Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
wiem, Panno Dorotko :D :D :D Taki kudłaty indywidualista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mam- i to niejedną Moje zalety to: -ubieram się na czarno -jestem samotnikiem -słucham black metalu -nadużywam alkoholu -jestem nietowarzyski - nie wierzę w Boga - mam długie włosy - przeklinam -mam w głębinach odbytu całą kulturę masową i Kościół wymieniać dalej te moje zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Jejciu- milusio :D No - miło czasami poznać kogoś- chociażby poprzez ciąg pikseli- słów, które napisze. :D Choć- początek naszego pisania na Kafeterii było czystym przypadkiem- nie założyłem przecież tematu SZUKAM PRZYJACIÓŁ DO SZCZERYCH ROZMÓW -ale coś całkowicie innego- opiasłem siebie jako (nieistniejąca) siostra- i czekałem na krytykę ze strony jakichś pustych lalusiów i discopolowych-techno-dziewczyn. Na szczęście wyszło inaczej :) Nie lansuję się, nie robię sobie fotek, nie kolekcjonuję znajomych- a mimo to piszemy już tyle czasu :D Fajnie :) Wolę to, niż zdjącia na NK- w stylu- ZOBACZCIE-to ja, to moja mama, to moje dziecko( jeszcze wilgotne, świeżo wyjęte z macicy mojej żony, o- a tu mój dziadek w trumnie, tu auto, jeszcze go nie przerejestrowałem- ale już muszę się pochwalić, bo ,,parcie na szkło i lans " mnie ciśnie). Jeśli kupię kiedyś lepsze auto- i pokażę Wam zdj. na Picassie lub innym Imageshakcku- to napewno nie z powodu lansu (15-17 letni Mercedes go nie przysporzy), ale ... ot, tak,. poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Słuchajcie- chyba wymyśliłem coś takiego jak ,,pijaństwo wysiłkowe" :) Taką chorobę :D Kurde- chyba na nią cierpię- nie jestem ułomkiem, potrafię trochę znieść, ale ZAWSZE, podkreślam ZAWSZE po wielkim całodziennym wysiłku, zapier...dolu- muszę się napić. Nieważne, czy to budowa domu, czy praca-zawsze, gdy dzień spędziłem na ciężkiej pracy fizycznej MUSZĘ go odreagować upijając się po godzinach. Zawsze. Czy to nałóg- czy też forma autoterapii, wyluzowania się? Myślę, że to drugie- a Wy jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no- powiedzcie, żem piloQ- plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chciałem napisać pijaq- ale byłem na to... zbyt pijany :D Wypiłem piwko Karpackie Supermocne 9%-sztuk 5. Po zsumowaniu wychodzi 45%- to więcej, niż ma pół literka wódki. A co do kulturalnych ludzi- zgadzam się! :D Przez głowy by nam nieprzeszedł buraczany lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
,,Jezus nie może zostać królem Polski, ponieważ osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może pełnić funkcji publicznej"- dla autora tego zdania postawiłbym Duże Piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dziś dla żartu słucham ... disco polo :D Serio! Żadni tam menele przewracający się na rowerze, psy w rajtuazch czy inne rzeczy z pierdoł na YT (no- poza ,,przesłaniami miłości w świetle prawdy" samozwańczego Jezusa z Opola) nie są tak śmieszne, jak disco- polo. Dół, w nim bagno a na dnie- kości prawdziwej muzyki. Proszę - zobaczcie TO- http://www.youtube.com/watch?v=N0OoH6vTLGo&feature=related Wiecie, czemu część ludzi nie lubi disco-polo? Aż się chce przytoczyć Herbertowskie ,,jest to kwestia smaku, tak smaku który każe wyjść skrzywić się wycedzić szyderstwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Stara i durrrna -aż miło! Jak każda Disco-polo :) A te komenty pod spodem- suyper!!!! świetne!!!! Dziś odkryłem Ilonę Sojdę- młodą wokalistkę (młodszą ode mnie) poezji śpiewanej. Kurde! Wiem, wiem,, troszkę babskie, to, kwiatuszkowe i liryczne- ale spodobało mi się! Ma laseczka talent. :D http://www.youtube.com/watch?v=ZnfgYebwmHM Trochę to zepsuje mój wizerunek Vargo- Black Metalo- Maniaka, ale to jest fajne! Poza tym -poezję śpiewaną, szczególnie tak urokliwą- bardzo lubię. (A Black Metal- kocham, żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Bo na Eurowizji komercha toczy wszystkim doopy jak trąd :) Pamiętam pocieszny zespół Planeta- nie dostali się na Eurowizję, ale byli śmieszni- nawet parę razy zaśpiewałem pod nosem syntezatorowe izzzz-izi mani :) http://www.youtube.com/watch?v=gIfWmnZL2EI Koleś ubrany na czarno, długie włosy- a śpiewa taneczny pop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Bo to niezła piosenka była :D Wokalista w teledysku emanujący seksem, melodia łatwo wpadajaca w ucho- ,,Easy money" dzielą lata świetlne od disco-polo. Lata świetlne wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
