia dziecka, bo plemniki są produkowane na bieżąco. Od tego, jaki chromosom będzie zawierał plemnik zwycięzca, zależeć będzie płeć dziecka. Plemniki z żeńskim chromosomem X, są większe, wolniejsze i bardziej wytrzymałe niż te zawierające męski chromosom Y. Poczęcie - uwolniona w dniu owulacji komórka jajowa trafia do jajowodu i przez ok. 24 godziny czeka na zapłodnienie. Kiedy z komórka jajowa połączy się plemnikiem zawierającym chromosom X będziecie mieć córeczkę a jeśli z chromosomem Y to synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam gadasz bzdury skoro ona chce miec dziecko nit jeje tego nie zabroni a ja uważ am ,że wypadki chodzą po ludziach więc jeśli by miała to nic by sie nie stało i ja ją popieram nie ma dalszego pozycia małżeńskiego jak nie ma chociaz jednego dziecka trzymam kciuki za nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz jest tu jeszcze tak która to zrobiła!! prosze pszcie , bo widze ,że nie jadna tak zrobiła?:) pisac ! kobieciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
hej veronica:) mi sie udalo za pierwszym razem;d jestesm plodna kobitka....tzn to bylo tak 14 dnia cyklu( tak wyliczyl mi kalkulator w internecie ) powinnam iec owulacje gdzyz miesiaczkowalam regularnie....i tego dnia odrazu po stosunku to zrobilam za dwa dni dla pewnosci powtorzylam :) dzis jest 20 tyg bedziemy miec zdrowego synka jest wszystko ok...pozdrawiam i zycze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
napisz vera jak ci sie udalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askask
Udało się którejś z Was zajść tym sposobem w ciążę? Efektów narazie chyba brak bo milczą wszyscy ... ja trzymam kciuki bo wiem co to znaczy ... powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , mi sie udało za drugim razem wylicz sobie kiedy masz dni płodne i do roboty naprawde!!! teraz jestem w 6 tygodniu ciązy i jestem najszczęśliwszą osoba na świecie facet też się ciesz bardzo :P a o dzieciach nie gadaliśmy teraz ,że chcemy mieć po prosu jest i koniec! ja mam cykle co 28 , ale ostatnie dwa miesiące miałam 32 dni wyliczyłam sobie dni płodne i i tyle wstrzeliłam sobie strzykawką do pochwy ale ak spoźniał się 3 dni to miałam bóle jak na okres i byłam pewna ,że sie nie udało!!! a jadneka jest zrobiła test 3 dni po spoxniającym okresie i 2 grube krech naprawde to działa nie oszukuje!!! Pozdrawiam wyszystkie staraczki:) teraz obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży:)Pozdrawiam wszystkie staraczki o których faceci nie myslą BRAC SIĘ DO ROBOTY!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
no brawo vera !!!!!!!!! mowilam ze to dziala tez jestem przykladem :) dzis mam wizyte u lekarza 23 tydzien no i prawdopodobnie chlopiec na 80 procent dzis mi potwierdzi plec :) jesli ma sie cykle regularne to nie ma problemu z zajsciem w ciaze ta metoda ....zdrowka zycze vera :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askask
I jak wam idzie? Ja czekam na brak @ ... staramy się z narzeczonym od paru miesięcy i nic ... to pierwszy cykl z wykorzystaniem testu owulayjnego... oby się udało ... każdy pomysł jest dobry na małego aniołka w domu. Życzę szczęścia :-) a do dziewczyn które mają nowego lokatora pod serduchem mam pytanie: kiedy zrobiłyście test ciążowy najwcześniej i wyszły wam 2 krechy?... ja jestem 6 dni przed okresem dziś robiłam i negatywny ... wiem że trzeba w dniu @ lub później ale nie idzie wytrzymać by zobaczyć na teście że zostaniemy rodzicami :-) a brzuch momentami nie daje mi spokoju ... pozatym zero objawów a tak tego pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×