Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lost teenager

czy moja siostra jest prostytutka?

Polecane posty

Gość wiki1006
do KREATINA ..i co współczuć Ci że na jedzenie dla rodzeństwa zarabiałaś? żałosne gdyby każda dziewczyna w podobnej sytuacji tak robiła to byłby jeden wielki burdel na świecie( już i tak pawie jest) Przeraża mnie brak szacunku kobiet do własnego ciała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
i stała się cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost teenager
nie myslalam ze dostane tyle odpowiedzi,przeczytam i odpisze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost teenager
przeczytalam. powiem szczerze ze wiem ze siostra naprawde pracowala w jakims barze na samym poczatku jak przyjechala do uk.teraz ja pracuje w barze, siostra mi zalatwila ta prace i byc moze jest to nawet ten sam w ktoryn ona pracowala.powiem tak,z takich pieniedzy jakie zarabiam to nie da sie utrzymac i jeszcze pomagac rodzinie.naprawde to nie mialabym mozliwosci zeby tu jakos wiazac koniec z koncem gdybym majac te zarobki co teraz musiala oplacac mieszkanie i utrzymywac sie sama.wiadomo,chce sie zyc a nie wegetowac.a to by byla taka wegetacja. nie wiem jak mlode dziewczyny ktore tu samotnie mieszkaja ida na studia i oplacaja sobie wszystko same. albo musze miec dobre plecy czyli bogatych rodzicow albo prace w ktorej zarabiaja niemozliwe pieniadze. ktos sie zapytal czy moja siostra ma alfonsa.no ja nic nie wiem.duzo ona uzywa internetu.korzystamy z jednego komputera wiec wiem jakie strony przegladala i na jakie wchodzi.wi byly tam angielskie agencje towarzyskie wiec moze tak pracuje w ten sposob.ogloszen zadnych nigdzie nie widzialam. juz od dluzszego czasu domyslalam sie,przypuszczalam to ale teraz naprawde nie wiem jak mam sie zachowywac w stosunku do niej.z jednej stropny czuje mega obrzydzenie a z drugiej ogromny zal i chec zeby jej pomoc tylko nie wiem jak. jesli chodzi o dziewczyne ktora tak obrzuca blotem to powiem ze mi to wisi.kazdy moze sie wypowiadac na jaki chce temat a ze dziewucha jest wulgarna to nie musze mowic o czym swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurkaaa
[zgłoś do usunięcia]wiki1006 do KREATINA ..i co współczuć Ci że na jedzenie dla rodzeństwa zarabiałaś? żałosne gdyby każda dziewczyna w podobnej sytuacji tak robiła to byłby jeden wielki burdel na świecie( już i tak pawie jest) Przeraża mnie brak szacunku kobiet do własnego ciała!! Ty wiki jakas pierdolnieta jestes skoro dla ciebie "szacunek dla wlasnego ciala" jest wazniejszy od glodnego brzuszka dzieci! Sama sie czolgaj na kolanach do Czestochowy skoros taka swieta! A ty autorko, za przeproszeniem, przestan wtykac nos w nieswoje sprawy! To zycie twojej siostry i sama zdecyduje kiedy/czy ma ochote ci o nim opowiedziec... po co sie wtracasz? I nie mow ze sie jej brzydzisz - a ojca alkoholika sie nie brzydzilas? Chyba masz krotka skoro juz zapomnialas co dla was zrobila! I w czym ona jest gorsza od innych? Ile dziewczyn daje dupy na prawo i lewo, tyle tylko ze za darmo, i nikogo to nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost teenager
przykro mi.to chyba nie moja wina ze tak czuje to obrzydzenie czasami.nie wiem jak moge to zmienic.nie chce sie wtracac.po prostu mieszkamy pod jednym dachem a tu taka sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurkaaa
Nie sadze ze mozesz cokolwiek zmienic. I nie dowalaj siostrze wypytujac ja o prace - juz chyba wystarczajaco wycierpiala. Udawaj ze nic nie kapujesz i postaraj sie byc dla niej pociecha a nie kamieniem u szyi - jak bedzie miala zaufanie to sama ktoregos dnia o tym wszystkim ci opowie, moze wtedy razem zobaczycie co mozna zrobic zeby wyplatac sie z tej sytuacji. Ale poki co siedz cicho i przede wszystkim nie wspominaj o niczym mamie - co to zmieni poza tym ze bedzie miala cholerne wyrzuty sumienia? Wiem ze ciezko ci przemilczec taka sytuacje i zachowywac sie jakby nigdy nic, i wolalabys o tym porozmawiac. Ale nie zapominaj ze mowa jest srebrem a milczenie zlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatina.
