Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aGusiaAM

jak go zdobyc...

Polecane posty

zacznme od poczatku ze jestem juz dwa lata po zwiazku 7 letnim i przez ten okres czasu jakos nie za bardzo mi w glowie sa zwiazki... ani spotkania typu jednorazowka... niespodziewalam sie jednak ze ktos mi narobi takiego balaganu w glowie, bylam ze znaajomymi na kreglach po czym udalismy sie na impreze i nagle idzie facet usmiecha sie ja sie rowniez usmiecham ale jakos mi wtedy nie wpadl do oka co wiecej moj Brat mowi do mnie pasowal by do ciebie - a ten facet odbiego od mojego idealu i mowie z biedy moze byc... az tu nagle druga impreza trzecia - i ten facet mi sie wkrecil nie moge spac jesc mysli kraza wokol niego...wyslalam mu widomosc na fb nei odpisal ;/, pozniej bylismy ze znajomymi na imprezie i moj brat do niego podchodzi i mowi ze wpadl mi w oko i czy moze tanczyc dodam tylko ze jest odpowiedzialny za klub wiec nie moze - a wiec wychodzac dalam mu nr tel, i wyslalam mu wiadomosc na fb i zamiast odpowiedzi dostsje zaproszenie do znajomych, i na kolejnej imprezie mile czesc i usmiech od ucha do ucha i z tego co mowia moi znajomi mnie obserwuje gdy stoje przy barze to sie patrzy usmiecha ale nie mowi nic.... :( juz nie wiem jak go zdobyc... ja do niego pierwsza nie podejde - bo juz tyle sygnalow wyslalam ze wiecej sie nie da... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×