Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lost teenager

czy moja siostra jest prostytutka?

Polecane posty

Gość lost teenager
no czesc wszystkim.widze ze dyskusja tu sie wywiazala a to za sprawa jakiejs wariatki wiki.no nic tylko pogratulowac braku empatii i braku kultury.u mnie w porzadku choc jestem troche zszokowana bo znalazlam strone internetowa,tak zwany profil mojej siostry.chyba zapomniala usunac historie w komputerze.akurat traf ze sprawdzilam.stalo sie.przymykam na wszystko oczy na razie i taki mam zamiar.nie chce jej niepotrzebnie stresowac choc widze ze robi chyba to co lubi, bo na codzien jest szczesliwa, usmiechnieta,zawsze elegancko ubrana gdy wychodzi czy jak zostaje w domu.troche zlapalam dola przez ta strone internetowa.sa tam jej zdjecia.sa ceny ustalone za spotkania.nie chce mi sie wierzyc ale nie mozna sie oszukiwac jak dowody mam jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatina.
DO ZONY : dziekuje ;) Chociaz zawsze sobie mowie ze nawet z desperacji powinnam kogos wyrwac bo juz tyle lat,najwyzszy czas.Ale jak przychodzi co do czego to chowam twarz,uciekam,udaje ze nie slysze.Nawet jak ktos jest super przystojny.Zauwazylam ze dobrze sie czuje w gronie nastolatkow.Troche mi wstyd,ale co tam ;p Nie lubie jak ktos za mna lata,wtedy jest skreslony bo wiem ze na pewno dziwkarz co szuka glupiej naiwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
TY LOST TEENEGER wstydź odwal się ode mnie dzieki mnie na ten post wreszcie ktoś wszedł więc się ciesz!!! żyj ze swoją rodzinka z pieniędzy siostry dupodajki:) powodzenia może i ciebie wciagnie do interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
nie robię z siebie kretynki tylko pisze co myśle i nie owijam w przysłowiową bawełne jak niektórzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
rozmowa z nia o jak rzucanie grochem o sciane moje panie wiec zostawcie gono w spokoju bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
rozmowa z nia to jak rzucanie grochem o sciane wiec zostawcie gowno w spokoju bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
jacek pedale Idz spac ty gownozjadzie PEDAL PEDAL PEDAL CWEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka za granica
ta wiki to jakies dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
same tępaki na tym poście niby wrażliwe na cierpienie innych a bronią prostytucji brzydzę się Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma cierpienie innych
do prostytucji? Prostytutka zadaje ci cierpienie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
poczytaj sobie posty to sie dowiesz np puszczanie się bo biedna rodzina i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma cierpienie innych
ale co mnie to obchodzi? Jak dla mnie kobieta moze byc dziwka nawet jesli chce miec na drozsze ciuchy:D Mi to nie sprawia bolu czy cierpienia wiec nie bardzo rozumiem co mialas na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
bo obrzydza mnie kierunek w jakim idzie ten świat przez takie baby, nie lubię biernie się przyglądać jak świat schodzi na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma cierpienie innych
to idz wybij prostytutki badz je nawracaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
właśnie zamierzam :) mam już karabin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,;.'#'
Viki cieta na prostytutki bo jej fagas tam chodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
haha mój facet nie potrzebuje takiej parchatej ździry:) takie sa prostytutki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorkaaaaaaaa
prostytutki nie sa parchate tylko mlode i ladne i zadbane a ty Viki brzydka tlusta dupa no i te slownixtwo z rynsztoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenstos
Ludzie zastanowcie sie nad soba. Dziewczyna poprosila o porade, a wy tu macie zaciesz oceniac, wyzywac, i znizac do swojego poziomu innych, normalne i od lat wiadomo ze ocenia sie kogos tylko i wylacznie swoja miara.. Jezeli nie mA cie pomyslu jak jej pomoc to po co sie wypowiadacie?? Czy ona o to prosi, czy to wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Wyedukowani inteligenci co nauczaja innych, moze niech spojrza pierwsze na siebie i od siebie zaczna oceniac innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki ileś tam
Jesteś modelowym przykładem sfrustrowanej osóbki,która nie radząc sobie w życiu,wyładowuje nadmiar agresji na forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
prostytutki zadbane hehehe świeżym okładem ze spermy chyba Są dziwkami i tyle fuj a ja jestem młoda ładna i szanuje siebie :) a wy bronicie kurewstwa...i wielce oburzone słownictwem co za hipokryzja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roqq
Pytanie jest proste i z opisu sytuacji jasno wynika, że Twoja siostra jest prostytutką. W tekście jednak zadajesz inne, trudniejsze pytania. Jak się zachować? Potępiać czy nie? Udawać dalej? Zanim odpowiem, powiem Ci coś o sobie. Byłem półtora roku z prostytutką. Zakochałem się znając jej przeszłość. Powiedziałem sobie, ze dam radę, ze z pomoca mojej miłości wyciągnę ją z bagna, w którym tkwi. Nie udało się. Zdradzała mnie, płakała przepraszając i prosząc o wybaczenie. I ... znów wracała do tego procederu. Moim zdaniem Twoja siostra weszłą na drogę, z której bardzo trudno zawrócić. Twoja siostra wpakowała się w szambo, które tylko z wierzchu pachnie chanel nr 5. Pod spodem jest tylko zgnilizna moralna. Nie możesz przymykać na to oczu, jesli ją kochasz, jeśli Ci na niej zależy. Musisz z nią porozmawiać wprost. Musisz jej o tym powiedzieć. Decyzję jednak musi podjąć ona. To jej życie. I tylko ona moze je naprawić. Mam jedynie nadzieję, że Ty sama nie dasz się wciągnąć w coś tak ohydnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ciekawe
jakim spsobem udalo ci sie odnalezc taki STARY TOPIK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
to bardzo ciekawe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×