wiki ty jestes glupia czy glupia udajesz? Dla mnie honor zawsze byl na miejscu 1.Nie bylo u mnie do przyjecia puszczac sie za kase.Ale coz,zycie.Jeszcze to byl okres kiedy komornik wszedl matce na wyplate.Niecale 500 zl na 5-osobowa rodzine.Fajnie nie?Do szkoly nie mialam ksiazek,a zeszyty oszczedzalam jak tylko sie dalo.W domu jak juz kupilam cos do jedzenia,to sciemnialam ze znalazlam pieniadze na chodniku itp.Rodzenstwo sie domyslalo,ale milczeli.Cieszylam sie kiedy wszyscy jedli obiad,i wiedzialam ze z pustym brzuchem nie pojda spac.Co dawalo mi sily i motywacje do dalszego szmacenia.I nie od razu wskoczylam facetowi do lozka,to bylo stopniowo.Dopiero po 2 latach ciagniecia pal odwazylam sie na sex,co tez zmusila mnie sytuacja,bo facetowi z ktorym sie spotykalam nie wystarczal lodzik i powiedzial ze zaplaci dopiero jak bedzie sex.Do tego byl oblesny z wygladu.Przelamalam sie w koncu bo brakowalo kasy.W wieku 17 lat mialam byc wywieziona do niby porzadnej agencji pod Opolem-w Krapkowicach,ale kolezanka odwiodla mnie od tego.Gdy nie mialam kasy na kafejke chodzilam po dworcu z kolezanka i szukalysmy naiwnych.Potem sprobowalam ulicy,i to byl strzal w dziesiatke.Dobrze zarabialam,nie narzekalam.Ale 2 lata temu dostalam zalamania nerwowego,silna depresja,fobie.Skonczylam z tym.A dzis nie wiem co ze soba zrobic.Mam obrzydzenie do facetow,nie chce mi sie zyc.Czuje sie taka pusta,nic nie warta.To tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
laski wrzuccie na luz! tak niby walczycie z kurestwem, a same dobrze wiecie ze wszedzie sa laski co daja za friko. wystarczy ze jakis przystojny lub nadziany angol postawi piwko na imprezie i laska juz mu loda robi w kiblu. taka prawda. ale o tych sie nie mowi. a czemu? bo kurwa prawie wszystkie tak robicie. nie wazne czy polska czy anglia. a co za roznica czy za kase czy nie? pewnie taka ze laski co daja za kase bardziej dbaja o swoje zdrowie i higiene bo wiedza czym sie to moze skonczyc. po imprezie ladna angielke mialem na chacie. seksic sie chciala bez kondoma. nie wiadomo gdzie kurwiszcze bylo wczesniej i z kim. powiedzialem nie kurwa co sie bede cykac. juz bym wolal z zawodowa kurwa ale zeby kondoma uzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek --> hipokryzja az z ciebie wylazi, ozywiscie burzysz sie ze laski w kiblach robia angolom loda za piwo, ale jezeli chodzo o to , ze sam zprowadzasz angielskie kurwiszony do domu to juz jest wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoczek@interia.pl
"Ale 2 lata temu dostalam zalamania nerwowego,silna depresja,fobie.Skonczylam z tym.A dzis nie wiem co ze soba zrobic.Mam obrzydzenie do facetow,nie chce mi sie zyc.Czuje sie taka pusta,nic nie warta.To tyle ode mnie" Właśnie dlatego powinnaś pogadać z siostrą, tak na prawdę to tylko ma Ciebie i nie prawda, że powinno cię to walić. Nie rozumiem jak ktoś może tak pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
moze i wylazi hipokryzja co nie zmienia faktu ze laski robia loda w kiblu przecietnemu angolowi za friko i nikt jakos ich nie ppotepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
dzialalnosc siostry ci przeszkadza ale pieniazki juz nie? sami sobie podziekujcie za taka sytuacje,,,,mialaby by inne wartosci to by nie poszla ta droga,no ale jak cala rodzinka na funty czekala jak na zbawienie to siostra az taka droge wybrala... jezeli potepieasz jej zachowanei to nie korzystaj z jej kasy,mieszkania... bo to co ona robi to generalnie jej sprawa i jesli chce niech tak zyje,,,,ale ty to poprostu akceptujesz bo boisz sie utraty zrodla pieniedzy ktory plynie od siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek76 --> a czemu ma potepiac, przeciez to ich sprawa co robia, no ale najpierw spojrz na to co ty robisz zeby jakas laske do domu przyprowadzac ktorej nie znasz, dokladnie to samo co te laski w kiblach. tez za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