napisałem wiersz satanistyczny- sam nie wiem o czym :) Podmiot liryczny jest goniony przez śmierć-szatana :) tytuł- ,,Msza za duszę kozła" :) ostatnie zwrotki pisane- na tęgim haju Pierwszy na blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
pewnie, że szkoda. Choć - najambitniej nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
będę pisać na haju :) Masz to jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
również uważam, że ładnie wygląda. Jak na faceta, of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie dla jaj- dla kasy :) Danzel- ten żeluś od najmiałkszego popu miał kiedyś długie hairy i grał w zespole metalowym, ale SPRZEDAŁ SIĘ DLA KOMERCJI. Penis mu w du-pę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Widziałem go kiedyś na żywo- wstęp był darmowy, było ciepło więc polazłem :) Po odbędnieniu pierdoł pamp id ap- pamp id ap pamp id ap powiedział po angielsku, że grał w zespole metalowym i miał długie włosy po czym zaśpiewał (ładnie i profesjonalnie) Notthing else matters Metaliki. Złapał mnie wkoorw. No- -ty szmato discopopowa-myślę- sprzedałeś się, sprzeniewierzyłeś rockowi i metalowi dla 12- letnich fanek w różowych gatkach??? Podobnie mnie ,,strzeliło" przy ,,przemianie" Chylińskiej. Naprawdę uważałem ją za stricte rockową wokalistkę, która ten klimat ma we krwi i prędzej zgwałci się młotem udarowym, niz zrobi coś takiego. Niestety- ,,,dziś śpiewam dla mamony"- mogłaby zanucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mnie chciałem się ośmieszać- nikt nie zrozumiałby o co mi chodzi :) przeszedł mi kac- idę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
współczuję problemu frytkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przesadziłem w żarcie- nazywając ostatni moj tekst ,,wierszem satanistycznynm". Nie można aż tak zawężać horyzontów- nawet w żartach. Tekst to tekst, niepotrzebnie przykleiłem mu łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
W porównaniu z niektórymi rówieśnikami to jestem małomiasteczkowym piewcą wolnej myśli- ale uważam że tyle ludzkość wycierpaiała zawężania horyzontów przez różne betonowe łapska- religia, kościoły, totalitaryzmy, indoktrynacja wszelkiego typu- więc dlatego im szerzej patrzymy- tym lepiej. Wiem, wiem- i kto to mówi, można mi rzec- blackmetalowy gorliwy głosiciel ateizmu, co chodzi w ubraniach w jednym tylko kolorze... :D Ale zawsze staram się bardziej burzyć wewnętrzne, psychiczne mury- niż je budować. Dlatego ,,wiersz gotycki", czy ,,wiersz satanistyczny"-są u mnie spalone na starcie. Niech żyje sztuka bez granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Znacie radziecki nieistniejący zespół Kino? Pewnie nie. Wiktor Coj- to taki rosyjski odpowiednik Kurta Cobaina- identyczny kult. Zginął w wypadku (samochodowym- albo motocyklowym- nie znalazłem, ale koleś ma pomnik na którym siedzi na motorze) w 1990 roku. W zasadzie to nie lubię ich piosenek- za bardzo dance i melodyjne i optymistyczne i sweeet :) A za mało w tym mroku i ponurej powagi :) Ale ta mnie porusza- to taka poezja śpiewana. nawet znam słowa :) http://www.youtube.com/watch?v=TkxoS5Gr_OI&feature=related Koleś był synem koreańskiego inżyniera (dzięx Wikipedio) - stąd te skośne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pochwal się- ile wypiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale literówki robisz :D :D Ja jestem po 3 piwach :) A 4 w lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zgadzam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
smacznego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak
autor pojdzie jak tylko dzien lub dwa nie bedziecie pisac. Fajnie tu sobie piszecie, ale nie kazdy kto slucha denzela, disco polo itp. itd to pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
O- jak miło, że ktoś czyta nasze rozmowy :D Pewnie śledzenie ich sprawia Ci frajdę (kafeteryjny big Brother z czarnym , kudłatym facetem w roli głównej). Pytanie tylko- czy nie szkoda czasu? Można zrobić wiele ciekawych rzeczy- jak choćby poczytać cos bardziej wartościowego, niż rozmowy obcych ludzi. Poza tym- tak, jeśli nie będziecie pisać, ja też nie- bo z kim do choroby miałbym to robić ? Sam gadać ze sobą??? Co do Danzela i disco- polo- nie każdy wielbiciel tychże ,,wykonawców" jest tępy, fakt. Za bardzo ogólniam fakt, mea culpa. Ale cały czas piszę, że ta muzyka ma w sobie wiele kabotyństwa, tandetnej i żenującej namiastki wzruszeń, braknie w niej głębi, duchowości, w porównaniu z czyms wznioślejszym- dopada w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×