londyn popeiram Twoje słowa te laki mają bezmózgowie rozsiane!!!! a ta KREATINA to zwykła dziwka i prostaczka bzdury wypisujecie i tyle ...puszczać się by pomóc innym ? co za idiotyzm...nie żaden heroizm!!! jestem wulgarna w tym co pisze bo nic do was nie dociera litujecie się bo ktoś puszcza się by pomóc rodzinie itp. nic mnie nie obchodzi ta laska ale reszta dziewczyn, którym przyjdzie do głowy taki głupi pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
wiki moja wiadomosc kieruje do ciebie.tak sie wsciekasz a co powiesz na te wszystkie mlode dziewczyny co poznaja w klubach jakichs frajerow i puszczaja sie z nimi za friko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
niby jej zalezy na siostrze ale widzac przyplyw funtow przymyka na to oko,,,, to ze sie sprzedaje za kase to jej sprawa,tyle ze ktos powinien jej uswiadomic ze to droga to nikad,z wiekiem to raczej zarobki w dol niz w gore,moga sie zaczac depresje i cpanie,kasy nei odlozy tyle zeby pozniej z tego zyc....taka 40letnia prostytutka to juz wrak niestetey. ale i tak wole takie laski ktore otwarcie mowia ze sa prostytutkami niz te ktore nazywaja to SPOnsoringiem,,,,i za ladne ciuszki i kolacje daja dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
jacek to już jest inna sprawa ale równie wnerwiająca, i wcale tego nie popieram , ja znam swoja wartość i nigdy nie postępowałam w taki sposób a też sporo imprezowałam ale nie w taki sposób i można inaczej ale jak kogoś swędzi..żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam prostytutka
i wali mnie to co mysla inni:P a juz na pewno takie zakompleksione babska jak wiki mi kolo dupy lataja:) Z tym ze ja mialam zawsze jednego stalego sponsora. Kasa z tego byla naprawde ogromna bo nie chwalac sie grzesze uroda:P Autorko zapytaj siostre delikatnie, byc moze ma do tego lekki stosunek jak ja ale z czasem moze to sie zmienic. Na pewno nie powinnas mowic jej ze gardzisz nia, moze delikatnie udaloby ci sie ja przekonac do zmiany zawodu, pociesz ja ze we dwie na pewno sobie jakos poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
a jak ktoras sie puszcza za friko dla sportu to widocznie lubi sex... ale jak juz robi to dla jakis korzysci materialnych (kasa,kolacje,ciuszki) to zwykle kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyż nie
Ale na pewno nie mow swojej mamie.Nie czytalam wszystkich postow,moze ktos juz o tym ci napisal ale i tak to napisze-nie mow mamie,miala i tak ciezkie zycie,ma teraz szanse na to aby bylo troche latwiejsze a taka wiadomosc chyba kazda matke by doprowadzila na skraj zalamania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
do TEZ BYLAM PROSTYTUTKA babskiem to jestes TY i to w dodadku kurewskim!!! ja nie jestem zakompleksiona wręcz przeciwnie znam swoja wartość, w odróżnieniu od Ciebie ...a nie sorry przecież Ty miałaś cennik haha żenujące co piszesz dla mnie puszczanie się za free i za kase jest poniżające i nie ma dla tego żadnego USPRAWIEDLIWIENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
do tej co pisze ze byla prostytutka i mowi ze tylko jednego sponsora miala To nie jest tak ze kiedys bylas a teraz juz nie jestes,,,,,caly czas jestes,caly zcas oczka sie swieca na kase....nie oceniam ciebie,ale nie probuj sie wybielac ze tylko jeden sponsro itp,nazywaj rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam prostytutka
wiki uwazaj bo cisnienie za bardzo ci skoczy:P Gowno cie obchodzi co robilam z kim i za ile:D Zajmij sie swoja dupa i daj zyc innym. Ciekawe czy nie jest z ciebie sfrustrowane babsko:P bo wypowiadasz sie doslownie jak zalosna, biedna, samotna baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w stanie zrozumiec puszczanie sie za free, bo kazdy z nas ma tam jakies potrzeby a niektorzy nie uwazaja tego za cos zlego, tylko rozladowanie napiecia. ale puszczanie sie za kase to juz kurestwo, kazdy tzn sponsoring to tez kurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bylam prostytutka
no a jak ja nazwywam jak nie po imieniu? Widzisz mojego nicka? Jesli to dla ciebie nie po imieniu to ja juz nie wiem jak dosadniej i zarazem kulturalnie mozna. I owszem bylam bo obecnie jestem z jednym facetem i ani mysle puszczac sie z innymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×